מיהו הכדורגלן הישראלי בגדול בכל הזמנים?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י אייל ברקוביץ', ‏15/8/06.

1. אייל ברקוביץ' Member

מיהו לדעתכם הכדורגלן הישראלי בכל זמנים הנה האפשרויות:
    חיים רביבו- עשה קריירה גדולה בסלטה ויגו ופנרבחצ'ה שם זכה בדאבל ונבחר לשחקן העונה.
    רוני רוזנטל- זכה באליפות עם ליברפול עשה קריירה טוהב מאוד במכבי חיפה אבל מה שהפריעה לקריירה הגדולה שלו הייתה החמצת המאה של הכדורגל האנגלי.
    אלי אוחנה: זהכ עם קבוצה קטנה כמו מכלן בגביע המחזיקות עם בישול בגמר לקח 4 אליפויות בבית"ר ו2 גביעים ועשה דברים יפים בנבחרת.
    מוט'לה שפיגלר- השחקן הישראלי היחיד שכבש במונדיאל כמו כן שפיגלר זכה באליפיות בנתניה.
    גיורא שפיגל- הצעיד את ישראל באולימפיאדה 1966 ומונדיאל 1970 שבו בישל את השער היחיד של ישראל בתולדות המונדיאלים.
    אייל ברקוביץ'-למרות הסיום הלא מוצלח בלשון במעטה של הקריירה של השחקן הגדול הזה הוא זכה בחיפה באליפויות וגביעים רבים עשה קריירה גדולה בסאוטהמפטון,ווסטהאם,פורסמות',בלקברון וכמו כן היה מעולה בנבחרת.
    אורי מלמיליאן- זכה באליפות ו-5 גביעים בבית"ר ובעוד אליפות במכבי ת"א עשה דברים יפים בנבחרת הדבר היחיד שמפריע בקריירה של אורי שהוא לא יצא לחו"ל.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע,קשה לבחור אחד הכי טוב קודם כל כי כל אחד שיחק בתקופה שונה כמעט ודבר שני הם
    לא שיחקו באותם עמדות,הכל תלוי לפי מה אתה שופט,הישגים למשל אז אוחנה כנראה לוקח,הקבוצה
    הכי טובה אז רוני רוזנטל לוקח,רביבו היה קפטן ב-2 קבוצות שהוא שיחק בהם בחו"ל והכלבה גם נתן
    קריירה מדהימה ועשה הרבה כותרות באי הבריטי לזקנים יותר קשה לי להתייחס כי לא ראיתי אותם משחקים
    אף פעם אבל שפיגלר הכי מעצבן בהיסטוריה שזה גם הישג http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

3. בית"רי מלידה Member

מוטל'ה - כי הוא הבקיע את השער היחידי שלנו במונדיאל, כי הוא היה מנהיג, כי הוא היה חוצפן על המגרש, כי הוא תמיד אמר את מה שהוא חושב.

אחריו: אוחנה.כל מילה נוספת מיותרת!

ואחריו: מלמיליאן - קשר שמבקיע 156 שערים, ראיית משחק יוצאת דופן, בעיטות עונשין מושלמות, אישיות ספורטיבית צנועה ויוצאת דופן.

4. אייל ברקוביץ' Member

טוב דעתי די ברורה בדיון הזה
    1. אייל ברקוביץ'- אתם יכולים לרדת עלי כמה שתם רוצים הוא שחקן גדול למרות הסיום הרע של הקריירה לדעתי הוא השחקן הטוב בכל הזמנים.
    2. אלי אוחנה- למרות שאני אוהד בית"ר אני לא סובל את אוחנה אבל הוא היה חלוץ ענק וחוץ מזה הוא היחיד שזכה בתואר משמעותי (גביע המחזיקות)
    3.מוט'לה שפיגלר- כבש ת השער היחיד של ישראל בתולדות המונדיאל חוץ מזה הוא לא עשה הרבה
    4. רוני רוזנטל- לקח אליפות בליברפול בקיצר שחקן מעולה
    5. אורי מלמיליאן- כמו שכבר אמר בית"רי מלידה שחקן ענק אמן בעיטות עונשין צנוע שקט חוצפן על המגרש לקח אליפות עם בית"ר ומכבי אבל כמעט כל אוהדי בית"ר זוכרים לו את המעבר למכבי ת"א

5. shaybn Member

בשבילי אייל ברקוביץ מחוק מבחינת שחקן.
    למי שראה את הסרט שספורט 5 עשו עליו מבין על מה אני מדבר.יש קטע שם שהוא והמשפחה רואים את המשחק נגד שוויץ ואז שוויץ הכניסה שער ואני רואה את כל המשפחה(!!!) פורצת במחולות שמחה,וכל זה בגלל השטיפת מוח של אבא אייל נגד גרנט.
    גועל נפש,הוא מעדיף שכולנו נהיה מבואסים מהפסד או תיקו העיקר שהוא יכניס לגרנט.
    שחקן לא עשה כלום בחו"ל ,כלום!!!
    מבחינתי ברמה בינלאומית פיזנטי הרבה יותר טוב,או אפילו סמי עייש ירום הודו

6. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אני עדיין לא קולט למה אתה מקפיץ דיון מלפני חודש.

נעול.