מחזור 9: מיינץ ממשיכים לדהור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏22/10/10.

1. Yotam Member

תיקו זה התוצאה המדויקת ביותר שצריכה להיות עכשיו על המגרש בין דורטמונד להופנהיים, כמה שבדורטמונד מרגישים מקופחים,אגרסיביות הייתה לחלק משחקני דורטמונד וגם להופנהיים ולדעתי פחות עוד 2 פנדלים מגיעים לדורטמונד.
    דורטמונד רחוקה מלהשוות ואני מקווה שהרצף משחקים עם איבוד הנקודות לא יימשך, כי פשוט דורטמונד חסרת מזל היום.

2. AS R Member

איזה ווינרים דורטמונד השנה. למרות שהגיע להם לנצח את המשחק הזה, אבל עד הדקה ה-92 כלום לא הלך להם במשחק הזה. הם שלטו במגרש והחמיצו לא מעט. הופנהיים מצידה שיחקה בונקר ברוב שלבי המשחק.
    מי זה הדה סילבה הזה בכלל ? בכל מקרה, מסתבר שזאת הייתה החלטה מצויינת לתת לבעוט את הכדור החופשי הזה, שתי דקות אחרי ששאהין בעט כדור חופשי ממצב דומה לחומה (שאהין גם החטיא פנדל). אגב, הבעיטה החופשית שקיבלה דורטמונד והיא הביאה לשיוויון לא הגיעה לה בכלל.
    קגאווה המצטיין במגרש לדעתי.

3. Yotam Member

וואו ! זה כבר פעם שניה שזה קורה לי, אני רואה את השידור ובדקה 85 סגרתי את המשחק בידיעה שככה תישאר התוצאה.
    כך גם קרה עם קלן, והשער היפה של סהאין.
    אנתוניו דה סילבה זה שחקן ברזילאי ששיחק ששוחרר מקרלסרוהה, מתפקד לעתים כקשר התקפי ולפעמים כקשר מרכזי.
    דורטמונד ווינרית וזה ממש נכון, דה סילבה פשוט פנטסטי ואני מקווה להגיד את זה עליו במחזורים הבאים, בגיל 33 שחקן כזה כובש, שאפו .. גם לקלופ שהיה סבלני בשביל השחקנים שלו.

4. aloneli Member

כרגע תיקו זאת התוצאה שהכי רציתי בדורטמונד כי אין לדעת אולי פתאום הופנהיים תתחיל תקופה טובה,כרגע מיינץ' מובילים וכנראה ינצחו בכל מקרה אני מקווה שנברקוזן יכבשו שוויון...

5. werder bremen Member

צפיתי את התוצאות שקרו במיינץ והופנהיים אבל לא האמנתי ששטוטגרט תנצח,סט פאולי שיחקו מאוד חזק אבל יפה לשטוטגרט סוף סוף חוזרת לליגה אחרי הליגה האירופית ומצליחה לחבר 2 ניצחונות רצופים,שיהיה בהצלחה בהמשך!
    עוד יומיים גביע גרמני ברמן באיירן במוקד!

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שתי משחקים ללא הפסד התכוונת, אבל בהחלט יפה לנו, לא משנה מול ולא משנה איך (היה גם הרבה מזל לשוואבים) העיקר הניצחון.

מיינץ ממשיכה להדהים ומנצחת בלברקוזן, פשוט להוריד את הכובע בפני טוכל והחניכים שלו, שאפו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

7. werder bremen Member

לא התכוונתי 2 ניצחונות רצופים והתכוונתי לליגה האירופית ובליגה.
    ובאמת צריך להוריד בפני מיינץ את הכובע.
    ניצחה את באיירן,ברמן,לברקוזן 3 מועמדות לתואר ואת ה- 3 בחוץ!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/10/10
  8. ג'ק המרטש Member

מתי ראו בברמן כמועמדת לתואר?

9. Yotam Member

לא ציפיתי שהמחזור הבא יהיה משחק העונה מבחינת המיקום.
    עונה שעברה התוצאות בין דורטמונד למיינץ הסתיימו בתיקו, פעמיים.
    הגביע הגרמני עם עוד סיבוב מחרתיים,באיירן - ברמן יסתיים ניצחון בווארי לדעתי.

10. werder bremen Member

למה נראה לך תחילת שנה ראו את דורטמונד נאבקים על האליפות הצחקת אותי אתם במחזור הקודם הייתם פעם ראשונה במקום הראשון מאז 2002.
    תתחיל להירגע הקבוצה שלך לא כזאת גדולה חכו שתפגשו אותנו נתן לך כמה חתיכות.

11. aloneli Member

מתי ראו את דורטמונד מועמדת לאליפות??

ברמן זאת קבוצה שכמעט כל שנה בצמרת וגם בגביע מגיעה רחוק(פרט לשנה כי הי נגד באיירן),מה שאני לא יכול להגיד על דורטמונדhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

12. ג'ק המרטש Member

אני אמרתי שדורטמונד שאני אוהד הייתה מועמדת לתואר בתחילת העונה?היא קשורה עכשיו לדיון?מה קפצתם? אני דיברת נטו על ברמן.
    עם כמה שאתה אוהב את הקבוצה שלך,אני מצטער אני לא חושב שהיא יכולה לזכות באליפות הבונדסליגה עם הסגל הדל שלה.גם במאמרי פתיחת העונה של הבילד והקיקר לא זכור לי שספרו אותה,ולא החשיבו אותה כפקטור שהולך להתמודד על האליפות.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ועם זאת ברמן תמיד שייכת לשלישיה המובילה של הליגה וככזאתי היא תמיד תשתייך למועמדות לאליפות. מה עוד שמבט על הסגל שלה מלמד שפרט לאוזיל אף אחד לא עזב אותה והצטרפו כמה שחקנים לא רעים לקבוצה.

אם אתה שואל מי היו המועמדות לפני פתיחת העונה אז:
    באיירן, וולפסבורג, המבורג, באייר לברקוזן, שאלקה וברמן היו מבין השמות שאפשר היה לקרא שבאיירן כמובן זכתה להכי הרבה קולות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/10/10
  14. ג'ק המרטש Member

כן,חצי ליגה.

15. werder bremen Member

בכל מקרה אני מאמין שתבוא הנפילה שלכם מול מיינץ במחזור הבא.
    הופנהיים זה הסיפתח סה"כ הייתה לכם ריצה נחמדה מאוד אבל כשיש עליכם לחץ אתם לא מצליחים להתמודד ועושים 2 תוצאות תיקו אני מאמין שתפסידו למיינץ ומשם זה ימשיך.