מח' 32 בליגת העל: 0:1 אדום במשחק העונה ומקום ראשון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏22/4/10.

1. Don Joan Roman Member

אם הפועל זוכה בגביע מקום רביעי הולך לאירופה, דאבל של החלאות והפיינליסטית בגמר הגביע עולה לגמר, עכשיו אני מקווה שהם לא יקחו לא את זה ולא את זה ושאירופה תלך קיבינימאט כי גם ככה רוב הסיכויים שלא נהיה שם בגלל בעיה תקציבית ושנתיים ברציפות להגיע לאירופה ולא לשחק שם זה כבר יותר מדיי מעצבן.

עד המוות גם אם זה כואב!

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/10
  2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שלפני אירופה עדיף שלבית"ר יהיה קודם כל בעלים, שפוי בנפש ובריא תקציבית.

3. Don Joan Roman Member

זה יהיה קשה מאוד אם היוסף טרוים המחורבן הזה לא יסיר את העיקול שלו על הקבוצה.

4. wings Member

תשמע, זה לא פורום של בית"ר כאן. "דאבל של החלאות" ו "הדרבי של המגזר" על המשחק מחר לא מוסיפים לך שום נקודות פלוס. וזה לא פעם ראשונה.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל פ"ת לא מועדון מפואר ולא מועדון גדול וירידה שלהם לא תשנה משהו בכדורגל הישראלי, זה שהם זכו בכמה אליפויות בתקופה שהיו משחקים כאן יחפים אמנם מוסיף להם כמה אליפויות ברזומה אבל בפועל הם ממש לא מתנהגים כמו קבוצה גדולה, סתם קבוצה.
    לא ראיתי את המשחק שלנו אבל שמחתי מכמה דברים כמו הניצחון בשניה האחרונה וההתבססות במקום הרביעי וגם מזה שטוטו תמוז הורחק ולא ישחק נגד בני יהודה, מושלם.
    מחר בדרבי המגזר נקווה להמון פצועים והפסד של הבועל ואם אפשר משער שיהיה 300% לא חוקי רק כדי לראות את גוטמן ואבוקוף בוכים אחרי המשחק.

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצחיק שאוהדי הפועל פ"ת התלוננו על מחירי הכרטיסים בנצרת , ועוד יותר מצחיק שההנהלה שלהם מגבה אותם.
    הרי בהנהלת פ"ת עושים את זה שנים , אז מה קרה פתאום להצדיק את האודהים?

כל כך מגיע להם , הלוואי ובכל איצטדיון (וזה כמעט וקורה) האוהדים של הפועל פ"ת ישלמו מחיר מופרז

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

Nigel de Jong - לא משנה איך תבחר להציג את זה, הפועל פתח תקווה מועדון גדול בקנה מידה ישראלי. תגיד קבוצה קטנה, תגיד קבוצה גדולה, על זה אפשר להתווכח. כמועדון כדורגל בישראל הם גדולים בזכות הסטוריה וקהל נאמן שהולך איתם עד היום.

ירידת ליגה שלהם תהפוך את הליגה בעונה הבאה למעניינת פחות, כי המגרש החדש והרכש שהם מתכננים היה מוסיפים טונות של צבע. הקהל שלהם היה מגיע בהמוניו לאצטדיון החדש וכל קהלי החוץ היו מגיעים במספרים גדולים מהרגיל מהסקרנות לראות את המתקן החדש. אם הם יורדים ליגה, כל הכדורגל הישראלי יפסיד מזה, בטח לקראת העונה הבאה.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

