מילאן 07-08: ממשיכים להחזיר ילדים מהשאלות הביתה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י מיכל3, ‏3/6/07.

1. cazzo Il Capocuoco

די נמאס מעונת המלפפונים הזאת, הסיוט רק מתחיל והוא ימשך עוד חודשיים...איזה שעמום, כל יומיים יגידו שקופיפיניו יחתום, אח שלו אמר ככה וככה, אבל דרוגבה חותם...לא, אדאבאיור חותם....נמאס. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

נראה לי שזו תחושה משותפת לרוב אוהדי מילאן. דיכאון. ברלוסקוני עסוק במאבק בבית המשפט האיטלקי על חוק מעוות ולא מצליח להתגבר על הזבל בנאפולי וכנראה שהוא החליט שכסף הוא לא משחרר יותר, בטח שלא כמו בעבר. רונאלדיניו הוא לא הפיתרון לבעיות של מילאן. אני עדיין מקווה שסקולארי יצליח להביא אותו לאנגליה.

בורוץ',ויויאנו הן אופציות טובות לעמדת השוער שאוהדי מילאן תמימים כולם כמעט שהעמדה הזו עדיין פגועה ואף אחד לא באמת מאמין שאביאטי יעשה את העבודה. תמוה מאוד מבחינתי איך מילאן חושבת שהוא האיש למרות ש"העזיבה" אותו במשך שנה אחר שנה.

שנית אני לא מאמין שקלאדזה באמת לגיטימי בתור בלם הרכב, עושה יותר מידי טעויות וחבל שזו האופציה הראשונה שלנו. לגבי החוד, אני חושב שלא כדאי לבזבז כל כך הרבה על אדבאיור ואם לא נצליח לממש פנטזיות אז נלך לעונה שבה נקווה שפאלוסקי יממש את מה שכולנו מקווים ממנו.

ביום שלישי תחל תקופה מאוד חשובה לעתיד של מילאן בעונה הבאה, הלך הרוחות לא מבשר טוב אבל נקווה שנחסל את מלאי השוערים שלנו לטובה וששאר הבעיות ייפתרו.

נערך לאחרונה ב: ‏28/6/08
  3. 亚历山大帕托 Member

סיידורף, מאלדיני, קאקא וגאטוזו ישתתפו במשחק צדקה תחת הסלוגן Goal4Africa ב-12 ליולי במינכן. בין שאר השחקנים שישתתפו נמצאים לאמפארד, ואן פרסי, אדבאיור, ג'רארד, אטו, אסיין, בופון ואחרים.

גם גליאני יהיה שם? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קרלו אנצ'לוטי: "הסכמנו (עם ההנהלה) שנרכוש חלוץ או קשר התקפי. לי זה לא משנה, נצטרך רק לשנות את השיטה. אם נרכוש חלוץ מרכזי נשחק 4-3-1-2, אחרת זה יהיה שיטת "עץ האשוח" הקלאסית, 4-3-2-1 שאנחנו כבר מכירים היטב והצלחנו הרבה עימה."

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/6/08
  5. 亚历山大帕托 Member

מכינים קרקע לבואו של דיניו? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עדיין חושב שרונאלדיניו את קאקא לא יעבוד חלק, והרבה יותר מזה הוא פשוט יעמוד בדרכו של פירלו. אם כבר קשר קידמי אז שחקן טקטי שיפנה את הדרך לפירלו כפי שעשה במשך שנים בצורה נהדרת סיידורף. שויינשטייגר למשל...

7. Strawberry Fields Member

תעודד - לפחות אתם מקושרים לשחקנים טובים.
    יש קבוצות שמקושרות לג'יימס מילנר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

8. 亚历山大帕托 Member

מי?

(בדיוק.)

9. 亚历山大帕托 Member

:aa1: אתמול בילי קוסטקורטה קיבל תעודת מאמן רשמית.

נתראה בעוד עשור על הספסל של מילאן! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx

10. {forza-haifa} Member

חחח אלוקים גדול עד אז .

11. cazzo Il Capocuoco

http://images.gazzetta.it/Media/Foto/2008/06/28/ancelott--346x212.Xxx

אבא קארלו מבלה את חופשתו עם הבן דווידה, קשר הפרימוורה שלומד כעת לבגרויות {בעעע, טוב לדעת שאני לא היחיד}. בינתיים הוא מנסה לחשוב על כל מיני טקטיקות חדשות, אולי איזה המצאה חדשה, בלי ספרים, אלא עם מחברת ועפרונות. והכל בתקווה שהוא יוציא מזה את מילאן החדשה. מציאות או חלום? על זה הלכנו לראיין אותו.

נו, סיניור אנצ'לוטי, איך תהיה מילאן עם רונאלדז'יניו?
    "אה...חכה בינתיים, עדיין הוא לא שייך למילאן."

כן, אבל הוא המטרה של עונת המלפפונים...
    "עם האגודה אנחנו ניסינו לחשוב על האפשרות לקנות חלוץ או אחד כזה שמשחק מאוחריהם. בשבילי אין הבדל, נסתדר עם חלוץ או קשר קדמי."

זאת אומרת שאם בא אדאבאיור או רונאלדז'יניו, זה לא ממש משנה בכלל?
    "דווקא כן משנה. אם נקנה חלוץ אמיתי, סביר להניח שנשחק עם 4-3-1-2. אם לא, אז נשחק עם מערך של 4-3-2-1, זה שנקרא עץ האשוח של חג המולד. כזה שאנחנו מכירים היטב ונתן לנו איזה כמה תארים."

