מיהו ספורטאי העשור?

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י דנידין, ‏18/12/09.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אל תתייחס, יש כאן הרבה דברים הזויים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. דימה Member

גיא, 9.72 השיא הראשון שלו דוקא לא היה בתחרויות שדיברת עליהם.
    היחידים שיכולים לערער על הבחירה של בולט הם ולנטינו רוסי ופלפס.
    אבל עזוב, אם אתה רוצה תכתוב את המועמד שלך ואני יגיד לך למה הוא לא.
    לאציו אין לי משהו אישי נגד קובי, אבל אם להשוות את ההישג של בולט זה כמו שקובי היה עושה טריפל דאבל עם 60 נקודות 20 ריבאונד ו 30 אסיסטים במשחק 7 בגמר פלייאוף. פשוט לא אפשרי

3. GRANDE LAZIO Member

בגלל שאני לא מכיר אותו אני הזוי? מה לי ולמרוץ מכוניות תגיד לי? אה רגע חוץ מלשחק NFS במחשב... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

בחייאת דינק, תכבדו כבר דיעות של אחרים.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

תשמע, צריך לחיות בבידוד מוצלח יותר משחמאס מחזיקים בו את גלעד שליט כדי רק לא לדעת אפילו מי זה מיכאל שומכאר.

5. קובי ברייאנט Member

ללא ספק פדרר ספורטאי העשור מה שעשה עעשור הזה בלתי נתפס מלא טורנירים לקח בהליכה תצוגות שלא נראו כמותם בטניס שנים פשוט ספורטאי ענק!

6. דימה Member

לא יודע מי אמר לך שאתה הזוי ואני בטח לא יודע אם אתה משחק NFS במחשב..
    ובאמת שבהודעה האחרונה שלך איכזבת אותי ברמות קשות.

"מה לי ולמרוץ מכוניות תגיד לי?"

אם באמת התכוונת למשפט הזה האחוזים שלך יורדים אצלי בגדול לאציו :/
    ועכשיו כמו ילד קטן, אם אני חולה על קרלינג (הספורט הזה עם שמטאטאים על הקרח), ושום דבר חוץ מזה לא מעניין אותי, אז יכול להיות מצב שאיזה ספורטאי אחד מהענף הזה יהיה ספורטאי העשור?

וכן הדוגמא בכוונה מוקצנת כדי שתבין את מה שאמרת בזה הרגע.

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/09
  7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לבקשת הקהל, מאסי ירד ונכנס ראול.

8. דימה Member

ולמה דאנקן שם אפשר לדעת? אי אפשר לשים ספורטאים באמת גדולים לצד ספורטאים חמודים ונחמדים.
    טים דאנקן לא נכלל ברשימה אחת עם טייגר וודס ולנטינו רוסי שומאכר ובולט.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כמו שאמרתי, אף שחקן כדורסל בעשור האחרון לא עומד בשווה עם שומכאר, פדרר או וודס, אבל זה למען הגיוון.

10. SeRgInHo Member

דימה עוד לא ענית לזה. בולט גם מתכונן בערך ל 4 תחרויות ב 4 שנים...
    עם כל השנאה שלי לפדרר, הוא ספורטאי היחיד שראוי להיות ספורטאי העשור. כל השאר נחמדים מאד, אבל...זה לא זה. לפחות לא יחסית לפדרר. מכדורסל וכדורגל בכלל לא היה צריך לשים מישהו ברשימה.

11. GRANDE LAZIO Member

זה שאתם חוזרים ואומרים את זה כל פעם לא הופך את זה לנכון, אתם יודעים...

