מילאן 08/09 :: בונים קבוצה חדשה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י 亚历山大帕托, ‏30/6/08.

1. yonmu Member

שוער כבר קיבלנו - אבייאטי. אולי הוא בינוני מדי בשביל מילאן, אבל את זה נגלה בעונה הבאה.
    בלם ככל הנראה לא נקבל - אנצ'לוטי סומך על קאלאדזה, ובונרה ומאלדיני הם גיבוי מעולה.
    חלוץ - לא חייבים דווקא חלוץ, גם קשר התקפי ב4-5-1 יסגור את ההתקפה (רק שנצטרך קשר קדמי על הספסל במקום גורקוף), וכרגע רונאלדיניו על הפרק.

לדעתי, עם רכישה של רונאלדיניו ועוד שחקן התקפי לספסל, אנחנו מוכנים למאבק על הסקודטו.

2. cazzo Il Capocuoco

מה הלאה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

מארקו סטורארי התראיין ברדיו אחר הצהריים הזה: "בקליארי לא אהיה עונה הבאה, זה כמעט בטוח במאה אחוזים. עקב הסיבה שלא הצלחנו להשיג סיכום עם הנשיא צ'לינו. גם במילאן לא נראה שממש בונים עליי, הם רוצים רק שלושה שוערים שילחמו על מקום אחד בהרכב, כנראה שאתחיל את האימונים איתם במילאנלו אך אני לא יודע מה יהיה באמת ועם מי אשחק. מפיורנטינה לא קיבלתי הצעה, אבל כבר הדיבורים האלה ממלאים אותי בכבוד. בקיצור אני ממש לא יודע מה יקרה."

אגב - חוץ מאיניאציו אבאטה שייסע לבייג'ינג ביחד עם המשלחת האיטלקית, גם פאטו הוזמן ע"י דונגה וישחק עם הסלסאו בסין. קאקה גם הוזמן אך מילאן לא נתנה אישור לכן הוא נשאר בסאו פאולו לטפל בפציעה.

3. 亚历山大帕托 Member

גליאני על ברלוסקוני: "זה מאוד לא נכון להגיד שהנשיא לא משקיע יותר כספים, בעונה הבאה הוא ישקיע 50 מיליון יורו מכיוון שהמועודון התחזק ותקרת השכר עלתה. וזה פשוט לא נכון להגיד שאין כסף במילאן! אפשר להשקיע ברכישות ואפשר בהענקת שכר גבוה יותר לשחקנים גדולים על מנת לא לאבד אותם. זו בעיה מאוד רצינית שעל האוהדים להבין - בגלל התחרות מצד האנגליות והספרדיות קשה לשמור על שחקני טופ."

על אדבאיור: "היום קיבלנו אישור מארסנל לנהל מו"מ על אדבאיור, בניגוד למה שהם אמרו ב-13 ביוני. המועדון האנגלי מסר לנו שהם זמינים למו"מ על השחקן. זהו צעד קדימה, אבל הדרך עוד ארוכה."

4. 亚历山大帕托 Member

תכנית טרום עונת 08/09 מעודכנת:

16.7 - הסגל מתאחד במילאנלו ומתחיל באימונים.
    23.7 - משחק ידידות, הפרטים טרם פורסמו.
    29.7 - טורניר טים טרופאו בטורינו בהשתתפות יובנטוס ואינטר.
    1.8-3.8 - טורניר רכבת רוסיה במוסקבה שבה ישתתפו לוקומוטיב מוסקבה (המארחת), צ'לסי וסביליה. ב-1 לאוגוסט מילאן תפגוש את סביליה.
    9.8 - משחק ידידות נגד מנצ'סטר סיטי באצטדיון העיר מנצ'סטר.
    17.8 - גביע לואיג'י ברלוסוקוני בסאן סירו נגד יובנטוס.
    21.8 - משחק ידידות, הפרטים טרם פורסמו.
    24.8 - משחק ידידות, הפרטים טרם פורסמו.

