מחירי הכרטיסים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י danielone, ‏21/11/14.

1. עידן444 Member

אז למה גביתם מהם 40\80?

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני לא יודע מה קרה שם. אולי הציעו לג'קי והוא סירב, אולי אף אחד לא חשב על זה, לי זה לא משנה. ג'קי בן זקן איש עסקים מספיק ממולח כדי לא לשחק ב"מי מציע ראשון".

שאני צריך לבקר את הקבוצה שלי אני מבקר, כמו בקטע הלא-נעים שעשו עם אוהדי הפועל פ"ת שפירגנו לנו ב50 וקיבלו 80/40. אבל זה שג'קי רוצה לעשות קופה על הקבוצות הגדולות, זה מעצבן, ואת 80 השקלים הוא לא יקבל ממני. זה עוד טיפה רחוק, אבל מקווה שאם זה יהיה 80/40 האוהדים יחרימו את המשחק.

3. עידן444 Member

נכון. יצאתם מניאקים. גם איתנו יצאתם מניאקים. אשדוד שילמו אצלכם 80, ובבלומפילד 80 וזכותו של ג'קי לגבות גם 80. לא רוצים? שבו בבית... כפי שכבר אמרתי פעמיים בדיון הזה... זה מעניין לג'קי את הביצים...

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

איתכם? מה איתכם? עוד פעם נחזור לדיון הזה? קיבלתם 50 זה אף קבוצה שהגיעה לוסרמיל או תגיע לא קיבלה אז אם שמנו אותכם ביציע כזה או אחר זה ממש לא "דפקנו אותכם".

שפעם אחת הכיס יפגע לג'קי זה יעניין לו את הביצים, פעם שנייה ביצה אחת, ופעם שלישית זה כבר יהיה הראש והכיס שיתעניינו. אל תדאג, הוא את הלקח שלו למד, שרוצים אז פוגעים לו בכיס. הוא כבר יעשה את השיקולים שלו. אני בטוח שאוהדי מכבי ת"א עשו שירות מעולה לכל הקבוצות שמגיעות במספרים גבוהים מההממוצע למשחקי חוץ.

הבעיה היא שלפי מועדי המשחקים המשחק מול אשדוד לא ישודר, וזה יביא יותר אוהדים למגרש..טוב, נראה כבר מה יהיה בנוגע לזה.

5. עידן444 Member

אתה מתחיל לדבר כמוהם... כולה שנה שניה בצמרת וכבר זה קורה?
    אתה לא פוגע בכיס של אף אחד! האבטחה במשחקים האלה אוכלת את כל הכסף!

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיבה היחידה שנתניה הוא האיצטדיון של הרדיוסים היא לא כי הוא מועדף, אלא כי הוא ברירת מחדל. למכבי ת"א יש 11,500 מנויים. אם היא מכניסה את כולם למושבה, אין לה אפשרות לתת כרטיסים לאורחת, מה שלא יכול לקרות. מצד שני היא לא תיקח את האוהדים שלה כל שבוע לטדי או לחיפה שזה 100 ק"מ כי אנשים פשוט לא יגיעו, ומכבי שיחקה בנתניה לא מעט בשנים האחרונות. אין שום איצטדיון שיכול להכיל את האוהדים של מכבי בין חיפה לירושלים, בדיוק כמו שחיפה ברדיוסים שלה או בגלל אי ההתחלה בסמי עופר לא גררה את עצמה לטדי, אלא לנתניה מן הסתם, כי לא היה לה איפה לארח. ולכן כתבתי גם בדיון האיצטדיונים, ביום שיקימו איצטדיון נוסף בתל אביב, כפר סבא, ראשון לציון, אשדוד, או אפילו חלק מהם, ייגמר הבית זונות שמתרחש באיצטדיון של נתניה.

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני לא. אבל אם יגיעו 400 במקום 1500 זה כן יפגע בכיס.

8. עידן444 Member

ולמה הפועל משחקת רדיוסים בנתניה? ולמה גמר גביע הטוטו היה בנתניה?

