מח' 35 ב"לה ליגה": 0-6 גדול לברצלונה בקלדרון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י שי, ‏19/5/07.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הליגה הספרדית – מחזור 35'

http://img503.imageshack.us/img503/2769/1043424336leagueke5.Xxx

אחרי המהפך בפסגה, המאבק הגדול על אליפות ספרד - ממשיך : ריאל לאחר שבשבוע שעבר עלתה למקום הראשון, תרצה לשמור עליו שבוע נוסף כאשר היא תתארח אצל רקראטיבו הממוקמת במקום השביעי בטבלה. רקראטיבו רושמת 2 ניצחונות בלבד ב-9 משחקיה האחרונים, וכרגע המקום מגביע אופ"א נראה רחוק רחוק. את המפגש הקודם בין שתי הקובצות ירצו בריאל לשכוח לאחר שהובסו 3:0 בברנבאו, הפסד שמייד לאחריו החלה התקשורת לספור את ימיו האחרונים של קאפלו. לגבי ההרכב, המאמן הותיק עלול להיאלץ להסתדר ללא שירותיו של גאגו אמרסון. האחרון נפצע הבוקר באימון ריאל מדריד.
    בארסה תצא למשחק חוץ קשה בויסנטה קלדרון, כאשר היא יודעת שאיבוד נקודות נוסף עלול להרחיק אותה מזכייה נוספת באליפות. מבחינת הסגל של רייקארד - דקו ומארקז המחלימים מפציעות, ערכו אימון נפרד מחבריהם ואינם צפויים להכלל בסגל הקבוצה. אצל המארחת, אתלטיקו מדריד, מגיעים במצב רוח מצויין לאחר שהביסה 1-4 את חטאפה בחוץ (צמד לטורס), 3 ימים בלבד - אחרי שאותה חטאפה הביסה 0-4 את ברצלונה בגביע. במפגש הקודם בין שתי הקבוצות ברצלונה ואתלטיקו נפרדו בתיקו 1-1, משחק שנערך בקאמפ נואו, במסגרת המחזור ה-16.
    ארבעה ימים אחרי שהשלימה הישג כמעט חסר תקדים, עם זכייה שנייה ברציפות בגביע אופ"א, אחרי ניצחון על אספניול בדו-קרב פנדלים, סביליה יוצאת לריאזור. 2 נק' - זה הפער בין סביליה, הממוקמת, ערב המחזור, במקום ה-3, לבין ריאל מדריד וברצלונה - הנמצאות במקומות 1-2. איבוד נקודות של סביליה מול הקבוצה של דודו אוואט - עשוי להגדיל את הפער בינה לבין ריאל ובארסה ל-5 נק', מה שיוציא את הקבוצה של ראמוס, כמעט באופן ודאי, ממאבק האליפות, 3 מחזורים לסיום העונה. בסיבוב הקודם, סביליה לא התקשתה מול דודו אוואט וקבוצתו, כשהביסה אותה 0-4. גם בגביע המלך, הקבוצות נפגשו - בשני המשחקים במסגרת חצי הגמר - סביליה יצאה מנצחת (0-3 ו-0-2). אצל המארחת לה קורוניה, למעשה העונה עבורה כבר נגמרה, עונה שבמועדון ייצרו לשכוח במהרה. בשבוע שעבר סיימה הקבוצהבתיקו 1-1 מול אתלטיק בילבאו.

