מחזור 9: חיפה ירוקה, אשדוד מנצחת את מכבי ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏4/11/04.

1. שגיא Guest

למה מעריכים?
    פשוט מאוד - כמות הביקוש לכרטיסים הייתה קטנה מאוד. היום בבוקר דווח על כך שנמכרו רק 3000 כרטיסים. תוסיף לזה הזמנות ומנויים של הפועל חיפה, שזה גם לא כלכך הרבה, פלוס הערכה שרוב קניות הכריסים יהיו היום וקצת לפני המשחק, ותקבל את ההערכה הכוללת שיהיו משהו כמו 7000-8000 צופים.

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני הבנתי שקצב המכירה היה נמוך אבל למרות זאת מצפים לכמות גדולה. הסיבות האפשריות למיעוט במכירת הכרטיסים וכמות הצופים:
    1. מדובר בדרבי של הפועל, ויש להם הרבה פחות מנויים, כלומר גם אם המכירה היא בסדר, עדיין לדרבי של מכבי היו באים לפחות עוד 4000 איש מנויים.
    2. לקהל נמאס, פשוט נמאס מימי ראשון. בפעם ה- 1000, בשבת יותר נוח לבוא לכדורגל אחרי הצהריים ועוד כשהשידור עולה כסף, מאשר בימי ראשון אחרי העבודה ועוד בשעה מאוחרת בשידור בחינם.
    3. תופעה כללית בליגה שלנו. בכל משחקי המחזור עד עכשיו צפו יחד 3000 בב"ש + 500 לסכנין +1200 בשכונה + 1000 בפ"ת = 5700 צופים עד עכשיו. כך שבמשחק היום יהיו יותר מכל שאר המחזור ביחד.

אגב, אחרי שנכתבו כתובות כמו "כץ אתה הבא בתור" ועוד כתובות נגד הפועל חיפה, אתמול רוססו כתובות כמו "פיגוע ביציע ג'" וכו'. קראתי בעיתון שלמשטרה יש מידע על כוונה של אוהדי מכבי לפגוע באוהדי הפועל, ובכל מקרה, יהיה במשחק כוח שיטור גדול (300 שוטרים).

*אה, ואני לא בא כי אני צריך לשמור על אחותי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/04
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל חיפה ויושב הראש החדש שלהם היו חייבים לצאת במבצע שיווקי לקראת הדרבי כדי לצבוע את קריית אליעזר באדום.
    הסיבה שרובי שפירא ז"ל התפרסם כל כך בהפועל חיפה בזמנו, והסיבה שהפועל חיפה באותה תקופה נחשבה לקבוצה גדולה, היא קודם כל כי היא הייתה מביאה כמות אוהדים גדולה לכל משחק.
    אז נכון שהמקסימום שהם הביאו למשחקי בית היה 10 אלף, אבל המינימום היה 6 אלף, וזה סימן את הפועל חיפה בתור קבוצה גדולה.
    עם כל הכבוד להפועל חיפה, אם היא הייתה לוקחת אליפות עם 100 איש ביציע כמו מכבי פתח תקווה, אני בספק אם החשיפה שהיא הייתה מקבלת הייתה גדולה כל כך.

כץ היה חייב לעשות שער של הפועל חיפה היום שכל מי שבא באדום מתחת לגיל 13 נכנס חינם.
    להוציא כרטיסים של אב ובן במחיר של 50 שקל.
    להגיד שכל מי שבא לאיצטדיון באדום, מבוגר/ילד/נוער מקבל הנחה של 50% לכרטיס ליציעים של הפועל חיפה.

אבל זה הכדורגל הישראלי. אין יוזמות, אין ניסיונות לשיפור, ואחרי זה בעלי הקבוצות מתלוננים שבאים 6000 איש לדרבי בחיפה.
    דרבי שמציג את האלופה וקבוצה שנלחמת על חייה בליגה.
    ביזיון.

נ.ב
    אוהדי מכבי חיפה צפוים עבורי, קבוצה שלוקחת כל כך הרבה תארים בשנים האחרונות ולא ממלאת פעם אחת אפילו בתקופה הנ"ל את איצטדיון קריית אליעזר, זה אומר הכל על אוהדי אותה קבוצה.

