מח' 12:ברצלונה(8:0) וריאל(5:1) כבר מוכנות לקלאסיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏19/11/10.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלקפול/וויגאן/וולבס לא יותר טובות

בכל ליגה יש את הקבוצות החלשות שלה..מה לעשות שברצלונה עדיפה על כמעט כל העולם?!?

2. guyholl Member

זה סוג המשחק האחרון שהיינו צריכים לפני הקלאסיקו, ממש משחק מול קונוסים. אני מקווה שלפחות שמול היוונים ברביעי זה יהיה קצת יותר מאתגר.

3. riquelme1 Member

באנגליה אין את הפערים האלה, עם כל הכבוד.

לפי המצב כרגע בארסה וריאל פותחות פער יותר גדול מהעונה שעברה על הליגה.

המלחמה של דל-נידו שאמר השבוע וכמעט בכל שבוע שזאת הליגה הכי לא תחרותית באירופה, וחיביים לעשות משהו.

4. הקפיטליסט משער 2 Member

מילא המשחק היה בקאמפ נואו אבל להתפרק בצורה כזו מבישה בבית?! ידעתי שברצלונה תנצח, לא ניחשתי שזה יהיה הכי קליל שבעולם.

5. kaka` Member

פשוט מביך...
    זה נראה כאילו הם לא שיחקו כדורגל בחיים שלהם

6. Raulito Madridista

אלמריה פשוט קבוצה מבישה. מילא בקאמפ-נואו, מלא קבוצות חוזרות משם עם הזנב בין הרגליים, אבל להתפרק ככה בבית? אם לא יפוטר, לטעמי לילו ישים את המפתחות מיוזמתו. יצא קצת החשק לראות את המשחק שלנו נגד בילבאו בעוד קצת פחות מחצי שעה. אני מקווה שבארסה גמרה היום את התחמושת. אגב, מסי רשם היום את שערו המאה במדי הליגה הספרדית(וגם את ה-101). אני לא זוכר מתי קבוצה כבשה שמונה שערים במשחק ליגה הספרד, זו תוצאה של שנות ה-50. ריאל מדריד כבשה שלוש שביעיות בשנות ה-2000 אבל מעבר לזה אני לא זוכר.

לדעתי ויאריאל קבוצה טובה יותר מולנסיה ולכן מאכזב אותי שהיא לא ניצחה. סביליה עלולה להתקרב אליה מאוד בסיום המחזור. שער השיוויון של רוסי הוא נחמת עניים. לכאורה המערך של אמארי עבד בצורה טובה אבל הייתי מעדיף שולנסיה תחזור ממשחקי החוץ עם משהו לא בזכות בונקר לתפארת אלא בגלל אופי וחוזק מנטאלי ואת זה עוד אין לה. יופי של משחק היה במדריגל רק חבל שלא נכבשו יותר שערים.

מישהו דיבר על אנגליה: לפני שנה צ'לסי ניצחה גם 8:0. והליגה שם במצב לא משהו בכלל מבחינת 'הטופ-4'. ממש רבות מי לא תיקח אליפות. יונייטד הנוכחית היא הגרועה ביותר שאני זוכר מאז שאני רואה כדורגל ובכל-זאת היא נמצאת בשיוויון נקודות עם צ'לסי. הקבוצה של אנצ'לוטי פתחה את העונה כשהיא מפרקת כל מי שבאה מולה אבל בכל משחק שסומן כמוקש אפשרי היא מעדה. ליברפול, סיטי, וילה ועוד. על ארסנל מיותר להרחיב ותראו את סיטי שמשחק אחרי משחק לא מצליחה לכבוש.

7. noamvcf Member

בעונה שעברה צ'לסי ניצחה את וילה 7-1 ווילה עוד נחשבת מהקבוצות הטובות של אנגליה.ולצ'סי יש גם ניצחון 8-0על וויגאן.אין מה לעשות קבוצות המתפרקות לפעמים מול הגדולות.לא מזמן היה לך בהולנד 10-0 ושם זאת הייתה איינדובן לא אחת מאריות אירופה.

8. שלו Guest

אלמריה ספגה 10 שערים ב-11 משחקים. עד שבאה ברצלונה ונתנה לה שמינייה במשחק אחד. :aaatv:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/11/10
  9. yakov_y YNWA

אל תעזו אפילו להשוות בין הפרמייר ליג ללה ליגה.
    לא באיכות הליגה, לא בקבוצות שרצות לאליפות ובטח לא בקבוצות התחתית.

רק תשימו לב למשחקים של קבוצות התחתית בפרמייר ליג נגד הגדולות, קבוצות שיודעות לעשות הגנה, שמשחקות כדורגל ולוקחות הרבה נקודות נגד הגדולות.