הצמרת בספרד - ערב המחזור ה-35:

1..ריאל מדריד - 66 נקודות
    2. ברצלונה - 66 נקודות
    3. סביליה - 64 נקודות
    4. וולנסיה - 62 נקודות
    5. סראגוסה - 55 נקודות
    6. אתלטיקו מדריד - 54 נקודות

התחתית בספרד - ערב המחזור ה-35:

15. בטיס - 36 נקודות
    16. לבאנטה - 36 נקודות
    17. אתלטיק בילבאו - 34 נקודות
    18. סלטה ויגו - 30 נקודות
    19. ריאל סוסיאדד - 30 נקודות
    20. חימנאסטיק - 24 נקודות

לוח משחקי המחזור:

יום שבת -

מאיורקה-ולנסיה, 21:00
    בטיס-חימנסטיק, 21:00
    סראגוסה-אתלטיק בילבאו,23:00

יום ראשון -

אתלטיקו מדריד-ברצלונה, 22:00 (ספורט 5)
    לה קורוניה-סביליה, 18:00 (ספורט 5+)
    אספניול-חטאפה, 18:00
    לבאנטה-אוסאסונה, 18:00
    ריאל סוסיאדד-סלטה ויגו, 18:00
    רקראטיבו-ריאל מדריד,20:00 (ספורט 5)
    ויאריאל-סנטאנדר, 18:00

דיון מהנה!

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

חסרונם של גאגו ואמרסון יביאו את פאביו לפתוח עם דיארה וגוטי, כך אני מניח.
    רייס עם שער ובישול יקר מפז במשחק נגד אספניול עושה צרות טובות בכל הנוגע לחזרתו של רוביניו להרכב, לאחר שהיה מושעה במשחק הקודם. אני חושב שבכל זאת קאפלו יפתח בהרכב הרגיל, כשבקישור דיארה, גוטי, רוביניו ובקהאם (שחוזר אף הוא מהשעיה), ובהתקפה ראול וRVN.

מעניין יהיה לראות אם סיסיניו ימשיך לקבל אשראי בצד ימין של ההגנה. אם זה היה תלוי בי, הייתי פותח עם ראמוס כמגן ועם הלגרה במרכז ההגנה (ייצב את ההגנה כשנכנס במשחק האחרון), אבל כאן יש לי תחושה שקאפלו לא ירצה לפגוע לסיסיניו עוד יותר בביטחון וייתן לו צ'אנס נוסף בהרכב.

התבוסה בסיבוב הקודם לרקרא לא צריכה להשפיע. אין מה לחפש נקמה ספורטיבית עכשיו, 0-1 קטן ו-3 נקודות כדי להלחיץ את ברסה, שלה יש משחק קשה מאוד בקלדרון, זה כל מה שצריך לעשות השבוע. כמובן שצריך לצאת מתוך נקודת הנחה שברצלונה תנצח שם, למרות המשברון שהיא מצויה בו.

לגבי סביליה, הצלע השלישית, למרות שלא קל בריאזור ראינו שבגביע היא הסתדרה לא רע, ולכן למרות שהפעם דודו ישחק, אני חושב שהיא תנצח ובכך יכולה אפילו לעקוף את ברצלונה במידה ותמעד במדריד.

Vamos Merengues!!!

3. Raulito Madridista

אתחיל במשחקי התחתית:

בטיס מארחת את חימנאסטיק במשחק שהיא חייבת לנצח על מנת להשיג עוד נקודות ולהתרחק יותר מהצמרת. התיקו בקאמפ נואו היה מפתיע מאוד ולכן המאמן פרננדז משתמש בו כדי להמריץ את חניכיו. רפאל סוביס שהשווה נגד ברצלונה בדקה ה-90 מקבל את המקום בהרכב ואדו או רוברט יירדו לספסל. פרננדז ממשיכה בטקטיקה של ה-4-3-3 שלו כאשר סוביס יישחק את הקיצוני הימני.
    בחימנאסטיק חאבייר פורטיו ורובן קאסטרו המבקיעים המרכזיים של הקבוצה ייפתחו בחוד. גם במידה ותנצח קשה להאמין שנאסטיק תצליח להישאר בליגה ולסגור את הפער הגדול. חימנאסטיק רחוקה 10 נקודות מחוף מבטחים והיא כבר ירדה ליגה ככל הנראה. אם היא לא מנצחת את בטיס בחוץ, היא היורדת הראשונה הרשמית. בטיס לעומתה במידה ותנצח תפתח פער של 9 נקודות מסוסיאדד וסלטה שמשחקות מחר, ראש בראש.
    סלטה ויגו במומנטום איום ונורא והיא לא מפסיקה להפסיד מאז הניצחון על לה קורוניה בדרבי, כנראה הבלחה חד פעמית. סלטה הובסה בביתה על ידי מאיורקה וגם הפסידה לאחר מכן. סוסיאדד יכולה לנצח את המצב המזעזע בויגו ולקוות למעידה של הבאסקית השנייה, אתלטיק בילבאו, שתתארח בסראגוסה ולטעמי היא לא תוציא שם נקודות. סראגוסה חייבת לחזור לנצח אם היא לא רוצה לאבד את המקום גם בגביע אופ"א, לאלופות היא לא תגיע העונה.

