מילאן 07-08: ממשיכים להחזיר ילדים מהשאלות הביתה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י מיכל3, ‏3/6/07.

1. uriazu Member

אני לא חושב ששניהם מתאימים לכדורגל האיטלקי, עובדה שהנרי כבר לא הצליח בזמנו ביובנטוס ושרוב החלוצים המצליחים שם הם חלוצים שמצוינים בגובה ובעלי מבנה פיזי גדול וחזק. (יאקווינטה, לוקרלי וכו...)

2. Deki Member

שכחת להזכיר את אינזאגי, קייזה, פלאקי, קוואליארלה, די נאטלה, פאנדב וג'וזפה רוסי.......
    אתה עושה צחוק?! בכל מקום חלוץ פיסי מצליח יותר מחלוץ שחסרות לו יכולות פיסיות. הבעיה שבליגה האיטלקית פשוט מצויים הרבה יותר שחקני התקפה פיסיים מאשר בארצות אחרות שרק שחקני ההגנה שם חזקים.
    הנרי לא הצליח ביובנטוס בגלל שהוא לא תופקד בעמדה שלו. לא כל שחקן מצליח בקבוצה אליה הוא הגיע וזה לא בהכרח בגלל הקבוצה. ג'ילארדינו כבר שנתיים לא מספק במילאן את הסחורה וכולנו ראינו שלפני שמילאן קנו אותו הוא הפציץ בסרייה א'. אם הנרי מתאים לליגה האיטלקית כבר נראה. מה שנותר למילאן זה לקנות אותו ולנו לראות איך ישתף פעולה עם רונאלדו.

3. uriazu Member

דייגו מיליטו לא כזה פיזי, ואטו לא כל כך חזק פורלאן אותו כנ"ל וגם פרננדו טורס ואגוורו, דויד וייה והם עדיין מצליחים מצוין בספרד, אנדי ג'ונסון, רוני, הנרי, טבז מצליחים יפה מאוד באנגליה וגם הם לא מי יודע מה גבוהים או פיזים. ובכל זאת לא ראיתי הרבה חלוצים שהם לא חזקים ובעלי משחק ראש טוב מצליחים בליגה האיטלקית. הנרי כחלוץ באיטליה לא יכול להצליח לדעתי.
    בליגה האיטלקית החלוץ הוא פיבוט ואם אין לו כח פיזי ומשחק ראש קשה לו להצליחבניגוד לספרד ולאנגליה שמשתמשות בזה פחות לדעתי.

4. AC Milan lover Member

:aa1: מילאן השאילה את ניקולא פותזי ( אולי כותבים ת'שם שלו פוצי ) ו מארזוראתי עוד עונה ל אמפולי .

:aa1: אטו אמר " שאם הוא רוצה לעזוב אז ברצלונה מוכרת אותו אם לא יאמר ברצלונה לא תמכר" , כלומר הוא רוצה לומר שההחלטה בידו , והמשיך את דבריו " אני עד עכשיו שחקן ברצלונה ואני לא רוצה לצאת מקטלוניה " .

:aa1: אנצלוטי אמר שהוא רוצה לראות שחקנים גדולים במילאן אבל אני לא ידעתי למה הוא מתכוון בעצם לשחקנים גדולים בגיל או בערך כי בקתבה לא אמרו כמו מי השחקנים שהוא רוצה לראות .

5. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אכן ניקולה פוצי, ולא פותזי.
    ואני שואל, למה להשאיל אותם כל עונה? למה לא לתת להם צ'אנס להשתפשף קצת?
    קוסטקורטה פרש? תנסו לשלב את מרזוראטי כמחליף שני/שלישי לבלמים, לא יקרה כלום.
    כנ"ל לגבי פוצי, במקום להחזיק את 3 הדחלילים ג'ילארדינו, אוליביירה ואינזאגי, שכל השנה עשו רוטציות ביניהם כי אף אחד לא באמת היה טוב כדי להישאר בהרכב. אפשר בראש שקט לתת לפוצי לשמש כחלוץ רביעי.
    אלו 2 שחקנים מוכשרים מאוד.
    אני לא אומר שצריך לבצע את המהפכה בין לילה, אבל הגיע הזמן להתחיל את זה לאט לאט ובהדרגתיות. השלב הראשון הוא שיפשוף הצעירים, וחבל מאוד שמילאן לא מייחסת לכך חשיבות.

