מח' 33 לאומית: אשקלון קרובה לליגת העל, ק"ש כבר שם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/4/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קרית שמונה מזל טוב! כל הכבוד על החזרה כמו שצריך אחרי עונה אחת, יש להם שלד טוב, הרבה יותר טוב מלא מעט קבוצות שמשחקות השנה בליגה ואני מקווה שהם יתחזקו, היתרון הגדול של קרית שמונה הוא שיש להם בעל בית עם כסף ובשנה שעברה כשהקבוצה ירדה הוא שם תקציב של 25 מיליון שקל הבעיה היתה שהוא נתן אותו למאמן שאין לו מושג והביא שחקנים פח, אני מאמין שעם תקציב דומה עם רן בן שמעון הוא בפלייאוף העליון בוודאות אבל עם איך שהליגה נראית הוא יכול לשים גם חצי מזה, ואני מקווה שהיא תיראה לפחות כמו סכנין בסיבוב השני כדי שלקבוצות יהיה קשה. גם קבוצה עם קהל, במשחקי הבית לפחות, גם עם איצטדיון ראוי (יחסי כן? יש שם יציע אחד בזיוני וצריךף לעשות איתו משהו כי אם יבנו אותו מחדש יגדילו את התכולה בעוד איזה 2000 לפחות).

עכשיו הכל ברגליים של אשקלון, הם כבר לא אנדרדוג ועכשו כל חובת ההוכחה היא עליהם! מזל טוב לאשקלון כל הכבוד, אם אשקלון תנצח בשבוע הבא את בת ים לדעתי היא עולה בוודאות.

שאר הקבוצות יאבקו על המקום השלישי, להגיד את האמת? כפ"ס קבוצה מספיק טובה וראינו את זה גם היום בשביל לנצח את מי שתסיים במקום 14 בליגת העל, אני מקווה שמי שתהיה מולה זה הפועל עכו או רמת גן, כי היא תנצח אותם.

אני מאמין שאם אשקלון, כפ"ס וקרית שמונה (שכבר עלתה) יהיו הקבוצות שיחליפו את רעננה, עכו והפועל ר"ג/אחי נצרת - הליגה תהיה יותר צבעונית בטח בנוגע לאווירה ולקהל, אבל המבחן האמיתי יהיה בהשקעה ובסגלים כי זה יהיה הסיכוי היחידי לשיפור ולהיות בעד שיטת ה-16.

נערך לאחרונה ב: ‏1/5/10
  2. Igi Member

כמה זמן עבר מאז שאשקלון שיחקו בליגת העל? זה בהחלט יהיה מעניין לראות אותם חוזרים. בטח על חשבון קבוצות כמו רעננה.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

העונה היחידה שהם שיחקו בליגת העל היתה עונת 97/8, אני לא אשכח מבחינת מכבי את העונה הזאת, איזה עונה נוראית עם אברם המחליא, היינו בתחתית כל העונה כמעט ירדנו ליגה כולל הפסד באשקלון במשחק שזכיתי להיות בו עם היציע של העץ, כשלא היה כיסאות בכלל, לא זוכר מי זה היה שם גול כשהקפיץ מעל אובארוב, כבר ראיתי את הליגה הלאומית מתקרבת, אבל לא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הצליחו במשימת אחת, הצליחו גם במשימה השנייה:
    http://images.one.co.il/images/d/dmain/361_185/gg929208.Xxx
    רב"ש מונף באוויר. מגיע לו.

מזל טוב לקריית שמונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. Igi Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

6. kfiros Member

מצד אחד, קריית שמונה היתה הקבוצה העשירה בלאומית ונהנתה מתקציב גדול בממוצא פי-3 משאר קבוצות הלאומית.
    אבל בכל זאת, הקבוצה היתה מרוסקת מוראלית מהירידה ובדרך כלל קבוצות "קטנות" שנושרות מליגת העל נוטות לצנוח באופן קיצוני ואפילו לרדת לליגה השלישית. קריית שמונה עוד מהתחלה שמה לעצמה יעד לשוב לליגת העל ועשתה את זה בצורה מרשימה. איזי שירצקי שכשל בניהול הקבוצה בעונת הירידה למד מהטעויות והשאיר את בן שמעון על הקווים- אולי ההחלטה הגורלית ביותר, לולא הוא המשימה לא היתה מתבצעת באותו אופן.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפועל אשקלון בעוד 90 דקות של ניצחון ענק מבחינתם, משלימים את המהפך ושמים מאחור גם את כפר סבא, זהו, אשקלון בעמדה שלא ציפו, עכשיו נשאר לה לשמור על זה, וזה לא יהיה פשוט. אני בוודאי מעדיף את אשקלון על פני כפר סבא בליגת העל, רק בגלל הקהל, זה כל מה שמעניין אותי בקבוצת כדורגל.

