מח' 30 בפלייאוף העליון: הדרבי התל-אביבי במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏1/4/13.

1. alexshw Member

נדמה לי שק"ש נשארה הקבוצה היחידה שעוד לא ניצחנו העונה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק 8 ברציפות להפועל חיפה ללא הפסד נותן לה ניצחון חשוב בקרבות התחתית ועלייה למקום ה-8 נכון לכרגע.
    לא יודע מי מכם ראה את המשחק אבל שמתי לב למשו שהייתי שמח לדעת מה אתם חושבים על זה -
    האם לדעתכם ישראל זגורי אט אט הופך להיות ערן לוי החדש כמו שאני חושב?
    ראיתי אותו במספר משחקים השנה מתעצבן על שחקנים אחרים, משחק כמו פרימדונה וכמובן לא נשכח את תקרית הפנדל שמר זגורי העדיף לצאת גם כאשר בוצעו כבר 3 החילופים ולא לחגוג עם הקבוצה.

3. alexshw Member

רובן הכניס שחקן הגנה אחרי שעלה ליתרון מאוחר וספג את השיוויון בתופסת הזמן.
    מאזנו העונה עומד על ניצחון אחד, 5 תיקו ו - 5 הפסדים, קרי 24% הצלחה.

4. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

נתניה שיחקה אנמי לפני חזרת רובן ומשחקת אנמי גם תחתיו...
    שער מצוין של חטיב לא נותן להם כלום לאחר השיוויון עמוק בתוספת הזמן.

5. Love Is Red Member

תוצאה טובה לבאר שבע, חבל שאין כל שבוע את אשדוד, אחרת באר שבע הייתה זוכה באליפות...
    (גם במשחק הביתי הקודם מולם הגיעו שני פנדלים לפחות = 3 נצחונות לכאורה).
    אם בית"ר מפסידים לעכו הם מסתבכים בתחתית, 5 נקודות זה מאוד נזיל ואם הם מפסידים לעכו הם יהיו חייבים לנצח את הפועל באר שבע אחרת הם יתסבכו כהוגן..
    מה שןכ הולך להיות משחק סופר מעניין בשבוע הבא בין בית"ר ירושלים להפועל באר שבע.

6. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל מאוד שלא היה פריצות לשידור למשחק הזה..
    הבנתי גם מחבר שהיה במשחק שאשדוד עשו טובה שעלו למגרש.

7. yedidel Member

אשדוד זה המשחק הכי קל בפלייאוף וטוב מאוד שניצחנו אותו (ועוד בהפרש של יותר מגול אחד... הסטוריה)
    המשחק השני הכי קל בפלייאוף זה שבוע הבא בטדי - יסלחו לי אוהדי בית"ר זה לא זלזול זה המצב המנטלי של בית"ר. חייב לסגור עניין שם כי אח"כ יש קרבות סוערים.

8. henry1 Member

ראובן עטר בטח לא אשם במצב הקבוצה. הוא קיבל קבוצה גמורה מאפס אחר שהיה על הקווים וכעת הוא צריך לתקן את הנזקים במחזורים בודדים ובמצב הכי גרוע שאפשר.

אבל ראובן עטר אפס. הוא אפס כי, אם הוא שם על הספסל את שחקן הקישור הכי טוב שלו ומכניס אותו בעשרים דקות האחרונות, ובמקומו הוא משחק כל המשחק עם סמרטוטים בשם עומר פרץ וצארן, אז הוא מאמן אפס.

אני לא אוהב את חטיב מאז המקרה עם האוהדים ואני מקווה שיזרקו אותו בשנה הבאה. אבל כל עוד חטיב בקבוצה הוא הראשון שצריך לשחק! אין לנו שום שחקן בקישור שיודע לחולל מהומות כמו חטיב, בין אם זה בבעיטות חופשיות, קרנות או הגבהות רגילות. גם האחד על אחד שלו השתפר במהלך השנה וזה לוקסוס אדיר לקבוצה מוגבלת כמו שלנו לוותר על שחקן כזה בהרכב.

