מח' 33 לאומית: אשקלון קרובה לליגת העל, ק"ש כבר שם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/4/10.

1. The best of The best Member

אני סיימתי עם העקיצות שלי, אבל עוד דבר שבגללו אני לא מחבב את אשקלון זה כאשר נס ציונה הביאה את גאגא צאקטיאני אז פרוספר מאשקלון הלך לרמת השרון ואמר להם כמה אתם רוצים אני נותן לכם רק אל תשחררו אותו לנס ציונה והיה שותף פעיל לפרובוקציה שבגינה גאגא ישב חודש וחצי בחוץ עד שקיבל את פסק הבורר המיוחל.

אם נס ציונה רוצה להיות בורג חשוב בשנה הבאה כל הקישור צריך ללכת הבייתה ולהשאיר בראש ובראשונה את גאגא צאקטיאני בנס ציונה! יש לגאגא חוזה לעונה נוספת בקבוצה הבעיה היא שסעיף השחרור שלו הוא לא בשמיים ולא מן הנמנע שאם לא יסתדר המעבר לנתניה אז הוא יישאר כאן בכל זאת.

http://sports.walla.co.il/?w=/157/1669513
    אם אני ראובן עטר אני חוטף את צאקטיאני שהוא ללא ספק לא שייך לליגת הזו.

2. הרצליה Member

אתה יכול לענות בבקשה על מה ששאלתי אותך לפני ארבע הודעות?

3. The best of The best Member

אני לא מלכלך בפומבי וכל עוד שאין הוכחה חותכת לדבריי אני לא יכול לענות לך, אם תרצה אז אפשר בפרטי.
    אולי אז אתה תבין, כשאני אומר דברים אז יש להם בסיס אבל אי אפשר לירות חיצים סתם ככה באוויר

4. Ariel Member

תרשו לי לפקפק בכל הדיבורים על "מכירות" ו"פתיחות רגליים". שחקני בת ים צריכים להיות אדיוטים גמורים כדי להתערבב שוב בעניינים כאלו, בטח אחרי שהמאמן ממן והבלם דרעי עברו רק לא מזמן חקירות בעניין מכבי ב"ש.

לא ראיתי שום דבר חריג בתקציר של בת ים-נס ציונה, סימיוני ידוע בבעיטות הפגז שלו ובן חמו לא העריך נכונה את העוצמה. נס ציונה קבוצה טובה, אבל לא בשלה לעלות, סביר ששחקניה הצעירים קרסו תחת הלחץ. אם גורמים בנס ציונה עצמה מכרו את המשחק- הרי שהם יכולים לבוא בתלונות רק לעצמם. שחקני ב"ש הפילו את ארגון הפשע החזק בדרום ולא נערפו ראשים.

אשקלון או כפ"ס, תחושה שלי שנראה את שתיהן בליגת העל. חושב ששתיהן עדיפות על כל קבוצות התחתית שנאבקות על חייהן בליגת העל.

5. הפועל_כפר_סבא Member

מסכים איתך, וגם אל תשכח שמול כל קבוצה מלבד הפועל פ"ת גם אנחנו וגם אשקלון נביא הרבה יותר קהל.
    אני מאמין שאם נסיים מקום שלישי אז למשחק הזה יבואו לפחות 4,000 ירוקים,
    יהיה טירוף ענק לפני משחק כזה בעיר!

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הסתיים המחזור השלישי בפלייאוף התחתון שלאחריו העניינים בתחתית נראים בהירים וקשה להאמין שישתנו בצורה דרסטית.

מאמן הפועל ירושלים, יהודה זגורי, קיבל שיחת טלפון שעתיים לפני המשחק של קבוצתו נגד בית"ר שמשון תל אביב ובו בושר לו שהוא לא אמור להגיע למשחק שכן הוא פוטר מהקבוצה. את מקומו תפס מלך שערי הפועל ירושלים, שי אהרון, שתפקד כמאמן-שחקן.
    במשחק עצמו בית"ר שמשון מצליחה לשמור על 100% הצלחה בפלייאוף התחתון, משער בדקה ה85 של פיני מתניה, שמבטיחים לה מקום בליגה הלאומית בעונה הבאה. ההפסד חתם סופית את סיפור הירידה של הפועל ירושלים לליגה א' בעונה הבאה, מה שכמובן לא מפתיע אף אחד שעקב אחרי הליגה לכל אורכה.

בשבוע שעבר כתבתי שסביר להניח שהכח עמידר רמת גן תתפוצץ על מרמורק בוינטר. אז, התפוצצות לא הייתה, אבל ניצחון קטן וסופר חשוב למארחים-היה גם היה. שער של אלירן אוחנה בדקה 22 סידר לרמת גנים פער מבטחים של 5 נקודות ממקום 14 שמוליך למבחנים, כאשר נותרו 6 נקודות בקופה.

כמו שביתר שמשון הגיעה בכושר מעולה למשחקי הפלייאוף והשיגה 100% הצלחה, כך קרה למכבי באר שבע-רק ההיפך. הקבוצה השיגה 2 נקודות בלבד מתוך 9 אפשריות. גם המיקום הגבוה שסידר לה 3 משחקי בית (הפסד, תיקו ומשחק נגד מרמורק במחזור האחרון) לא עזרו לה. היום זה נגמר ב0-0 נגד בני לוד שעצרה את רצף הניצחונות ומסבכת לעצמה את החיים למרות שמצבם יכל להיות יותר גרוע.

