מילאן 2009/10 :: כשאלגרי בשטח, אינטר במתח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י 亚历山大帕托, ‏2/7/09.

1. zoharco Member

עפ"י הגאזטה- מילאן מעוניינת בשירותיו של כוכב נבחרת יפן הונדה וכבר מגששת אצל צסק'"א לגביו. צסק"'א שילמה עליו בינואר 13 מיל' יורו ומן הסתם מחירו עכשיו יהיה גבוה יותר (בין 15 ל 20 אמור להיות הגיוני). לדעתי למרות שהשחקן כשרוני יש שחקנים אחרים וטובים יותר בסכום הזה

http://img811.imageshack.us/img811/8708/538.Xxx

הונדה- יצית את הדמיון במילאנו?

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

השמועה הזאת מפורסמת במספר אתרים אך היא לא נראת לי כל כך אמינה. הונדה הוא אחד השחקנים האהובים עלי ולא הייתי מתנגד לראות אותו לובש בעונה הבאה את המדים הרוסונרים. מנגד, אני סקפטי שמילאן תעשה צעד כה חכם ותחתים ותחתים את היפני הצעיר שמתאים כמו כפפה לעמדת הפליימייקר לה אנו זקוקים נואשות. להצעה של פחות מ 25 מ' צסק"א לא תסכים לשחררו במיוחד לאחר הופעותיו המרשימות במונדיאל בו שיחק בחוד אבל עמדתו המקורית היא קשר קדמי. הונדה יכול לשחק גם כקיצוני בצד ימין במידה ומילאן תשחק במערך 4-3-3.
    במידה והשמועה הזאת אמינה מילאן צריכה לרכוש אותו מהר לפני שאירופאיות אחרות יתעוררו. המחיר שלו לא אמור להרתיע את מילאן כי החתמה שלו יכולה לגרום לקידום המכירות של מילאן במזרח הרחוק המאוכלס בצורה ניכרת.
    אתמול גליאני אמר שמילאן תחתים שחקנים חדשים רק על חשבון מילאנזים שיעזבו את המועדון, הפנטזיה שלי היא שהונדה יוחתם ורונאלדיניו יעזוב לגלאקסי שכל כך רוצה אותו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/7/10
  3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://cache.daylife.com/imageserve/0eL801OgEi7RQ/610x.Xxx

תודה!

וברוך שפטרנו... דידה עשה עבודה לא רעה בכלל ואפילו מצויינת בתחילת העשור הקודם אבל הוא נחלש בשנים האחרונות וסירב לקצץ בשכרו, פגע במועדון ולשמחתי המועדון גם ידע להיפרד ממנו גם אם זה לא בזמן הנכון.

4. 亚历山大帕托 Member

בלעדיו לא היו לך בכלל תארים בעשור האחרון.