וולנסיה יכולה זמנית לעלות היום למקום השלישי אם תנצח את מאיורקה שבכושר פשוט מדהים, בחוץ. מאיורקה שהייתה בבוץ השיגה שבעה משחקי בית רצופים שבהם היא רושמת נצחונות והיא פשוט בתקופה מדהימה. זהו משחק מאוד קשה לעטלפים.
    וולנסיה תחסר את דל-הורנו לפי המארקה, מורטי יישחק כמגן שמאלי.
    קיקה נותן לחואקין שנמצא בכושר טוב ולסילבה את המפתחות באגפים.
    אני חושב שמאיורקה לא הפסידה בבית מאז ההפסד לריאל מדריד ב21 בינואר, 1-0 משער של רייס.
    אנגולו ייפתח לצד ויאה בחוד ואני לא מבין למה מורו שנותן עונה גדולה לא משחק. קיקה הזה טמבל.
    וולנסיה נראתה נהדרת נגד סראגוסה בשבוע שעבר. שהקבוצה משחקת כדורגל היא עושה זאת כמו שצריך. חבל שקיקה לא נותן לנו לראות יותר מוולנסיה. מרצ'אנה שוב ייפתח כקשר אחורי.
    יאנקוביץ במאיורקה ייפתח כקשר ימני ואיבגזה המסוכן גם הוא בהרכב. אראנגו יישחק מתחת לויקטור.
    מאיורקה רחוקה 18 נקודות מהקו האדום כלומר היא לא תרד. איבגזה, אראנגו ויקטור ויאנקוביץ פותחים בהרכב בייחד והולכת להיות חגיגה.
    יאנקוביץ עם תשעה שערים, אראנגו שחוזר בחצי השני של השנה להיות דומיננטי עם שמונה. ויקטור עם ארבעה.
    איבגדה מלך הבישולים עם תשעה וויקטור עם ארבעה.

סנטאנדר, חטאפה ויאריאל ורקראטיבו ואפשר להוסיף את מאיורקה במאבק על האינטר-טוטו. לסנטאנדר, מאיורקה ורקראטיבו זה יהיה הישג המקום הזה, כל אחת בנסיבות שלה. חטאפה הייתה צריכה להגיע למעמד הזה העונה ולמקום הזה ולויאריאל משהו השתבש השנה בדוגמת הפציעות, חזרתו של פירס לכושר והחזרה מפציעה שיפרה את הקבוצה פלאים. כעת לא רק פורלהאן עושה את המוטל עליו.
    סנטאנדר קבוצה צעירה ומרעננת ועוד חשבו שהיא תיסתבך במאבקי ירידה. רקראטיבו זו הפתעת העונה שלי ואני מקווה מאוד שהיא לא תעשה לריאל מדריד צרות, על זה אדבר בהמשך.
    חטאפה שהובסה נגד אתלטיקו אחרי הרביעייה שהשחילה לברצלונה, תתארח במונז'ואיק נגד 11 הגיבורים של אספניול שכמעט וזכו בגביע אופ"א.

