מילאן 08/09 :: בונים קבוצה חדשה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י 亚历山大帕托, ‏30/6/08.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה חלק מהראיון המלא. הראיון פורסם אתמול (שבת) אם אני לא טועה ולכן כל כלי התקשורת עשו מטעמים מכביכול הצעה של צ'לסי על קאקה. לפי מה שאתה אומר, מסתבר שהתקשורת האנגלית שכחה לציין, שלא בטוח מתי בדיוק הוגשה ההצעה ושיכול להיות שהיא הוגשה לפני שבוע/חודש/חודשיים.

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

קראתי את הראיון, בין היתר בו הוא מדבר על כפיות טובה מצד המילאנזים.
    הוא מזכיר שסוכניהם של קאקה ופירלו באו לבקש העלאה. אחרי זה, נעשה ההצעה של צ'לסי, לפי העיתונות האנגלית.

Teletext

BBC

Telegraph

Daily Mail

ויש עוד ועוד, כמו הסקוטסמן, הסאן וכו'...

כנראה יש בזה משהו, כזאת התפרעות לא ראיתי מאז שבצ'נקו.

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

חמודים האנגלים... כולם מצטטים את גליאני כשהוא אומר שהוא יכול למכור את קאקה ופירלו על מנת לכסות את המינוס, אבל "שוכחים" את המשפט שהוא אמר מיד לאחר מכן, שבו הוא שולל שאפשרות כזאת אכן תקרה.
    מאז מקרה שבצ'נקו שום דבר לא בטוח ב-100%, אבל פשוט לא סביר כרגע שקאקה יימכר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/7/08
  4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

סומך עליך אבאל'ה...סתם הופתעתי מההייפ הזה.

5. פרנקו בארזי Member

לפי מה שהבנתי צ'לסי נתנה הצעה למילאן על קאקא וההצעה נדחתה.
    אני לא דואג.
    איפה רונאלדו ישחק בעונה הבאה?

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כרגע בשום מקום. הוא מחפש קבוצה ...

7. MHFC Member

עדיף מבחינתו שיפרוש עם כל האהבה שלי עליו...
    הוא כבר נתן את כל מה שהוא יכל בקריירה שלו, אני לא רואה למה הוא צריך לשחק עוד עונה אחרי עוד ועוד פציעות.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אם קאקה יימכר גליאני יכול לשכוח ממנויים השנה, האוהדים חמים על ההנהלה כל כך שהם לא יעברו על זה בשקט ובסופו של דבר גם גליאני יודע את זה.

קאקה רק בשנה האחרונה הגדיל את חוזהו והוא מרוויח עכשיו 9 מיליון יורו לעונה.

9. Raulito Madridista

רונאלדו מעולם לא הסתיר את אהבתו לכסף, זו הסיבה שהוא עזב את ברצלונה לאינטר(אני יודע שהסוכנים ניצלו את התמימות שלו, אבל גם רונאלדו אשם במהלך הזה מן הסתם. אם רונאלדו באמת היה רוצה להישאר בברצלונה הוא לא היה עוזב). אני בטוח שהוא יעדיף לקבל חוזה שמן בליגה התורכית למשל מאשר לפרוש.
    רונאלדו לאורך כל הקריירה שלו הצליח להתגבר על פציעות קשות, אבל הפעם נראה שזה חזק ממנו. אני עדיין מקווה לשמוע שהוא ישיג חוזה גם אם זה בליגה לא מעניינת כמו ברזיל(חזרה הביתה, נשמע לא רע בכלל). גם רונאלדו ב-40% זה שחקן כדורגל טוב. אם רונאלדו לא היה בן-אדם כל-כך טיפש הוא היה מגיע הרבה יותר רחוק.
    בכל אופן, לא משנה איפה רונאלדו יישחק, התסריט ידוע: ייקח לו הרבה זמן לחזור מהפציעה. יהיו הרבה עיכובים. ייקח לו משחק-שניים לחזור לכושר. אחרי זה הוא ייתן את החוד הפנומנלי שלו, אנשים כבר יתחילו להגיד 'רונאלדו חזר' ואז...פציעה. כמה שזה עצוב.

אותי קצת מצחיק לשמוע על העובדה שבמילאן מכחישים שקאקא יעזוב וכו', במקום להחתים שחקנים בעצמם. אם הקבוצה פותחת ככה את הליגה אני לא חושב שיש לה מה למכור.

10. piston Member

גיליאני אמר שבכדי לסגור את החובות של מילאן צריך למכור את קאקה, ואת פירלו, אבל הם לא מתכוונים לעשות זאת, במקום זאת, הם מתכוונים לרכוש עוד שחקנים.

הוא אמר שזה מצביע על האהבה שלהם למועדון.

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לפני שנתיים ברלוסקוני אמר שהוא שומר מאה מיליון דולרים בשביל רונאלדיניו, כמו שאמרתי אני בטוח שהמיסוי עושה חיים קשים למועדון ואי ההעפלה לליגת האלופות גם פגעה בהכנסות אבל קמפיין ההפחדה של גליאני ממשיך להיות תמוה ביותר, מעניין מה עוד יכול לצאת מפיו.

מכירה של אחד מהשניים והולך להיות מאוד חם במילאנו ולא מהסיבות הנכונות.

12. MHFC Member

לא צריך להקשיב לכל דבר שגליאני אומר.
    רוב הדברים שנכתבים בתקשורת מציטוטים שלו אלו שטויות ולא צריך ממש להתייחס לזה ברצינות, כל יום יש ציטוט חדש של גליאני בקשר לכל שחקן אם הוא עוזב או נשאר זה כבר נהיה חופר העניין הזה איתו.
    אני מקווה שבמקום כל הדיבורים הללו לתקשורת יתחילו המעשים ויביאו עוד שחקנים, כי חוץ מזמברוטה ופלאמיני לא נעשה כמעט כלום, בכל אופן יש עוד זמן, אבל ממה שקורה בשנים האחרונות ברכש של מילאן אני לפחות לא ממש סומך על ההנהלה שתביא חיזוקים יעילים, אבל בואו נחכה ונראה מה יהיה בהמשך.

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/08
  13. piston Member

בסך הכל כל מה שצריך זה רק חלוץ תותח, שוער בלתי חדיר, ובלם בלתי עביר, ואנחנו בסדר...

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

באתר האוהדים עשו השוואה לקיץ 2001 ומהסתכלות על סכומי הכספים שאז ברלוסקוני ביזבז אפשר רק לתהות לאן נעלמה המוטיבציה של הבעלים להתערב לטובת הקבוצה כמו פעם. אני בספק אם נראה משהו מעבר להתעסקות בסאגת רונאלדיניו. בטח שלא נראה שוער.

15. A. Arshavin Member

עוד משהו?
    אולי כוס קפה?