The Yellow Diamond,

גם לסאנדרלאנד יש 6 אליפויות אנגליה שזה יותר אליפויות ממה שיש לצ'לסי וטוטנהאם ביחד אבל מחשיבים אותם כקבוצה גדולה? לא, כי האליפות האחרונה שלהם הייתה ב-1936 וגם כי הם לא מתנהלים כמו קבוצה גדולה.
    קבוצה גדולה צריכה שיהיה לה בסיס אוהדים רחב בכל הארץ, יריבות שנואות מערים אחרות, כמובן מסורת של תארים ונוכחות מתמשכת בצמרת.
    להפועל פ"ת אין כמעט אף דבר מכל אלה, האוהדים שלהם כבר הרבה שנים לא מגיעים בכמויות שלדעת רבים יש להם, הם נמצאים רחוק מהצמרת הגבוהה הרבה שנים ופרט למכבי פ"ת אף קבוצה אחרת הם לא מעניינים ותוסיף לזה שחלפו 47 שנה מאז האליפות האחרונה שלהם.
    אולי עם האיצטדיון החדש יהיה שם יותר מעניין זה נכון אבל רכש משמעותי? נחכה ונראה.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, כי בשנות ה-70 וה-80 שבית"ר פתאום עלתה ולקחה גביע ואליפויות שיחקו פה עם נעליים והיו מקצוענים נכון? אל תקשקש, אם חיפשתם את הסיבה למה הכדורגל שלנו פח, בבקשה קיבלתם. אוהד בית"ר שהקבוצה שלו היום היא לא יותר מאוסף שכירי חרב ואף אחד לא יודע מה יהיה איתה בעתיד, מדבר על קבוצה שלפני 50 שנה לקחה פה 5 אליפויות רצוף כשבית"ר לא היתה כלום ושום דבר פרט לאיזה אירגון בשנת ההתיוונות והרומיות. אה שכחנו פשוט בית"ר בשנות ה-70 וה-80 לקחה כמה גביעים ואליפות, וזה מה שהופך אותה לקבוצה כל כך גדולה, כי אלו היו השנים שהכדורגל הישראלי היה בשיא שיאו והגיע לרבע גמר גביע אירופה וערי הירידים כל שנה והיא שיא המקצוענות, רק בואו נזכור שגם את האליפויות האחרונות, 2 במספר, בית"ר קיבלה הודות ל-150 מיליון שקל תקציב עונתי, אחרת הם היו עדיין מועדון קטן מבחינת תארים, כשאם אני לא טועה, רק בזכותם בכלל השוותם את האליפויות של הפועל פ"ת, אהה ועוד דבר, כנראה שגם שאלקה 04, מועדון שלא לקח אליפות משנת 54 ולא תמיד היה בצמרת, כנראה שגם הוא מועדון קטן, כי אם מדד האליפויות שלך זה המדד לקבוצה גדולה, כנראה שבעולם אין יותר מ-10/15 קבוצות גדולות. מה שהפועל פ"ת נתנה לכדורגל הישראלי מבחינת שחקנים, מסורת וקהל בין השנים 50-90 בבית"ר עוד לא למדו. הפועל פ"ת אולי היום כבר לא בגדולתו אבל זה מועדון שאני יזכיר לך שלפני 12 שנה רץ איתכם ראש בראש על האליפות, מועדון שוואלה אין לו את ההיסחפות של 4 הגדולות שכל טמבל נולד ואוהד אותה היום ולא באמת הולך אחרי אבא/משפחה/קשר כלשהו אחרי הקבוצה שלו ועדיין בשפל שלה היא מביאה 3000 אוהדים למשחק, אין לי ספק שאם היא היתה או תהיה בצמרת בעתיד ובליגה שלנו, היא תפוצץ את המגרש החדש, ולא היא לא תצטרך תקציב של 150 מיליון שקל בשביל זה, בשנות ה-90 המגרש בפ"ת היה מפוצץ משחק אחרי משחק, ואם לא המסחרה של מאיר שמיר על שחקני הקבוצה שהכל היתה בצע כסף, כבר היית רואה פה אליפות להפועל פ"ת, כי כמות הכשרונות שגדלה בקבוצה ונמכרה ליעקב שחר, מינמה לו חצי מהאליפויות, אבל זה בסדר היא לא קבוצה גדולה, כי בית"ר ירושלים היא קבוצה גדולה, קבוצה שלא עברה מעולם סיבוב באירופה (אפילו הפועל פ"ת עברה!), קבוצה שכל 3 שנים הולכת לפירוק, קבוצה שהקהל שלה הוא דוגמא לישראל הנאורה, קבוצה שאם לא ארקדי גאידמק, עדיין מחפשת אליפות ראשונה מאז אליפות השרוכים של 99, קבוצה בעונת 2009/10 הציגה יכולת כל כך עלובה ומסכנה שאם לא אבי לוזון, היא היום בפלייאוף האמצעי בחסד. קבוצה גדולה! תלמד על הכדורגל הישראלי, זה שהיה פה לפני שהמדינה המסריחה הזאת קמה, ובטח ובטח על מה שהיה פה בין השנים 50-90, אולי תגלה שלא הכל זה מכבי חיפה שקמה לה אי שם בשנות השמונים ובית"ר ירושלים