על המשחקים של ברצלונה וריאל מדריד ארחיב בהמשך, רק אני אציין בקשר לסביליה שאני חושש מאוד שיהא תנצח ותעפיל למקום הראשון ותלחיץ אותנו מאוד. השער של שבאנטון נגד ריאל הוא צרה גדולה, כי במיד וחס וחלילה ריאל תסיים בתיקו וסביליה תנצח, היא תיהיה ראשונה בגלל המפגשים הפנימיים והאליפות תלך לסביליה. כמה שסביליה הייתה בגביע אופ"א כל העונה ושיחקה כמעט 60 משחקים, הקבוצה ממשיכה להיות חזק במירוץ האליפות, כמובן שזה שלא הייתה קבוצה שהייתה יציבה לאורך כל העונה אלא רק לתקופה, עוזר לה.
    אני בעד לתת לחסוס נאבאס לשחק אחרי המשחק הטוב שלו נגד אספניול.

נערך לאחרונה ב: ‏19/5/07
  4. Raulito Madridista

אמרסון נשאר במדריד עקב פציעה, אך לעומתו פרננדו גאגו חוזר לסגל וייפתח כנראה לצידו של מהמדו דיארה בקישור האחורי. האס טוען שצמד המגנים, סיסיניו ורוברטו קרלוס, שהפגינו משחק חלש בעיקר בפן ההגנתי נגד אספניול, יישלמו את מחיר הרשלנות בחלק האחורי ואילו מיגל טורס וסרחיו ראמוס יישחקו כמגנים, מה שמותיר להלגרה להיכנס למרכז ההגנה לצידו של פאביו קנבארו. רוביניו ודייויד בקהאם חוזרים לסגל והם ייפתחו בהרכב ככל הנראה. קיימת אפשרות פחות סבירה, שבקהאם יישחק במרכז המגרש כדי לאפשר להיגואין להמשיך לשחק באגף כמו נגד אספניול.

http://www.realmadrid.com/addon/img/122b5e7288convocatoriap.Xxx

הסגל המלא - ריאל מדריד:

שוערים: איקר קסיאס, דייגו לופז, קסיאה
    הגנה: אלברו מחייה, מיגל טורס, סיסיניו, רוברטו קרלוס, סרחיו ראמוס, פאביו קנבארו, איבן הלגרה
    קישור: פרננדו גאגו, דיוויד בקהאם, חוסה אנטוניו רייס, גוטי, מהמדו דיארה
    התקפה: ראול גונזאלס, גונזלו היגואין, רוד ואן ניסטלרוי

אצל רקראטיבו, השוער לופז וייחו פצוע עוד משבוע שעבר והוא מחוץ לסגל של מרסליניו, שהורחק במשחק נגד סביליה וידריך את חניכיו מהיציע. הקשר ברבר בסגל למשחק למרות בעיות פיזיות. לאקוויט ייפתח בשערה של רקראטיבו.
    החלוץ המושאל מליברפול, סינמה פונגול, מלך שערי הקבוצה עם 11 כיבושים בליגה, ייפתח בחוד של הקבוצה. רוסו ואוצ'ה, ההוא שעשה בית ספר לקנבארו במשחק הקודם בין השתיים בברנבאו, ייתחרו על העמדה מתחתיו. מבחינת הכיבושים בליגה אוצ'ה כבש יותר ולזכותו שמונה גולים. במשחק נגד סביליה אוצ'ה נכנס כמחליף אחרי שעה של כדורגל כאשר רוסו פתח בהרכב.
    חסוס ואסקז וברבר צפוים לפתוח במרכז המגרש ואילו אייטור וקאסורלה בכנפיים.

הסגל המלא - רקראטיבו:

שוערים:לאקוויט, חוסה ראמון.
    הגנה: פאבלו אמו, ארזו, מרינו, בטו, פולי, חואנמה, באוטיסטה.
    קישור:קאסורלה, ואזקס, ברבר, אייטור, צ'לי.
    התקפה: רוסו, סינמה פונגול, אוצ'ה, חאבי גררו.

