מחזור 9: חיפה ירוקה, אשדוד מנצחת את מכבי ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏4/11/04.

1. robson Member

מה אתה מדבר שטויות?..
    אוהדי מכבי אכלו אותם בלי מלח..

2. Paolo Maldini שחקן ותיקים

היית במשחק?
    בכל מקרה, לא ראו את הקהל של הפועל כי הוא היה עם הגב למצלמות

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איתי צודק, וגם הסיבה נכונה. שני מחנות האוהדים נתנו תצוגת עידוד טובה.
    רק שהפועל צריכים להביא הרבה יותר קהל, לא יתכן שהגיעו בערך 5000 לדרבי שלהם.

תוצאת סיום שנועלת את המחזור: אשדוד שומרת על פער 5 נקודות מחיפה עם ניצחון 1 - 0 על מכבי ת"א בבלומפילד, שלא מצליחה לרדת לקרקע אחרי איאקס. כך גם דגו באופן אישי, שהותיר את קבוצתו ב- 10 שחקנים כבר במחצית הראשונה ועל פי דיווחים בכה בירידה מהמגרש. הוא לא ישחק נגד מכבי חיפה. משה מישאלוף כבש עצמי והעניק לאשדוד את הניצחון, לאחר שמכבי ת"א החמיצו מספר מצבים של שער (התקפה עלובה? ממתי??). ערב המשחק ביניהן (שבועיים לפני המשחק ביניהן) מכבי ת"א מרוחקת 11 נקודות ממכבי חיפה. אם מכבי חיפה מנצחת בבית זה 14 (!) וזה כבר המון יחסית לשליש ליגה. עוד בשורה רעה למכבי ת"א- הפציעה של ג'ובאניני (וההתמהמהות עם החילוף שלו סייעה לשער של אשדוד).
    אשדוד פותחת פער 6 נקודות על מכבי ת"א ומכבי פ"ת שמאחוריה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/11/04
  4. Julian Joachim Member

גל, המקום השני השנה יגיע למוקדמות הצ'מפיונז ליג שנה הבאה?

ובקשר למשחק, יצא לי לראות אותו (ישבנו באיזה פאב בעיר), ואני חייב לומר שהיה דווקא משחק סביר. לא מעט מצבים, הצלות נחמדות של שטראובר, הרבה הרבה הרבה החטאות עלובות של מכבי, ומאור פרץ שפשוט נתן משחק פנטסטי. בן כמה הבחור? למישהו יש קצת מידע עליו?

5. robson Member

לא. רק האלופה.
    מקום שני יגיע רק לאופ"א.

6. Apu Member

ואם תכבי תעשה משהו באלופות או באופ"א אם היא תגיע לשם זה ישנה משהו?

7. city Member

לא זה משנה מעונה אחרי הבאה (2006-07).

8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון. זה אומר שאם הדירוג נסגר היום (ולצערי אני מעריך שנאבד את המקום הזה) הסגנית תתחיל את עונת 2006/7 בסיבוב השני המוקדם, והאלופה בסיבוב השלישי המוקדם.
    יש למכבי גם אפשרות לזכות בגביע האלופות ואז היא כן תהיה בשנה הבאה בליגת האלופות באופן אוטומטי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. burning soil Member

מה עם מקום שלישי? אינטרטוטו או גביע אופ"א?

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אופ"א אני מניח, כמו בכל העונות עד העונה האחרונה שבה שתיים הלכו למוקדמות האלופות.
    רביעית לאינטרטוטו, מחזיקת גביע הולכת לאופ"א גם כן. אני חושב. בכל מקרה, יש בפורום עולמי כאן באייסוקר דיון על הדירוג של אופ"א, ומה הוא אומר לגבינו. שם הפרטים המדויקים.

11. TariboWest Member

אני מעריך ששליש מאוהדי מכבי חיפה מתגוררים מחוץ לחיפה, מה שמקשה על ההגעה לקריית אליעזר, ולכן בדרך כלל רואים את גרעין האוהדים שהם השרופים ועוד כמה מאות/אלפים של אוהדים שבאים מדי פעם, בדרך כלל אוהדים שגרים במקומות מרוחקים מחיפה וחלקם סתם כאלה שהחליטו "היום אני הולך לדרבי" כי מדברים על זה הרבה בעיר.

12. קופירוק Member

עידוד בלתי פוסק??? על מה אתה מדבר??
    במחצית השנייה האוהדים של הפועל עודדו אולי 10-15 דקות במצטבר בכל המחצית... אותו דבר בראשונה האמת מהגול של הראשון של מכבי... כל האבוקות שהיו (4 נראה לי לא משנה...) כמעט פגעו באנשים שם כי אוהדי הפועל המשכילים זורקים את האבוקה 10 מטר קדימה ולא אכפת להם אם יושבים שם אנשים או לא... אחת מאוהדי הפועל קיבלה את אחת האבוקות לעין .
    אני לא אומר שהיה עידוד לא טוב אבל עידוד בלתי פוסק מצד אוהדי הפועל זה מוגזם.

חלה ירידה בהתעניינות הכללית בכדורגל בשנים האחרונות, לא קשור לאיזה קבוצה משחקת או באיזה מקום היא מסיימת... יציע ג' האוהדים הכי נאמנים בליגה אחרי האוהדים של בית"ר ירושלים. אה, והאיצטדיון היה מלא נגד בית"ר ונגד הפועל ת"א.

13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, מה נסגר איתם?? גם אח שלי (אוהד הפועל, מודה) ניצל בקושי מפגיעת אבוקה בו... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

14. אלי מתחן Member

קשה מאוד למשוך את אותה כמות קהל כמו באליפות הראשונה גם שאחריה, תסתכל שבכל אליפות של מכבי חיפה יש ירידת קהל מהאליפות הקודמת כי פשוט כל גול שמח פחות, יותר צפוי, פחות מרגש.

גם באליפות ה2 ברציפות של בית"ר ראיתי את זה, לא באותה רמה כמו בחיפה אבל עדיין.

15. אורן04 Member

קריית אליעזר היה מלא השנה פעמיים: בהצגת השחקנים בדרבי שנגמר 4-0, ובמשחק הבכורה בליגה מול בית"ר (1-1). רק תזכירו לי איזה עוד קבוצה מילאה השנה את המגרש שלה? או בכלל איזה מגרש פרט לפעמיים האלה התמלא השנה? ובנוסף מכבי חיפה הביאה מעל 30,000 צופים לר"ג, במשחק שבו באמת היתה זקוקה לאוהדים - מה לעשות שזה לא הספיק. ומה לעשות שמתרגלים לטוב, ותוסיפו לזאת את חוסר העניין בליגה, פיצול המשחקים ובמיוחד מכבי חיפה שמשחקת רק בימי ראשון דבר שפוגע מאוד במכירות הכרטיסים.