מילאן 08/09 :: בונים קבוצה חדשה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י 亚历山大帕托, ‏30/6/08.

1. yonmu Member

לדעתי, רונאלדיניו ועוד חיזוק לספסל (איזה קשר התקפי צעיר במקום גורקוף) ומבחינה התקפית אנחנו נאבקים על מקומות 1-3. מבחינה הגנתית המצב גם לא רע בכלל, אם בונרה יפתח בהרכב ויאנקו וזמברוטה ימשיכו עם היכולת מהיורו. כמובן שצריך לראות גם מה קורה עם אבייאטי.

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

תצאו כבר מהסרט שבו אנצ'לוטי מעדיף את בונרה במקום עושה החורים הגיאורגי.

3. {forza-haifa} Member

כמו שראינו שום דבר לא סגור עד שהוא חתום . הסוכן יכול להגיד מלא דברים ואסור למילאן לבנות דווקא על רונאלדיניו גם בגלל שהוא יכול להיות לא יבוא וגם כי הוא לא בתקופה הכי טובה ואחרי כל הק"ג שהוא העלה . אני לא רואה את רונאלדיניו פותח במילאן אם הוא ימשיך את היכולת שלו משנה שעברה .

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסה"כ חמישה. הוא כבש 14 שערי שדה העונה שזה עדיין מספר גבוה מאוד. אם לא מחשיבים את הפנדלים גם לכל שאר הכובשים המצטיינים האחרים בליגה, יוצא שרק טרזגה, דל-פיירו ודי-נטאלה כבשו יותר שערים מבוריילו במהלך העונה. אני לא יודע עד כמה אפשר לקרוא לזה כך, אבל עניין הפנדלים הוא סוג של מיתוס בכל מה שקשור לבוריילו.

לא יודע כבר איך להגיב לידיעות שצצות בכל יום על רונאלדיניו. למען האמת אני אגיד שכבר לא כל כך אכפת לי מי יבוא. במצב הנוכחי של המארקטו, על כמעט כל שחקן שיגיע אלינו יהיה אפשר למצוא נקודה מאוד שלילית שתהפוך את ההגעה שלו ללא כדאית ולרעה עבור הקבוצה, אז לא אכפת לי יותר. אם כבר אנחנו נצטרך להתמודד עם פן שלילי, לפחות שזו תהיה תוספת לשחקן שהראה תוך כמה שנים שהוא ראוי לתואר של אחד הגדולים בהיסטוריה.

5. 亚历山大帕托 Member

פירלו מנהל מו"מ עם ראשי מילאן לגבי שיפור חוזהו, וזה מה שיש לסוכנו להגיד למדיה סט:

"אם פירלו היה עומד למכירה, כל המועדונים הכי טובים בעולם היו רוצים אותו. לאנדראה יש משכורת של שחקן ברמה עולמית, אך השנה לקאקא ניתנו מספרים הרבה יותר גבוהים מאשר לפירלו. אני מאמין ששחקני טופ צריכים לקבל את אותו היחס פחות או יותר. אני לא חושב שזה יביא לריב עם מילאן. גליאני מבין ונוהג בהיגיון כשזה נוגע לשוק ההעברות. כמו כן, הוא יודע מתי שחקן שווה הרבה ואיך להתייחס אליו."

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/7/08
  6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיע הזמן אני אומר! פילו אומנם בחור שקט ותמים, אבל אין זה אומר שהסוכן שלו לא צריך להאבק על הזכויות המגיעות לו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/7/08
  7. Andrea21 Member

רונאלדיניו לא יכול להזיק,המצב גם ככה לא בשמיים וקצת כישרון לחלק הקדמי שלנו יכול לעשות רק טוב,מה שאני מנסה להגיד זה שאם רונאלדיניו אכן יגיע,זה לא יהיה כזה נורא,אף על פי שיכלנו לבחור באפשרויות קצת יותר נכונות,אבל רק שיביאו כבר מישהו ברמה גבוהה!לא משנה מי!

