מח' 30 בפלייאוף העליון: הדרבי התל-אביבי במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏1/4/13.

1. אלי מתחן Member

אותי זה לא מפתיע, סוף עונה בישראל זה תמיד ככה. לא צריך לייצר מתח בצורה פיקטיבית.
    לדעתי שני סיבובים גם היה מספיק.

2. Love Is Red Member

לסיים את הליגה במרץ?
    נשמע לי קצת מוזר....
    לדעתי שלושה סיבובים זה סבבה לגמריי..
    לא צריך להוסיף פלייאוף, הפלייאוף לא באמת משנה משהו, אז מה היה קורה אם קבוצות התחתית היו משחקות מול קבוצות הצמרת?
    אולי רמת השרון הייתה גם מועמדת פתאום לירידה והיה יותר עניין...

3. אלי מתחן Member

30 משחקים. לא צריך להגזים.
    קבוצות התחתית מול קבוצות הצמרת, נשמע לי מוכר...

4. Ice Cream חסה

למה 1000 אוהדי בית"ר ו-10 אוהדי עכו צריכים באמצע יום השואה לצאת למשחק כדורגל?

(טוב נו, שבוע אחרי היום הזה כולנו נהייה באזכרות הממלכתיות וכעבור 7 שעות נצא לדפוק את הראש בגן העיר בלי להסתכל אחורה...)

5. Love Is Red Member

אבל בליגה של 14 קבוצות יש 26 מחזורים, זה מעט מדיי...

6. Raulito Madridista

מן הסתם הוחלט על השיטה מבעוד מועד. אם הפער בצמרת היה 5 נק' ולא 10(איפה שיטת הקיזוז איפה...לא באמת) - הייתם מדברים אחרת. מה שכן, לאור מה שקורה בתחתית לאחרונה - אני מצטער שיש רק סיבוב אחד של משחקים ביניהן(ולא שכל העונה היה רותח). וכמובן שחבל לי שבית"ר תינצל, אם היה עוד סיבוב אולי היה סיכוי שהם היו יורדים. אגב, ה-6:0 של מכבי חיפה על רמת-השרון אולי מבטא את הדברים בצורה מוגזמת. אבל צריך לזכור שהפועל למשל שצולעת אבל מנצחת - קבוצה טובה יותר מבני-יהודה וגם מק"ש. לא כל-כך מפתיע אותי שהפלייאוף העליון 'מתאזן'. גם אם היה סיבוב שלם ורגיל בליגה - חיפה הייתה שנייה, הפועל שלישית וכן-הלאה. אולי זה היה משפיע על התחתית.

מכבי קצת הפתיעה אותי למען האמת, חשבתי שחתום על המשחק הזה תיקו, אבל היא עשתה ניצחון גדול. בק"ש דיברו יותר מידי על נקמה לפני המשחק ומתחילת הפלייאוף הם לא משחקים כדורגל. בעונה שעברה כל משחק צמוד הקירייה הייתה מנצחת(גם ה-1:0 על הפועל שהתחיל את הדהירה שלהם כשבן-שמעון השתלט על המקום הראשון - היה צמוד), והעונה זה פשוט הפוך. מכבי הבקיעה את הראשון ממש על סף ההפסקה וזה היה קריטי.

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

למרות הטעות הפאטאלית שלו במשחק האחרון, אלישע ממשיך לתת קרדיט לעודדד גביש על חשבון אחד השחקנים היותר יציבים העונה - בויאן מרקוביץ?. למה, אלישע, למה?!

באשר למשחק - אשדוד לא שיחקה טוב נגד בית?ר. מקרייב ורביבו לא יהיו מחר בסגל וזה מעולה. אנחנו צריכים את הנקודות הרבה יותר ויש לי תחושה. שבבית הקבוצה סוף סוף תילחם ונראה ניצחון ראשון מאז.. מי זוכר?! הלוואי ולא אתבדה!

8. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://up369.siz.co.il/up1/21ytowy4qn4q.Xxxהפועל ב"ש - מ.ס. אשדודhttp://up368.siz.co.il/up2/yxymezgx2mgm.Xxx

שבת, מנשה משיח, 18:10, איצטדיון וסרמיל, ללא שידור.

http://images.one.co.il/Images/Teams/Logos_55x50/22.Xxx
    הפועל ב"ש מדורגת במקום ה10 כאשר במאזנה 31 נק', 2 נק' מעל הקו האדום.
    במחזור הקודם סיימה ב"ש בתיקו 1-1 מול הפועל ר"ג, תוצאה שעצרה סחף של 5 (!) הפסדים רצופים.
    ניצחונה האחרון של ב"ש היה אי שם בתחילת פברואר במשחק החוץ מול..... מ.ס. אשדוד (1-0).
    בב"ש רוצים להגדיל את הפער מהקו האדום ומגיעים דרוכים למשימה הקשה כאשר במהלך השבוע מבקש אלישע לוי ריכוז מלא מהשחקנים בכדי לבחור שרץ יותר ולוחם.
    מבחינה מקצועית, אלישע לוי מרוצה מההרכב שפתח מול הפועל ר"ג וצפוי לתת קרדיט לשחקנים גם מול אשדוד.
    נכון לכרגע אבירם ברוכיאן סובל ממתיחה קלה ויפתח על הספסל.

http://up369.siz.co.il/up1/yhngjjyzlz2v.Xxx
    ברוכיאן. פותח על הספסל

הרכב משוער: אוסטין אג'ידה, אביתר אילוז, בן והבה, עודד גביש, אופיר דווידזאדה, פטריק אוסיאקו, וויליאם סוארס, רועי קהת, סיראז' נאסר, ניקולס פלצ'וק, דובב גבאי.

http://images.one.co.il/Images/Teams/Logos_55x50/9.Xxx
    מ.ס. אשדוד מגיעה למשחק הזה מהמקום ה-7 עם 36 נק'.
    במחזור האחרון סיימה אשדוד בתיקו 2-2 עם בית"ר ירושלים לאחר שכבר הובילה 2-0 החל מהדקה ה-34.
    אשדוד חייבת ניצחון בכדי להבטיח כמעט סופית את הישארותה בליגה ולהימנע מקרבות התחתית.
    מבחינה מקצועית רחמים צ'קול ייעדר בשבת לאחר שנפגע במשחק מול בית"ר כאשר צין צמח או בן בוטבול יחליפו אותו.
    גם ג'ון אושינוואה לא כשיר ורק היום יתברר אם יהיה בסגל למשחק.
    מי שממשיכים לשבת ביציע ולא כלולים בסגל הם דימיטאר מקרייב ודויד רביבו.

http://up368.siz.co.il/up3/jol2dd0gmgzj.Xxx
    רביבו ומקרייב. ממשיכים לשבת ביציע

הרכב משוער: אופיר מרציאנו, עופר ורטה, יאיא פטי, ישראל ראש, אמיר בן שמעון, מיקי סירושטיין, ניר ביטון, ציון צמח (רחמים צ'קול), בנצי מושל, מוראד אבו ענזה, סטפן שצ'פוביץ'.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/4/13
  9. Prometheus Member

מדהים איך כל שבוע השופטים דופקים את מכבי, ואף אחד לא מדבר על זה. כשיש משהו הכי קטן נגד הפועל (בני יהודה קופחה אגב כשלא נשרק פנדל לטובתם במצב של 1-1), ישר כותרות בכל העיתונים

(לא היה פנדל. כבר פעם שלישית העונה ששורקים לפנדל על נגיעת יד של ייני ברחבה על כלום. גם פסלו לנו שער חוקי בתחילת המשחק)

היה כיף לנסוע לק"ש, 2000 צהובים ביציע מעודדים כל המשחק, במחזור אמצע שבוע. תענוג.
    הלאה, עם הפנים לדרבי, משחק קשה מאוד מחר!

נערך לאחרונה ב: ‏5/4/13
  10. Raulito Madridista

מכבי דוהרת לאליפות ועוד משחק-שניים זה יהיה רשמית, בשביל מה להתעסק בקקה?