שגם היא באה לה איפשהו בתקופה ההיא. יש במדינה הזאת קבוצות שוואלה אם היה להם גב כלכלי היום בית"ר היתה מסתכלת עליהם מלמטה והיו מפוצצים את המגרשים שלהם כל שבת. מאיפה אתה יודע אם סנדרלנד מתנהלת כמו קבוצה גדולה או לא? בואנה למה צל'לסי קבוצה גדולה?! צ'לסי קבוצה של כסף! היא ממש לא קבוצה גדולה, עד 2 האליפויות של הכסף של אברמוביץ' היא לא לקחה אליפות מאז שנות ה-50 וגם היא התנהלה כמו בזאר או שוק והעיפה והביאה מאמנים ושחקנים כמו גרביים, היא ממש לא התנהלה כמו קבוצה גדולה, וגם היום היא לא מתנהלת כמו קבוצה גדולה ואם לא אברמוביץ' היא היתה היום לא בטופ 4 אלא בטופ 10 בלחץ. גם היום צ'לסי מתנהלת כמו מועדון שכונה, כמה מאמנים הם החליפו ב-3 השנים האחרונות? כמה כסף הם הוציאו ב-7/8 השנים האחרונות? ממש מועדון גדול. מועדון הכסף אולי, ממש לא גדול. גם אם אני יבוא וישים 100 מיליון דולר במכבי ת"א כל שנה, בסופו של דבר אחרי 5 שנים, אני ישלוט בליגה בלי להניד עפעף ולא רק זה אני יהיה בשמינית ליגת האלופות במינימום כל שנה, בוודאות. אבל להפועל פ"ת אין מסורת של תארים, בואנה לפני שידעת בכלל להגיד את המילה בית"ר בצורה מלאה היו להם 5 אליפויות ועוד כמה גביעים על מה אתה מדבר בכלל. בסיס אוהדים בכל הארץ? כבר שנים אני שומע הפרזות על כמות האוהדים של בית"ר שעם כל השמועות אם אני לא יודע אני בטוח שיש להם בין 2-3 מיליון אוהדים שרופים, מה זה קהל ברחבי הארץ? עם כל האוהדים של בית"ר הם מביאים 4 אלף נגד רעננה בלחץ, הפועל פ"ת לא מביאים קהל? איזה קהל בית"ר הביאה השנה בדיוק?! אולי ל-2 וחצי משחקים בלחץ. אם לא גאידמק והכסף שלו שוב הייתם מביאים 4 אלף כמו אז מול קרית גת על מי אתה מנסה לעבוד. ועדיין הפועל פ"ת מביאה 3 אלף לכל משחק מאז שהם לא במחאה!!! והם ממש לא "בית"ר ירושלים הגדולה". קיצר, תמצא עובדות לבסס את השטויות שאתה פולט על שאר הזבל של הכדורגל הישראלי. בינתיים התחלואה והזוהמה של הכדורגל הישראלי, נמצאת בירושלים, עד הקריזיונר/מטורף הבא שיבוא וירסק עוד יותר את בית"ר בעוד שנה. אם הפועל פ]"ת תרד זה יהיה אסון! אסון! כי וואלה זה קבוצה שאם יש לה מתקנים, בעלים נורמלי, היא מביאה לך למתקן החדש בפ"ת כל שבוע בין 5 ל-8 אלף צופים בשקט, ושתדע שמאות אנשים אם לא איזה 1000 או 2000 איש בכלל לא באו למשחקים בגלל האורווה העלובה, ובצדק. מגיע לעיר פ"ת אולי יותר מכל עיר אחרת ביחד עם נתניה שיהיה לה מתקן מודרני, אחרי זה כשיהיו לה 2 קבוצות בליגה תוכל לנסות לשפוט את הקהל שלה כיום ועדיין אני חושב שהוא פי 10 נאמן יותר מהקהל של בית"ר שמספיק הפסד אחד לא משנה למי ומתי והם שורפים את המועדון על פאד! ולמרות המצב הקשה שהפועל פ"ת נקלעה אליו, אני מאמין שהיא תישאר כי יש לה 2 משחקים מול רעננה ורמת גן אוני מאמין שהיא תנצח אותם ותשחק בליגה גם בעונה הבאה, אני דבק בעובדה שרעננה למרות הניצחון תשחק בליגה הלאומית בשנה הבאה, ויחד איתה עכו והפועל רמת גן, אחת מהן תהיה במבחנים. סנדרלנד מועדון קטן? מצטער קבוצה שיש לה מגרש של 50 אלף מקומות ומעלה והוא מלא כל משחק לא יכולה להיות מועדון קטן, גם אם היא לא זוכה בתארים.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלה, בלה, בלה, בלה.
    ערימה של שטויות ואני יכול להגיב לכל מילה שאמרת(אינספור דיוקים וכן צ'לסי יותר גדולים מסאנדרלאנד והיו גם לפני אברומביץ') אבל אני אוותר.
    בסדר הפועל פ"ת מועדון גדול וענקי ומכבי ת"א היא קבוצה בלי שכירי חרב שלא כל שנתיים עושה פרויקט עגלקטיקוס חדש.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

