מיהו החלוץ הטוב בעולם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Dyer, ‏3/9/04.

1. Alan Smith Member

אם צלילה זה תנאי להיות חלוץ גדול אז אינזאגי הוא החלוץ הכי טוב בעולם שהיה בכל הזמנים יותר מואן ניסטלרוי יותר ממרדונה ויותר מפלה . וגם יותר משלושתם ביחד.

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן תחרות קשה בין אינזאי לבין ואן-צוללן, אבל בסופו של דבר ההולנדי לוקח.

3. Joel Gion Member

עם כל הכבוד להולנדי,אין,לא היה ולא יהיה שחקן שנופל כל כך הרבה כמו אינזאגי.אפס.

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

וכאן הדיון צריך להתפצל.

5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואן-צוללן עבד קשה מאד כדי להבטיח לעצמו את התואר הזה. אל תיקח את זה ממנו, בבקשה. לא נראה לי שיש עוד שחקן שצולל כאילו ירה בו תותח אחרי ששחקן שלח אליו רגל שהיתה רחוקה ממנו בערך מטר.

6. שבצ'נקו Member

די לדבר שטויות!
    אני יודע שהוא הבקיע הרבה שערים מפנדלים במיוחד מול הקטנות.
    ואן ניסטלרוי מול קבוצות חזקות פשוט עולה על הנרי,הנרי יכול לעשות מה שהוא ירצה אבל את החוש שיש לואן צוללן אין לו ברחבה והוא לא יעשה כלום נגד קבוצה מהדרג הראשון באירופה.
    ואני לא מסתכל רק על העונה הזאת מבחינת כמות השערים שהנרי כבש,מבחינת אחוזי ההבקעה ולאן ניסטלרוי יש אחוזים יותר טובים משל הנרי באנגליה.

בקשר לצלילות,כמובן שזה לא אומר שהחלוץ יותר טוב,אבל להשוות לפלא ומאראדונה שבאמת עשו רבות בנבחרות שלהם ולא כמו הנרי,עזבו... לא ניכנס לזה.
    אני מתכוון שזה עוזר לקבוצה שלו,מה הוא עוד צריך?
    מה עדיף?
    3 פנדלים שהשחקן יכבוש במשחק או שהוא יכבוש שער אחד יפיפה וקבוצתו לא תנצח.

ולא הנרי ולא ואן ניסטלרוי החלוצים הטובים בעולם כיום,התשובה שלי ידועה ואני לא נכנס לדיון הזה יותר!

7. bensror Member

קראתי פה את כל התגובות כמעט... ולא מבין איך לא כתבתם על כניראה הרונאלדו הבא.. אדריאנו!!
    אבל הוא עוד לא רונאלדו...אז אצלי זה הולך ככה...

1. רונאלדו - שמן או לא שמן את ה30 שערים בעונה הוא תמיד נותן
    2. אדריאנו - פשוט ענק- אין מילים.. לפי דעתי צריך לעבור לספרדית דחוף ואז באמת תיראו איזה תותח הוא
    3. שבצ'נקו- שחקן שטוב בהכל!!! אבל עדיין לא רונאלדו .. אבל בכל זאת.. ענק !! וגם יש לו יכולת כיבוש מרשימה מאוד עם הראש
    4. הנרי - שחקן פשוט ענק - אבל ברגעים המכריעים שצריך אותו הוא לא שם.. דוגמת ליגת האלופות והניבחרת ועוד..
    5. רוד ואן ניסטלרוי- שחקן פשוט תותח .. יש לו כל שנה 20 30 שערים והוא פשוט ענק..
    6. ראול ( אם הוא יחזור לכושר שלו אז מקום 2 או 3) - שחקן שיודע לעשות הכל אבל פשוט הכל.. אבל המקום הזה זה בגלל השנה האחרונה שהייתה לו.. נקווה שהשנה הוא ישתפר

8. robson Member

מוטב שתרענן את זכרונך....הקוף שלח אליו רגל על מנת לפגוע בו ורוד עשה מה שכל אחד היה עושה וניסה להתחמק
    הוא לא נפל ולא עשה הצגה כאילו ירו בו , אבל מה לעשות שהקוף הצרפתי באמת ניסה לפגוע בו?....

