מחזור 9: מלאגה בברנבאו, סוסיאדד אצל ולנסיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏18/10/13.

1. Raulito Madridista

להוציא את ארדה טוראן ששולב רק כמחליף - אתלטיקו עלתה בהרכב החזק ביותר ובכל-זאת הפסידה ודווקא מטעות איומה של קורטואה - אבל ההפסד היה צריך להגיע מתישהו וזה לא נורא, גם אם פוספסה הזדמנות לדחוק את בארסה מהפיסגה. אני חושב שויאה מאכזב בינתיים. דייגו קוסטה לא יכבוש בקצב הזה כל העונה, ו-ויאה צריך לתת את ה-15 שערי ליגה - אם לא יותר.

המגרש באוססונה מנחוס אחד גדול, משחק שבכל עונה אני מסמן כקשה. גם בעונת 11/12 כשחזרנו משם עם מאניטה אדירה אחרי הוולה של בנזמה(כמו ואן-באסטן), הפצצה של כריסטיאנו מ-35 מטר והגול של היגואין בצ'יפ - חששתי לפני המשחק. אוססונה תמיד מחנה את האוטובוס מאחורה, משחק באגרסיביות והקהל משפיע. בקיצור - לא משחק לרוטציות לפי דעתי, אבל אני מבין את השיקול בשילוב של מסי רק בשלב מאוחר יותר. פויול היה לא רע. מה שלא מובן מצד בארסה - ההתעקשות על פברגאס כ'-9 מדומה'. זה לא עובד בנבחרת וזה גם לא עובד בברצלונה. עדיף שניימאר ישחק כחלוץ חוד. ככה אפשר לפנות מקום גם לטאיו שמהיר כמו שד.

2. Civil Anti Madridista

פברגאס די מפנה לניימאר את השפיץ כששניהם פותחים יחד. טייו אומנם מהיר מאוד כמו שציינת, אבל כבר קל מאוד לסגור אותו
    אתמול היו לפברגאס 2 מצבים קורצים מול השער, גם לניימאר הייתה הזדמנות לדחוק את הרוחב של מונטויה לרשת החשופה אבל הוא פספס ממש בסנטימטרים
    בנוגע להרכב, מלבד הרביעייה בהגנה טאטא מרטינו עלה בהרכב די מלא. ככה שאם סונג לא מקבל דקות, אז תהיה בטוח שהוא מתייחס ליריבה ברצינות