מילאן 08/09 :: בונים קבוצה חדשה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י 亚历山大帕托, ‏30/6/08.

1. 亚历山大帕托 Member

כפיות טובה שאין כמוה ובורות מוחלטת כשזה מגיע להכרה בבעיות שהמועדון צריך להתמודד איתן מבחינה כלכלית.

ברלוסקוני וגליאני שמו קץ לבצורת של 20 שנה בכל המפעלים, שהגיעה לשיאה כשבשנות ה-80 מילאן פעמיים היתה בסריה בי. מיד הגיעו התוצאות - 7 אליפויות, 5 גביעי אירופה ועוד 14 תארים אחרים. ממוצע של תואר אחד לפחות לעונה. יש עוד הרבה מועדונים עם רקורד כזה בשני העשורים האחרונים?

"בשנתיים האחרונות" - נו, באמת! וממה שקרה לפני שנתיים כולנו מתעלמים. בורים מפונקים שחיים בבועה. רוצים משאבים של אוליגרכים? מיסוי כמו בספרד? תעברו לאהוד את צ'לסי וריאל. שום תירוץ לא יתקבל לחוסר ההערכה הזה.

2. yonmu Member

ועדיין אייג'נט, אם זה מה שיביא לחיזוק הראוי (וצריך חיזוק), זו יוזמה מצוינת.

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

יאללה גם כן אתה. המשפט האחרון לא במקום אולי אבל בשאר הטקסט יש דברים במקום, מה שקרה בשנתיים האחרונות עומד להימשך בזמן הקרוב, לאוהדים נמאס לראות את יובנטוס ואינטר משתלטות על הליגה בעוד שאנחנו מעמידים את אירופה בראש העדיפויות שלנו וזה לגיטימי למחות על כך.

יש מגבלות באיטליה אבל התיכנון הלקוי,הרכב הסגל ובעיית הרכש הם באחריות הישירה של ההנהלה.

4. 亚历山大帕托 Member

ומה נראה לך, שזה משחק מנג'ר? שאתה פשוט יכול לשים שחקנים ברשימת העברות ולקנות את כל מי שבא לך? לא הכל תמיד מצליח, אפשר לסבול גם תקופות של בצורת. לא שזו תקופת בצורת, כשבסה"כ רק בשתי עונות לא זכינו באליפות, ודוקא בשתי עונות שהגיעו אחרי הקלצ'ופולי, בעוד שזכינו ב-3 תארים בינלאומיים בתקופה הזאת, והצלחנו לשמור על כל השחקנים המובילים שלנו. מ-פ-ו-נ-ק-י-ם.

לרצות את הסגל הכי טוב באיטליה זה פשוט לא מציאותי היום, לא כשמפסידים עשרות מיליונים בעקבות אי העפלה, ולא כשאינטר שומרת על השלד ורק משתפרת באמצעות משאבים הרבה יותר נרחבים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/7/08
  5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני די מסכים עם אנדריי.

לו הייתם אוהדי אינטר, מה הייתם עושים?

6. 亚历山大帕托 Member

מתאבדים! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגובה כלכך צפויה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אל תבלבל בשכל, אני אמור להסתכל מהצד ולהמשיך לראות פני ג'וקר מחייך כל הדרך לסקודטו הרביעי שלו שהוא עוקף כבר אותנו. לי נשבר מהדומיננטיות הזו.

הזכייה בליגת האלופות ב-2007 עיוורה את ההנהלה וכנראה גם אותך, דבר לא השתנה ושקרים בסופו של דבר מתגלים ולראייה העונה האחרונה ואם אתה רוצה להתגאות בסופר קאפ (מול קבוצה שבורה מנטלית?) ובאליפות העולם לקבוצות( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx ) תהיה לי בריא.