ואני חייב לציין שרק בפורום הזה קוראים לרוד "ון צוללן"...לא נתקלתי בזה בשום מקום אחר...עכשיו בגלל שאני חדש יחסית כאן
    אני משער שכנראה אחד החוכמולוגים כאן קרא לרוד ון צוללן ומאז כולם חוזרים אחריו כמו תוכים...
    פשוט פאתטי...

נערך לאחרונה ב: ‏4/9/04
  9. robson Member

אולי נוסיף לדיון את חוות דעתו המקצועית של קלימי סבן...?פחחח
    הוא יוכל להאיר את עינינו ולספר על החלוץ הבלתי ניתן לעצירה "השחצן"- מר תיירי הנרי.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx
    קלמי סבן חחחחחחחחח :aaarofl: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

הייתי אמור להכניס לו את ההערה על קלמי סבן, שמי שלא שמע, שיתק היום לחלוטיין את "החלוץ הטוב בעולם", אבל אם אתה כבר עשית, ניתן לך את הכבוד.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בבקשה וידוקה, חילקתי לפסקאות כדי שתדע בדיוק למה אני מגיב.

אכן, אני מדבר בזילזול על גביע הקונדרציות העלוב.
    למעט צרפת שלקחה את הטורניר ברצינות (כי היא הייתה חייבת אחרי ההופעה העלובה במונדיאל שלהנרי היה בה חלק), כל שאר הקבוצות באו עם הרכבים משנים.
    אז מה עם קבוצות כמו ברזיל וטורקיה היו בה?
    הנבחרות לקחו את המפעל בזילזול.
    זה כמו שאניי אטען שמילדסבורו הייתה אחת מהקבוצות הטובות באנגליה שנה שעברה כי היא לקחה את גביע הליגה האנגלי.
    אז מה עם ארסנל, מנצ'סטר וצ'לסי עלו עם ההרכב השלישי, בכל זאת בגביע הליגה שיחקו קבוצות פאר כמו מנצ'סטר, ליברפול, ארסנל וצ'לסי.
    גביע הקונפדרציות הוא חסר חשיבות.
    ולא רק אני טוען זאת, גם הנרי אומר זאת.
    הנרי לאחר היורו חשב על פרישה מהנבחרת.
    ואני שואל, אם הנרי הצליח לזכות עם צרפת בגביע הקונפדרציות הנחשב, למה הוא שקל פרישה?
    הנרי שקל פרישה כי אחרי הכישלון שלו במונדיאל האחרון, הוא היה חייב להוביל את צרפת להישג משמעותי באליפות אירופה, ולא זכייה באיזה מפעל משני או בראשות בית של קדם האליפות.

הנרי כשל, ובגדול.
    לא מדובר על שחקן כמו רוטן למשל, שיכולת עלובה שלו עוד יכולה להתקבל.
    מדובר על הנרי, מי שהיה אמור להוביל את הנבחרת הצרפתית, ולכן לא יכול להציג יכולת עלובה כמו שהוא הציג.
    אם כל הכבוד ליורו 2000, שהיה לפני תקופה ארוכה, בשני הטורנירים האחרונים במדי צרפת, כשהוא אמור להוביל אותה, הנרי נכשל באופן חרוץ.
    וזה למה הוא חשב על פרישה מהנבחרת, אם כל הכבוד לזכייה בגביע הקונפדרציה או בלקיחת מקום ראשון בבית שכולל את מלטה, ישראל וסלובניה.
    ואני מצטער, זה לא חשוב בכמה משחקי ידידות, קדם אליפויות אירופה וגביעי קונפדרציות הנרי הצטיין בהם, ברגע שהוא לא מספק את הבמה בבימה החשובה ביותר, יורו או מונדיאל, כל שאר המשחקים פשוט לא נחשבים.