במקום לרשום בלה בלה בלה, תגיב. נראה אילו דברי חוכמה תוכל להגיד.

לא אמרתי שהפועל פ"ת מועדון ענקי, זה לא נרשם אפילו, אבל כן זה מועדון גדול בארץ, יש לו מסורת של תארים, שחקנים, אוהדים, אם זה לא נחשב בעיניך מה כן? מכבי לעומת בית"ר זו הקבוצה הכי ביתית בארץ מבחינת שחקני בית. לכל אורך ההיסטוריה היו לנו (למכבי) שחקני בית בכמות שבבית"ר לא יוציאו גם בעוד 20 שנה וכאלה שהצליחו בחו"ל, וגם הצלחנו מבחינת תארים ואוהדים וכו', אבל זה לא דיון למי יותר גדולה מכבי או בית"ר, זה דיון שאתה התחלת בו באם הפועל פ"ת הוא מועדון קטן או גדול, אני לדעתי הוא גדול.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב שכנעת אותי.

אם היית בודק לעומק היית מגלה שהכדורגל כאן הפך למקצועי באופן רשמי רק אחרי מונדיאל 1970 אז כן שבית"ר עלתה לגדולה כן היו כאן מקצוענים בניגוד לשנות ה50' וה60'.

מצידי שיהיה תקציב של 800 מיליון העיקר אנחנו לקחנו 2 אליפויות רצופות והיינו על גג העולם, עדיף מאשר לקחת אליפות בהפרש שערים.
    אנחנו בניגוד אליכם יודעים לקחת אליפויות שאנחנו משקיעים, איפה ה-60 מיליון תקציב של לוני ו-80 מיליון של שניידר, הובילו למקום שישי.

מתוך 24 שחקני סגל יש 15 שחקני בית, אתמול אגב שותפו 8 שחקני בית(בן-שושן, הרוש, ריקן, עזריאל, מויאל, איינבינדר, אליחן ואביתר ברוכיאן).