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לכפר סבא יש יותר קהל מלאשקלון. הכמות שהתעוררה במחזורים האחרונים לא מרגשת אותי בכלל.

9. The best of The best Member

אני מבחינתי שלי יכול לסכם עונה ויכול להתחיל בתירוצים, אבל לפניי הכל קבוצה שמגיעה לפלייאוף וצוברת נקודת ליגה ב3 משחקי ליגה שמתוכם 2 משחקי בית - לא מגיע לה לעלות נקודה.
    להגיד על עצמי דברים זה לא חוכמה אבל להגיד שאני מבין כדורגל אני כן יאמר, כבר הרבה זמן שאני מדבר על החוסן המנטאלי של השחקנים והקבוצות, ציינתי שנס ציונה לוקה בחסר בעניין הזה, המון המון כשרון פחות תעזוה, אצל אשקלון (תקציב כמעט כפול אל תשכחו) זה המון כשרון המון קבלות של שחקנים והרבההההה ניסיון, ובמאני טיים זה ההבדל זו הגדולה בעצם של המשחק הזה.
    לגופו של עניין הגענו למשחק במטרה אחת ויחידה, לנצח.
    כשלנו גם הפעם למרות ששוב היינו מצויינים ושלטנו ברוב שלבי המשחק והחמצנו כרגיל ללא הרף פשוט תסתכלו על התגובות שלי לאורך כל העונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx מה זה משנה... שהשוער נגע ביד ולא קיבל אדום (מחוץ לרחבה) ? שלא קיבלנו פנדל שבר בכר בעצמו אמר שהיה במאה אחוז? זה תירוצים נכון... אני מסכים אבל זה תסמין שיש לנו אותו כל העונה הזו.
    אני אישית שבור, מאז מותו של שמש לפני חודש נראה שהשחקנים קיבלו שוק? הקבוצה בחודש האחרון למרות הכל צריך להודות על האמת לא מתפקדת.
    כואב היה לי לראות את הקהל המקומי (כבר הרבה זמן) מקלל את ההנהלה והמאמן, בושה של קהל, קבוצה עם 4 מליון שקל לא עניים ולא עשירים נכון יכלנו לעלות ליגה אבל עשינו עונה גדולה מה החזירות הזו ולמה להיות כאלו כפויי טובה ? צריך להרים את הראש יש כאן שחקנים שחיייבים להשאיר, בתוספת חיזוק נכון הקבוצה הזו תדבר חזק מאד שנה הבאה שתבוא עליינו לטובה.
    לגביי אשקלון אני חושב שמגיע להם לחלוטין לעלות ליגה קהל פנטסטי וסגל נהדר שמוכיח במאני טיים שיש לו קבלות, אני לא אשכח בחיים שבזכות נס ציונה אשקלון נכנסו לפלייאוף (הניצחון שלנו על עראבה כשלנו הספיק תיקו) אני עדיין נוטר לאשקלון טינה יותר נכון להנהלה שלהם, אני מקווה בלב שלם שנפסיד בשבוע הבא לכפר סבא כי בשבוע הבא "החיילים" של אשקלון מבת ים לא יקשו על אשקלון ותסמנו ניצחון אשקלוני באנקר.
    אני מחכה לקרב שלנו עם אשקלון במחזור האחרון בהנחה שיהיה רלוונטי, נסגור את החשבון.
    נחמת עניים... אבל לפחות כפר סבא בליגת העל ולא הכנופייה הזו.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאוד מקווה שגם אשקלון וגם הפועל כפר-סבא(דרך משחקי המבחן) יעלו לליגת העל ויצליחו לשמר את הקהל בעונה הבאה כי זה לא חוכמה להביא אלפיות למשחקי עליה שכל העיר מגויסת, אני בטוח אבל שכפר-סבא, אשקלון וקריית-שמונה עדיפות על פני רעננה, עכו ונצרת והאמת גם על הפועל פ"ת מבחינת עניין.

