מח' 29 בפל' העליון ו28 בתחתון: הפער בצמרת נשמר ; נתניה ירדה ליגה רישמית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏1/4/16.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו דעתך, אז לא צריך גם להגזים מתי שאוהדי סכנין באים עם דגלי פלסטין למגרש וצועקים את מה שצועקים. לידיעתך, יש עוד מספר של ניצולי שואה שחיים בארץ. אני לא מקבל את מספר החולצה ולא מקבל מה שאוהדי סכנין עושים. (וגם לא שנאת הערבים בבית"ר).

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אתה לא מגזים עכשיו, אתה סופר מגזים.

המספר 88 אומץ ע"י חוגי ימין קיצוני מכיוון שזו הצורה הגימטרית לHH, זה מאוד רחוק ממה שאתה מציג כאיזה סמל נאצי מפורסם, ובטח שרחוק מהנפת דגלי פלסטין ביציעים.

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

חייב לציין שלא ידעתי על זה, אבל טוב לדעת.

בכל מקרה, אם זה ממש חורה לך, ונראה שזה ממש חורה לך, יש למי לפנות
    ???? ????? ?????, ????? ????? ?????? ????

4. Butragueño מנהלים

מה הקטע במשחק של הפועל?
    לא נפרדו יפה מאף שחקן עבר, אז סגרו פינה ומכבדים את כולם בערב אחר? כ"כ הפועל ת"א מצדם..

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, אני גר בהולנד, אבל אני בכיף הולך לפנות אליהם. לי זה מאד חורה בגלל עבר משפחתי, אבל אני בעיקר לא מבין למה ההתאחדות לא העבירה מסר ברור לכל קבוצות הליגה על איסור המספר הזה. המקרה עם סטולר כבר משנת 2011.

6. alexshw Member

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  7. Butragueño מנהלים

זה רק אני או שהרוש נתן איום של שיסוף גרון?

8. עידן444 Member

ירדנו ליגה אבל-
    1.15 שמשיח ימציא משהו כדי לתת לנו את החותמת ולק״ש 3 נקודות?

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. henry1 Member

אני באמת מתחיל לתעב אותו. באמת. תעוף כבר יא חסר מושג.

10. עידן444 Member

אפס!
    כואב לו לתת צהוב שני.

11. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

כל הכבוד לנתניה, לא מוציאים כדור.

12. עידן444 Member

ירדנו ליגה.
    איזה באסה.

Nave אוהב/ת את זה.
  13. henry1 Member

אם הגול של צלישר יגרום למישהו שם לחשוב שמדובר בשחקן וישאיר אותו בכל מקום חוץ מנתניה, אז שמח שהוא הבקיע נגדנו.

14. עידן444 Member

צלישר שם את המסמר האחרון. עונה כזו לא היתה, ולדעתי גם לא תהיה אי פעם!!!
    כאילו מישהו למעלה רוצה לגרום לאוהדי נתניה לשנוא כדורגל ולא לראות יותר אף משחק לעולם!!! בחיי שהיום לא מתכנן אפילו לראות את הקלאסיקו...

15. Hapoel_Tel_Aviv Member

דמיטר טלקיסקי ב2008, נמניה ניקוליץ' ב2016, גוטמן עושה זאת שוב, עם כדורגל קצת פחות טוב ועם פחות משחקים שנזכור, אבל עם נתניה שלא ניצחנו אותה העונה ועם בני יהודה ומכבי פ"ת בסוף ולא רוצה לנחס - אבל כשהפער 8 קשה לי להאמין שנרד גם אם הפועל חיפה תנצח מחר.

היום הפועל נראתה כמו קבוצת כדורגל (לא איכותית, אבל קבוצה) אבל לא מספיק מסוכנת למרות שהיו כמה מצבים, אפשר לציין את הבונקר של עכו שבאמת מקשה אבל זה די בעיה קבועה שגם שיוצא לשלוט אנחנו לא תכליתים מספיק, מזל שניקוליץ' רצה לפרוק תסכול ועם כמה חכמה שלו שמצטרפת לעוד משחק טוב שלו, אתם צריכים לראות את השער.

אבל אנשי המשחק היום זה אביחי ידין (כמה היה חסר לנו אחד כזה כל העונה.. בעל בית על המגרש, מתקל איפה שצריך וכמעט בלי טעויות , מקרין שקט ולפעמים אפשר להזכר בידין מהקדנציה הקודמת) ושמואל שיימן שמאז שגוטמן בא נראה כמו מגן וגורם לחשוב אם כדאי שישאר עונה הבאה.
    מדהים איך ידין וגם שכטר, שחקנים גמורים במכבי חיפה מתעוררים לחיים אצלנו ובבית"ר ולפתע מזכירים את השחקנים שהיו בעבר, אולי זה עוד נכונות לזה שמכבי חיפה לא מתנהלת באופן מקצועי.

שגיב יחזקאל שוב הראה איזה דריבל מדהים יש לו, אם כבר יעבדו איתו על שחרור בזמן, מסירות, הסתכלות על שחקנים אחרים.. איזה שחקן הוא יכול להיות.

מינוסים:
    התקף הלב ב10 הדקות האחרונות בחסות ההגנה שלנו וקצת הרוש (לא טעה במיוחד היום, לגבי מה שהלך בשיסוף צריך לראות בשער השבת כי לא ראו מ5 מעבר למכה שנתן לו אחרי שעובדייה עלה עליו)
    קאווה - לא קשור לענף בכלל.

בעקרון עוד ניצחון אחד ואפשר להתחיל לעשות ניסויים שגוטמן אוהב לעשות ולהתכונן בתקווה שבלי צרות והפתעות לעונה הבאה. חובה להשאיר את ניקולץ', אביחי ידין שגמרו אותו בכל מקום אפשרי, שוינפלד (לא כחלוץ הבכיר), וורטה.

ולגבי הפועל עכו, אחת מהקבוצות המעצבנות והמסריחות בליגה, שונא אותם ואת היהירות והחגיגות שלהם אחרי ה2:0 הזה עלינו, קבוצה שבאה למגרש כדי ליפול מדקה 1, הבעיה שזה עובד להם כל שנה ושנה מחדש,גם היום קהינדה עשה את התרגיל הידוע עם האלונקה והפעם גרינפלד שלח את קהינדה לחכות בחוץ.
    מילא לעשות את זה מדקה 60, מדקה 70, בכמה משחקים מסויימים, אבל הם עושים את זה כל העונה ובכל משחק ומדקה 1

נערך לאחרונה ב: ‏2/4/16
    ייא אוהב/ת את זה.