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה אומר משה? שהם אוהדי הצלחות?

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גל? הכל בסדר? 1,000 צופים בפ"ת? אני לא יודע אם אתה הזמנת אבל אני יכלתי לראות בבירור שבית"ר הביאו 2,500 איש לבד...היה 6,500 איש במגרש כולו...

500 בבית שאן
    1,200 בשכונת התקווה
    6,500 בפ"ת
    3,500 בבאר שבע

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיתון כתוב 5000... התבלבלתי, באמת לא הבנתי איך הם היו כל כך רועשים... טוב אז 9700 צופים ב- 4 משחקים, אני חושב שבמשחק היום עדיין יהיו יותר.

7. burning soil Member

1-0 למכבי חיפה משער של טל..

8. אלי מתחן Member

הפועל חיפה יצאו לוזרים ברמה, במצב של 2:1 שהם במומנטום שחקן שלהם איבד כדור לדירסאו שממנו בא הגול (שהיה מנבדל)

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה דרבי- קודם כל, הדיבורים על מעט צופים התבררו, כצפוי לדעתי, כלא נכונים, קהל לא מועט שהעניק אחלה אווירה בשני הצדדים עם פירוטכניקה, דגלים, ועידוד רועש, ואני בכלל אחד שלשמוע את הקהל שר את התקווה בהתלהבות מחמם אותו לקראת משחק.
    בקשר למשחק, 4 - 1 משקף את הבדלי הרמות בין מכבי חיפה להפועל חיפה (ולפי 4 המשחקים האחרונים, לשאר הליגה), אבל לא את המשחק הספציפי הזה, כשהפועל הייתה ראויה לקצת פחות מתבוסה 4-1 שמשקרת קצת. מכבי חיפה, כרגיל בשבועות האחרונים פתחה בסערה וכרגיל בדקה ה- 20 כבר הובילה 2 - 0 עם שער של טל (המצטיין ותיכף אסביר) וגול נפלא של ברדה עם מהלך ענק של יניב קטן הענק. ברדה עם טאץ' מצוין, ועכשיו כשקולאוטי חוזר, שוב יש ללוי צרות טובות, ואני חושב שהארגנטינאי ירד לספסל בגלל חוסר המזל עם הפציעה שבאה לו בדיוק אחרי ההפגזות שלו וברדה ניצל מצוין את ההזדמנות שניתנה לו. השוויון של הפועל נבע מטעות של אוזן וחרזי בשמירה על חסארמה בקרן, והפועל חיפה, עם עובד וורמוט שנכנסו התחילה לתקוף ולהלחיץ אבל טעות של הקוון איפשרה לברדה להשלים צמד. אותי אישית מבאס שזה בא מטעויות שיפוט כי אני יודע שאנחנו מנצחים גם בלי זה, ועכשיו יש ליריבות מה להגיד.
    בכל מקרה, טוב שרוני לוי נתן לרוסו וקולאוטי קצת דקות לחזור לכושר, ויש לו בעיה של צרות טובות מי להרכיב נגד מכבי ת"א.
    אציין שני שחקנים- יניב קטן, השחקן הטוב בארץ עכשיו ללא ספק, עושה שמות בכל הגנות הליגה, ועידן טל, המצטיין לדעתי, ולמה: שחקן יחד עם דוידוביץ' ובנאדו שהכי בטוחים בהרכב של לוי אבל איזו מלחמה, יורד לגליטשים בכל מקום במגרש, נותן את הלב, רץ ומשתדל. למעשה זה נכון לגבי כל מכבי חיפה כתוצאה מהקרב שיש על מקום בהרכב (מצב אידאלי) אבל אצל עידן טל זה בולט במיוחד. איש המשחק שלי.

10. שגיא Guest

לא משחק גדול של חיפה. היא נתנה חצי שעה מצויינת בפתיחה ועוד אחת כזאת בסיום. בשאר הזמן ראינו גם את הפועל חיפה. מכבי חיפה, כשלא תקפה, נתנה להפועל חיפה חופש פעולה ואיפשרה לה לתקוף, מה שגם הביא בסופו של לשער, מבלבד הכיסוי הלקוי מעט בהגנה. לדוידוביץ' לא היה הרבה מה לעשות מול נגיחה חזקה שכזו...

