מיהו כדורגלן העשור?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏21/12/09.

1. Roma מנהלים

מסכים אולי צריך להוסיף גם את קאקא וכרסטיאנו רואנלדו הם יהיו אבל לא כרגע.

לדעתי זידאן כי הוא בכל זאת זכה בכל התארים שיש בקבוצה וגם בנבחרת וזה השיא אבל הוא אחרי פרנצסקו טוטי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

http://manutd.000.co.il/site/Articles/asroma2.Xxx

2. GRANDE LAZIO Member

הצחקת אותי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    ראול בשיאו היה החלוץ הטוב בעולם BY FAR, חבל שלאנשים יש זיכרון קצר.....
    מה שהאיש הזה עשה בקריירה, איך אפשר לשים אותו ואת רונאלדו ושבצ'נקו באותו משפט? מגוחך והזוי. 6 אליפויות, 4 גביעי ספרד, 3 ליגת אלופות, מלך שערי ליגת האלופות בכל הזמנים, מלך שערי ריאל בכל הזמנים, שיאן ההופעות בריאל בכל הזמנים, 5 פעמים זכה בנעל הזהב, 5 פעמים שחקן השנה בספרד - ויקיפדיה לשרותכם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx כדי לרענן את זיכרונכם מי זה ראול ומה פועלו בענף.

זה עלבון לראול לשים לידו מועמדים כמו מסי שבקושי שנתיים בענף. מבחינת יציבות לאורך כל העשור ראול לוקח בענק. גם זידאן אגב, לא קרוב לראול מבחינת תארים ויכולת להישאר בטופ במשך זמן ממושך יותר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/12/09
  3. avdz7 Member

על מה אתה מדבר? רונאלדו בשיאו לא רואה את ראול.. אין חלוצים טכנים כמוהו ולא יהיו.

4. GRANDE LAZIO Member

על מה אתה מדבר?! ראול לא טכני?! :aaarofl:

5. yonmu Member

ברמה קרובה איכשהוא לרונאלדו?

ראול סמל יותר מקונאלדו (לא שזה קשה), זכה ביותר תארים, אבל יותר טכני?!

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני לא יכול להצביע לזידאן כי השיא שלו היה במונדיאל 98. ומאז הנבחרת רק מתדרדרת.

8. Raulito Madridista

רונאלדו היה שחקן הרבה יותר טכני מראול, בסדר. אבל רונאלדו היה הרבה יותר טכני מכולם. אבל האם רק הטכניקה הופכת את את השחקן לגדול? או שישנם(בהחלט) מרכיבים נוספים?; חלק מהיופי שבראול זה שהוא יודע לשחק בצורה פשוטה - לא תמיד צריך להתחכם. טכניקה זה לא רק לעבור שחקנים. האם גול קלאסי של הקפצה מעל השוער לא מצביע על טכניקה מסויימת? או למשל גולים עם החלק החיצוני של הנעל או להעביר עם העקב את הכדור מעל הראש של שחקן...ראול פעם כן היה שחקן שמידי פעם מתחפש לוירטואוז. הדבר היחיד שדומה בין ראול לרונאלדו זו העמדה במגרש. ראול תמיד היה שחקן יותר קבוצתי ורונאלדו חיפש רק את עצמו.
    אולי אני מערבב כאן דברים נוספים, אבל גם היכולת של ראול לשמור על עצמו מבחינה גופנית לאורך העשור הזה מעוררת השראה. דבר נוסף - לראול יש למעלה מ-80 בישולים בליגה הספרדית. אני בספק אם רונאלדו בישל 30% מהכמות הזאת במהלך הקריירה.

שנינו מאוד אוהבים את ראול. יופי של מכנה משותף. בכל-אופן:
    זידאן אולי לא השיג מספר תארים כמו של ראול וגם הפסיד שלוש פעמים בגמרים אירופיים, אבל הוא סחב את נבחרת צרפת לזכייה במונדיאל או ביורו, והוא עשה הרבה יותר בטריקולור מאשר ראול תרם לספרד, על אף שממוצע הכיבושים של ראול בנבחרת היה מעולה.
    ותיקון קל: ריאל מדריד זכתה בגביע הספרדי האחרון שלה בעונת 93\1992, כך שהתואר היחיד אותו ראול פיספס ואולי גם לא ישיג לעולם זהו גביע המלך.

