מח' 28 בפל' העליון ו27 בפל' התחתון: משחק העונה מסתיים בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏18/3/16.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בנוגע למשחק, אנחנו מגיעים בפורמה גרועה ביותר, 2 משחקי בית שפישלנו בגדול, ללא 2 השחקנים שבנוסף לברדה הביאו אותנו עד הלום, 2 השחקנים שמייצרים וייצרו לנו כל דבר טוב העונה, טוני ומליקסון, ונגד מכבי ת"א זה צפוי לעלות לנו ביוקר. מכבי ת"א פייבוריטית למרות שזה בטרנר, גם כי היא עדיין האלופה וגם כי היא פשוט באה במומנטום מושלם. אנחנו נצטרך שהרבה מאוד דברים יתחברו לטובתנו, כל הסימנים מראים שמכבי תל אביב עדיפה הערב.

תיקו מבחינת הטבלה כמובן לא משרת אותנו בשום צורה, הוא די רע לנו, אבל בהתחשב בכל הפרמטרים, בהתחשב במומנטום הרע, עם ההרכב החסר, לא הייתי פוסל תיקו בתור משהו ששווה ערך להפסד, כמו שנגד רעננה וסכנין תוצאות התיקו היו למעשה הפסדים.

2. DRORIKO Member

ב"ש צריכה להגיד תודה אם תוציא תיקו(וסביר שתשחק עליו). בלי מליקסון אני לא רואה אותה מנצחת. רק רוצה להזכיר שבניצחון שלה על מכבי מליקסון כבש ובישל את שני השערים. מי שיצתרך לקחת את המושכות זה בוזגלו, אבל אתם יודעים בוזגלו ומשחקים גדולים....

נערך לאחרונה ב: ‏20/3/16
  3. alexshw Member

איזה הגזמות. מליקסון לא היה קיים בעונה שעברה ועדיין ב"ש הצליחה לנצח. גם כשהוא על הספסל אפשרי לנצח מה גם שזה משחק שונה ממה שב"ש חוותה בשבועיים האחרונים.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההבדל בין מליקסון של שנה שעברה למליקסון של העונה הנוכחית הוא אחד ההבדלים הגדולים בין הפועל באר שבע של שנה שעברה להפועל באר שבע של העונה הנוכחית.

דרך אגב, מליקסון על הספסל, ככה שהוא לא יפתח, אבל הוא עדין בסגל...

Civil ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עדיף שלא יראה דשא. נראה שהוא בסגל ממש ברגע האחרון, זאת אומרת גם אם הוא כשיר זה גבולי, אנחנו מכירים את הקוסם הזה שלצערינו עשוי מזכוכית, כל תנועה חדה זה פוטנציאל אמיתי לפציעה נוספת. עדיף שיקח עוד כמה ימים כך אולי עוד נרוויח ממנו משהו בהמשך העונה.

6. DRORIKO Member

ברור שב"ש יכולה לנצח בלי מליקסון, גם הפועל רעננה ניצחה השנה את מכבי. זה לא אומר שזה מייצג.

7. DRORIKO Member

מדברים על החיסורים של ב"ש, אבל גם מכבי לא מגיעה ב-100 אחוז. ואני בכלל לא מדבר על טל בן חיים(שלטעמי הוא פקטור רק מהספסל) אלא על החיסור של איגיבור שמול הקישור הקשוח של ב"ש יהיה משמעותי

8. סיונרה Member

נבדל זה חוק קשה לשיפוט, טעויות יקרו ואין כרגע שום פתרון אחר. לגביי שופטים שמחל
    כשגוגל ימציאו גלאי לטעויות שיפוט אולי נוכל להכין טבלה כזאת שלא תהיה מוטה ושגויה לחלוטין.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת?
    תחושה לא טובה האמת לקראת משחק העונה הערב. למרות שזה בטרנר ובאר שבע עדיין לא הפסידה בו, אני מעריך שהאחוזים הם 60-40% לניצחון צהוב. מה שייצור מצב שאני בספק אם באר שבע תצליח לחזור ממנו. לא כשנוואקמה פצוע לחודש ומליקסון מתקשה לחזור.

לגבי המשחק שלנו, האמת? השחקנים אומרים שזה משחק העונה מבחינתם, אני אישית מעדיף שלא נשחק באירופה כי ההתנהלות הבזיונית של המועדון הזה לא ראויה לפרס הזה. לא אתאכזב מהפסד הערב.

10. Hapoel_Tel_Aviv Member

12עצורים במהומה בין ב"ש למכבי
    עוד כמה עונות של יריבות כזאת ועוד יתחילו להגיד שלא צריך שאוהדי מכבי יגיעו לב"ש ולהפך.
    לא נכניס קהלי חוץ כי מדובר במשחק אלים שע"פ הכתוב בתקשורת היו במהומה אלות ובקבוקי בירה מזכוכית.

הגיע הזמן שיטפלו בארגונים האלה (של כל הקבוצות) ויפסיקו להרוס לאוהדים אחרים שרוצים להגיע למשחקים.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

שיר פגרה קלאסי. אני אתגעגע לכדורגל הישראלי בשבועיים האלה.

12. Hapoel_Tel_Aviv Member

סייס מפרק את נתניה עם שתי נגיחות, האחת לאחר מבצע מרהיב של קהינדה ושער נגיחה היישר ליד של דין גל שמצליח איכשהו לא להדוף את זה, ואחר כך מהגבהה של אחמד קאסום שעוברת את כל ההגנה (המביכה של נתניה) ושוב נגיחה קלילה של סייס, הפעם עם קצת פחות אשמה של דין גל בשער.

2-0 קליל לעכו שחתומה על עוד מסע השרדות מרשים, עם מאזן של קבוצת צמרת בחודשיים האחרונים. לא רואה את הפועל חיפה סוגרת 7 נק' הפרש.
    זה אומר הפועל חיפה, ק"ש, כפ"ס ועדיין - גם אנחנו.

13. עידן444 Member

משכורות מגיע למי שעובד או לפחות עושה את עצמו.
    בנתניה הם גם לא עושים את עצמם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  14. Hapoel_Tel_Aviv Member

לפחות דני עמוס עובד

15. עידן444 Member

נתן מתנה?

Sent from my iPhone using Tapatalk