נערך לאחרונה ב: ‏19/5/07
  5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בברצלונה , מארקז שוב נשאר מחוץ לסגל למרות שהשלים השבוע שני אימונים שלמים עם שאר שחקני הקבוצה.
    אזקרו וסילביניו שומרים על המקום שלהם מחוץ לסגל כאשר הפעם מצטרף אליהם הארנבון.

ואלדס,ג'ורקרה.
    בלאטי, זאמברוטה, אולגר, פויול, תוראם, ג'יו.
    מוטה, אדמילסון, אינייסטה, צ'אבי, דקו.
    ג'יולי, מסי, גודיונסן, אטו, רונאלדיניו.

http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20070518a/60_archivo55_graphic_10_1_2_20070518_YAT01M1.Xxx.Xxx

9 משחקים , 7 שערים זהו מאזנו של פרננדו טורס כאשר הוא רואה בלאוגרנה בעיניים. בנוסף לזה 4 נצחונות , 4 תוצאות תיקו והפסד בודד.
    מצא את הרשת של ברצלונה יותר מכל שחקן אחר בליגה , מוייה ופורלאן אחריו עם 5 ככיבושים

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

באטלטיקו פאבלו שוב נשאר מחוץ לסגל. בחטאפה פאבלו נשאר גם מחוץ לאיצטדיון ולקח מונית הביתה כי הוא לא רצה לשבת לצידו של הסוכן שלו לשעבר שסיבך אותו בקיץ. גם פריאה לא צפוי לשחק, אגירה מעדיף לא לעשות שינויים אחרי הניצחון המשכנע בשבוע שעבר.

נערך לאחרונה ב: ‏20/5/07
  7. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטבלה שם שיקרית, אין מצב שלראול יש רק שני שערים מול בארסה, אני ככה רק בשנתיים האחרונה זוכר שניים (העונה בראשון, וב 2-4), וכמובן יש עוד שלל שערים מהעבר כמו הבעיטה האדירה מחוץ לרחבה ועוד...

8. Raulito Madridista

הנתונים הם החל מעונת 03\2002, העונה בה אתלטיקו חזרה לליגה הראשונה מהסגונדה, לאחר שירדה בעונת 00\1999.
    מאז אותה עונה פרננדו טורס פגש את ברצלונה לראשונה.

9. Raulito Madridista

אני אפתח באמירה שאני בן-אדם מאוד פסימי ולא רק בספורט, אבל אם מדברים על ספורט, אז בדר"כ אני פסימי בנוגע לריאל מדריד מאז עונת 05\2004, עד לאותה עונה כל משחק הייתי בטוח שננצח והאמנתי בשחקנים וברוח של הקבוצה ובשם "ריאל מדריד". גם השנה אני מאמין ואני ארגיש גאה מאוד בתום העונה גם אם חלילה לא נזכה באליפות, זה לא שאני לא מאמין, פשוט קשה להסביר את זה, פסימי.

עד שהצלחנו להתנחל במקום הראשון, אני פתאום מאוד מפחד לאבד אותו. העובדה שסביליה משחקת לפנינו ויכולה להלחיץ אותנו, עצם זה שהיריבה קשה מאוד וכבר "הראתה לנו מה זה" באיצטדיון שלנו(נכון, אז לא הייתה אותה ריאל מדריד של הימים הללו, הייתה קבוצה שונה), אני מאוד חושש. השער של שבאנטון הוא מאוד קריטי להמשך. לא רק ברצלונה במירוץ. סביליה למרות ששיחקה השנה קרוב ל-60 משחקים לא נופלת מהרגליים וממשיכה להיות חזק במאבק. רק מספיק פישול אחד שלנו, תוצאת תיקו וניצחון של סביליה והם זוכים באליפות. לוח המשחקים שנשאר להם לא יותר מדיי קשה.

