מילאן 2009/10 :: כשאלגרי בשטח, אינטר במתח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י 亚历山大帕托, ‏2/7/09.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדריי, זאת גם ככה סוג של עונת מעבר/בנייה. זאת עונה שבה צריך לנסות בפעם האחרונה להוציא מפירלו את מה שהוא שווה באמת - הקשר הכי טוב בעולם. אם לא יעבוד, ניתן אותו לפראיירית האנגלית התורנית. זה סיכון שאפשר ורצוי לקחת. במקרה הכי גרוע, זה יראה כך:

העונה - חלוץ ומגן שמאלי.
    בעונה הבאה - חלוץ וקשר מרכזי.

אם נצליח להשיג את הונטלאר בהשאלה, אז בכלל אין מה לחשוב בנוגע למכירה של פירלו.

2. 亚历山大帕托 Member

אם יש אפשרות להחליף את פירלו בססק, הרננס או קשר אחר באותו הקליבר/פוטנציאל - להסס זה הדבר האחרון שצריך לעשות. גם אם פירלו ייתן עונה טובה, כמה כאלה עוד נשארו לו? מצד שני, להשקיע בשחקן בן 25 ומטה לעמדה הזאת זה חובה. הצעה בגובה של יותר מ-20 מ' על פירלו לא נקבל בעוד שנה, זה בטוח (נדמה לי שאפשר לקנות את החוזה שלו בהרבה פחות מאחר שיישארו לו שנתיים בחוזה). אם אנצ'לוטי לא היה עוזב, בכלל לא היה מי שיתעניין בו בסכומים כאלה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/7/09
  3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממתי הרננס הוא אופשרות שקרובה ללהיות מוכחת בהיותה ברמה של פירלו?
    למה גם נראה לך שפברגאס יסכים לבוא למילאן אם תהיה לו אפשרות ללכת לריאל או ברצלונה? למה נראה לך שארסנל תשחרר אותו בפחות מ-35 מיליון? אתה מדבר עכשיו על פנטזיות.

השחקן היחיד שאנחנו יכולים ללכת לכיוון שלו הוא ד'אגוסטינו. העניין הוא שעם העקשנות של פוצו, הוא בכל מקרה יעלה יותר מאשר הסכום שנקבל על פירלו, ואז אנחנו מכרסמים באיכות של המגן השמאלי והחלוץ שאנחנו חייבים הרבה יותר בדחיפות.

4. 亚历山大帕托 Member

בגלל זה אני אומר "אם יש אפשרות...". ברור שזה פנטאקלצ'ו.
    הרננס נופל תחת קטגוריה של הפוטנציאל הנדרש ואחד ששווה להמר עליו לנוכח הנסיבות.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי מטורף שהימור על שחקן שמעולם לא שיחק באירופה יותר הגיוני בעינייך מאשר הימור של שחקן שלפני שבועיים הראה שהבעיה שלו היא ממש לא ברגליים, אלא מנטלית/טקטית (עוד פעם - שני דברים שבודאות אפשר לתקן עם מאמן שונה).

בינתיים סיסוקו טוען שאין לו שום בעיה עם השיניים ושכולם במקום, בדיוק כפי שתמיד היו.
    התגובה הראשונית שלי הייתה לצחוק, כי ככה זה נשמע. האמת אבל? אני מרחם עליו. עשו לו קטע מסריח.

6. 亚历山大帕托 Member

מדברים על הרננס כעל אחד הכשרונות העולים בכדורגל הברזילאי שמשלב איכויות של פליימייקר יצירתי כמו פירלו וגרזן הגנתי כמו גאטוזו. אם כבר אתה מדבר על לאונרדו, לדעתי הוא האישיות הכי מתאימה להשתלבות של ברזילאי צעיר בכדורגל האירופאי. זה לא הימור בטוח, אבל זה הימור שמתקבל על הדעת. פירלו בן 30 (!), הוא לא רץ על המגרש, לא תורם מבחינה הגנתית, וגם הפסיק לספק את הסחורה ביצירת מצבים - אין ממנו תועלת. מה ישתנה תחת מאמן חדש? להתאחד שוב עם אנצ'לוטי זו הסיבה הראשונה לעזוב. אם היו לו בעיות כלשהן אני בספק שזה נבע מהמאמן אלא יותר מהמועדון עצמו בו הוא זכה בהכל, וזה שהקבוצה הפסיקה להיות תחרותית בשנתיים האחרונות לא תרם למוטיבציה שלו. גם לפני שבועיים הוא לא הראה שום דבר מיוחד שהתקרב ליכולת שלו עד 2007.

7. Milanista3 Member

תפסיקו לפנטז על הרננס הסיכויים שהוא יגיע קלושים.
    כמו כל שחקן נורמלי.
    זה יפה מאוד שמילאן מתרכזת בחלוץ אבל לדעתי אם גליאני יחזור ממדריד עם עוד הולנדי זה יהיה ממש נחמד.
    (סניידר או ואן דר וארט?!)
    למה לא הכלילו את השחקנים האלה בעיסקת קאקה (או לפחות את הונטלאאר?)?
    הטמטום של הראשים של מילאן ממש משגעת אותי!