כך נראית הטבלה שני מחזורים לסיום:
    11. בית"ר שמשון 26 נק'
    12. בני לוד 25 נק'
    13. הכח עמידר רמת גן 24 נק'
    14. מכבי ב"ש 20 נק'
    15. הפועל ירושלים 14 נק'
    16. הפועל מרמורק 7 נק'

במחזור הבא מכבי באר שבע תתארח בוינטר, למשחק חשוב במבאבק על המקום ה14. במידה והכח מנצחת-מכבי ב"ש הולכת למבחנים באופן סופי. במידה ומכבי ב"ש מנצחת-הכח עמידר רמת גן תהיה תלויה בעצמה במשחק האחרון של העונה מול בית"ר שמשון תל אביב.
    נראה שבכל סיטואציה, הסיכויים של מכבי באר שבע להנצל מהמקום ה14 שואפים לאפס משום שבית"ר שמשון הבטיחה את עלייתה ואין לה לשם מה לשחק במחזור האחרון מול הכח עמידר.
    עוד במחזור הבא - שני משחקי פרוטוקל למעשה - בני לוד תארח את בית"ר שמשון, עירוני מרמורק תארח את הפועל ירושלים במשחק היורדות. כל המשחקים יתקיימו ביום שני ב16:30.

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/10
  7. askfc Member

לאוהד כפר סבא
    גם אנחנו במשך כל העונה היינו יותר טובים כמעט בכל המשחקים ולא השכלנו לנצח למרות שהגענו לחמישה שישה מצבים בטוחים ולא כבשנו... ואיבדנו לא מעט נקודות, הפסדנו טכני ליריבה בצמרת שלא בצדק אבל מה לעשות זה הכדורגל והגיע הזמן שתפסיק לבכות מי שיחק יותר טוב ומי לא, שורה תחתונה אשקלון ניצחה.
    זילזלתם באוהדים של אשקלון ובאו למעלה מ-1500 אוהדים לכפר סבא שעשו לכם בית ספר.
    תזכיר לי מתי הבאתם למשחק חוץ יותר מ-200 - 300 אוהדים, גם שהייתם בליגת העל לא זכור לי מראה כזה.
    אז תפסיק עם הקינאה ותילמד לפרגן.
    מאחל לנו ולכם עלייה לליגת העל כי בסופו של דבר זה מגיע לשתי הקבוצות.

8. הפועל_כפר_סבא Member

תסלח לי אבל אתה קשקשן ממדרגה ראשונה! כמעט כל מה שכתבת זה שטויות!
    עשיתם לנו בית ספר? עוד שניה תכתוב פה שהבאתם למעשה 10,000 איש ללויטה ושיש לכם תואר כלשהו מלבד גביע השוקו של הארצית או הלאומית...

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשלא כמנהגי, החלטתי לראות את השידור החוזר של המשחק בין הפועל כפר סבא לעירוני אשקלון, בעיקר כדי לראות את הקהל. בסופו של דבר נשארתי לראות את המשחק בגלל הכדורגל. 2 הקבוצות שיחקו מהר ולעומק, במיוחד הפועל כפר סבא, אך גם הפועל אשקלון. התרשמתי לטובה.

אני חושב שכל אחת מהן תגיע שווה מול הקבוצה מליגת העל. כמובן שתלוי מי זו תהיה, אבל בגדול הרמה של 2 הקבוצות הללו לא נופלת מזו של קבוצות התחתית בליגת העל.

10. הפועל_כפר_סבא Member

אחרי ההכנסה היפה מהשבוע שעבר ובשל העובדה שקהל רב לא צפוי להגיע הפעם, החליטה הנהלת הקבוצה לאפשר כניסה חופשית לכולם במשחק מול נס ציונה.
    'BEST' בואו בהמוניכם! נעשה תיאומים לקראת המחזור האחרון.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/10
  11. נועם אסולין Member

מה קרה אין קהל אורח שבא ואפשר לעשות עליו קופה של 50 שקל לאדם..?
    מושחטים פחדתם פחד מוות מהקהל שלנו העלתם את המחירי כרטיסים למחירים שלא ניראו בלאומית ולא הבאתם לנו כרטיסים למכירה מוקדמת ..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/5/10
  12. QQ1976 Member

אריאל תסכים איתי ???

את ההצגה שנתן אתמול שחר שמש לא ישכחו אפילו זקני בית"ר שמשון ת"א

כל העונה מציג יכולת מעולה

בייחוד במשחקי הפליאוף הן בניצחון הגדול נגד מכבי ב"ש שבוע שעבר במרמורק ואתמול ... אין מילים רק בזכותו בית"ר שמשון נשארו בליגה כי בלעדיו מזמן היו כמו מרמורק

שחר שמש פשוט מלך !!!!!!!!!!!!! :aaa021: :aaa021: :aaa021:

13. Ariel Member

מסכים ועוד איך!

שוער מהמעלה הראשונה. ההצלה אתמול מקו השער במהלך כדור הקרן במחצית הראשונה תיזכר עוד שנים. הצלה אחת מיני רבות שניצחה לנו את המשחק, ומצטרפת לעשרות הצלות רבות שבזכותן בית"ר/שמשון ת"א תשחק (ככל הנראה) בלאומית גם בעונה הבאה. אולי אפשר לזקוף חלק מאותן הצלות לזכות רשלנות שחקני ירושלים, אך היו לא מעט כדורים שספק אם טובי השוערים בארץ היו לוקחים.

מהבודדים שקנו את מקומם בעונה הבאה, בזכות.

מילה גם על הפועל ירושלים- חבל מאוד. קבוצה מוכשרת ולא רעה בכלל שעם מעט יותר ניסיון וחדות מול השער הייתה שורדת בקלות את הליגה הזו.

14. הפועל_כפר_סבא Member

אני לא אשכח איך הפועל ירושלים שדדה אותנו בלויטה במחזור ה-14
    מאז הם לא ניצחו..

15. איתי שכן-טוב Member

מה ישודר השבוע?