מח' 29 בעליון ו28 בתחתון: אשדוד ועכו מסיימות בתיקו, סטאטוס קוו גם בחלק העליון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏10/4/15.

1. Lostdolphin Member

אני עדיין עם אדרנלין ובלהט המשחק אבל אני אגיב בקצרה : כל מי שלא מבין אותנו או מצדיק ומגבה את ג׳קי לא מבין דבר אחד פשוט על כדורגל וזה שבלי לב ושייכות הכל שווה לזבל. כן גם ׳15 שנה בליגת על ומחלקת נוער מפוארת׳... לכו תאהדו את רד בול זלצבורג ותעשו לי טובה

2. קשר שמאלי Member

רק 1500 צופים במושבה, מוזר

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

באמת מוזר. עוד יותר מוזר שפתח תקווה חטפו 3 מסכנין ..

4. itzik.miro Member

דייגו קאצ'ובה מתגלה כשחקן ליגת על לגיטימי ומעלה מכך

5. קשר שמאלי Member

מביש. אני מקווה שבעונה הבאה ריאן ועטא יחזרו ושעמית זנטי יקבל הזדמניות.
    שלושתם ראויים.

6. alexshw Member

לא שכנעו אותי שהם ראויים להרכב אבל מכל מקום זו תוצאה טבעית מאיך שהמחלקה שלנו עובדת שהיא לא מספקת צרכי המועדון לא מקצועית ולא כלכלית(יופי שיש עשרות שחקנים שיצאו מהמחלקה בשתי הליגות הבכירות, אבל איך זה מתורגם לכסף?)

7. השולס עולה Member

לזמי ניסה בכלל למסור. כמה עלובים אנחנו. טןב שהעונה הזאת כבר נגמרת

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  8. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אשדוד נראית פח, וזה עצוב כי יש לי סנטימנטים אליה (מימי עירוני אשדוד).
    כבר רשמתי את זה לפני כמה ימים אבל ירידת ליגה אולי תעשה שם טוב ותגרום לניקוי אורוות ויציאה לדרך חדשה.

בלי שום קשר, אבל זה רק אני ששם לב שבכל מקום בו טל בנין דורך אז הוא נכנס לתאקל עם שחקן?

9. עידן444 Member

לא הייתי אתמול במשחק אבל מניח שזה היה מאוד מתוק לנוכח ההפסד הכואב והמרתיח במשחק הקודם.

כולם מהללים את רוני לוי(אולי אפילו מעט בהגזמה- לא יודע על סמך מה מכתירים אותו למאמן הטוב בארץ) ורוני אכן מאמן טוב.

עוד מעלה שלו לעומת מאמנים אחרים(ודי חובבנים יש לציין) היא שהוא יודע ללמוד מטעויות, להסיק מסקנות ולתקן.

מאותו משחק מול רעננה כבר ראיתי 2 מסקנות ויישום שלהן:
    • נאוואקמה רץ בתוספת הזמן על חצי מגרש לפני שהכניע את הרוש וכולם שאלו עצמם לאחר המשחק למה דקה 90 אף שחקן לא "הקריב עצמו" אפילו במחיר של אדום כדי לתפוס אותו, אפילו בחולצה, או לשים לו רגל כדי לעצור אותו לפני שהוא מפתח מהירות ובורח לכולם? גם רוני לוי שאל עצמו את זה ומול ב"ש באחת ההתקפות שיכלו להיות מאוד מסוכנות ראינו את גבי גיאורגיו עושה היפון על שחקן ב"ש 40 מטר מהשער והורג את ההתקפה במחיר של צהוב. כולנו הבטנו זה על זה ומכל פינה ביציע שמעת- "הינה, זה הלקח מהגול של נאוואקמה- רואים שרוני שם על כך דגש".
    • כשהקבוצה השניה בנחיתות שחקן- תלחץ ותכריע את המשחק! אני מאוד מקווה שזה אכן לקח מאותו משחק עלוב ולא רק מהסיבה שאז הובלנו בדקה מוקדמת ואתמול היינו זקוקים לשער כדי לנצח. אם היינו לוחצים באותו משחק כמו אתמול בדקות האחרונות זה היה נגמר ברביעיה ויתכן שגם בפליאוף עליון. במקום זה נעקצנו בגלל החלטת שופט ולאחר מכן גם יצאנו אפילו בלי נקודה.

מטעויות צריך להסיק מסקנות וללמוד- רוני לוי מוכיח שהוא יודע לעשות את זה!

10. alexshw Member

רוני לוי עבר מ"אם מכבי נתניה תישאר, אמשיך לעונה נוספת" ל"יתכן שאשאר פה בעונה הבאה"

11. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

העבר של רוני לוי מוכיח שהוא לא ישאר בנתניה.

שי, Don Joan Roman ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  12. עידן444 Member

מעולם לא ראיתי את רוני לוי מתייחס בראיון לעונה הבאה גם כאשר נשאל על כך.

13. alexshw Member

14. Raulito Madridista

הפועל עשתה אתמול צעד עצום בדרך להבטחת ההישארות בליגה, הפער גדול ונותרו בסה"כ רק חמישה משחקים עד שהעונה הזו תסתיים. אבל אפשר כבר כמעט להתחיל לסכם. זו הייתה עונה שכל קשר בינה לבין הפועל ת"א שאהבתי - מקרי בהחלט. רגע השיא היה ה-3:2 ההזוי על באר-שבע או בכלל האדום של זהבי בדרבי. את כל רגעי השפל אין מקום למנות. זו הייתה עונה שכל קשר בין הפועל ת"א לבין הדבר הזה - כדורגל - מקרי בהחלט. אלי כהן עם מערך איום ונורא אתמול, חילופים איומים, קצב משחק שמתאים לליגה ז', אבל לא אכפת לי. העיקר שניצחנו סוף-סוף בחוץ, ולזמי עם רגע השיא בקריירה הצנועה שלו. שתי הקבוצות נראו אתמול לא קשורות לענף ולהפועל חיפה יש חלק קדמי קצת יותר טוב על הנייר, אבל חוץ מהבעיטה ההיא בתוך הרחבה(אלמדון החזיר את החוב על פ"ת - היא לא עשתה כלום.

אשדוד קבוצה עלובה מאוד, כואב לי על האוהדים ולא על ג'קי שנותן למועדון להתדרדר ככה או על קלינגר שחי כבר הרבה זמן על שתי עונות מוצלחות עם מכבי לפני עשר שנים.

מאמן העונה מבחינתי הוא ללא ספק רוני לוי ושמחתי לראות את הניצחון המאוחר של נתניה אתמול. קבוצה שכיף לראות, קבוצה עם הרבה אופי והלוואי והמצב הכלכלי הבעייתי יסתדר בעונה הבאה.

15. עידן444 Member