מחזור 9: מיינץ ממשיכים לדהור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏22/10/10.

1. ג'ק המרטש Member

אני עדיין לא מבין איך גררת את הדיון לבורוסיה דורטמונד.
    דיברנו על ורדר ברמן,אתה החלטת להתעלם ולתקוף את בורוסיה דורטמונד שכלל לא הייתה קשורה לדיון האחרון.
    אני לא מתכוון להמשיך את הדיון עם אחד שלא מדבר לעיניין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/10/10
  2. Yotam Member

לא הייתי מחשיב את ברמן לפייבוריטית אפילו באחוז אחד.
    ברמן היא לא פייבוריטית ואפילו לא מה-5 פייבוריטיות לאליפות.
    רק בשנים האחרונות ברמן התחזקה,יותר מזה,גורנישט.
    נכון לעכשיו, דורטמונד חזקה יותר ואמידה יותר, ברמן היא רק התחלשה מאז עזיבתו של הפליימייקר שלכם אוזיל.
    אתם ממש לא יודעים לממש את הפוטנציאל של השחקנים שלכם, מכרתם לנו שחקנים כמו אואומויאלה שבינתיים פותח בהרכב דורטמונד והוא נחשב למהיר וטכני מאוד, פרינגס שממנו עשינו אותו אלוף וכוכב וכמובן ולדז שהוא סוג של שחקן לוחם, גם אם הוא לא הצליח.
    בינתיים, השילוב של השחקנים הצעירים של דורטמונד נותן תוצאות, משחק יפה, שליטה בכדור ושחקנים כאלה מוכשרים ואני אפילו מודה למערכת הסקאוטינג שלנו וגם למחלקת הנוער שלנו על זה שבינתיים הקבוצה מקום שני, אחרי 9 מחזורים.
    ברוב המקרים דורטמונד עולה עליכם בדרגות, פיתוח הנוער, קהל,איצטדיון,מסורת וכמובן יכולת שחקנים.
    הפעם האחרונה שהובלתם עלינו היה במרץ 2008,
    ברמן קבוצה של השנים האחרונות, וגם היא מצליחה, אי אפשר לשכוח את העבר האפור זכיות ועם בינוניות עד לאליפות הראשונה שלכם, גם אם זכיתם האליפות לפני 20 שנה, אין לכם אגדות גדולות,וחוצמיזה, אנחנו זכינו בליגת האלופות והגענו פעמיים לגמר גביא אופ"א .
    ההגנה והתקפה שלנו מביאים תוצאות ועל פי הסטטסיטיקות המוכחות האלה של שערי חובה וזכות אני יכול להגיד שדורטמונד טובה יותר סטטיסטית השנה מברמן.
    אליפויות - דורטמונד (6), ברמן (4) .
    ברמן היא ממש לוזרית, ואני מקווה מבחינתי שהיא תודח על המשחק מול באיירן, גם אחרי ההתנשאות שלך.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

3. eran levy Member

נו, כנראה שאנשים רוצים לדבר רק על מה שנוח להם וממשיכים לטחון את ההבדלים בין ברמן לדורטמונד, למרות שזה לא היה נושא הדיון. אולי די? ברמן אחלה ודורטמונד אחלה, כל אחת בדרכה המיוחדת.
    (ועל פי לוגיקת הדיון מישהו אמור לקטול עכשיו את הרטה ברלין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx )

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

וואלה זה היה הכנה לנושא הבא הרטה ברלין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

חברים, לא צריך להתעצבן, לא צריך לראות בכך שום התנשאות שאחדים רואים ב X מועמדת לאליפות וב Z לא.
    קחו את זה בקלות.

הדבר היחידי שאמרתי ואני גם עומד מאחוריו שברמן בשנים האחרונות היא חברה קבועה בתחילת העונה בקבוצות שמועמדות לכתר, למעשה הרצינית ביותר לצד באיירן מאז הדאבל ב 2004.
    7 שנים של יציבות בצמרת (פרט לעונה אחת) הקנו לה את המעמד הזה.
    בדיוק כמו שבשנות ה 90 דורטמונד היתה במעמד הזה.

מעבר לזה לא נאמר כאן כלום ולא צריך להתעצבן.

ובחזרה להרטה ברלין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. aloneli Member

אני גם חושב שאתם לא צריכים להתעצבן על שטויות וזה בכלל לא היה הנושא בדיון.
    אחד בעד דורטמונד האחר בעד ברמן..
    אני לא אגיד את דעתי בנושא כי כולם יקפצו עליי,בכל מקרה אין פערים גדולים בין הקבוצות גם היום וגם מבחינת תארים ככה שה"ריב" הזה יכול להימשך שעות!!!