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש חלוץ שמילאן יכולה להביא אותו,בשקט בשקט בלי שאף אחד לא שם לב,אנטוניו קאסנו נעלם מהכדורגל..
    לדעתי מעבר שלו למילאן יכול להיות מצויין ל-2 הצדדים,מילאן תרוויח חלוץ סופר מוכשר,וגם תביא אותו בזול (אפילו זול מאוד),וגם אנחנו אולי ניזכה ליראות משהו מהבחור הכ"כ מוכשר הזה. וגם בעייתי,אבל אני חושב שתחת אנצ'לוטי הוא יפרח,הוא פשוט מוציא מהשחקנים שלו את המקסימום.
    הוא ישחק קצת מתחת לרונאלדו,ותיהיה למילאן התקפה אדירה.

7. Paolo Maldini שחקן ותיקים

הכל תלוי במשמעת של השחקן.
    לאף אחד אין ספק לגבי הפוטנציאל והכישרון האדיר של קסאנו.

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנצ'לוטי יודע להיתסדר עם שחקנים בעייתים.
    קח לדוגמא את סיידרוף,שהיה שנוא בכול מקום שהוא שיחק,ולא ביגלל היכולת שלו,להפך,הוא תמיד היה אחד השחקנים הבולטים בקבוצות שהוא שיחק,אבל היו לו בעיות חברתיות,ותיראה אותו עכשיו תחת אנצ'לוטי במילאן,אני לא זוכר כימעט מיקרים שלילים שהוא היה מעורב בהם.
    אנצ'לוטי כמו שאמרתי, יודע להוציא מהשחקנים שלו את המקסימום,ביגלל זה אני חושב שמה שמילאן צריכה זה את קאסנו (שלא לדבר על זה שהוא צריך אותה,ואנחנו גם רוצים ליראות אותו חוזר לאיטילה ואולי סוף סוף לממש משהו מהפוטנציאל העצום שיש בו). השילוב שלו עם רונאלדו יכול להיות מוצלח במיוחד.
    ואולי אפילו יהיה אפשר להביא אותו בטרייד תמורת אולייבריה (שלא ממש ברור למה ריאל רוצה אותו, אבל שיהיה..)

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/07
  9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.solocalcio.com/gallery/CAMPIONATO99/PHOTO/ba.Xxx

בדיחה לא מצחיקה? מחווה יפה של הקבוצה?

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה פתאום נזכרת באיבהים בה...

11. AC Milan lover Member

אברהם בה שחקן צרפתי לא אח שלי אמר לי פעם שיש במילאן שחקן שמו אברהם בה אבל לא זכיתי לראות אותו אז זה הוא

12. מיכל3 Member

יש שמועות לאחרונה שגליאני מתכנן להחזיר אותו לקבוצה.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

13. GUTE Member

תגידו לי !! נפלנו על הראש??
    בוואלה מפרסמים שאיברהים בה חוזר לקדנציה נוספת למילאן. פשוט לא ברור. הזוי. אין לי מילים. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

14. -=VodkA=- Member

אם זה נכון אז גליאני הוא ליצן

15. מיכל3 Member

גם אם לא, הוא ליצן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

ושוב הניגון חוזר על עצמו..בגאזטה מפרסמים היום שברלוסקוני מציע 100 מליון יורו על הארנב מבארסה, מאחר ואטו הצהיר שהוא רוצה להשאר אצל הקטאלונים. אני לא יודעת כמה השמועות על רונאלדיניו אמינות, אבל אם זה אכן יקרה באמת שיש לנו את ההנהלה הכי דפוקה באירופה. או שמחפשים שחקנים בשני מליון יורו, או במאה מליון בעמדה שאנחנו לא צריכים בכלל (או פחות דחופה מעמדות אחרות), כאשר אפשר להביא בסכום הזה שוער מהטופ, חלוץ ובלם\מגן.

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/07