קודם, טענתי שהנרי נכשל ביובנטוס.
    בתור שחקן מבטיח שבא ממונאקו, הנרי נכשל ביובנטוס.
    אתה יכול להתווכח על למה הוא נכשל, על האם זה בגלל שהוא לא מתאים לרמות הגבוהות או בגלל התפקיד, אבל אתה לא יכול להתווכח על העובדה שהוא נכשל.

ושוב, לא משנה בכמה משחקי ידידות הוא כבש ובישל, הדבר הקובע בכדורגל הוא רגע האמת, ובשני הטורנירים האחרונים הנרי נכשל חרוצות.
    ושום גביע קונפדרציות או מקום ראשון בבית העפלה ליורו לא ישנה זאת.

אני לא יודע לקרוא?
    הנרי הוא לא החלוץ הטוב בעולם כי לדעתי גם שבצ'נקו, גם רוד וגם ראול, במיוחד ראול, עולים עליו.
    מה שכן טענתי, שאם בוחרים חלוץ לפי שני האלמנטים הגדולים ביותר בשנה האחרונה, מבחינת נבחרות - היורו, ומבחינת קבוצות - הליגה, לרוד מגיע התואר.
    כי שאר המועמדים(כולל הנרי חביבך, ראול ושבצ'נקו) נתנו מצד אחד עונה טובה, ומצד שני אליפות אירופה גרועה (או לא הגיעו אליה בכלל במקרה של שבצ'נקו).
    בעוד רוד נתן גם עונה טובה(וכן וידוקה,בלי הפציעה שהשביתה אותו לחודש וחצי הפערים בינו לבין הנרי ושבצ'נקו היו מזערים) וגם יורו מעולה.
    לא מבין איפה הסתירה כאן?
    בעוד שרוד הצטיין גם ברמה הקבוצתית וגם ברמה הלאומית, הנרי, ראול ושבצנ'קו(שלא הגיע בכלל) לא הצטינו ברגעי האמת ברמה הקבוצתית (אליפות אירופה).

נ.ב
    קיבלתי הרגע אימייל מקלמי סבן, הוא מוסר ד"ש חם להנרי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

12. I M M O R T A L Member

הרגע פגשתי את ואן ניסטלרוי בירקון, הוא צולל שם כל שבוע והוא מוסר לכולכם ד"ש.

13. robson Member

זה היה אמור להצחיק מישהו?...לא שאני אבין אולי גם אני אצחק....
    מה שכן היה מצחיק זו ההופעה של מר הנרי הנכבד {החלוץ הטוב בעולם עאלק....} אתמול בפארק דה פרנס.

14. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

רובסון, ואן-צוללן זה משהו שהתפתח פה.
    קודם כל, שים לב שמדיי פעם הוא נקרא בפשטות "הצוללן". בעבר הוא גם נקרא van-diver או van-horse-face (שזו המצאה של בני (דניס ברגקאמפ)). בלי שום קשר בעבר הייתה למישהו פה חתימה של קיאון צועק על הצוללן, וליד זה תמונה של קוף צועק על סוס. בנוסף למישהו אחר פה הייתה חתימה עם תמונה של הצוללן עף באוויר. זה הכל תרם לעיצוב הכינוי.

15. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אני ולא שניכם ראיתם את המשחק אבל אתם מרשים לעצמכם להגיד שסבן שיתק את הנרי... טוב.

"ידיעות אחרונות", עיתון ישראלי שידוע בכך שהוא היסטרי לחלוטין בכל מה שקשור בישראל בציוני שחקנים (אתמול, למשל, שחקני ישראל קיבלו ציונים יותר גבוהים מאלה של צרפת ששלטה במשחק), נתן להנרי ציון 8, הציון הגבוה ביותר שניתן, ואני מצטט "הנרי, שחקן ענק, עשה ככל העולה על רוחו במגרש".