יניב קטן ועידן טל, שצויינו כבר פה, ממשיכים להיות השחקנים המובילים בחיפה ושומרים על יציבות של רמה גבוהה מאוד. בוקולי היום היה קצת חלש יחסית למשחקים קודמים, אבל עדיין הבריק, כמו בבישול הראשון לטל, בצורה שהוא לקח את הכדור ובעוד כמה מהלכים. גם ברדה מנצל את ההזדמנות שלו וכובש פעמיים, למרות שאחד היה בנבדל.

רוסו וקולאוטי, שני שחקנים, שחקנים מובילים. שניהם מוצאים את עצמם על הספסל בעקבות יכולת טובה של ההרכב הפותח. שניהם נפצעו ושניהם איבדו את מקומם, כנראה עד ששחקן הרכב אחר יפצע\יורחק. אני חושב שהגיע הזמן להחזיר להרכב את הבלם הבררזילאי גונזלבס. חרזי אמנם מציג יכולת לא רעה, אבל היום למשל היה לו חלק בכיסוי החסר על חסרמה בעת כיבוש השער המצמק של הפועל חיפה. יתרה מכך, הוא לא הובא כדי לשבת על הספסל. חרזי צריך פשוט להמשיך להיות גיבוי, ולא יותר.

לסיכום, עוד משחק טוב של חיפה, עוד תוצאה מצויינת ומה שטוב הוא שמחר משחקות אחת מול השניה הקבוצות במקומות השני והשלישי, מה שאומר שהפער יכול רק לצמוח.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מפתיע...אלא אם מכבי תנצח מחר, ואת חיפה במה שיהיה הפתעת המאה...אפשר לסגור את הבאסטה בעוד שבועיים.

12. Paolo Maldini שחקן ותיקים

שגיא שטראוס שוער פשוט אפס. א-פ-ס!

13. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אגב, אני מתפלא שלא הזכרתם את התצוגה המדהימה של הקהל של הפועל...

אני ספרתי 21 דגלים, עוד עשרות שלטים, 7 אבוקות במהלך המשחק, 2 שלטי ענק (אחד להפועל-אחד לרובי ז"ל), 2 שלטים גדולים מאוד שנתלו על הגג של האצטדיון שבהם נכתב "אני אוהב אותך הפועל", "אלך איתך לכל מקום", עידוד בלתי פוסק (כמובן שהיו כמה דקות של הלם אחרי כל גול..) ועזרה מצד נתיב רובינזון הכרוז הביאו את אחת התצוגות היפות של קהל שראיתי העונה

14. o-h-a-d Member

אני אוהד של הפועל נצרת עילית ולכן בכל פעם שיהיו חדשות על הקבוצה אני יעלה לכאן כתבה מתוך אתר האוהדים של הקבוצה
    לדעתי עוד משתמשים שאוהדים קבוצות אחרות יכולים לעשות זאת
    הפעם אני רוצה לשמוע את התגובות שלכם על ההפסד של נצרת עילית 3-1 לבני יהודה בשישי
    לדעתי הגיע לה לפחות נקודה
    כתבה על המשחק

http://www.fc-ni.com/modules.php?name=News...order=0&thold=0
    מתוך האתר
    http://www.fc-ni.com

15. city Member

ברור שהגיעה לה נקודה. היא הייתה הקבוצה היחידה על המגרש כמעט 80 דקות. חוץ מה5- בהתחלה וה5- בסוף. אבל כדורגל משחקים 90 דקות ואם הקבוצה סופגת בכזאת קלות, מ4- התקפות טובות של בני יהודה בערך לקבל 3 שערים, אז כנראה שמגיע לה להפסיד. הקבוצה לדעתי צריכה ללמוד לנצל את הדקות הטובות שלה לשערים ולעבור את הדקות הרעות שלה בלי לספוג.
    חוץ מזה יש להם שחקן אחד מצוין, שחר סימנטוב, שביחד עם דוארטה וישראלביץ נראה שיכול לעזור להם להישאר בליגה.