8. 亚历山大帕托 Member

כדי לכסות חובות של 60+ מ', צריך 60+ מ' בכסף ולא בשווי שחקנים. טמטום, אמרת?
    הכסף ממכירת קאקא לא הלך לרכש, הוא רק איפשר למועדון להגדיר תקציב לרכש בהתאם למאזן החדש.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/7/09
  9. milanezi22 Member

אני עם אנדרי בקטע של פירלו, חייבים למכור כל עוד מוכנים לשלם עליו
    העניין שביינתים גליאני משדר שלא הגיעו הצעות קונקרטיות על השולחן

ואם אנחנו מדברים על שיטה חדשה של לאונרדו, למה יותם לדעתך אנחנו חייבים שחקן פליימיקר עם יכולות דומות לשל פירלו, כשבתכלס אפשר להביא כל קשר איכותי וצעיר שיעשה תפקידים שיועילו גם להתקפה ויזרזו את המשחק.
    יכולות הגנתיות יש לנו מספיק, מפלאמיני,אמברו וגאטוזו, כשגם סיידורף עוזר בחטיפת כדורים.

אני לגמרי מבין את החשיבה שאולי פירלו יחזור לעצמו העונה, הבעיה כרגע שאין ליד פירלו שחקנים בקישור שיוכלו לגרום לו לשפר את היכולת שראינו בשנתיים האחרונות.
    בצ'לסי אתה תראה את פירלו חוזר לעצמו, אני בטוח בזה. במילאן סיכויים קלושים
    מה גם שהשחקן עצמו לא מתלהב בלשון המעטה מהרעיון של להישאר, אז על אחת כמה וכמה, בענייני מוטיבציה אנחנו בבעיה איתו.

בעניין סיסוקו, מהצד נראה שגליאני בהתחלה היה שיכור ושם הצעה של 15 מיליון, וכנראה בשלב יותר מאוחר לאחר אי אילו פניות מיועצים החליטו לדרוש מפורטו להוריד את המחיר ל10 מיליון ומטה, ולא רק זה אלא השאלה כדי לראות אם הוא לא חתול בשק.
    השחקן עצמו יצא דיי מבוזה מהקטע הזה עם השיניים. לא ברור
    וביינתים גם לא ראינו שמות לגיטימיים שמקושרים אלינו בעמדת המגן השמאלי, כך שנראה שהעמדה הזו תישאר חסרת חיים.

10. עודד (אוהד הצלחות) Member

אפשר להמשיך לתת לפירלו הזדמנויות עד גיל 34, ואפשר להבין שלפעמים צריך לחתוך. ד'אגוסטינו לא נראה כמו אופציה ממשית- איחרנו את הרכבת והפערים בין אודינזה ליובה מצטמצמים. הוא עצמו אמר, אגב, "אני אמנם מעדיף את יובה כי אני אוהד שלהם מילדות, אבל אם תבוא הצעה ממילאן אי-אפשר לסרב".
    אני בטח לא מסכים שצריך להמר על פירלו עוד עונה כדי שנוכל להשקיע בחלוץ ומגן- עמדת הקשר המרכזי היא הכי חשובה לחיזוק כרגע. אם משחקים 4-3-3, ישנם שחקנים טובים בהגנה בחלק מהמעדות, וישנם שחקנים טובים בהתקפה בחלק מהמעדות. בקישור אין אף שחקן טוב מבחינת יצירתיות, מהירות, ובכלל התקפה. להישאר עם הקישור הזה אומר המון איבודי כדורים, 0 סיוע להתקפה, ושרונאלדיניו או פאטו יצטרכו לבוא למרכז להוביל את ההתקפה, וזה משאיר אותנו עם שני (!) שחקנים למעלה בלבד. רונאלדיניו בכושר שראינו יתקשה לכסות מרחקים ולהוביל כדור להתקפה בצורה מהירה, ופאטו אם יעשה את זה ישאיר את החלוץ עם רונאלדיניו האיטי. מתכון לאסון. זה גם יגרום לנו לבעיה הגנתית, כי מה לעשות- כשאתה מאבד כדור היריבה לוקחת אותו ותוקפת.

כדאי להבין שהסיפור עם פירלו נגמר וצריך לנצל עכשיו את האפשרות להרוויח עליו סכופ שיעזור לקנות את המחליף שלו.

11. milanezi22 Member

CRISCITIELLO: "C'era una volta il Milan"
    Born in Avellino on 30-09-1983, lives and works in Milan at the writing of Sportitalia. He began to work with Eurosport. Journalist and TV presenter is responsible for transfer to the issuer of Bruno Bogarelli. Director of TMW.