5. AmitHBS Member

אז מה אין סיכוי שרונאלדו ימשיך במילאן ?

ולגבי הקבוצה אני חושב שגם השנה היא תיאבק רק על מקום בליגת האלופות..הם לא זזים לשום מקום...
    אחרי שהקבוצה לא העפילה לצ'מפיונס כל גופי התקשורת אמרו שהקיץ הולכת להיות מהפכה במילאן ויביאו צעירים ושחקנים חדשים..עד עכשיו זה בהחלט לא מספיק,למרות שאני לא שולל את האפשרות שזה יקרה כי יש עוד מספיק זמן,אבל בינתיים מדברים יותר על מי למכור מאשר את מי לקנות-ואם ימשיכו להתעסק רק באדביור שקראתי איפה שהוא שהוא סגר בבארסה ורונאלדיניו שאם ישחק באולימפיאדה ויהיה טוב כנראה גם ישאר בבארסה ....

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מילאן מחליפה את אינטר בגביע בירה מורטי. תשחק שם עם נאפולי ויובנטוס.

7. juventiner Member

מה המשמעות של הגביע הזה? יש רשימת זכיות, טבלת זכיות? משהו?

8. cazzo Il Capocuoco

דווקא בויקיפדיה מצאתי את ההיסטוריה של עוד גביע ידידות קיצי.

http://it.wikipedia.org/wiki/Trofeo_Birra_Moretti

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעצבן קצת(ההשתפות של מילאן במקום אינטר),זה נהיה מסורת הגביע הזה.. אבל שהיה..

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/08
  10. cazzo Il Capocuoco

יאללה נו, פעם ראשונה שמילאן משתתפת.

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אגב שמועה חדשה מתרוצצת ומדברת על כך שיש סיכום עם ארסנל לגבי אדבאיור-30 מיליון יורו פלוס גורקוף. דיוח ממקור אמין עוד לא ראיתי לדבר אבל בין כה וכה מדובר בעיסקה רעה אבל לצערי לגורקוף אין מה לעשות במילאן כל עוד אנצ'לוטי על הקווים.

מאוד מאוכזב ממספר המנויים, חשבתי שהפעם זה יהיה שונה והאוהדים מסוגלים להראות לגליאני משהו על הניהול הכושל ועל חוסר ההתחזקות של הקבוצה ובמקום זה המספרים ממשיכים לעלות.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדבריך ניתן להבין שהעסקה לא תהיה טובה בגלל גורקוף. אני לא מבין מה האוהדים מצאו בו, הוא קיבל את ההזדמנויות שלו ופשוט לא ניצל אותן. תפסיקו להגן עליו כאילו זה הבן של פאולו מלדיני. לי יותר מציק שאדביור לא שווה חצי ממה שארסנל דורשת עליו. אסור למילאן להפוך לבדיחה כמו הקבוצות האנגליות שמשלמות סכומים הזוים על שחקנים סוג ב' ומטה.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לא סתם רבים בצרפת המליצו עליו בחום וניצוצות נראו בשבבי ההופעות שאנצ'לוטי נתן לו, העיקר שהוא נתן לברוקי לשחק על חשבון הילד. (ד"א ברוקי נשאר גם בעונה הבאה אלוהים ישמור אותי)

מסכים לגבי אדבאיור, חבל לבזבז כסף שיש עמדות אחרות שצריכות לא פחות חיזוק,לא מבין מאיפה זה צץ שוב כל העיסקה הזו.

14. 亚历山大帕托 Member

חוץ מהשוער, אין עמדה אחת שאפשר לחזק. חלוץ וורלד קלאס אין לנו, וזו הבעיה הכי גדולה. על בוריילו אין מה לסמוך, ופאטולוסקי זה סתם פנטזיה.

15. 亚历山大帕托 Member

:aa1: יומיים עד לסגירת הקופות, נרכשו 11.7 אלף מנויים (הכנסה של 4.3 מ' יורו).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/7/08