30 קולות זה מעט מדי ולא באמת משפיע על סקר כלשהו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/12/09
  12. דימה Member

אלוהים יהיה לי עד כמה אני אוהב את פדרר, בטופ 5 הספורטאים שאהבתי לראות לאורך החיים שלי שזה לא יותר מדי..
    אבל גם הוא משחק הרבה פחות משחקים מלמשל נדאל, דיוקוביץ' מארי ושאר הטוענים לכתר.
    אמנם זה נכון שהארועים החשובים של בולט זה רק אולימפיאדות ואליפויות עולם, אבל דבר ראשון כמו שכתבתי הוא שבר בפעם הראשונה את שיא העולם ב 100 מטר לא באולימפיאדה ולא באליפות עולם.
    מה שאומר שהוא מגיע מוכן ועוד איך מוכן לתחרויות האלה.
    חוץ מזה שלדעתי אתלט מסלול זה הרבה יותר קשה משחקן (טניס בין היתר) - האימונים הרבה יותר אינטנסיביים.
    דוגמא קטנה רק הישאם אל גארוז' (הבחור בחתימה שלי) רץ 1500, מדי פעם 2000 כשיוצא מדי פעם מייל, אבל בעיקרון 1500 זה המקצוע שלו. אימונים שלו זה לרוץ 200 קילומטר בשבוע.
    אני לא רוצה לדעת מה עושה בקלה...

בנוסף לכל זה, הבחור הביא אותה בשיא עולם פשוט לא יאמן. וזה בניגוד לפדרר שתכלס כולם חיכו כבר לראות מתי יגיע ל 15, וזה יהיה די קונצנזוס שהוא הולך להביא עוד.
    להוריד כמעט 20 מאיות משיא עולם ב 100 מטר תוך פחות משנתיים זה באמת אבל באמת לא יאמן. לא יודע כמה מכם מבינים/אוהבים אתלטיקה, אבל זה באמת שיא שלא היה כמותו ואני יכול להגיד בפה מלא שגם לא יהיה.
    עד בולט היחיד ששבר את שיא העולם ב 5 מאיות זה היה בן ג'ונסון וגם אז הוא נפסל על סמים, והנה הגיע בולט ודפק הופעה של פעם בחיים.
    יותר לא ישברו את שיא העולם ב 100 מטר ב 11 מאיות, אפילו לא ב3...
    פדרר לשם השוואה שובר שיאים אבל לא בפערים גדולים מהקודמים שלו (בורג, לנדל, סמפראס, לייבר).
    כל זה ועוד לא דיברתי על ה 200 שלו - שזה לדעתי שיא יותר גדול מב 100. אבל בשביל לבחור בו כספורטאי העשור מספיק רק המרחק הקצר.

בשביל שקובי יקח את התואר הזה (ספורטאי העשור) הוא צריך לקלוע מהחצי עם האף.
    ושוב לאציו אני מאוד מכבד את הדעה שלך אבל יש עובדות חביבי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    יכול להיות שבולט לא ספורטאי העשור זה אין לדעת אבל מה שבטוח שקובי לא.
    זה כמו שאני יגיד לדעתי ביבי מאבטח בגן ילדים :/ ואז אני יעלב שאתה לא מכבד את הדעה שלי...

13. JR-Riquelme Member

ואתה יודע כמה ארמסטרונג צריך לרכוב כדי להגיע מוכן לטור דה פראנס? ואתה יודע כמה הוא רוחב באותו טור דה פראנס?! זו התחרות הכי קשה שיש, הרבה יותר מאתלטיקה.

14. דימה Member

ספורטאי ענק ארמסטרונג, ענק!
    אמרתי כבר למעלה את דעתי על הנושא - כל השנים האחרונות הוא עשה רק את הטור בזמן ששאר המתחרים שלו עשו עוד ועוד תחרויות...
    ככה שלאנס הגיע עם יותר כוח לטור וגם אם זה לא היה לאנס ארמסרטונג אלא מישהו יותר עלוב, עדיין הסיכויים שלו היו יותר טובים מהמתחרים לנצח כי הוא יותר רענן.

אבל שאלה אחרת ותקרא את מה שרשמתי על פדרר פה בהודעה האחרונה - כמה זכיות בטור דה פראנס יש לאדי מרקס?...

15. דנידין Member

זה בסך הכל רק לנו, לחברי הפורום, אל תיהיה כזה כבד. לאף סקר שתעשה גם בעולם אין באמת אחיזה על משהו, מה אתה מחזיק מסקרים?

ותמשיך להתבודד בפינה שלך ולעצום את העיניים לעוד ספורטאים ענקיים שמילאו את ענפי הספורט בעשור הזה. האופקים שלך ממש צרים והמפסיד היחיד שלא נהנה מעולמות אחרים הוא רק אתה.