מילאן - ליברפול - 25 במאי. מתרגשים? גם אנחנו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏6/5/05.

1. אבי פיטוסי אלוהים Member

אם ליברפול הגיעו עד לגמר והעיפו את צלסי ויובה אני מרביץ להם עם לא יקחו את הגביע

2. cazzo Il Capocuoco

תגידו,מה עם הבית קפה בתל אביב שבמשחקים של ליגת האלופות מתמלא באוהדים וערוץ הספורט מביאים לשם כתב שיתקשר עם האולפן.
    תופייני קוראים לזה ,לא?

3. Melixon 15 Member

???

4. Kiko Member

לא יהיה שם כתב, לגבי האוהדים אני לא יודע

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/5/05
  5. cazzo Il Capocuoco

6. נדב מיכאלי Member

ליברפול סיימה את העונה לא במקום שמוביל למוקדמות ליגת האלופות.
    אם היא תזכה גם לא בטוח שהיא תנסה לשמור על התואר .
    בכל מקרה כבר קשה לי לחכות..נתאפק עוד שבוע ויומיים.

7. BrN Member

דיי...
    זה כל כך מצחיק עד שזה עצוב.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אותי מעניין לדעת איזה מילאן נקבל בגמר...לצערי הבגרויות 24 ו-25 מונעים ממני נסיעה בסופו של דבר : (

9. ראול Member

אז מה, ראיתי שקראו לי אז באתיhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

הרבה מעבר לגאווה האדומה לעיר שבא מעולם לא הייתי, יש לי גם את ההרגשה הזאת בבטן (שבקלות יכול להתפרש כצרבת) שליברפול ייקחו את הקרב האירופאי המרתק הזה.
    למה? בגלל שאין קשר לפייבוריטית ולמי שממשיך הלאה בצ'מפיונז (ונוכיח זאת שוב).
    למה? בגלל שמילאן בשפל של העונה שלה. הפסידה לכאורה את האליפות לזברות מטורינו וכמו ריאל, לא יהנו מכלום העונה.
    למה? אנצ'לוטי.
    למה לא? השחקן הכי טוב בעולם והשחקן האהוב עלי שלא היה קשור אי פעם למדים הלבנים: אנדריי "אני מבקיע כי לאבאנובסקי אמר לי" שבצ'נקו.

ארתור, :aaarse:

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום באמצע תגבור בפיזיקה התקשרו אליי מערוץ הספורט. שורה תחתונה, הם רוצים כמה אוהדי ליברפול (סורי ילדים, הכוונה לאוהדים אוהדים) למטרה מסוימת שאני לא אכתוב פה.
    דרוש: *ספציות בליברפול. *חולצה, צעיף ובקיצור, מראה צבעוני של אוהד ליברפול.

אם אתם חושבים שאתם עומדים ב"תקן", תפנו אליי באייסיקיו שלי (כתוב לי בפרופיל). יום טוב.

11. cazzo Il Capocuoco

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx
    MI SENTO GELOSO!

מה הקשר אתה וערוץ הספורט ואוהדי ליברפול?!?!כמה רוסונרי איכותיים לא מקובלים עליהם?אני אפילו יכול ללמד את אבי מלר איך להבדיל בין חוליו קרוז לזאנטי!

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הבעיה, תבעט על כל אחד מהם כדור, אם הכדור יחזור אלייך כמו מקיר או בול עץ, פגעת בחוליו (אפשר גם לקפוץ ולשמוח במידה וזה נכון), אם הכדור לא חוזר אלייך אבל תוך שנייה אתה רואה אותו עף לעננים, אז בעטת על סטאנקוביץ', שזה לא רע אבל גם לא טוב, אם הכדור לא חוזר אלייך, לא עף לעננים, אלא נשאר ברגליים, אז כנראה שהוא אצל זאנטי.

13. cazzo Il Capocuoco

החבר'ה באיטליה כבר מתחילים להכניס את כולם לאווירה של הגמר באיסטנבול...ומה איתכם?רק שבוע ימים לגמר!

טוב לפני שאני מתחיל עם התגובות של נסטה,סידורף,מלדיני ואנצ'לוטי,הטורקים מודיעים :"אנחנו אוהדים של מילאן!".
    התקרית,זוכרים,ברביעי לאפריל 2000?לידס שיחקה בעלי סמי יין נגד גאלאטסראיי בגביע אופ"א שגם זכתה בסוף אותה שנה,
    ושני אוהדים אנגלים של לידס נרצחו,בקיצור אין ידידות בין האוהדים האנגליים לטורקים.הזיכרון הזה עדיין חי.
    באיסטנבול יש קהילה קטנה של אלפיים איטלקים,היחסים הטובים בין איטליה לטורקיה ופתיח טרים שאני לא זוכר לו ימים טובים.