אבל לראובן יש את הדרך שלו, אותה דרך שזרקה אותו מחיפה. רק מאמן כזה שם את עומר פרץ שוב כחלוץ אחרי החרפה בשבוע שעבר. יש לנתניה שחקן בנוער בשם נור ביסאן, בנוי היטב, מכונת שערים ואם ראובן עטר היה קצת מעז היה שם אותו בהרכב (חוסר ניסיון לא מעניין אותי במקרה הזה, כל עוד מדובר בעומר פרץ כאלטרנטיבה) ביחד עם חטיב במקום צ'ארן הסטטי (לא מצליח להבין למה אוהדים החזיקו ממנו) היה לנו את ההרכב המושלם.

בהגנה, כמה נאיבים אפשר להיות? דקה לסיום, צ'לישר (חיקו זול של בן בנימין) הולך לשחקן, נותן לו להרים את הכדור לרחבה במקום להתנפל עליו ולא לעזוב אותו, ומשם כאילו התסריט כתוב מראש - זאת לא העונה של נתניה.

הדבר היחידי שאפשר לקחת מהמשחק זה הקהל המדהים שלנו. לא רק הכמות הלא רעה (מעל 6500 אוהדי נתניה ועוד כ- 300 מסכנין), אלא עידוד מהרגע הראשון, ללא הפסקה, ממש הזכיר לי את הזמנים בליגה השניה ב-99 שאז הקהל היה מאחורי הקבוצה ודחף אותו לעליה אחרי 5 שנים בלאומית. אני מאוד מקווה שהקהל ימשיך לבוא ולדחוף את הקבוצה כי בלי הקהל הזה הקבוצה באמת לא שווה כלום ואין לה שום סיכוי.

הראש אומר שירדנו ליגה היום, הלב אומר שיש עוד סיכוי. אמנם המרחק עדיין של משחק אחד, אבל את הנקודות היינו צריכים לקחת היום, בבית, ואם לא לקחנו אותם במשחק בית מול קבוצה גרועה כמו סכנין, אז היכן ניקח? זאת הייתה ההזדמנות לבוא לר"ג בשבוע הבא בתנופה אדירה עם תמיכה מסיבית של הקהל, אבל במקום זה כנראה שנבוא שבורים מנטלית ואסור לנו לצאת משם עם תיקו.

בכל זאת, נישאר אופטימים עד הרגע אחרון.

9. yedidel Member

הבנתי שזהבי הוא ספורטאי ויכול לשחק גם במכבי וכו' וכו'...
    אבל מה הקטע של האובר התלהבות המוגזמת שלו בגול נגד הפועל? הוא לא אוהד שלהם מילדות?

10. riquelme1 Member

זהבי הוא רודף בצע, ולא סופר אף אחד בדרך, אני לא מופתע מהאובר שמחה הזאת.

אין לו שום סנטימנטים להפועל וראו את זה בכל ראיון שלו אחרי החתימה במכבי.

11. alexshw Member

הנקודות היום הושגו שוב וממש לא בפעם הראשונה בזכות המחויבות הגדולה של שחקנים, ללא קשר לכושרם האישי ולמה שהם עושים במשחק.
    שוב הוכח מתי אזולאי הכי יעיל - בסוף המשחק, כשליריב יש פחות אוויר בראות, כשנפתחים שטחים, לא במתחילתו, כשהוא עםהאדישות ורכות שלו סתם הולך ראש בקיר ומאבד.
    בצד ההתקפי מכבי חיפה הייתה היום מאוד תכליתית, לעומת זאת בצד הגנתי חדירה, וזה מהסיבות הבאות:
    1) בנאדו כנראה מחוסר ניסיון שוחק שחקנים. פציעות של קטן וטווטחה נראות בגלל עומס. גם בוקולי היה גמור, אומנם הוא כהרגלו נלחם כמו אריה, אבל האמצע היה פרוץ. ידין היה חייב לפתוח. זה טעות של אריק.
    2) דגני לא בלם
    3) משומר במשחק נוראי, כל ה - 90 דקות שיחק עם ק"ש. עשה פעולות כל כך דביליות שלא יאמן.

