מח' 31 בפל' העליון ו30 בתחתון: מהפך נוסף בפיסגה - ב"ש ראשונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏15/4/16.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

פלקוצ'נקו עושה רושם של שחקן נהדר. הבחור עוד לא בן 20, כבר שער שני במאני טיים העונה וזה מצטרף ל11 שערי ליגה בנוער. יופי של קור רוח בגול השני.

עד כה יופי של מחציות במשחקי התחתית, וק"ש מתחת לקו האדום, אז בכלל יופי.

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הוא בן 20 מינואר.
    נחמד, אבל לא רואה אותו מגיע לרמה באמת גבוהה. גג שחקן בולט בקבוצת מרכז טבלה, כל הפסטיבל סביב משחק טוב וחצי שלו בפלייאוף התחתון מגוחך.

EO11 אוהב/ת את זה.
  3. עידן444 Member

שוינפלד בנוי כמו חלוץ קלאסי לבנות עליו בנבחרת. בפעם שעברה המשפט הזה גרר ביקורת ודיון מזלזל. מאמן שיבנה את המשחק על חלוצים עם כוח כמו חמד ושוינפלד יוכל להקשות מאוד על הגנות היריב. ראינו את זה קצת עם השילוב בין חמד לבן בסט בשיאו. לזרוק את חמד לבד למעלה כשזהבי וטל בן חיים מאחוריו מייצר כדורגל התקפי אנמי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. עידן444 Member

אי אפשר לחזות לאן יגיע. אי אפשר שלא להתרשם משחקן צעיר שעולה לבוגרים והופך מיד לפקטור במאבקי הישרדות. מראה קודם כל על אופי. לגבי היכולת צריך לחכות ולראות.

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

פקטור זו מילה גדולה לשחקן שלא השלים אפילו שלושה משחקים.
    הוא בן 20, גיל לגמרי רגיל לשחקן כדורגל בבוגרים והוא כבר לא כזה ילדון. דור פרץ בגילו כבר השלים בערך 20-25 הופעות באלופת המדינה לצורך העניין.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

והוא עדיין יגרור ביקורת וזלזול כי זה פשוט לא תואם המציאות. המתכונת היחידה שבה שילוב בין שני חלוצים בסטייל הזה יעבוד היא בקבוצה סופר דומיננטית שמשחקת ממש קרוב לרחבה, וישראל לא כזו. עם שני חלוצים כבדים כאלה בקושי תצליח להגיע למצבים שלא לדבר על שערים. השילוב הטוב ביותר שיכול להיות בנבחרת כיום הוא דמארי וזהבי לצד חמד בחוד.

ולא התחלתי לדבר על כך ששוינפלד לא הצדיק שום דיבור על זימון לנבחרת. יש הרבה בתור לפניו שראויים לזימון.

7. עידן444 Member

לדעתי הם לא שחקנים כבדים. יש להם גוף וכוח אבל הם חלוצים ניידים. במשחק היחיד שראיתי את שוינפלד מהיציע במשחק של נתניה הוא היה בכל מקום.

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אוי אמוטו...

9. Hapoel_Tel_Aviv Member

אוי וינטרה וינטרה
    ומסכים עם @EO11 הוא חלוץ טוב שזלזלו בו יותר מידי אבל הדיבורים על נבחרת מוגזמים מידי. חלוץ טוב לתחתית מול ההגנות המצחיקות שיש בליגה, לגבי יותר מזה צריך לראות עונה הבאה.

10. עידן444 Member

אני אפילו לא מתייחס לגיל. עד לפני שבועיים הבחור שיחק רק מול קבוצות נוער. מה שאתה בעצם עושה עכשיו זה מה שאלכס עושה כבר הרבה זמן- מבקר את נושא חריגי הגיל מה שמביא לכך שבהרבה מקרים בחורים מקבלים צאנס ראשון בבוגרים בגיל כזה.
    לגבי ההשוואה לדור פרץ- לדעתי הרבה יותר נוח לבחור צעיר ומוכשר להשתלב בקבוצה כמו מכבי תא מאשר בלחץ של תחתית וראינו את מרגוליס העונה ואת אלטמן, הירש, ושאר המושאלים בהפועל פ״ת בעונה שעברה לא עומדים בלחץ הזה. הבחור עושה אחלה טבילת אש ואפשר לפעמים להעריך ולהגיד כל הכבוד במקום להקטין את כל מי שלא קשור בשום צורה למכבי ת״א. בניון עוד לא הייתי עושה ממנו זה בטוח.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

פורסם ההרכב שלנו - בכר מפתיע עם ספסול של טאהה. ברדה יתחיל את המשחק על הספסל גם הוא.

בוזגלו, מליקסון, שהר ו-וואקמה כשמאחוריהם הוגו והובאן. המשחק הזה חייב להיות שלנו ואם במשחק כזה לא מנצחים - לא מגיעה לנו אליפות.

12. עידן444 Member

אני לא מתרשם משערים או יכולת. אני מסתכל על סגנון המשחק. זה יכול להתאים למאמנים שמחפשים חלוצים כמו פלט, פריצה, וקוביקה שתמיד אמרו- הלואי והיו לנו חלוצים ישראלים שבנויים לפחות קרוב לזה. אז היום יש שניים ולגבי דמארי אני מסכים שאם הוא בריא ובכושר הוא עדיף.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

- פריצה שחקן שונה לגמרי מכל מי שמנית כאן וכמובן משוינפלד. רמה אחרת לגמריי.
    - חלוצים כמו קוביקה חלפו מהעולם. ערן זהבי/עומר דמארי/איתי שכטר בבית"ר/אליניב ברדה זו הדוגמה המושלמת לאיך חלוץ משחק היום.

אוגו מחוץ להרכב של ב"ש? שאלונה לא תאשים את עצמה בחוסר ספורטיביות.

14. עידן444 Member

עזוב, אתה לא מצליח להיכנס לראש שלי. לא נורא.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אי אפשר שלא להתייחס לגיל, בגילאים האלה כל שנה היא חשובה ורואים הבדלים.
    ומעבר לזה שאי אפשר לומר שהוא עשה טבילת אש, מקסימום הכניס כף רגל, הרשה לי לגחך. בקבוצה מכבי, כשיש לך על העמדה את גל אלברמן, נוסא איגיבור, ניקולה מיטרוביץ', דן איינבינדר ומהראן ראדי, ומצפים לנצח בכל משחק וללכת על כל התארים, קשה יותר להשתלב מאשר בקבוצת תחתית, וגם לחוץ יותר.
    אלטמן, הירש וחוגי נתנו עונה בסדר גמור בהפועל פתח תקווה, אי אפשר לומר שלא עמדו בלחץ. מרגוליס זה מקרה חריג מאוד שלא ממש קשור להשתלבות רגילה בבוגרים.
    אני לא מקטין אף אחד, באמת שלא, יש בליגה בערך 15 שחקנים בשכבת הגיל הזו שהייתי מדבר עליהם לפני פלוקשנקו ששיחק משחק וחצי.