הדבר שהכי מדכא אותי בליגה הזאת שמשחקים כמו נשים, כדורגל כ"כ לא פיזי, ברצלונה עם סגל כ"כ קצר של 19 שחקנים בלבד ובקושי נפצעים לה שחקנים, ריאל מדריד כבר חודשיים וחצי לא החליפה את ההרכב שלה למעט פעם אחת שארבולה ולאס נכנסו להרכב.
    בפרמייר ליג צ'לסי ויונייטד עם חצי סגל פצוע.

ההבדלים בין הפרמייר ליג ללה ליגה הם שמיים וארץ.

-----

בעקבות המשחק של ליברפול לא ראיתי את המשחק של ולנסיה, אפשר סיקור קצר של המשחק ובמיוחד איך שיחק טינו קוסטה ?

נערך לאחרונה ב: ‏21/11/10
  10. riquelme1 Member

היה בסדר גמור, לא יותר לא פחות.

ההבדלין בין הלה-ליגה לפרלרלייג לא שמים וארץ, וריאל ובארסה הם קבוצות עצומות, אבל הפערים בין ריאל ובארסה לשאר הליגה הם עצומים, גם תקציבית וגם מקצועית.

ריאל תנצח את בילבאו, אין לי ספק, בילבאו אומנם קבוצה עיקשת אבל היא טובה בעיקר בבית, היא הפסידה כמעט לכל קבוצות הצמרת עד עכשיו, וגם ספגה רביעייה בפיחואן, במדיגל, וגם הפסידה במסטאייה.

מקווה שיורנטה יכבוש, ויעבור אלייה בעונה הבאה.

11. The_Magpie Member

אתה צודק, צ'לסי אומנם ניצחה 8-0 את וויגאן וגם ניצחה 7:1 את אסטון וילה אבל זה היה בבית וזה עוד איכשהוא מתקבל.

התפרקות כזו במשחק בית זה פשוט בושה שאני לא זוכר, לקבל יותר מחמישה שערים בבית זה ביזיון(לא שחמישה שערים זה לא ביזיון...)

12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת בדיוק הסיבה שהליגה האנגלית במצב טוב הרבה יותר. צ'לסי ויונייטד אמנם ביכולת לא משכנעת אבל הקבוצות שעומדות נגדן הן בטח לא קונוסים, אי אפשר להפיל הכל רק על צ'לסי ויונייטד, זאת העובדה שבמגרש כמו הסט אנדרוז של ברמינגהאם צריך לירוק דם כדי לנצח גם אם אתה צ'לסי, יונייטד, ארסנל, סיטי והפערים עצומים, זה לא משנה, וזה שהיא מנצחת שם את צ'לסי זה אפילו לא סנסציה, זה בדיוק מה שמעיד על חוזק הליגה הזאת והתחרותיות שלה. לא שופטים ליגה לפי קבוצות הצמרת שלה.

המצב של הליגה הזאת הוא רע מאוד. בשנה שעברה אם אני לא טועה הפער בין המקום ה2 ל3 היה קרוב ל30 נק'. והעונה נראה בכלל שזה הולך להיות כ"כ גרוע שמי שתהיה במקום ה3 תהיה קרובה יותר בנק' לתחתית מאשר ל2 המקומות הראשונים.

13. guyholl Member

אתם יכולים להביא עד מחר כל מיני תוצאות דומות מכל מיני ליגות אחרות, זה לא ישנה את העובדה שהליגה הספרדית היא פשוט לא ליגה תחרותית. למה? ככה:
    ההבדל בין המובילה בהכנסות מזכויות שידור (מנ' יוניטד) לבין האחרונה(פורטסמות') עומד על 21 מיליון ליש"ט, בגרמניה הסכום הזה עומד על 15 מיליון אירו ובצרפת על 33 מיליון אירו. ההבדל בליגה הספרדית עומד על 128(!) מיליון אירו בין בארסה וריאל לאחרונות ברשימה. ואל תטעו, להוציא את את' מדריד וולנסיה שקיבלו קצת יותר מהסכום שאותו שקיבלה פורטסמות' בליגה האנגלית(כאמור הקבוצה בעלת ההכנסות הנמוכות ביותר מזכויות שידור בפריימר ליג), כל שאר הקבוצות בלה ליגה קיבלו סוכמים נמוכים משמעותית מהסכום שאותו קיבלה הנ"ל.
    מתי זה ישתנה? לא לפני 2014-2015 שם יגמרו הקבוצות הספרדיות את הסכמי זכויות השידור שלהן. עצוב.

נערך לאחרונה ב: ‏21/11/10
  14. קטלוני Member

אלמריה המציאה את המושג פחון מחדש.2 שערים בתוך דקה והקבוצה לא רצה יותר.

15. xavi6 Member

בסדר הליגה האנגלית היא הטובה בעולם וכשברצלונה נותנת 8 זה הקבוצה גרועה ושצ'לסי נותנת 8 זה מאלודה וקאלו שהם פשוט מדהימים. שמענו.

איניסטה עוד שיחק איתם בגול השני, אחרי זה הוא העדיף לשתף את כולם. מצטיין המשחק זה בויאן. תורכם, ריאל.