מילאן 08/09 :: בונים קבוצה חדשה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י 亚历山大帕托, ‏30/6/08.

1. אחד_מנתניה Member

הלך בלב כבד - לרחם עליו.
    למה אתה מכיר מקרה של כוכב, "סמל" שעוזב קבוצה אחרי 6 שנים עם חיוך ובלי חרטות?
    זה טוב ויפה שעשינו עליו בוכטה, גם על שבה עשינו בוכטה לא קטנה, השאלה לאן זה ילך?

בשורה התחתונה - אם קאקא היה רוצה להישאר הוא היה נשאר? אילוצים לא אילוצים אף אחד לא היה מעיף אותו החוצה.
    אם נלך חצי שנה אחורה, לאן נעלמו ההבטחות שלו להישאר סמל והקפטן הבא של מילאן? מה השתנה.
    מה גם כל העניין הזה נראה חשוד, הרומן בינו לבין ריאל לא התחיל השנה זה כבר נמשך כמה שנים קודם, תמיד היה משהו (ברצון של קאקא לשחק בריאל).
    לפני כשנה ראיתי ראיון עם קאקא בערוץ של מילאן ושאלו אותו האם יש סיכוי שהוא יעבור לריאל, כבר אז היה ניתן לראות לפי התשובה, תנועות הגוף שלו שזה יקרה בעתיד במוקדם או במאוחר.

2. yonmu Member

אתה רוצה להגיד לי שאין הבדל בין רכישת רונאלדו לרכישת קאקא?

אני די משוכנע (או משכנע את עצמי) שאם מילאן לא היתה רוצה למכור את קאקא קאקא לא היה רוצה לעזוב...

3. אחד_מנתניה Member

לא הבנתי את השאלה, איזה רונאלדו? מה הקשר לקאקא?

4. 亚历山大帕托 Member

מה אתה כועס עליו? דאגו יפה מאוד להראות לו את הדרך החוצה. אם היה מאמין שבמילאן לא מוכנים לוותר עליו וברלוסקוני היה מנסה לשכנע אותו להישאר עד הרגע האחרון, דקה לפני מסיבת העיתונאים כמו שהיה עם שבצ'נקו, זה היה יכול להיראות אחרת. בסה"כ הוא עמד במילה שלו מאז היום הראשון - "אני אעבור רק אם מילאן תחליט למכור אותי".

5. yonmu Member

אחד מנתניה -
    העזיבה של רונאלדו ממניו לריאל מקבילה לדעתך לעזיבה של קאקא?

6. אחד_מנתניה Member

לא.

קאקא נחשב "סמל" במילאן, רונאלדו לא.
    קאקא הצהיר שהוא רוצה להיות הקפטן הבא של מילאן ולהישאר עד סוף הקריירה, רונאלדו לא (הוא אפילו טען שהוא מעדיף את ריאל).
    קאקא נוטש קבוצה פצועה שזקוקה לו, רונאלדו לא.
    אצל היונייטד אף אחד לא בוכה על העזיבה מבחינה אישית, במילא רוב האוהדים שנאו (לא חיבבו) אותו בגלל אישיותו, עם קאקא במילאן זה בדיוק הפוך.

מה גם אני לא קונה את כל הבולשיט הזה של ההנהלה, אולי הם לא הראו רצון יתר להישארותו, אבל זה בא ממנו הוא זה שרצה יותר לעזוב מאשר שההנהלה העזיבה אותו.

אני יותר חושב שההקבלה צריכה להיות בין קאקא לשבה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/6/09
  7. 亚历山大帕托 Member

סוכנו של אלי סיסוקו מאמין שהעסקה בין מילאן לפורטו תצא לפועל בסופו של דבר כאשר שני המועדונים יגיעו להסכם. יש שמועות שבפורטו הורידו את המחיר ל-10 מ', אך במילאן עדיין לא מרוצים כי הם לא נחפזים לרכוש את כרטיס השחקן אלא קודם לשאול אותו לעונה אחת.

8. milanezi22 Member

אני בזמנו אמרתי שאין סרט שההנהלה רצתה למכור את קאקא יותר ממה שקאקא רצה לעזוב את הספינה. הסיבה שחירטטו על המשבר הכלכלי נועדה כדי להשתיק את קולות המחאה.
    אתה לא משחרר את השחקן היחיד שמחזיק לך את הקבוצה גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה כלכלית. יותר קל היה לקצץ משכורות מאשר לשחרר אותו, ויש כמה שחקנים שניתן למכור לפניו, אם כבר הגיעו לדיבורים על בעיות כלכליות.
    אותו ברלוסקוני שיושב על מיליארדים, ומילאן בשבילו היא יותר מסתם מועדון (אחרת הוא היה מוכר מזמן לסעודים), לא נותן לכוכב הכי גדול שלו לעזוב....הרי שמענו אינספור פעמים את הצהרות ההנהלה "קאקא לא למכירה", רק בינואר האחרון נדחתה הצעה של 120 מיליון אירו מהסיטי (קאקא לא רצה לעבור לשם, אבל אם מדברים על כספים אז זה סתם דוגמא קטנה שזו היתה יותר החלטה של קאקא מאשר של ההנהלה).
    ההבדל המהותי בין העזיבה של שבה לזו של קאקא זה מצב הקבוצה
    כששבצנקו עזב מילאן עוד הגיע לחצי גמר האלופות מול בארסה, ושנה לפני כן איסטמבול.
    קאקא עוזב כשהקבוצה נמצאת במצב של פיורנטינה מבחינת שאיפות ריאליות, ואיך שהסגל שלה ניראה. זה שההנהלה מצהירה שהולכים על סקודטו, כשבסגל יש שחקנים שמתאימים לפרוג'יה, אי אפשר לצפות משחקנים גדולים שיבזבזו את הקריירה שלהם ליד מזדקנים.

