מחזור 9: מיינץ ממשיכים לדהור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏22/10/10.

1. hai80 Member

כן, פשוט ברח לי השם.

2. werder bremen Member

מחצית וברמן מובילה 2-0 כל הכבוד לברמן פתיחה מוחצת המשך עלוב אבל בורוסיה לוחצת בטירוף ויכלה גם לעשות את המהפך..אני קצת חושש אבל מאמין שנביא לפחות עוד גול,בכל מקרה זאת המחצית הכי טובה שהייתה העונה בבונדסליגה כמה מצבים..והחמצה ענקית של מרקו מארין...גם שאר המשחקים לא מאכזבים האנובר מרשימה צמד של יה קונן.
    שאלקה 0-0 משחק גם כן התקפי אני מאמין שהתוצאה תשתנה דווקא לטובת שאלקה.

3. Yotam Member

סיסה מפרייבורג עם עוד גול מול קייזר, מגדיל את מאזנו ל-8 שערים.
    משחק יבש בפרנקפורט עם המון אגרסיביות, 0-0 בין פרנקפורט לשאלקה.
    ברמן עולה ליתרון 3-0 מול הגלדבאך, משחק יצירתי ומרענן, השליטה של רבמן הייתה מתחילת המשחק .

4. נעם Member

מישהו יודע איפה אפשר לראות את ברמן דרך האינטרנט?

5. Yotam Member

אם הייתי מספיק לראות את ההודעה הייתי שולח לך אחד מהאתרים. יש את http://www.myp2p.eu/ .
    4-1 לברמן, וזה כמעט כמו שחזיתי, מה שכן, 5 שערים במשחק זה מספיק לקבוצות חסורת יכולת הגנתית, וויסה פצוע ולא שותף במשחק, חשבתי על קאמבק של גלאדבאך.
    רוב החוליה ההתקפית של ברמן כבשה היום, יכולת נהדרת בקישור ההתקפי.
    עוד משחק יבש המחזור, פרנקפורט - שאלקה, נגמר ב0-0.
    יש את המשחקים של מחר שהם לא פחות חשובים, לברקוזן - מיינץ : האם מיינץ תתפרק מנטלית או שלברקוזן היא עוד קורבן לקבוצה הצעירה.
    שטוטגארט - סט. פאולי : ניצחון של שטוטגארט יעלה אותה מהקו האדום וגם יפתח דלת חדשה למשחקים הבאים, מנגד, סט. פאולי העולה החדשה תנסה לשמור על יציבות מהמשחקים הדי מוצלחים העונה, וכמובן לאסוף נקודות.
    דורטמונד - הופנהיים : שתי יריבות עקשניות, בשביל דורטמונד זה להתרחק מהצמרת ובשביל הפונהיים זה להפחית את ההפרש מדורטמונד ולנסות לעלות למקום רביעי או שלישי על חשבון המבורג ולברקוזן.

6. werder bremen Member

כצפוי ברמן פירקה את האין הגנה של גלאדבך חבל שספגנו גול אבל לא אשמתו של מרטסאקר הכדור פגע בשוער וחזר אליו..משחק התקפה מעולה הצגנו היום אני מקווה לראות המשכיות גם במחזור הבא. go bremen!

7. hai80 Member

גלדבאך הגיעה לאינספור הזדמנויות ולא השכילה לנצל אותן , התוצאה די משקרת כי גלדבאך היתה שווה הרבה יותר משער אחד, בכל מקרה ההתקפה של ברמן לוהטת, ארונוטוביץ' , אלמיידה , פיזארו , האנט , מארין בכושר נהדר והם התפוצצו היום על האין הגנה של גלדבאך אך עדיין אני חושב שברמן קבוצה לא חזקה מספיק כדי לאיים על הצמרת אין להם לא קישור ולא הגנה.

שאלקה בעוד תצוגת נפל , השיגה נקודה שלא הגיע לה מול פרקנפורט המצוינת.

האנובר עלו ל2-0 ברבע שעה הראשונה וקלן הצליחה לצמק לקראת סיום המשחק אך זה לא הספיק לה.