אנצ'לוטי:"זאת תחרות שכולם רוצים לשחק בגמר,ואנחנו מאוד גאים להיות שם. שנתיים אחרי מנצ'סטר אנחנו עדיין
    ה"שחקן הראשי" בהצגה ואנחנו מקווים,כמובן,לסיים כמו אז. בכל גמר יש המון מתח ורגש,לא קיימים מועמדים לניצחון ולהפסד.
    התוצאה תלויה בהרבה דברים,אבל אני חושב הדבר הכי חשוב במשחק הזה הוא ההתלהבות,הניסיון,אומץ-הלב.
    לשחקנים שלי יש דבר חשוב מבין הדברים האלה,להיות מורגלים לרגעים החשובים,למשחקים הקריטים,זהו גורם חשוב מאוד."
    השוואה בין מאי 2003 למאי 2005 :"נגיד שאנחנו במצב שונה מלפני שנתיים,הקבוצה אז הייתה בתהליך וכבר זכתה בגביע,
    עכשיו אנחנו באמצע של התהליך המסוים הזה,אני מקווה שנמשיך אותו,ונזכה בגביע עוד פעם."
    שנתיים לפני,ליפי,היום,בניטז:"בניטז מאמן הגנתי?אני חושב שכן,אבל זה בהחלט לא חיסרון.ליברפול מוצאת חן בעיני,
    קבוצה מאורגנת וגם בהתקפה היא מצויינת.הניסיון,אומץ הלב והאופי של אחד מהשחקנים יכריע משחק שלם."
    איך המשחק ייגמר? :"אני לא יופתע אם יהיו בעיטות הכרעה מ-11 מטרים בסיום."
    "סטיבן ג'רארד הוא אחד מהקשרים החזקים והטובים בעולם,הוא מייצג את הקבוצה,הוא הקפטן והסמל.
    ההופעה של האנגלים תהיה מאוד תלויה בהופעה שלו.מילאן בארוש בניגוד לכך הוא חלוץ פיקח וזריז,סיסה יותר יעיל ובעל כוח רב.
    להשוות שחקן עם שחקן משני הקבוצות לא יעשה את ההבדל. למה לליברפול היו בעיות רבות בליגה האנגלית?
    הקבוצה סבלה מהרבה פציעות,וכך זה מאוד קשה להתמודד בשתי חזיתות.כמו המטרה שלנו,גם בשבילם זאת המטרה."
    מאסימו אברוסיני? "נסתדר בלעדיו ונעלה את ההרכב הכי חזק."

פאולו מלדיני מתחמק משאלות על הסקודטו ומתרכז בגמר השביעי שלו בקריירה:"זה כואב מאוד,כמעט הצלחנו
    גם בליגה,עכשיו נצטרך רק להתרכז על ליברפול ולנסות לנצח אותם."
    אלסנדרו נסטה:"טעינו ופישלנו רק במשחק אחד,ההוא נגד יובנטוס.עכשיו מעל הכל,אחרי המשחק מול לצ'ה,החלטנו,
    המטרה היחידה שלנו היא ליגת האלופות ועכשיו נצטרך לנצח,זאת הייתה הבחירה."
    קלארנס סידורף:"אני בכלל לא מופתע מזה שליברפול העפילה לגמר,היא קבוצה מאוד סולידית ומוצקה.
    מילאן בזמן האחרון לא הבריקה - אבל זה נורמלי,אחרי כל כך הרבה משחקים בימים מועטים,בקצב שכזה.
    עכשיו נוכל לנשום לקראת המשחק,ואז לחזור להיות מילאן שכולם מכירים ורגילים לה."
    מלדיני מוסיף:"אני מתמלא בגאווה כאשר אני משחק את הגמר השביעי שלי.זאת קבוצה יותר חזקה מזאת שהייתה לנו
    במנצ'סטר,על הבסיס של לפני כמה שנים הוספו עוד כמה שינויים כמו שחקנים חשובים.
    יש לנו שבוע בשביל להתאושש ולשחק את המשחק הכי חשוב בעונה הזאת."

14. Gerrard Member

טוב אז כאוהד ליברפול אופטימי אין ספק שאני מאמין כי ליברפול תהיה זו שתיקח את גביע אירופה.

הסיבה לכך היא פשוטה מאוד:
    מצד אחד עומדת מילאן הזקנה אני חושב שהגיל הממוצע של השחקנים בה עומד על מעל 40 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/happy.Xxx ומנגד עומדת ליברפול טוב אז ליברפול מה לא אמרו עליה? גם דברים טובים וגם דברים רעים אבל פה ליברפול באה עם המוטיביציה הגבוהה ביותר שהייתה לשחקניה מאז ומתמיד כולם בליברפול מבינים שזו כנראה ההזדמנות היחידה שלהם לעשות את זה ולקחת את הגביע, הם לעולם לא הניפו את גביע אירופה והשחקנים הצעירים (רובם) באים עם מוטיביציה ואש בעיניהם כשהמטרה היא ברורה לנצח את מילאן ואני יודע שליברפול תיתן את כל אבל את כל מה שיש לה והיא תילחם על המגרש כמו מכונת מלחמה משומנת שתעשה הכל בשביל לקחת את הגביע.
    מילאן באה חלשה ופגועה לאחר הפסד לפ ס וו שכמעט העיף אותה מליגת האלופות, הפסד ליובנטוס, ותיקו מאכזב נגד לצ'ה והיא בכושר גרוע.

לסיכום אני מאמין בליברפול ואני גם מאמין ב40 אלף אוהדי ליברפול שיבואו וידחפו את האדומים לתואר הזה בפעם הראשונה מאז שנות השמונים.

15. city Member

מצד שני שחקני מילאן יודעים שהם חייבים לנצח כדי לגמור את העונה עם תואר. ואל תשכח את אנצ'לוטי שחייב לנצח כדי לשמור על הכיסא שלו. השחקנים יודעים טוב מאוד שאם הם לא יקחו את הגביע העתיד שלהם במילאן בסכנה.
    אם זוהי לא מוטיבציה, אז מה כן ?