מחזור 9: חמישייה קלילה לריאל על חמד ואוואט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י לירן, ‏27/10/12.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחזור פשוט מושלם מבחינתו שנותן לנו קצת מרווח קטן מהיריבות שלנו, ולנסיה וסביליה מפסידות, מלאגה מסיימת בתיקו ולקינוח עוד ניצחון והפעם על אוססונה..

שבוע הבא יגיע משחק סופר קשה במסטאייה אבל בינתיים אפשר לחגוג את הניצחון הלא פשוט שהיה על אוססונה.. פליפה לואיס וחואנפראן היו כרגיל מצוינים והיו חלק גדול מכל השערים היום, פלקאו ממשיך עם לכבוש וארדה טוראן שחזר מפציעה ביחד עם אדריאן הוסיפו המון עומק מהספסל

2. AtleticoMadrid Member

3-1 די קליל בוינסטה קלדרון היום.
    ראול גארסיה אמנם הביא גול יפה אבל לא מצא את עצמו היום לדעתי, אני עדיין חושב שהוא עדיין לא מספיק התקפי כדי להיות בעמדה הזאת. אמרה שיחק טוב אבל במחצית השנייה נעלם וגם פלקאו לא הביא משחק גדול אבל מחצית שנייה טובה פלוס שלו מסתיימת גם עם יופי של שער. רודריגז חייב להפסיק להיות ראש בקיר, הוא אמנם הביא משחק טוב היום אבל עדיין היו מצבים שהוא צריך למסור ואפילו לעצור כמו בפריצה שלו עד לרחבה.
    המחליפים הכניסו משהו רענן היום במשחק, התגעגעתי לטוראן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    לסיכום, עוד ניצחון - ואמוס אתלטי!

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/12
  3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ראול גרסיה פשוט הרגיש חרא עם השער שהוא כבש. עוד סיבה לכבד אותו.

4. hai80 Member

אתם יכולים להגיד כמה שאתם רוצים שסבוז'ה ראש בקיר אבל אני פשוט חולה על השחקן הזה, איזה לוחם איזה שור השחקן הזה כיף שיש שחקן כזה בקבוצה שלך.

אני גם אוהב את השקט של מיראנדה, פשוט מייצב לנו את ההגנה בצורה כמעט מושלמת.

שבוע הבא הולך להיות קשה מאוד, אבל אני אופטימי. נקווה גם שבאנגה לא ישחק נגדנו, השחקן היחידי בולנסיה שאני באמת חושש ממנו.

5. Raulito Madridista

http://estaticos01.marca.com/imagenes/2012/10/28/futbol/1adivision/1351348778_extras_portada_3.Xxx

צמד-חמד. כבר הרבה זמן שאני מחכה להשתמש בכותרת 'הקש על החמש' או משהו שקשור למאניטה, אבל תצוגת החוד של רונאלדו ובעיקר היגואין לא איפשרה לי להתעלם. דיברו יותר מידי על תומר חמד והשניים, שחקני כדורגל לא רעים(לא?) קצת נשכחו בצד. רונאלדו מבקיע במשחק שמיני ברציפות לראשונה בקריירה - כל הכבוד, הישג שאין להמעיט בערכו; היגואין בכלל נתן הצגה, גם בישל באומנות, נלחם. אהבתי את הגול הראשון - בנזמה שיש לו הרבה כדורגל לא היה מריח את הטעות של הבלם ומסיים ככה יפה עם הפאלש. מבחינתי אין ספק מי צריך לפתוח בהרכב מול דורטמונד. ויחד עם זאת - אין לי ספק שמוריניו יבחר ההיפך.

* הערה: אולי היגואין היה 'ראוי' לקבל תמונת יחיד אחרי הופעה כזו היום אבל הוא יסלח לי. נשמור את זה לשלושער שלו שיבוא בקרוב.

ברור שמאיורקה הציגה הגנה ברמה של גן ילדים ולמרות שהיו דקות של כדורגל מהיר בנגיעה אני לא אחרטט על זה שריאל מדריד חזרה. זה היה מעט מידי העונה ומאיורקה היא בטח לא המדד. אבל סוף-סוף 'מתפוצצים' במשחק חוץ, אם אפשר לקרוא לזה ככה, בונים כח הרתעה. ככה זה כשהכדור הראשון נכנס והלחץ פוחת ומנסים להשיג את השער השני. רק גול של מודריץ' היה חסר אבל גם השער הראשון של קאייחון היה לא רע.

היה שיפור קל ביכולת של אוזיל היום אבל לא הגיוני שבגלל כושרו הגרוע נתלהב מכל פס שמצליח לו. הוא לא חייב לבשל שער בכל משחק אבל כן שיהיה יותר מעורב, יבנה התקפות ויכין מצבי הבקעה לחלוצים. הוא גם היה לא רחוק מלכבוש היום ועשה תנועה לא רעה לעומק אבל איחר כרגיל בבעיטה בחצי שנייה.

הגיע הזמן למאניטה ראשונה העונה, גם ככה המצב-רוח היה טעון שיפור מסיבות אחרות. סוף-סוף הולכים לישון עם קצת נחת, מבסוטים. האללה מדריד!

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/12
  6. סדרו קייטע Member

האמת היא שמאיורקה די מקשה על ריאל במשחקי החוץ בעונות האחרונות. כן חשבתי שריאל ינצחו (בכל זאת, אתה לא מצפה מקבוצה של מוריניו להיכנע באוקטובר), אבל שיערתי שזה יהיה הרבה יותר קשה להם. כנראה במשחקים מהסוג הזה הגול המוקדם הוא מה שעושה את ההבדל.

מאיורקה אגב בכושר רע מאד אחרי פתיחת עונה טובה ובשקט יכולים להיכנס למאבקי הירידה.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ועל זה נאמר אמן!

איפה אני חותם על שותפות גורל מתחת לקו האדום בין מאיורקה וחאטפה?

8. Civil Anti Madridista

מה הבעיה עם מאיורקה? תופסים לך שידורים בגלל אוואט וחמד?