אחד המנהלים של TMW , מותח ביקורת על ההנהלה, על הרכש הצפוי, על הYES MAN החדש(כמו שהוא מכנה אותו), לאונרדו.
    השורה התחתונה, מילאן מתחילה היום את האימונים לקראת עונת 09/10 , ללא סיכויים ממשיים לתארים.
    האימפריה המפורקת של ברלוסקוני

תרגום לקוי מגוגל לכתבה:
    http://www.tuttomercatoweb.com/milan/?acti...&idnotizia=8808

הדברים הללו מגיעים לאחר האימרות הליצניות של ברלוסקוני שכנראה מרוב שדיים לא רואה יותר מדיי בזמן האחרון ומתחיל לפזר מכל הבא ליד בתקשורת, על כמה הקבוצה במצב טוב (משווה אותנו לסגל של אינטר, אתם מבינים) וכמה אלופים יש לנו בקבוצה.
    http://www.goal.com/en/news/10/italy/2009/...lvio-berlusconi

רק לעבור על הטוקבקים ולהקרע מצחוק

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/09
  12. cazzo Il Capocuoco

תעזבו שנייה את הרכש העלוב והעזיבות, היום הגאזטה פירסמו כתבה לכבוד החופשה שהסתיימה וכל השחקנים היום חזרו למילאנלו להתחיל את העונה עם לאונרדו. את הפסקה החשובה אתרגם, מכיוון שגוגל כבר עמוס עם כל התירגומים שאתם עושים:

"משבר בכל החזיות - עכשיו ההתלהבות ממש הדרדרה ביחסית לעונות שעברו. מספיק להסתכל על מספר המנויים של צמד הקבוצות הגדולות של מילאנו. ביולי לפני שנה מילאן מכרה כבר 12 אלף מנויים, אחרי שנה מספר המנויים שנמכרו לא מגרד אפילו את ה1000. בהנהלה של מילאן מקווים מאוד שבגלל שבאותו שלב של העונה לפני שנה רונאלדיניו הגיע למילאנלו והפעם לא הגיע כוכב. בקיצור, בשביל לחזור על העובדה - פחות מאלף מנוים!! בזמן שמוראטי ושות' מכרו כבר כמעט 24 אלף מנויים. ה6 ביולי 2009 אמור להיות אחד מהימים הכי פסימים בתקופה של ברלוסקוני שדווקא אומר כי הקבוצה שלו חזקה כמו של אינטר, אז לכן האולטראס יבואו למילאנלו וישמיעו את קולם. הנסיונות הכושלים לרכוש את סיסוקו ודז'קו כנראה לא ירגיעו את האולטראס שגם פביאנו והנטלאר לא יספיקו לשבוע את רצונם של האוהדים".

גאטאנו דה סטפנו, קארנאגו.

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

טעות פרוידיאנית? :aaarofl:

זה מדאיג. כבר כמה שנים טובות שאנחנו מקום ראשון בליגה בכל מה שקשור בקהל וזה למרות עונות לא מוצלחות. ממש לא בא לי לראות את אינטר בראש טבלת הצופים...

אני חושב שאנחנו הולכים לראות את אחת העונות המוזרות שלנו. ברלוסקוני אמר שאנחנו לא צריכים בכלל רכש ולא אכפת לי. שלא יהיה רכש. מצידי שנעלה עם הנוער - איכשהו הרגשות שלי חזקים יותר מאי פעם כשזה נוגע לקבוצה הזאת. כולי דרוך ומוכן. כל מה שאני מבקש זה שלא יהיו תוצאות משפילות מול היריבות הגדולות. חוץ מזה? לא הרבה. שהבחורים יצאו לשם ויתנו את הנשמה. פורצה מילאן!!!

14. milanezi22 Member

השאלה היא מה הנזק הכלכלי הצפוי למועדון בעונה הקרובה

50% ירידה במנויים, שזה נזק של 7 מיליון אירו אם לא יותר.
    לגבי זכויות שידור אני לא בטוח אבל גם כאן לא נראה עליה זה בטוח, רק ירידה.
    מכירות מרצ'נדייז זה פגיע של כמה מיליונים טובים.

אם השנה סיימנו בהפסד של 60 מיליון אירו, העונה הסכום הזה רק יגדל.
    לגליאני יש הזדמנות לתקן את הנזק בחודש הקרוב, אם ירכוש 3 שחקנים איכותיים לעמדות הקריטיות אחרת, מלחמה על המקום באירופה יהיה המקסימום שנקבל.

האופטימיות היחידה היא מהצעירים שהגיעו, השאלה כמה דקות יקבלו אצל לאונרדו.

בנוסף לכך ידיע שמגיע היום, ממקור לא אמין במיוחד (MILANNEWS)
    על כך שפירלו ככל הנראה יישאר במילאן

כנראה שלא הגיעו הצעות ממשיות, אז אלא אם יקרה משהו מפתיע פירלו יישאר גם בעונה הבאה.
    כמה זה טוב קשה להגיד, אבל כיוון שאנחנו גם לא שומעים על חיזוקים לקישור עדיף להישאר עם פירלו מאשר עם כלום

15. cazzo Il Capocuoco

לא חוזר בי, חזיו{ת}ות.

סעמק עם השפה הזאת, מישהו יכול לעזור? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/09