11. הפועל_כפר_סבא Member

טוב חבר'ה, אכזבה גדולה!
    משחק שהיה צריך להסתיים ב-2:6 לטובת המקומיים הסתיים בהפסדם..
    הפועל כפר סבא לא הפסידה היום בגלל אשקלון ולא בגלל השופט, היא הפסידה בגלל הפועל כפר סבא!
    שליטה אבסולוטית, אינספור מצבים ומעולם לא ראיתי כמות עצומה כ"כ של החטאות, מה זה?? היו לנו לפחות 6 מצבים של שער בטוח אבל פטריק דופלה במשחק שערורייתי הרג אותנו עם ההחטאות שלו..
    שי דוד היה על הפנים, גארסיה ואזולאי אותו דבר.
    דווקא הקישור בראשות אסי וסיהון הנהדר וההגנה בראשות נתן שקורי שגם הבקיע היו בסדר גמור, ההתקפה היתה איומה שאין דברים כאלה.
    אבל היה שחקן אחד בן 19 שדווקא כן היה מצויין ושמו בן מלכה שנכנס רק בדקה ה-65 ופשוט החזיר אותנו למשחק.
    בקשר לאשקלון, שאפו! קבוצה שמנצחת 12 פעמים ב-15 משקים כולל נצחונות חוץ על מקומות 1 ו-2 מגיעה לה לעלות ליגה.
    בסופו של דבר קיבלנו היום שידור חוזר למה שהיה ביום שני בקרית אליעזר, קבוצה שבזכות הקיזוז נמצאת במרחק ניצחון מלעלות למקום השני באה, מנצחת ועולה למקום שחלמה עליו זמן רב כ"כ.
    עכשיו אשקלון נמצאת במקום השני ובדיוק כמו הפועל כל הלחץ עליה!
    לנו כבר אין מה להפסיד אבל אני בטוח שנס ציונה מסוגלת להוציא מהם נקודות וזה אומר ששני נצחונות שלנו וחזרנו למקום השני.
    אם ננצח בשבוע הבא את נס ציונה אז הבטחנו את המקום השלישי שלדעתי יש לנו סיכוי מצויין לעלות דרכו. הלוואי שגם אנחנו וגם אשקלון נעלה בסוף!!
    בקשר לקהל, אכן האשקלונים הגיעו היום בהמוניהם אבל 3,000 איש הם ממש לא הביאו, 1,500 כן.
    הקהל האשקלוני נבלע בים הירוק ולא הורגש לאורך כל המשחק מלבד שני מקרים, בין ה-2:0 עד לפנדל ובשריקת הסיום, אילו היינו מובילים ומנצחים אז בכלל לא היו שומעים אותם, כל הכבוד לקהל הכפר סבאי שהגיע בהמוניו והמשיך לעודד ברגעים הקשים.
    הלאה, ניצחון בשבוע הבא כמו שאמרתי מבטיח לנו את המקום השלישי ומשחק מבחן שבהחלט אפשר לעבור ומי יודע? אולי נס ציונה תבוא לעזרנו: תפסיד לנו שבוע הבא (בצורה כשרה כמובן) ותנצח את אשקלונה במחזור האחרון, אמן ואמן!
    בסופו של דבר עדיין יש לנו סיכוי טוב לעלות ותסכימו איתי שלעלות דרך המבחנים הרבה יותר מתוק מלעלות דרך מקום שני.

שבת שלום!

נערך לאחרונה ב: ‏1/5/10
  12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שמע, אני לא מדבר על סמך העונה, מהסיבה הפשוטה שלא ראיתי שום משחק העונה מהליגה הלאומית, אין לי מושג יותר מדי מי הביאה כמה העונה, אני יודע בערך רק על סמך הדיבורים פה.

אבל על סמך העבר, על סמך ה-15-18 שנה האחרונות, שהייתי בווסרמיל נגד הקבוצות האלה, ובמשחקי החוץ שלנו שם, מעולם אני לא זוכר בבאר שבע יותר מ- 100 אוהדי כפר סבא, ואני לא זוכר בשנים האחרונות שכפר סבא הביאה כמויות מכובדות.
    אני חושב שלאשקלון יש הרבה יותר פוטנציאל להכניס צבע לליגת העל, וגם שסוף סוף יהיה משחק חוץ שקרוב לבאר שבע... לא יכול להיות שכל משחקי החוץ שלנו זה מינימום שעה נסיעה..

13. The best of The best Member

וואלה אם אני הייתי בעל הבית הייתי פותח לכם את הרגליים בצורה "כשרה" כמו שאשקלון ובת ים עשו...
    ברצינות, מבחינתי העונה גמורה אין לי בעיה להפסיד לכם אבל זה לא תלוי בי.
    העיקר שבסוף אנחנו "נתקע" את אשקלון.

14. הפועל_כפר_סבא Member

כן אחי, נראה לי שאם ננצח אז בסוף המשחק נעודד בעיקר אתכם!
    על בת ים אי אפשר לסמוך בכל מקרה..

יונה יונה, נס ציונה!!

15. איתי שכן-טוב Member

כל מה שאני יכתוב לא תתאר את השמחה שיש לי כרגע! ניצחון ע-נ-ק!!

כל הכבוד לשני מחנות האוהדים שעודדו כמעט לכל אורך המשחק.

שבוע הבא צפויים להגיע לאיצטדיון באשקלון 8000 אוהדים!!!