במציאות הזו פירלו וקאקה שני שחקנים שהתריעו שצריך חיזוק לקבוצה פשוט לא יירצו להישאר, איזה שחקן מוביל יבוא לקבוצה שמכוונת כל כך נמוך? לברלוסקוני לא חסר כסף, בתור האיש העשיר באיטליה ואחד העשירים בעולם הייתי מצפה שפעם ב, לא אני חמדן ומבקש שפעם אחת יעשה את מה שהאוהדים מבקשים, מה שהאוהדים הכי נאמנים, שבאים הכי הרבה למגרשים ושקונים הכי הרבה מנויים ושתרבו רבות לרווחיות המועדון.

תכף גם תנגן לי שהבאנו שחקן שהבקיע 19 שערים בליגה ואני אמור להיות מאושר, רק אני לא יכול לשכוח את הדריכה שלו האומללה על הכדור בדרבי מול אינטר? הגיע הזמן לשינוי. תתעורר.

9. 亚历山大帕托 Member

אני ער ומסתכל על התמונה הגדולה, ולכן אני בטוח שצריך לדבוק באותן השיטות ולא להתעוור מחיי שעה שמקור פיננסי אחר יכול לספק. אני גם יודע שהאנשים שמנהלים את המועדון הם האנשים הנכונים לטווח הארוך, ושתי עונות ללא אליפות זה משהו שכל אחד יכול לסבול.

10. yonmu Member

אני מבין שרכישת רונאלדו, זמברוטה, ואמרסון הם ממש תכנון לטווח הארוך נכון?
    מילאן לא מתנהלת טוב כרגע. אם השנים האלה היו בניה לעתיד לא היתה לי שום בעיה עם זה, אבל (מלבד פאטו), זה ממש לא נראה כך.

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אנדריי האליפות האחרונה הייתה מתי? אם מישהו באמת חושב שאפשר לגרד את אינטר או יובה (הסגל לא ברמה של אינטר אבל עדיין יובה תמיד תישאר יובה) עם הסגל הזה טעות עצומה. מבחינתי זה פשוט מחדל שאפילו לא חשבו, לא העלו שם של בלם הקיץ! שוב נסתכל על נסטה ונקווה שיציל את היום שהוא צריך לחפות על הגיאורגי שרק עושה בעיות? מה עם שוער? נמאס כבר לחזור על הבעיות ואחרי שחזרתי עליהן לא פעם בדיון הקודם אני לא אפרט שוב.

שורה התחתונה אני מאוד מעריך את ברלוסקוני וגליאני, באמת אבל אם זה מה שהם מתכננים לנו אז המצב יהיה עגום מאוד, איך המשכורת העצומה של אמרסון עוזרת לנו? הרי גליאני מתבכיין יום ולילה שאין כסף אז איך שחקן כזה עם מעמד של רוטציה במקרה הטוב מקבל 4 מיליון אירו לשנה? דידה אותו הדבר. האוהדים והקבוצה לא צריכים לשלם על הטעויות שנעשו.

12. Ohad_Glr Member

מילאן כבר סגרה עם שוער שהעדיף ברגע האחרון ללכת לליון לא?
    וכרגע אנחנו בסך הכול בתחילת יולי, אז מה בדיוק גורם לכם לחשוב שלא יגיע שוער? (וכן, אם באמת לא יגיע שוער אז המצב נורא) .

13. yonmu Member

כבר הגיע שוער - אבייאטי חזר מהשאלה באתלטיקו מדריד.

14. piston Member

אני מאמין שיש מקום לאופטימיות.
    אנחנו רק בפתיחת הקיץ, וכבר הביאו רכש מכובד.

יש סיכוי מצויין שדרוגבה יגיע

http://www.one.co.il/Article/119126.html

יש לו אמנם בעיות משמעת, אבל אין ויכוח שהוא חלוץ ענק.

שוער זו בהחלט העיה, אבל כל הקיץ לפנינו.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם תשאלו אותי, אז אין שחקן שהרוויח יותר מבוריילו לפתוח בהרכב מילאן. לא אני המצאתי את המשפט "אי אפשר לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה". כל האוהדים תמיד רוצים לראות שחקני בית, אז הנה יש לכם אחד שמגיע לו גם הזדמנות. רק כי הוא לא עלה לכם 45 מיליון אירו זה לא אומר שהוא פחות איכותי מאדביור.