ברמת האהדה אין ספק שזה מרגיז ומעצבן, אם נפריד את מצב הקבוצה ונסתכל נטו על השחקנים...שאחד כמו פאטו שבקושי שנה בקבוצה רוצה לברוח לצ'לסי.
    נאמנות כבר לא נמצאת בסדר העדיפויות שלהם....לדעתי לפחות זה לגיטימי כאשר הקבוצה שלך ניראת כמו שהיא ניראת...ואנחנו עדיין לא סמפדוריה, כסף יש , הסרטים הרעים של ההנהלה לא מסתדרים לאף אחד, כשהמשכורות בשנה מרקיעות שחקים.
    הקיצוץ שגליאני מדבר עליו הוא מ160 ל120 מיליון...האם זו קבוצה עם בעיות כלכליות?
    תשפטו לבד, תפעילו קצת את הראש, ותלמדו לפרש את מה שגליאני משדר בתקשורת.

כשהוא אומר שיש לנו אלופי עולם, ואנחנו צריכים רק חלוץ, אני מאמין לו. זה הצהרה שנועדה להנמיך ציפיות, וכל שחקן נוסף שיגיע יהיה בונוס.

אבל כשמנגד הוא בוכה שאין כסף, והמצב קטסטרופלי, אפשר להבין שיש פה בעיה...בעיה שקשורה בהתנהלות לא ברורה, הסתמכות על מזדקנים וזה לא נגמר.
    אומנם ידוע שסילביו כבר לא רוצה להשקיע את הכספים שמוציאות קבוצות אחרות, אבל אף אחד לא מונע ממנו להשקיע קצת בכוכבים עולים...את ג'וזפה רוסי יכל להביא ב12 מיליון אירו לפני שזה חתם בויאריאל, אבל לא היה נאה לו..עכשיו הוא שווה 25 מיליון
    בטח שיותר קשה

9. milanezi22 Member

לגבי סיסוקו
    אומרים שפורטו הליצנים הסכימו לוותר ומורידים את המחיר ל10 מיליון. שזה עדיין הרבה עבור חתול בשק
    כמו שאני מכיר את גליאני עד סוף הקיץ הוא יביאו אותו ב5
    הרי אם סיסוקו היה מלפפון חם היינו רואים עוד קבוצות בתמונה, אבל מילאן בשנים האחרונות ידוע בהתלייצנות עם הרכש.
    מי שזוכר על זמברוטה לא היתה מלחמה אז גליאני הוריד 4 מיליון מבארסה
    עכשיו אותו סיפור עם סיסוקו

אגב ההתבטאויות של גליאני על אלופי העולם נועדו לגרום לפורטו להוריד את המחיר אני כמעט בטוח בזה.
    הרי אם אנחנו מאמינים ב99% שמה שגליאני אומר אכן יקרה בסוף, והעונות האחרונות רק מעידות על כך, אז תחשבו על נשיא פורטו שרואה שמות כמו נסטה,זאמברוטה, יאנקולבסקי...לבטח עברו לו בראש מחשבות שגליאני אכן השלים עם המצב

נערך לאחרונה ב: ‏21/6/09
  10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: המחירה של פירלו נראת קרובה מתמיד: ברלוסקוני בראיון שציטוטיו הופיעו הבוקר בכל עיתון אפשרי: "הייתי שמח להשאיר את פירלו, אבל אחרי שראיתי את החשבונות החלטתי שאין ברירה אלא למכור."

נערך לאחרונה ב: ‏22/6/09
  11. milanezi22 Member

מדברים (ספורטמדיהסט) על מאלודה מצ'לסי כמחליף פוטנציאלי, כחלק מתוכנית שינוי השיטה שלאורדו רוצה להתוות בקבוצה.
    המגעים יחלו שבוע הבא (רמז על ההעברה של פירלו?)

מאלודה בשאמל, פאטו מימין רונאלדיניו באמצע (אין לו יכולת לחזור להגנה אם ישחק בכנף שמאל), דזקו בחוד...גאטוזו סוגר את האמצע עם סיידורף/מאברו או פלאמיני.

12. Roma מנהלים

:aa1: על פי ה'טיימס', כנראה שאדבאיור יחתום במילאן.

לינק

אתם יכולים לאשר משהו ,יש מקור איטלקי?

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

יש דיבורים שארסנל מציעה אותו למילאן או לאינטר. אני לא מעוניין, שיילך לנחשים.

מי שכן אני רוצה אומר את הדברים הבאים:
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx נקווה שהסאגה תסתיים בקרוב. כששאלו אותו האם יהיה באימון הראשון של הרוסונרי השיב " אני מקווה להיות שם".

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי, מילאן כבר בחרה את החלוץ שלה וגליאני משתמש באדבאיור כדי להלחיץ את הגרמנים.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: עכשיו זה רשמי: איניאציו אבאטה חוזר למילאן. הרוסונרי ישלמו 3 מיליון אירו לטורינו פיצוי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/6/09