בית"ר עברה סיבוב באירופה, בית"ר הלכה לפירוק רק פעם אחת וגם זה היה לפני 9 שנים, הקהל של מכבי ת"א זה לא זה שעודד את נימני שהוא היה בבית"ר נגד מכבי ולבש חולצות שחורות במשחקים?, זכינו באליפויות עם גאידמק בלי גאידמק זה לא משנה, אם נלך לפי הדרך שלך אז גם האליפויות של מכבי חיפה ושחר לא נחשבות כי יש להם את התקציב הכי גדול ועובדה שמכבי כל כמה שנים מנסה גם לזכות באליפות דרך תקציב מפוצץ, הצגנו יכולת כ"כ עלובה ומסכנה אבל עדיין אנחנו 4 נקודות מאחוריכם והעפנו אותכם גם מהגביע וגם מגביע הטוטו וד"א סיימנו את העונה הסדירה במקום הרביעי(איפה לוזון כאן?) ובלי כל טעויות השופטים נגדנו אנחנו גם עוקפים אותכם וכל זה עם כל הבעיות שעולם לעומתכם מכבי אימפריה ת"א.

וגם זה אתה:

לגבי כל השאר לא מצאתי נכון להגיב כי זה היה ברמה של ONE בלי בסיס של מחשבה ואוסף שטויות עצום ברמה של מזבלה, אה ועומר:

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs414.snc3/24968_373837100993_125073485993_3830263_1430867_n.Xxx

יום טוב שיהיה לך.

13. נועם אסולין Member

מועדון קטן או גדול זה לא משנה.. זה מועדון שאנחנו צריכים אותו בליגה שלנו..
    שיש לך כ"כ הרבה קבוצות בלי קהל אז אתה צריך להגיד תודה לכל קבוצה שיש לה קהל מכובד,
    להפועל פ"ת יש קהל גדול וזה עובדה, כולם זוכרים גם את המשחק עליה שלהם לליגת העל שהאורווה היה מפוצץ עד 0 מקום..

לקרוא להם מועדון גדול אני לא חושב, בשביל להיות מועדון גדול אתה צריך המשכיות וזה דבר שלא קיים בהפועל פ"ת.
    נקווה שנמשיך לראות אותם בשנים הקרובות בליגת העל במיוחד עם האצטדיון החדש אבל לעומת זאת מכבי פ"ת באמת מיכל הלב היא קבוצה מיותרת ואני כ"כ מייחל ליום שהיא שהיא תירד,
    אבל כל עוד אבי לוזון המושחט הוא יושב ראש ההתאחדות או מקורב להתאחדות זה לא יקרה, הרי ברור לנו שהוא עושה ויעשה הכל כדי שהקבוצה שלו תשאר בליגה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/4/10
  14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. גם האליפות שהיתה על הפרש שערים היתה אליפות יותר מתוקה ממה שאתם לקחתם עם גאידמק, ועדיין בחלק האחרון של העונה אנחנו הובלנו את הטבלה כל הזמן.

ב. הכדורגל לא הפך למקצועני בשנות ה-70 אחרי מונדיאל 1970, שחקנים פה לא קיבלו משכורות בשנות ה-70 וממש לא הורשו לעבור קבוצות ככל שרצו והרבה מאוד דברים שהיום מוגדרים כמקצוענים ובאירופה בוודאי שהיו ופה עדיין חיו בתקופת האבן, בתאכלס מקצוענות החלה פה רק בשנות ה-90, וגם היום יש דברים לא מקצוענים.

ג. בשנה שעברה עם התקציב של 150 מיליון שקל גם בקושי גירדתם את השלישי, אני יחזור, תקציב של 150 מיליון שקל, וקיבלתם על הדרך 5 מויסלה.

ד. אוסף שטויות רמה של מזבלה, עזוב אתה בוחר להתייחס רק למה שאתה יכול להציג טענה נגדית, זה עדיין לא סותר את רוב מה שאמרתי ואני מאמין שהרוב פה יסכימו איתי.

ה. עברתם אותנו בפנדלים אחרי שהייתם פחות טובים מאיתנו ביי פאר 120 דקות וגם על הדרך הפסדתם לנו עוד 3 פעמים העונה כשבפעמיים בבלומפילד פירקנו אתכם (כן גם ה-4:3 היה פירוק עד לגול הפוקסיונרי בסוף של יצחקי, ואם לא הרוש, ה-7:0 בעונת 2001 היתה משוחזרת בתוצאה אחרת).