אני חושב שהרבה מאוד תלוי מחר באופן שהשחקנים יגיעו. אם נבוא שאננים אכלנו אותה. ככה הגענו למשחק נגד אספניול וראינו מה קרה במחצית הראשונה. הפעם קאמבק כזה לא יחזור, לא יהיה את הקהל. לריאל מדריד אין היתרון ביתיות אבל אנחנו קבוצה טובה יותר. הקהל מוסיף המון מוטיבציה ולשחקנים צריכה להיות את המוטיבציה והאמונה גם בלי קהל, למרות שגם אוהדים של ריאל מדריד יגיע למשחק לעודד כמובן.

אני מאוד מאוד שמח שרוביניו חוזר לסגל והוא חייב לשחק. הוא השחקן הכי מסוכן שלנו, הוא יכול במהלך אחד חד וזריז להבקיע את הגול המיוחל. גם החזרה של בקהאם מאוד משמעותית. הוא תורם המון להגנה ואם בקהאם היה משחק באגף ימין, אולי היינו רואים פחות חורים ואספניול לא הייתה עוקצת בגאונות כזו. בקהאם חשוב מאוד גם למצבים הנייחים ובכלל הוא תמיד נלחם ובא לעבוד. אני מקווה שאם היגואין ימשיך לשחק בהרכב למרות שלא היה ענק נגד אספניול, הוא לא עשה המון פרט לשער החשוב מאין כמוהו שלו, זה לא יהיה על חשבון רוביניו. אני חושב שיש סיכוי שבקהאם יישחק במרכז המגרש לצד דיארה. את גאגו לא ראינו כבר הרבה זמן, מקווה שהוא יגיע חד. אנחנו צריכים שחקן חכם שיידחוף קדימה את הקבוצה, יש להזכיר שיש לנו את גוטי על הספסל.

אני רוצה להדגיש שמבחינתי לא צריך שום נקמה ושום נעליים. מתאים לי 1-0 שלנו כמו הרבה פעמים העונה: הברקה בודדת של רוד או סיומת נכונה של רוד והרבה הרבה סאן איקר. וברצינות, גם ניצחון מגעיל יספק אותי. אם נגיע למחזור הבא כאשר ברצלונה הפסידה לאתלטיקו ואנחנו ניצחנו, ואולי גם דפור תעשה לנו טובה ותראה שלא רק אותנו וקבוצות כמו לבאנטה היא מנחת בריאזור, אז אני יהיה אופטימי מאוד והמצב יהיה חיובי.

אני רואה בחיוב את השינוי בהגנה. אני בטוח שסרחיו ראמוס ייתקוף ומיגל טורס יהיה יותר הגנתי. צמד הברזילאים לא היו מספיק טובים הגנתית ואסור עוד משחק נפל כזה בחלק ההגנתי. הלגרה באמת נותן עונה טובה מאוד בחלק ההגנתי והפעם גם במשחק הקרקע ולא רק במשחק הראש.
    אני עדיין זוכר ויש לי סיוט מאוצ'ה שעשה בית ספר לקנבארו ונתן לו בין הרגליים כמו לילד בכיתה א' ואת סינמה פונגול הכובש המצטיין של רקראטיבו עם 11 שערי ליגה.

אני מתפלל שננצח. ריאל מדריד של השנים האחרונות יכולה להרוס הכל, ובשנים האחרונות היא הייתה חייבת להרוס.
    בהצלחה לשחקנים, האללה מדריד!!!!

אתלטיקו מדריד הייתה נהדרת נגד חטאפה בשבוע שעבר. היא חייבת ניצחון גם היא על מנת להישאר במאבק על גביע אופ"א ולהישאר במקום שמוליך למפעל רציני באירופה בעונה הבאה, פחות ממקום שישי יהיה כישלון טוטאלי. לעיני הקהל הביתי ועם התוצאות האחרונות נגד ברצלונה, אני מקווה מאוד שהיא תעזור ליריבה שלה ריאל מדריד ותנצח שוב. לכל רצף יש סוף ואני מקווה שזה לא ייקרה מחר. אני חושב שברצלונה קיבלה עוד סטירה אחרי התבוסה נגד חטאפה, מתישהו זה יחזור להם. אני לא מבין למה הקבוצה ממשיכה לשחק באיטיות ובזילזול, חלק מההחטאות שלה פשוט מראות על זילזול ביריבה. ברצלונה בנוסף לזה שהיא משחקת רע, היא לא רצה. שהיא תחזור לרוץ ולא לשחק בהליכה, כבר יהיה שיפור פלאים במשחקה. אני מקווה לראות את הקשרים מקסי רודריגז ופטרוב פותחים באגפים. מאניש היה נהדר גם הוא נגד חטאפה ויהיה לו קרב מכריע עם דקו, צ'אבי ואינייסטה על השליטה במרכז המגרש.
    פטרוב באתלטיקו כבר פתח במחזור שעבר ומקסי נכנס רק כמחליף לכמה דקות.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב הדקה ה89 הזו ....