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/09
  9. Raulito Megico Member

מקנא לא, אבל בחייך זה לא שהוא היחיד שלא מגיע לא, איך אפשר בעשור הזה להכניס שחקנים כמו זידאן, ראול, רונאלדו לרשימה של כריסטיאנו, קאקא ומסי?

10. GRANDE LAZIO Member

11. xavi6 Member

הוא הביא שנים מדהימות. בחרתי בזידאן בגלל הנגיחה, ת'אכלס-רונלדיניו, ורק רונלדיניו. היה חלק חשוב מאוד בנבחרת של ברזיל בזכייה, למרות היותו השחקן היותר "שקט" שם, החזיר את ברצלונה לבמה העולמית ומעל הכל-תוך כדי משחק מדהים וניהל את הקבוצה הטובה בעולם מצד שמאל בלבד. מישהו ראה פליימיקר בצד שמאל? כי רונלדיניו היה כזה, וניצח את הגדולות מהתפקיד הזה. אבל הנגיחה של זידאן במטראצי מבחינתי מעל הכל.

כי 4 שנים הוא בטופ העולמי, כי בשנתיים האחרונות הוא הטוב בעולם, כי השנה הזאת, בעשור הזה, הוא זכה בה-כ-ל במישור האישי והקבוצתי (עדיין לא בנבחרת)!!!!! זה למה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

שתי גביעי אירופה, 3 אליפויות, גביע מלך, גביע העולם לקבוצות, סופרקופה אירופאי וספרדי וכמובן מספרים מדהימים. במישור האישי גם זכה בהכל, פעם מקום שלישי, פעם שני והנה מקום ראשון בתואר השחקן הכי טוב באירופה של פיפ"א.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

רונאלדו הברזילאי היה שחקן נדיר ואין מספיק מילים כדי לתאר את התחושות שעברו בי בכל פעם כשהייתי רואה אותו משחק. למרות הפציעות האכזריות, כאלה שאנשים לעיתים לא חוזרים ללכת אחריהן כפי שעשו בעבר, הוא הצליח לשמור על מעמדו בכל קבוצה והיה בורג מרכזי בכל מקום שהיה בו, לא כולל את הקריירה הקצרה במילאן.

לא רוצה להגיד סתם שלא היה שחקן כמו רונאלדו, אבל אני מתקשה מאוד להאמין שהיה דבר כזה. בשיא הרצינות. השחקן היחידי מאז הברזילאי שמזכיר לי אותו בתחושת העליונות שלו על פני האחרים וביכולת שלו לגרום לי לראות אותו כמושלם עונה לאותו השם.

13. yonmu Member

גם בקרירה במילאן הוא היה מצוין, כשבחצי העונה הראשונה הוא נתן ממוצע של בערך שער\בישול למשחק, ובמשחק היחיד (אם אני לא טועה) שהוא שיחק בעונה השניה הוא סחט פנדל תוך כמה דקות (כשמילאן במשך כל המשחק לא הצליחה לעשות כלום) ונפצע. בקיצור, במילאן הוא היה יותר מסתם שחקן הרכב. יותר מזה - אפילו שהוא לא שיחק בליגת האלופות, אני לא חושב שמילאן הייתה זוכה אם הוא לא היה בא.

14. Yotam Member

אני לא מתפלא על הבחירה שלנו, קאקא, ג'רארד, קסיאס, פיגו ועוד.. שלא נבחרו .
    לפי דעתי, זידאן עשה קריירה מדהימה אבל הוא לא שיחק כלל הוגן.

גם השחקנים שהובילו את נבחרתם השפיעו עליי, אני זוכר שכשהייתי קטן הייתי מכיר מאוקראינה אך ורק את שבצ'נקו כלומר, שבצ'נקו ועוד עשרה, כמובן שהוא סחב על גבו נבחרת שלמה ויש לו רקורד לא רע בנבחרת אוקראינה.

גם ראול היה שותף לכמה זכיות של נבחרת ספרד בעשור הנוכחי שיחלוף, פרנצ'סקו טוטי שחקן אדיר שמשחק כמה שנים יפות ברומא כחלוץ ראשון וזה כולל גם את נבחרת איטליה שהוא זכה עימה במונדיאל האחרון .

לפי דעתי, ברזיל היא תהיה אלופת העולם וקאקא יוביל אותה לתואר הנכסף .

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפנומן האחד והיחיד!