מילאן 07-08: ממשיכים להחזיר ילדים מהשאלות הביתה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י מיכל3, ‏3/6/07.

1. MHFC Member

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/6/07
  2. מיכל3 Member

סיידורף. לכן לא צריכים להביא להולנדי מחליף, אני מקווה מאוד שהפעם גורקוף באמת יקבל יותר קרדיט מאנצ'לוטי וישחק יותר משחקים שלמים, לפחות בליגה. לגבי פירלו אני מסכימה עם איתי, מילאן לא מצאה לו מחליף ראוי עד היום ולכן הוא משחק כמעט כל העונה. הגיע הזמן באמת לחפש קשר בתפקיד שלו שיוכל להחליף אותו מידיי פעם במשחקי ליגה פחות חשובים, לא יכול להיות ששחקן ישחק 99% מהמשחקים העונה שזה כולל את הליגה, צ'מפיונס וקופה איטליה.

ג'ניה פרסמו כבר מאה פעם בערך בחודש האחרון שמילאן מעוניינת באטו. מצד אחד מפרסמים ואחרי שעתיים אתה רואה כבר שברצלונה ואטו מכחישים מעבר שלו למילאן. למרות שזה חלום מבחינתי לראות אותו ואת רונאלדו ביחד בהתקפה.

3. MHFC Member

מיכל אבל פה הודיעו באופן רשמי שמילאן מעוניינת לצרף את אטו ולנסות ולהביא אותו בקיץ לעומת הפעם שעברה אם אני לא טועה.

לגבי גורקוף, זה תלוי מאוד, גורקוף גם יכול לתפוס את חולצת ההרכב בעונה הבאה, במידה וסיידורף ישחק לצידו של קאקה מאחורי החלוץ, כפי שהוא כבר הביע רצון לשחק שם (וכאשר הוא שיחק הוא אכן נראה טוב מאוד), מה שיכול לסלול את דרכו של גורקוף להרכב, אבל בואו לא נשכח שיש גם את אמברוזיני שלטעמי אנג'ילוטי יעדיף אותו על פני הצרפתי הצעיר.

4. PIMP Member

שלום אני חדש בפורום אוהד מילאן די ותיק
    רק עכשיו הצלחתי להתחבר לפורום אני לא מבין במחשבים

5. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אין הרבה מה להבין.
    www.asoccer.co.il
    כדורגל איטלקי
    ואתה בבית

ברוך הבא! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

כל כך הרבה שמות מועלים באוויר, פאטו, בופון, זמברוטה ורבים אחרים ולצערי אנחנו נראה את רובם לא מגיעים בסופו של דבר אל מילאן. מדיניות הרכש המתסכלת של הקבוצה הזו תימשך גם בקיץ הזה מאחר ואני לא רואה שינוי במחשבות של גליאני וברלוסקוני וחבל שכך, כל שם שאני או אוהדי מילאן אחרים רוצים ויעבור לקבוצה אחרת ייכאב כל כך. ברצאלי!:(

7. Riki Member

תשימו לב איזה שמות מריצים אצלכם, בופון שירד עם הקבוצה שלו ליגה ולא עזב אותה. יש לכם שוער גרוע תחפשו משהו ריאלי.
    אהה כן ואטו, פחחחחחחחחחחחח בדילוגים הוא עוזב את בארסה או לחילופין, בארסה תשחרר אותו.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים כל מה שצריך זה סבלנות... הספרדים החליטו לסיים את הליגה שלהם באמצע העונה העוקבת ובגלל זה חצי אירופה צריכה לחכות ולראות מה נסגר עם קבוצות הלה ליגה בשביל לפעול בשוק ההעברות. אני מאמין שעד סוף יוני נתחיל לראות בדיוק על מי כן הולכים ועל מי לא הולכים - ולא כל מיני שמועות וציטוטים שאחר כך מוכחשים.

9. PIMP Member

מישהוא יכול לכתוב על הפרטים של פאטו (אולי סרטונים) אם מילאן תצליח איתו כמו אם קאקה זה יהיה מצויין אם הוא עוד בראזילאי סטייל רוביניו אז מילאן בכלל לא צריכה אותו
    מילאן צריכה לשחק את שיטת היהלום שלה אם שתי חלוצים ולא חלוץ מאחורי חלוץ

10. PIMP Member

בופון חתם ביובה עד 2012 וכנראה לא יגיע למילאן
    עוד טעות של גליאני

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לחתימה של בופון אין שום קשר למילאן....

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בופון היה מטרה מילאנזית בעבר וההזדמנות להביא אותו למילאן הייתה לפני כשנתיים אבל מילאן כהרגלה הרסה לעצמה ששלחה את אביאטי לטורינו מה שעיצבן את יובנטוס וגרם לה גם לחבל בהגעתו של זמברוטה (שאגב לא יגיע למילאן גם הקיץ הזה תודות למנהלים ה"מבריקים" שלנו).

הדיבורים מהמילאנלו ממשיכים להדאיג אותי לנוכח ההפסדים בזירות טוני, ריברי, פאטו וככל הנראה כמעט כל שחקן אחר שמילאן אי פעם קושרה אליו, היום מתפרסמת בתקשורת באיטליה הידיעה שאמרסון סיפר לקאפו(למה הוא נשאר למה?!) שהוא יחבור אליו במילאן ולנוכח היכולת שלו בריאל אני רק יכול לתהות מדוע?

האם זה ההנאגאובר מהזכייה שממשיך להשפיע לרעה? למה הקבוצה הזו אף פעם לא יכולה לעבוד בענייני הרכש כמו קבוצה אירופית בכירה? עד מתי נמשיך לבכות על הפסדי שחקנים?! הקיץ עוד לא התחיל ואני כבר מבואס ועצבני.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ברכות לקבוצת הנערים של המועדון שזכתה הערב באליפות איטליה!

14. MHFC Member

אנצ'לוטי מדבר על כך שאולי הנרי יגיע למילאן:

בנוסף גם הקוריירה דלו ספורט מפרסמת שהנרי רוצה להגיע למילאן ולא רק שמילאן רוצה אותו..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/6/07
  15. Paolo Maldini שחקן ותיקים

קשה לי לראות את המהלך הזה קורה.
    דורש יותר מדי כסף ויותר מדי מאמץ להוציא את הנרי מארסנל.