פרייבורג עם סיסה המצוין מצליחה לעשות מהפך על לאטורן שהצליחה לעלות ליתרון לא מוצדק.

נירברג פשוט גורמים לי להתאהב בהם כל פעם מחדש איזו קבוצה לוחמת פשוט תענוג, הובילו 1-0 , גראפיטה השווה ונירברג הצליחה לנצח את המשחק, פשוט תענוג הקבוצה הזאת.

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/10
  8. aloneli Member

לפחות שאלקה וולפסבורג הפסידו כך שזה עוד שתי קבוצות צמרת שמאבדות נקודותhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx)

סליחה שאלקה סיימה בתיקו..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/10/10
  9. aloneli Member

איזה כשרוני אלמוג כהן שיחק 3 דקות והספיק לקבל צהוב,ללא ספק תרומה מכובדתhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx)

10. דנידין Member

אנחנו כמובן שלא נרד ליגה, אבל לא האמנתי שיקח לקבוצה יותר רבע עונה להתחבר. משהו שם לא דופק, אולי אוסף השחקנים הזה גם לא יראה חיבור כלל. יש סיכוי שגם נכשלנו (מגאת') בבניית הקבוצה השנה. זה החשש בנתיים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

11. hai80 Member

הבעיה שלכם היא בקישור ובעיקר בהגנה, קל לשלוט נגדכם , היום פתחתם בקישור עם חורארדו רקיטיץ' פארפאן ועוד מישהו שכחתי את שמו, זה קישור התקפי לכל דבר, התקפה כישרונית ככל שיהיה אם אין הגנה או לסירוגין השליטה בשדה שייכת ליריבה יהיה לכם קשה לקחת נקודות , היום לא הפסדתם במזל , פרנקפורט היתה טובה בהרבה ממכם. חבל , אומנם היום כבר לא ציפיתי ממכם לנצח כי פרנקפורט קבוצה טובה [מסתבר] , אבל במחזורים האחרונים כל משחק באתי עם ציפיות ואיכזבתם מחדש וברור שהבעיה היא לא בהתקפה, הבעיה היא גם בהגנה אבל גם בקישור לא יכול להיות שקבוצות יחזיקו בכדור חופשיים לגמרי.

12. alexshw Member

ציון דרך מעניין קרה בניצחון של ברמן על על גלדבאך היום.
    פיסארו, שהבקיע שער בכורה העונה בליגה, הפך לסקורר מספר אחד בתולדות הבונדסליגה מבין השחקנים הזרים - 134 שערים.
    בכך הוא עקף את אלבר שכבש 133.
    זוהי עונתו ה - 11 של הפרואני בגרמניה ואת שערו הראשון הבקיע ב - 12.9.1999 לרשתה של קייזרסלאוטרן בניצחון 5:0 של ברמן.

אגב בנבחרת, מאזנו עומד על 9 שערים בלבד ב - 35 הופעות. מוזר ביותר.

13. Yotam Member

פזיארו הוא אחד החלוצים הטובים ביותר שנחתו כאן בעשור האחרון, יש לו יכולת נגיחה גבוהה אבל הנתון הזה ממש מוזר.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שופט קטנוני!
    בגלל שספק שחקן נכנס מוקדם לרחבה הוא מורה על פנדל חוזר אותו כמובן שהאין מחטיא.

הופנהיים פשוט קבוצה נהדרת בלי שום קשר לשער שהיא היתה חייבת לקבל. אני מאד אוהב את המשמעת שרנגניק מקנה לקבוצה שלו.
    בנתיים יתרון מוצדק

15. itay7 Member

זה כנראה בגלל שכשהוא מגיע לנבחרת הוא מתעסק בעיקר בלצאת למסיבות, מה שגרם לו להיות מושעה לשלוש שנים. בכלל היחס לפיזארו הוא נורא אמביוולנטי בפרו, מצד אחד יש גאווה רבה על ההצלחה הבינלאומית שלו בברמן, מצד שני יש כעס שיכולתו במדי הנבחרת רחוקה מאוד מכך. אני ארחיב על-כך באשכול הפרואני בפורום העולמי מחר.