מה יהיה? שוב קובע עובדות, רובסון? שוב מדבר שטויות, משה?

גביע הקונפדרציות חסר חשיבות? הרכבים משניים? אני ראיתי את טורקיה, קמרון, יפן וקולומביה בהרכבים מלאים (ממש זלזול). לא הפריע לצרפת לזכות בקלות. אין לי מושג על מה אתה מדבר בקשר לפרישה.

אולי אתה לא מבין - נטען בדיון הזה שהנרי לא מסוגל להביא את עצמו לידי ביטוי במדי הנבחרת כשבעצם הוא הסקורר מספר 1 שלה אחרי\יחד עם זידאן. זה פשוט סותר אחד את השני. כן, הוא נכשל ביורו, להגיד שהוא לא מסוגל להשתסדר בנבחרת שלו זה בולשיט כמו להגיד שאתמול קלמי סבן ניטרל אותו - כנראה פרי הדמיון של אדם שלא ראה את המשחק ומשער מה קרה שם.

אגב, אם יש מישהו שבאמת לא מצליח להביא את עצמו לידיד ביטוי בנבחרתו זה הצוללן שעד היורו פשוט לא עשה כלום בנבחרת שלו. הטענה הבאה שלך תהיה מן הסתם על כך שהוא הצליח כי נבחרתו הצליחה ביורו יותר מצרפת, וודאי.

אם אתה תטען את זה - הצוללן כבש נגד גרמניה, לטביה וצ'כיה. צ'כיה היא נבחרת ברמה גבוהה, בעוד השתיים האחרות עלובות במקרה הטוב - אם השערים שלו מולן עושה אותו החלוץ מספר 1 בעולם אז למה השערים של הנרי בגביע הקונפדרציות נגד קמרון וטורקיה לא נחשבים?

נו, נכון, הוא שיחק חצי עונה ונכשל. אבל הוא שיחק כקשר ימני. תאמין לי שאם אני שם את הצוללן בצד ימין הוא לא יכול לעשות כלום, הרבה פחות מהנרי, אין לו שום יכולות שמתאימות לאף עמדה מלבד צוללן... אה... חלוץ רחבה.

הצוללן נתן עונה טובה בליגה - אם אתה אומר שאתה מחשיב לו עוד כמה שערים בגלל הפציעה אז אין לך מושג בכדורגל, מצטער. קביעה שכזאת רק בנאדם בלי מושג מהחיים שלו יקבע.

הנרי ושבצ'נקו נתנו עונות פנטסטיות. ההבדל בין 31 שערים ל-16-18 שערים הם עצומים, הוא כבש פחות או יותר חצי מהנרי ובישל פי 11 פחות - אבל אתה טוען שלשניהם היתה "עונה טובה". ואתה אפילו טוען שראול נתן "עונה טובה" - חלוץ שכובש עשרה שערים בעונה נתן עונה טובה כמו זה שכבש שלושים? אתה מעוות את העובדות איך שנוח לך.

אז שמע - אתה טוען שאם שחקן X כבש חצי שערים מכמות השערים שכבש שחקן Y, שני השחקנים נתנו בעצם טורניר "טוב" בלי שום הבדל ביניהם, נכון? הנרי כבש חצי מהצוללן ביורו, למה הצוללן נתן יורו "מעולה" בעוד הנרי "אכזבה וכישלון" (כלומר, במקרה הזה אתה צודק אבל זה פשוט לא מסתדר עם הטענה לגבי הליגות)?

ההודעה שלך מלאת סתירות. אגב, אני שמח שאנחנו מתקדמים לאנשהו - עזבת כבר את כל החלק של הצ'מפיונז ליג, הליגה וכו' ועברת ישר ליורו.

לא שמעת על הביטוי Ruud Van-Diver, Ruud Van-6 yard box, Ruud Van-Horse face וכו'?
    אתה חי בעולם אחר\צריך ללכת לאיזה פורום של כמעט כל קבוצה בפריימרליג שמכבדת עצמה.