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אין קשר בין מחירי הכרטיסים לכמות קהל שמגיעה איך אתה מסביר את זה שבמחזור ראשון מכבי פ"ת נגד מכבי ת"א עם חרם שהלוזונים ניסו לסכל ב-95 שקל לכרטיס הגיעו 3,000 אוהדי מכבי, ומול הפועל פ"ת 13 משחקים אחרי זה ב-50 שקל לכרטיס באו יותר מ-7,000? איך אתה מסביר את זה שלאשדוד עם 90 שקל לכרטיס עם עמלה, באו 1000 איש, אבל לנתניה מול עכו באו 6,000 ולעכו מול סכנין ב-50 שקל באו 3,000? כי זה לגמרי סותר את מה שאמרת בסעיף הזה וזה על קצה המזלג.

אגב לגבי הנושא של מחירי ילד, מדובר בעניין של פיקוח שפותרים אותו ב-5 דקות. אתה יודע איך? עושים מה שיש בכל אירופה. יש נניח 10,000 מקומות במגרש אוקיי? אין שם חלוקה, זה X מבוגר זה Y נוער מתוך ה-10,000. אני בא עם הבן שלי, אני משלם מבוגר ובמחשב מקישים מבוגר והבן שלי משלם ילד. אם באו 10,000 מבוגרים יופי לבעל בית, אם באו 5,000 ו-5000 אז זה מה שבאו, ככה באמת לא דופקים אף אחד גם, אבל מה לעשות שלא רוצים לעשות פיקוח? זה הדבר הכי קל לעשות, באמת ב-10 דקות פותרים את זה. אבל לכולם טוב, לבעלים קבוצות הקומבינטורים, לספסרים, להתאחדות, לכולם זה טוב הביזיון הזה, ובו גם צריך לטפל, אבל לאט לאט, קודם צריך להוריד מחירים, אחרי זה כשיורידו מחירים, לאט לאט יגיעו גם לפיקוח.

10. עידן444 Member

יפגע רק במקרה אחד- שלא תודיע מראש שאתה מחרים ותחרים. הכסף לאבטחה המוגברת אבד, ואין קהל. אם תודיע מראש שאתה מחרים, אי מכירת הכרטיסים מתקזזת כמעט לחלוטין עם זה שאיו צורך באבטחה מוגברת. כשהאבטחה לא תיפול על המועדונים(כפי שאמור להיות) זה יהיה סיפור שונה.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני הנהלת הפועל? אני ההתאחדות? אתה מפנה אליי שאלות שאני לא יודע לענות לך לגביהם, אני יודע לענות לך לגבי הקבוצה שלי. אולי ההתאחדות קיבלה את המגרש בחינם? אולי להפועל עולה להשכיר את המגרש בנתניה פחות מהמושבה? מאיפה אני יודע.

12. danielone Member

עידן לידיעתך ארגוני האוהדים של מכבי פנו לג'קי הרבה לפני המשחק וביקשו שיעשה מחיר אחיד של 50 שקלים והוא סירב, והחרימו את המשחק מראש, אז אני לא מבין מאיפה אתה מביא את כל הטיעונים שדפקנו אותו עם עלויות אבטחה ברגע האחרון.

ולידיעתכם מתי הפעם האחרונה שמכבי הביאו למשחק חוץ 800 איש?

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב עידן, אומנם ב"ש בצמרת רק שנתיים, אבל מסורתית, הם הביאו במשך לא מעט שנים כמויות יפות מאוד למשחקי חוץ, ואני מאוד אשמח אם גם בעוד 10 שנים לא משנה מה יהיה המצב שלהם, שהם יבואו בכמויות לכל מגרש, ומשהו אומר לי שהם יגיעו, כי מתפתח פה משהו לטווח ארוך ואין לי ספק שבאר שבע הרוויחה המון אוהדים בשנתייים האחרונות וככל שהיא תמשיך ככה, היא תקבל עוד ועוד ועוד אוהדים ותרוויח מכך

14. עידן444 Member

הפסקה השניה זה בדיוק מה שהתכוונתי שצריך להיות כשנתתי את הדוגמה של הספארי.
    לגבי הפסקה הראשונה אין שחור ולבן.
    95 ש"ח לעומת 50 זו קפיצה גדולה ומדובר במשחק ממוצע. אם זה היה משחק אליפות של מכבי ת"א היית משלם גם 150 ובא. לזה התכוונתי. ולמשחק בין אשדוד לעכו כנראה שגן בחינם לא יבואו.

15. עידן444 Member

לא אמרתי דבר כזה. להפך. אני כבר 5 פעמים אמרתי שזה ממש לא מזיז לו ולא דפקתם אותו. דפקתם את עצמכם.