הולך להיות מאוד קשה בחצי גמר גביע. המשחק הכי קשה של העונה, מלבד המפגשים נגד מכבי ת"א.

זהו השגנו ניצחונות על כל קבוצות הליגה. זה לא תמיד קורה אפילו בעונות אליפות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/13
  12. yedidel Member

נקודה 1 מ-12 בפלייאוף העליון... חבל כי קרית שמונה היתה בכושר מעולה בסוף הליגה הסדירה.

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בנוגע למשחק שלנו-
    משחק רע מאוד שלנו, מלבד השערים כמעט ולא בעטנו לשער. כולם היו ניראים עייפים מאוד, ולא במקרה גם שניים סיימו את המשחק בשלב מוקדם. מקווה מאוד שהפציעות שלהם לא חמורות, כי אין לנו מחליפים ברמה המתאימה. צעירי בכלל בדיחה ואני מקווה מאוד שבנאדו הבין שהוא לא ממש מתאים למועדון הזה, בטח לא כתחליף לגולסה.
    דגני שחקן טיפש, כשהוא משחק בצוותא עם משומר בהגנה, זה גם נראה ככה. קשה מאוד לנצח משחקים עם השניים האלה בצוותא בהגנה, מקווה מאוד שפילאבסקי יחזור למשחק הבא, ונקווה שגם צ'ואליץ.

אני מאוד לא מעריך את אזולאי, אבל בתור שחקן מחליף הוא יודע לעשות את העבודה.
    חבל שידין לא ראה מספר דקות הערב, בשבוע הבא הוא יהיה מאוד חלוד.

דבר אחרון, לשראנוב יש בעיה עם כדורי גובה. קצת מפתיע שזה מגיע מזר מסרביה, אבל בכל זאת. ראינו את זה מול בית"ר בטדי, אנחנו רואים את זה גם היום. חבל.

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/13
  14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אם המשחק היה נמשך עוד 5 דקות יתכן וקרית שמונה היתה כובשת את השלישי ומשווה את התוצאה.
    אני בטוח שאריק לא שבע רצון, בלשון המעטה, מהחלק ההגנתי, לעומת החלק ההתקפי שעשה את העבודה.
    אייל משומר לא היה, איננו ולא יהיה שחקן כדורגל. מי שטוען שכן, כנראה לא מבדיל בין חושך לאור. עד מתי? עד מתי?
    בנאדו לא השתמש מספיק ברוטציה ובשל כך הקבוצה עלולה להיפגע מקצועית וחבל...

15. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה להגיד....המכביזם חזר!
    כל הכבוד לקבוצה שעמדה נכון על המגרש, אמנם לא הבריקה אבל הייתה יעילה.
    השער של זהבי היה מלהיב ביותר ומגיע לו כל הכבוד ושיהיה לו לבריאות עם החגיגות, זה מותר לו....
    הפועל כמעט לא נראתה על המגרש מלבד הבלחות מעטות אבל כל כך לא מספקות.
    לדעתי עומר דמארי היה חסר להם כל כך.
    לוגסי השכיח את חסרונו של ראדי.
    לא אהבתי את לחמן סטייל שהתפתח בהפועל ב20 דקות האחרונות בערך, מעבר לכדורגל זו פרנסה של אנשים,
    לבוא ולקצור שחקנים על שום סיבה זה לא במקום.
    השופט היה טוב אבל פיספס בכמה אירועים כאלה כמו התעלמות מצהוב לאבוטבול שקצר את זהבי.