ו. אליחן, אייבנדר ואביתר ברוכיאן, כנראה שרק בגארבג' טיים אתם נזכרים שיש לכם שחקני נוער. איפה הם היו במחזור 5?

---

מה זה המשכיות בעיניך? המשכיות בעיני זה שהקבוצה משחקת עוד שנה בליגה ומתקדמת, מבחינתי בשנים האחרונות המועדון הזה בנסיגה אבל זה ממש לא אומר שאין לו המשכיות? בשנות ה-90 הוא היה חבר קבוע בצמרת וכמו שאמרתי בעונה אחת נאבק על האליפות. כמעט כל השחקנים שלו הביאו את האליפויות הגדולות למכבי חיפה ובמשך עשור המועדון הזה לא הפסיק להוציא שחקנים לחיפה ולהפועל, זה לא המשכיות? וכמו שאתה ציינת בעונה שהם עלו במשחק העלייה היה 7 אלף אוהדי הפועל פ"ת באורווה ומבחינת עידוד ודגלים ואווירה כשהם באים במספרים גדולים הם תמיד נותנים הצגות. בכלל ביום שיהיה להם בעלים שאיכפת לו גם מהמועדון לפחות ב-50 אחוז ממה שאיכפת לאוהדים אני מאמין שהפועל פ"ת תחזור להיות למעלה, ושאני יזכיר לך שלפני 20 שנה, בתחילת שנות ה-90 הם לקחו גביע? ואני מדבר על הפועל פ"ת לא מכבי, בית"ר, הפועל וחיפה שיש להם תקציבים אסטרונומיים. הגיעו לחצי הגמר ב-2001, אבל חוסר היציבות זה מה שליווה את המועדון הזה בעשור האחרון.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב עומר אתה פאתטי ואתה מסדר את המציאות כדי שתהיה נוחה לך, אבל בסדר היום בא לך לרדת על בית"ר כדי שתרגיש טוב עם עצמך אז סבבה נזרום איתך:

א. האליפויות עם גאידמק היו מתוקות מאוד, פעמים ניצחון דקה 90 על הפועל, אתכם ניצחנו פעמים בבלומפילד ואת מכבי חיפה הבסנו פעמים, צריך יותר? וד"א באליפויות האלו היו שותפים מלאים קורנפיין, אמסלם, יצחקי, ברוכיאן ובן-שושן.
    ועובדה אנחנו עם 4 אליפויות ב-13 שנים האחרונות ואתם עם אחת בלבד שגם היא על הפרש שערים.

ג. רוצה שאני יזכיר לך את עונת הגלאקטיקוס("אנחנו הולכים לזכות בכל התארים, כן אנחנו ניקח דאבל". ב' אייל) או את העונה עם שניידר?
    וד"א התקציב היה 100 מיליון וירד בהרבה לאחר שאבראו, בואטנג, זיו ואוחיון נמכרו עוד לפני ינואר.
    ועדיין זכינו בגביע ואתם עם 80 מיליון ש"ח תקציב סיימתם במקום השישי ולא הבקעתם לנו אפילו גול אחד.

ד. מי יסכים איתך? אוהדי הפועל פ"ת ובמקרה אין כאלו כאן, בית"ר במשך כל שנה תמיד מביאה הכי הרבה אוהדים והעונה לא כי היה שמן אפס על הקווים וחבורת פרזיטים על הדשא אבל נתפסת לעונה הנוכחית שהיא קשה מאוד לבית"ר.

ה. פירקתם אותנו פעמים אבל גם ידעתם לבזבז זמן כמו הפועל יהוד בטדי ובמזל לא הפסדתם, אבל העיקר שאתם מכבי אימפריה ת"א.

ו. אליחן, איינבינדר ואביתר ברוכיאן שיחקו אתמול כי אבירם ברוכיאן, שמואל קוז'וקין ועידן ורד עוד שחקני בית פצועים.