אז מה? חוזרים למילאן של 2002-2003, זאת עם הרבה עושי משחק כמו רוי קושטה וריבאלדו?
    "מסתבר, ואני מקווה שזוכרים במה זכינו באותו זמן...ככה שהאוהדים יכולים להיות רגועים לדעתי, כל עוד ההנהלה מנסה לעשות משהו."

ואם לא יגיע חלוץ אמיתי כמו אדאבאיור?
    "חוץ מזה שנשחק עם חלוץ אחד כמו ב4-3-2-1, נצטרך גם ללמוד את התנועה של שחקני ההתקפה. מי שיהיה חלוץ יצטרך להיות במילאן נקודת מפנה חשובה וחיונית וגם החלוץ הזה יצטרך בנוסף לתת עומק למשחק ההתקפה. בניגוד לפאטו שיכול לשחק עם עוד חלוץ, חלוץ יחיד הוא פיפו או בוריילו, הם יתקשו לשחק ביחד. זאת אומרת שפאטו יצטרך ללמוד דברים חדשים ולא חסר לו זמן עד שהוא ישתפר ויגיע לרמה הכי גבוהה."

ומה יקרה עם קאקה? תשנה את משחקו?
    "טוב תשמע, אני עדיין לא הצלחתי להתחרפן מהחום הזה. תבין משהו, שיש לך שחקן כמו קאקה שהוא לדעתי הכי טוב בעמדתו בעולם, אין סיבה לשנות דבר. הבחור יעשה את מה שהוא יודע לעשות כמו תמיד שעשה, עם האיכויות המדהימות שלו וכל האינסטינקטים החייתים. אם אתה שואל לגבי סיידורף אגיד לך שהוא יכול גם לשחק מאוחרי החלוצים וגם כקשר אמיתי. אין שום בעיות, אמרסון הצליח להתגבר על הפציעות, וקנינו את מתיו פלאמיני שהוא אחד מהטובים בעולם בעמדתו. אנחנו מכוסים היטב."

ומה קרה ליוהאן גורקוף לדעתך?
    "לא כל קנייה זאת פגיעה בול. לא היה לו מספיק מקום בקבוצה לדעתי, קורה שבמילאן אין מקום לכולם. נקווה שבבורדו הוא יוכיח את עצמו בצמרת הליגה הצרפתית, יש לו עונה חשובה ונקווה בשבילו שיצליח. נעקוב אחריו ונראה עונה הבאה."

והמצב בהגנה, נראה לך טוב?
    "קנינו את ג'אנלוקה זאמברוטה, מגן שיכול לשחק גם בשמאל או בצד ימין, מאוד יעיל והוכיח את עצמו תמיד, אלוף עולם אך לצערנו הוא לא צעיר. בנוסף יש בצד שמאל את מארק יאנקולובסקי, בפה פאבאלי, ובצד ימין לא נשכח את מאסימו אודו, שאחרי הפציעות שלהם נקווה שיתנו עונה טובה. בנוסף הבאנו בחזרה את לוקה אנטוניני הצעיר, אני מקווה שהוא יהיה אלטרנטיבה טובה גם בהגנה וגם בקישור."

נו, אז מילאן תיקח את הסקודטו...?
    "שאלה מטומטמת, את התארים לוקחים באפריל-מאי, לא בעונת המלפפונים באמצע הקיץ. זה לא הגיוני להגיד אם אנחנו ננצח או לא. אי אפשר לדעת. העונה עקב הסיבה שלא נשחק בליגת האלופות, המטרה הראשונית שלנו היא להצליח בסריה אה, אם אפשר ננסה גם בגביע אופ"א, למרות שאנחנו מאוד מאוכזבים שלא נהיה בליגת האלופות."

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/08
  12. milanezi22 Member

טוב יש פה כמה דברים שנראה ששמו עליהם חותמת במילאן ואפשר להבין מזה משהו

1. ברוקי ודידה בספק לעונה הבאה, ומחפשים להם קבוצה
    2. פאבאלי ואמרסון נשארים לצערינו
    3. מילאן לא תביא גם קשר וגם חלוץ בדיוק כמו שצפינו, דיבורים כמו חול ואין מה לאכול
    סיידורף שוב יהיה הציר המרכזי ולא יהיו למילאן שפנים לשלוף כשנצטרך חילופים התקפיים בכדי לשנות את המשחק.
    4. אנצ'לוטי מנמיך ציפיות לקראת עונה הבאה, כי גם הוא יודע שעם חומר השחקנים הנוכחי ספק גדול אם יגרד את המקום השני. סקודטו זו קללה כרגע

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/08
  13. 亚历山大帕托 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx אתה רציני..? אה, כן, אתה רציני... :aaagath:

14. Paolo Maldini שחקן ותיקים

"להצליח בסרייה אה", נו באמת.
    לך תבקש מגליאני הגדרה להצלחה, אדון קרלו.

אבי, כמו שזה נראה כרגע, אני אהיה מופתע אם נקבל אפילו אחד מהשניים, קשר התקפי או חלוץ.

15. Paolo Maldini שחקן ותיקים

מה הבעיה במה שהוא כתב?