בישול אדיר של חורחה לופז , חבל למאיורקה הגיע לפחות תיקו.

וגם במשחק השני הדקה ה89 עושה משהו כאשר פורטיו כובש בפנדל אבל נסטיק הייתה עסוקה בחגיגות וספגה 2 דקות אחר כך שער שיוווין מסיסקו .

11. Gaudi Member

הרבה זמן קבוצה שלי לא שימחה אותי ככה :aaa021:

12. Engel Del Madrid Member

ולנסיה ניצחה??????????? היתה לי הרגשה כאשר הפסקתי לראות את המשחק המשמים הזה בדקה 87 .. אחח פורטיו! תארו לכם איזה חלוץ הוא יכל להיות בספרד אם לא העונות המעפנות האלה באיטליה ובלגיה. אבל הוא בדוק יעבור לקבוצה אחרת מהפרימרה.

חחח בדקה 90 3 שחקנים של בטיס קיבלו צהוב...

אגב סראגוסה עולה ל4-1 מול בילבאו, דיוגו ומיליטו העלו ל2:0 אדוריז צימק ומי אם לא סרחיו גרסיה החזיר לו ב3:1.

13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

נדמה לי שבמשחק של חימנסטיק נגד בטיס קרו יותר אירועים החל מהדקה ה-90 מאשר בכל 90 הדקות שקדמו לכך. מי אמר שמשחקים 90 דקות?

חואקין לא פתח טוב את העונה בולנסיה, לי אישית היה נדמה שאולי הוא לא עשה נכון שמצד אחד עזב את החממה בבטיס, ומצד שני לא הגיע למועדון מהטופ של הטופ, אבל הנה בשבועות האחרונים הוא כובש שערים חשובים מאוד עבור קבוצתו שלפחות יבטיחו לו מקום במוקדמות האלופות, אבל הכל עוד פתוח גם בגזרה הזו.

14. Spanish Weapon Member

לא יכול לחכות , כל כך מתרגש ומחכה למשחק.
    אחרי כל הבולשיט והחרא שבארסה אכלה מהתקשורת האוהדת ריאל ומאוהדי ריאל שתפסו תחת על כך שהם 4 מחזורים לסיום העונה במקום הראשון , הפעם אני רוצה נקמה.

כל הגדולות במשחקי חוץ קשים , סביר להניח שאחת הגדולות תאבד היום נקודות ותתרחק מהמירוץ לאליפות , כמה חרא אכלנו בויסנטה קלדרון מול אתלטיקו מדריד , הגיע הזמן היום לשחקנים לפצות על השבועיים אולי הכי מגעילים של אוהדי בארסה בשנתיים-שלוש האחרונות.

15. XabiAlonso Member

:aaarofl:
    באיזו פלנטה אתה חי?
    3 שנים (אם לא יותר...) התקשורת הייתה אוהדת בארסה ותאמין לי שגם עכשיו היא ככה.
    עכשיו התקשורת מפרגנת לריאל על כך שהם תפסו את המקום הראשון למרות את כל הקשיים.
    ותאמין לי שאף אחד לא "תפס תחת", אנחנו מודעים לכך שאנחנו עוד יכולים להפסיד את האליפות, כי הפרש הנק' הוא מזערי ביותר.