וכן חצי ליגה הייתה מועדמת לאליפות-ככה זה בגרמניה למי שלא צפה בליגה בשנים האחרונותhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx)

6. werder bremen Member

חחח עלק לא מה5 פייבוריטיות!
    עזוב אותך סתם לקשקש תחילת עונה,בוא נגיע לאליפות החורף ותראה שהקבוצה שלך סה"כ פתחה נהדר...והתקוות שאולי יהיה לכם אליפות ראשונה מאז 2002 יזרקו לפח כאילו לא היו תאמין לי.
    בשנים האחרונות אנחנו תמיד מדורגים מעליכם אני מאמין שהשנה המגמה תמשך ונהיה הרבה מאוד מעליכם. :aaagath:

7. Yotam Member

אמרו לך כבר לעזוב את זה בשקט וזה בכלל לא נושא לדיון.
    מכמות האליפיות אנחנו לא סופרים אתכם, השתתפות ותוצאות מרשימים במפעלים אירופאיים לא סופרים אתכם.
    בינתיים ממה שאני רואה מההודעות שלך זה שאתה יודע מדורטמונד רק את האליפות מ2002, כלום אתה לא יודע על העבר שלה, על שנות ה-90 שבשנים האלה דורגנו בצמרת הליגה, החובות הכלכליים, שינוי גישת המועדון, והכי הרבה אוהדים שתמכו בדורטמונד לאורך כל הדרך ובלעדיהם נראלי שדורטמונד היתה שקועה בליגה השניה, עזוב,אני לא פסימי, אתה אוהד ברמן לגיטימי.
    ואם אתה מדבר על 5 פייבוריטיות לטעמי, באיירן, שאלקה,דורטמונד,לברקוזן והמבורג.
    מי זאת ברמן, קבוצה לזורית של ממש, אם אתה סופר העונה את היריבות המשותפות ששיחקו מול דורטמונד ומול ברמן תראה שחוץ מהתוצאה שלכם מול לברקוזן, אנחנו השגנו תוצאה טובה יותר משלכם בכל משחק כזה.

8. alexshw Member

שאלקה ולברקוזן בין הלוזריות הכי גדולות באירופה. גם אם הן מועמדות, לא הייתי שם את הכסף שלי עליהן בתחילת עונה כלשהי.
    עכשיו בכלל אין מה לדבר על שאלקה. לא רואה אותם עושים את הנס ודווקא עם פתיחה כזו לוקחים אליפות ראשונה מזה 53 שנים.
    אם הם לא לקחו במצב שהיה ב - 2001 ו - 2007, אני כבר לא יודע מה הם צריכים בשביל לקחת.

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/10
  9. Yotam Member

לדעתי, שאלקה צריכה לקחת הלוואה ותרומות מאוהדים ככה שכסף לא ייחסר, נראלי שעשו את זה בעבר ושאלקה נמצאת כרגע בחובות כלכליים די קשים ואני לא מבין את ההתנהלות של שאלקה, לתת 12 מיליון יורו על ראול, 15 על הונטלאאר ועוד 13 על חוראדו, אצל דורטמונד הגישה שונה, פליימייקר כמו קגווה שעלה לנו סכום דימיוני (350 אלף יורו), והוא פעיל לא פחות בדורטמונד מאשר חוראדו בשאלקה.
    שאלקה חייבת שינוי בגישה שלה, יותר לסמוך על אוהדים. אבל הלחץ היה חייב לבוא, אם זה 53 שנה ללא אליפות זה כבר מקרה אחר, וחובות כלכליים די קשים, זה בא מחברת הגז הענק 'גזפרום' ?

אני עדיין במחשבות רציניות לגבי המחזור הבא, ניצחון של דורטמונד והיא עולה למקום הראשון בקרב צמוד, בנוסף, שאלקה תשחק מול לברקוזן, מפגש קצוות.

10. aloneli Member

הבעייה של שאלקה זה שכל הכוכבים שלה עזבו-בורדון,קוראני,ראפיניה,ועוד..
    והגיעו כוכבים אולי לא פחות גדולים אבל כנראה פחות מתאימים לבונדסליגה,וזה קשה לשמור על עקביות שאתה מחליף חצי קבוצה....

11. 100%Bayern Member

ואני שואל.. מתי יגמר הבלוף הזה שנקרא מיינץ?!

או שזה אולי לא בלוף . . . ?

12. דנידין Member

העיקר שהבלוף שנקרא ואן חאל מתחיל לצאת החוצה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מה שמזכיר לי שיר ישן,
    שני מאמנים יצאו לדרך דינג דנג דום
    האחד נפל למיים

http://www.spox.com/de/sport/fussball/bundesliga/0912/Bilder/christian-gross-neue-spieler-514.Xxx
    דינג דנג דום

השני .....

to be continue

ההצלחה של ואן חאל התחילה פחות או יותר שגרוס הגיע לשטוטגארט ....