מה שאתה כותב אגב מאוד לא מדוייק - כל המדינה קמה על הרגליים אחרי הפנדל שהפועל קיבלה במתנה מול הפועל באר-שבע. זה יישמע כמו עוד נאום מגוחך של אבוקסיס אחרי עוד תצוגת נפל של הפועל, אבל בחצי הראשון של העונה היו הרבה החלטות שיפוט שגויות נגד הפועל. על קצה המזלג - הביזיון בטדי, פנדל ברור שלא נשרק בנתניה וכן-הלאה.

כדי שהפוסט הזה לא יכלול רק הודעת סרק על נושא לא מעניין כל-כך - לגבי הדרבי של הדרום: לא יודע. מאשדוד עוד ראיתי כדורגל סביר בחצי השעה הראשונה נגד בית"ר בזכות צעירים תוססים. באר-שבע לא הציגה כל העונה משחק התקפה ראוי. הייתי הולך על תיקו מאופס, מאמנים לא מבינים שכלל שהמחזורים מתקדמים מפלס הלחץ עולה והשחקן הישראלי לא מסוגל לעמוד בלחץ המנטאלי, מצד שני שתי ההגנות גרועות.

אהה, זה גם דיון על הדרבי? עדיף שהצד שלנו יסתום את הפה ויתרכז במה שקורה על הדשא. מכבי קבוצה טובה והשלושה מהלכי כדורגל נורמלים שלנו במשחקי הפלייאוף לא יספיקו. קונה תיקו ואוי-ואבוי לשחקנים האלה באדום אם הם יביישו שוב את הסמל וינקו איתו את הריצפה. חבל שעומר דמארי לא ישחק, זה לא טוב שאנחנו תלויים בטוטו. הרי מה יהיה אם לא יגיעו סקאוטים של סיטוואה או קבוצת פח אחרת? מכבי מסוגלת לנצח אותנו גם בלי מרכז שדה נורמלי של אלברמן וראדי. יאללה הפועל מלחמה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/13
  11. South Boy Member

כשאתה אוהד הפועל באר שבע גם כשהקבוצה נראית גועל נפש תמיד יש לך תקווה אפילו קטנה לנצח
    ואז מגיע הרגע שמנשה משיח שופט...

12. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי ב"ש אתה צודק בהחלט..
    עד עכשיו אני שובר את הראש איך מכבי הפסידה שם בתחילת העונה.
    דווקא הייתי בטוח שהם ידברו חזק לאחר אותו משחק אבל שום דבר לא יצא מזה.
    באר שבע דישדשה ודישדשה עד שהופ.....מצאה את עצמה במאבקי תחתית...
    לדעתי באר שבע תנצח היום כי לה יש רצון יותר גדול ודחיפה של הקהל הביתי

13. oranfu Member

גם לא היה פנדל לטובתכם אז תרגע.
    אף אחד כמעט לא אמר כלום כשקיבלתם 6 נקודות מתנה נגד נתניה השנה, לדוגמא.

14. ראיין אדלי Member

החשק לחכות למשחקים של בא שבע (שהיה קיים גם שנה שעברה שהמצב היה גרוע יותר) פשוט נעלם. אין לנו אפילו שחקן אחד שאפשר לסמוך עליו, וגם הדבר היחידי בקבוצה שהיה אפשר לסמוך עליו פשוט נעלם (הכוונה להגנה).
    אנחנו הקבוצה הכי חלשה בליגה, ואני מאוד מקווה שלטובת הליגה באר שבע/נתניה לא יירדו.

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ממה שלמדתי מהקבוצה הזאת, בכל פעם שאנחנו מדברים בתקשורת על כך שאנחנו בכושר שיא ושאין סיבה שלא נמשיך ביכולת הזאת, מגיעה הנפילה. אם נוסיף לזה את העובדה ששוב דגני פותח במרכז ההגנה, אני לא פוסל כאן את האפשרות שלא ננצח את המשחק הזה.

לגבי הדרבי- בצהריים עוד שיערתי שייגמר 0:3 לצהובים כי הניצחונות של הפועל כלל לא מרשימים אותי והיא עדיין קבוצה עם הרבה מאוד ליקויים, אבל אם אכן אלברמן וראדי לא יוכלו לשחק אצל הצהובים, זה בהחלט יכול להפוך את המשחק הזה לשקול.