מילאן 07-08: ממשיכים להחזיר ילדים מהשאלות הביתה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י מיכל3, ‏3/6/07.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

שדובר על עיסקת חליפין בין ג'ילא לטרזגה הטיב (לשם שינוי) גליאני לומר שהוא לא יחליף שחקן מבוגר בשחקן צעיר ועל כן אין על מה לדבר בטח שלא עומדת לפנינו המטרה הראשית של החוד המילאנזי וזה סמואל אטו. תמיד אהבתי את השחקן הזה עם כוח פריצה נהדר ואני חושב שהוא יעשה לנו רק טוב ומילאן כבר רמזה שהיא מעוניינת בשחקן.

בואו נחכה לסיום הליגה הספרדית, אני מאמין שכבר בשני הבא יהיו התפתחויות בשוק ההעברות.

שימיץ' על פי ספקולציות בצרפת ובאיטליה אולי יעבור למארסיי בקיץ.

2. AC Milan lover Member

כן היום שמעתי וגם קראתי שהיום התחיל המשא ומתן בין מילאן לברצלונה כדי שיעבור אטו למילאן ומילאן הפעם לא אומרת סתם מילים שהיא רוצה אטו אבל מבחינתי אני מעדיף טרזגה על פני אטו כי טרזגה 3-4 שנים הוא משחק בליגה האיטלקית ויודע את הליגה טוב אבל אטו צריך להתאקלם

3. Andrea21 Member

מישהו אמר שג'ילה יותר טוב?
    ואם זה פיפו או טרזגה,אז פיפו,בלי שום ספק.

אני הייתי רוצה לראות במילאן חלוץ עם עוד תכונה חוץ מ"גולר",אולי אטו,אולי אפילו הנרי,חלוצים שמסוגלים ליצור מצב לעצמם מכלום.

טרזגה בסה"כ עומד ליד השער ומבקיע תשערים,אולי אני מקצין בדבריי,אבל זה לא כל כך רחוק מהמציאות.

4. ACBenb Member

מסכים איתך לחלוטין. גם אני לא כל כך אוהב חלוצים שעומדים מול השער ומחכים לפס מול שער ריק, אבל בתכלס הוא ינצל יותר הזדמנויות מג'ילה ופיפו ולא נסבול מחוסר ניצול מצבים.
    בכל זאת לא אוהב את השחקן הזה לא יודע למה... אולי כי הוא שחקן יובה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

טרזגה אומנם סקורר גדול אבל הוא גם יודע להבקיע שער שלא בפס מול השער.
    אתם צריכים לראות יותר גולים שלו.

6. -=VodkA=- Member

שום טרזגה ושם דבר צריך ששבה יחזור וזהו הוא לצד רונאלדו זה התקפה ועכשיו צריך גם להביא שחקנים ולהוריד את ממוצע הגילאים במילאן לפני שכל הקבוצה תתפגר שברלוסקוני הקמצן הזה יתחיל להפריש כספים!

7. Andrea21 Member

לא רוצה ולא יכול לראות את שבצ'נקו לובש שוב את מדי מילאן,לא מהבחינה המקצועית.

8. -=VodkA=- Member

מה אתה מתבכיין עכשיו כאילו הוא עבר לאינטר..הוא עבר לקבוצה אחרת ולא שיחק משחק אחד נגד מילאן...
    ובגלל כל הדברים שהוא תרם למילאן ועל העונות הנפלאות שלו פה אפשר לסלוח ולהחזיר את המלך הביתה...

עשית ממנו לואיס פיגו

9. GUTE Member

צ'אנל 4 מפרסם כי מילאן הולכת להגיש לברצלונה הצעה על סך 28 מיליון פאונד עבור סמואל אטו. לאור הסיפור עם תיירי הנרי(למרות שהוא הכחיש) לא אתפלא עם ברצלונה יענו להצעה הנדיבה.
    מי ייתן ונזכה לראות את החלוץ הנפלא הזה מכדרר במדיי מילאן. אמן ואמן.

קישור כאן

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב פעם חזרנו לדיון שבו אנשים בטוחים שרק אם היו רוצים כבר ממזמן היו משחקים במילאן בתור חלוצי מטרה שכובשים שערים ממטר. הרי זה כל כך קל. למזלנו האהבה שלהם למשחק היפה פקדה עליהם להפוך לזולות או לכלום.

ובנימה יותר רצינית, אני רוצה לראות אם ריאל למשל היתה מצליחה לסיים במקום שמוביל לאופ"א אם לא היה לה חלוץ כמו RVN ולא חסרות עוד המון דוגמאות המוכיחות שחלוץ מטרה זו עבודת קודש, בדיוק כמו כל חלוץ אחר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/6/07
  11. Kaka' Member

ושוב אמן.
    רק שבוגדאנוב לא יחזור. כל פעם שאני יראה אותו לובש שוב את המדים של מילאן תהיה לי בחילה.
    כמו כן, חייבים להביא כמה שחקני ספסל בגילאים 18-22
    ולהביא שחקן רוטציה בעמדה של סיידורף בגיל 20-25.
    חייבים להצעיר את הקבוצה!

12. MHFC Member

Kaka',
    אמרתי את זה בדיון של קאלצ'ומרקטו, ואני אגיד את זה שוב פעם:

בקשר לאטו, אני מעדיף שמילאן תלך על אדריאנו.
    אבל גם אטו זו אופציה טובה, אבל קשה לי להאמין שברסה תוותר עליו.

13. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אטו הוא אולי האופציה הטובה ביותר העומדת לרשותנו בשוק.
    אם (בדגש גדול על 'אם') מילאן תצליח להביא אותו זאת תהיה העברה הרבה יותר משתלמת מכל הילולת הרונאלדיניו שעליה חולם ברלוסקוני.

14. super-pipo Member

מילאן חייבת להביא לפחות שני קשרים יצירתיים לסגל הקבוצה. עם כל הכישרון של גורקוף, קרלו לא מאמין בו וראינו זאת השנה כאשר הוא העדיף כמעט בכל הזדמנות חוטב עצים על פניו. גם במשחקים חסרי חשיבות. מילאן צריכה להביא שחקן שיהיה מספיק טוב בשביל לתפוס את מקומות של סיידורף במידה וההולנדי לא ימשיך את כושרו הטוב וימשיך את אי היציבות והכושר הגרוע שלו שפקדו אותו במשך רוב העונה.

המצב של מילאן הוא לא טוב מבחינת הקישור ההתקפי; ברשות הקבוצה 4 קשרים יצירתיים (כשאחד מהם אחורי - פירלו), כששלושה מהם משחקים בהרכב ואחד מהם לא מוערך ע"י המאמן וראינו השנה משחקים בהם מילאן היתה תקועה ואנצ'לוטי החמאר העדיף להכניס קשרים כמו ברוקי או אמברו במקום להכניס את גורקוף.

אגב, מזל טוב לאנצ'לוטי שחגג 48 לפני יומיים.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

15. Andrea21 Member

זה לא בהכרח רע,הכוונה שלי הייתה להגיד שמילאן לא צריכה אחד כזה,מילאן צריכה חלוץ מהיר סטייל אטו/הנרי.