בינתיים הרכש של הקבוצה לא רע,ואם מסע הרכש הזה יסתיים עם זאמברוטה,רונאלדיניו,בוריילו ופלאמיני - אני האחרון שאתלונן.
    נכון שצריך גם בלם ואולי אפילו מגן שמאלי,אבל אני בדעה שקבוצה לא צריכה לשנות את פניה בקיץ אחד,בראייה לטווח הרחוק,עדיף לעשות כל קיץ 2-3 שינויים בהרכב,מה שאומר שאני אהיה מרוצה אם נביא עוד כלי להתקפה וזהו.

אם לא ניקח סקודטו השנה - לא סוף העולם,יותר חשוב כרגע שנראה שיש פוטנציאל לזכות בתארים בשנים שאחרי.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

כאן הטעות שלך. בשנה שבה אינטר ויובנטוס טרודות בליגת האלופות ומעוניינות להגיע כמה שיותר רחוק כדי לקבל חזרה את התהילה האירופאית למועדונים שלהם וכמובן הכסף הנלווה לכך, דווקא בעונה כזו מילאן שיש לה רק את הליגה חייבת ללכת בכל הכח על הליגה אבל עם סגל שוערים שכזה, עם קלאדזה בהרכב ראשון מה כבר נוכל להשיג כך? אני בעד לתת לפאלוסקי הזדמנות ולא ללכת בכל הכח על חלוץ אם לא מצאנו את המתאים ואין לדברי גליאני כסף אבל ההגנה חייבת להתחזק.

בהזדמנות זאת אני קורא לגליאני שמדבר הרבה על האין כסף להירגע ולהפסיק לנסות לזרוע חול באוהדים שהוא משלם משכורת של 4 מיליון יורו לבוריילו (על מה?!), דידה, אמרסון ואחרים מקבלים כאלה משכורות עתק שלא מגיעות להם ואח"כ הוא מנסה להוריד מלחץ האוהדים שאין לו כסף. הגיע הזמן שיחזור לנהל את הקבוצה כמו שעשה בעבר, עם קצת יותר חכמה תקציבית.

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/08
  9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ללא ספק ציטוט השנה. כן באמת שאני לא מבין את עצמי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

10. טום17 Member

חחחחח גליאני הזההה..
    19 שערים 10 מתוכם מפנדלים

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה עשר?! עשרים. והשאר (סילחו לי על המתמטיקה הקלוקלת שלי) היו בכלל שערים עצמיים.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסה"כ כמה הודעות מעלייך.

13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

בערך חצי מהתקשורת האנגלית (דיילי טלגרף, סקיי, ביביסי, מירור ושות') מדווחים על הצעה אסטרונומית, בקני מידה עצומים ושאר הדמגוגיה, על קאקה. מה הדיבורים באיטליה?

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

גליאני סיפר לאחרונה בראיון לאחד מכלי התקשורת באיטליה, שצ'לסי הציעה סכום מאוד גבוה על קאקה. מהצורה שבה הוא אמר את הדברים, אפשר להבין שהוא מדבר על הצעה שהייתה בעבר (אולי שבוע, אולי חודשיים) וכנראה נדחתה. משם זה זרם לכל שאר כלי התקשורת. אני לא מאמין שיש כיום איזשהי הצעה עומדת של צ'לסי.
    בנוסף לכך, כתגובה לתלונות של האוהדים על אי-ההשקעה של ההנהלה, גליאני הודה שהמצב של מילאן לא מזהיר מבחינה כלכלית ושהוא בקלות יכול למכור את קאקה ופירלו כדי לסדר את המאזן הכספי, אבל הוא אמר שהוא לא יעשה זאת ולפיכך האוהדים צריכים להודות לו. בקיצור, קאקה לא הולך לשום מקום.

15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא לא חודשיים. היום, בשעות האחרונות. כל כלי התקשורת משתגעים מזה.