מחזור 9: חיפה ירוקה, אשדוד מנצחת את מכבי ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏4/11/04.

1. עמית הכדורגלן Member

בני יהודה חזרה לעצמה במשחק אתמול אבל לדעתי זו רק זמני כי באמת הם היו נגד נצרת עילית

2. Paolo Maldini שחקן ותיקים

פשוט ביזיון.

3. שגיא Guest

כמה מתאים זה...
    שלומי ארבייטמן כובש שער בכורה בליגה, ודווקא מול בית"ר ירושלים. השער נכבש כבר בדקה ה11 והדיווחים מספרים על שער מרהיב במספרת לאחור.

ובדיוק אחרי שכבתבתי את בית"ר משווה ל1-1. קייסי הכשיל שחקן ברחבה והורחק. את הפנדל בטח היטב ליאור אסולין וקבע 1-1.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/11/04
  4. בית"רי מלידה Member

ניצחון של 3: 1 לבית"ר על פ"ת ( שנשארה בעשרה שחקנים ). עזו , ונימני בפנדל.

בית"ר שברה היום מאנחוס של 17 שנה בלי ניצחון בפתח תיקווה , וחוץ מזה אני לא זוכר שלוש ניצחונות רצוף בזמן האחרון.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא רוצה להגיב, לא רוצה לפתוח פה, אני בכלל לא מבין למה אני מסתכל על הטבלה ורואה "בית"ר ירושלים" במקום החמישי, רק שימשיכו ככה!!

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד לארבייטמן, הגול של עזו היה פשוט מדהים. יופי של גול. בית"ר מנצחת משחק שני בליגה ומשחק שלישי כולל הניצחון בגביע הטוטו באמצע השבוע. מה הולך פה? סוף סוף מתחילים שם דברים להתחבר?

והפועל ב"ש חוזרת לנצח על חשבון הפועל ת"א. ב"ש בורחת לתחתית אבל העסקים שם מאוד צפופים. המצב של הפועל ת"א פשוט נורא והם במומנטום כל כך שלילי!

7. Apu Member

כן.. הפסד אחד רצוף זה מומנטום כל כך שלילי.. כן גל כן..

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מה הקשר??? ניצחון מקרי לא אומר שהקבוצה הייתה בפורמה גרועה.

הפועל ת"א פשוט קבוצה גרועה. היום היינו צריכים לסגור עניין הרבה הרבה לפני הדקה ה-88. פשוט אברג'יל ובמיוחד ניטה היו גרועים מול השער והחמיצו ממצבים נוחים. אני מרוצה מהמשחק, ברובו שלטנו, הנענו לא רע את הכדור, הגענו למצבים, ההגנה תיפקדה בסדר גמור וראינו משחק לחימה שהתגעגעתי לראות. כאמור הדבר המרכזי שחסר זה מחץ... אם היה טיפה מחץ היינו יורדים למחצית ב- 2-0 לפחות. עוד דבר שחסר לי זה הקהל, היום לא יודע בדיוק כמה היו.. 3,000? משהו כזה. יחסית לקבוצות אחרות בליגה זאת כמות יפה. מכבי פ"ת, בני יהודה, אשדוד (אולי רק עכשיו), נצרת עילית, הפועל חיפה, הפועל פ"ת לא מביאות יותר מהכמות הזאת אבל אנחנו הפועל באר שבע ואנחנו צריכים להביא יותר, הרבה יותר. במיוחד עכשיו שהקבוצה נמצאת במצב לא טוב וזקוקה לתמיכה. עכשיו באה פגרת נבחרת, אולי בזמן לא טוב מבחינתנו.

ומילה רעה על ז'ינו ואלי כהן (שדווקא ניהל את המשחק בסדר גמור). פאבריציו קראבליו. השחקן לא רצוי בקבוצה בקרב האוהדים, וז'ינו יודע את זה. ז'ינו הבטיח לאוהדים שאחרי כל התקריות שהיו איתו שקראבליו ישחורר ולא ישחק יותר בקבוצה והנה היום אנחנו רואים אותו על המגרש... הוספתי גם את שמו של אלי כהן כי למה לעזאזל להכניס זר כל כך שנוא ולא מועיל למערכה שיש לך שחקן באותה העמדה שהוא שחקן בית, כישרוני ושהקהל מת לראות אותו (זוהר חוגג) זה פשוט לא מובן לי.

אבל העיקר ניצחנו. מפה אנחנו ר קנעלה. אנחנו שייכים לצמרת של ליגת העל. התחתית זה לא אנחנו.

9. Apu Member

אממ להזכירך הפועל הגיעה ליותר מצבים (לפי סטטיסטיקה), לפחות במחצית הראשונה.
    הפועל לא גרועה, פשוט לא מאופסים. ואלדיירו הזה צריך לסגור את זה דקה 80 ומשהו שהוא נגח למשקוף או שהוא החמיץ את הכדור מ-5 מטר או שמרקס החמיץ כדור של ואלדיירו מ-5 מטר, או שאדרי עם מליון החמצות... התוצאה לא משקפת בכלל.

מילה על השופט- נחמד, אבל היה רך מדי.. צהוב אחד כל המשחק בערך...

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה אנחנו לא החמצנו ? אברג'יל עומד לבד מול שביט ומהאויר מחטיא את המסגרת.
    חצי התקפה לפני הגול אברג'יל בועט טיל שאלימלך הודף,ניטה מקבל לבד מול שביט ולא מתלבש לו הכדור.

זה היה משחק טוב עם מצבים לשני הקבוצות,למזלנו הגדול אנחנו אלה שידענו לתת את הגול.

סוןף סוף אנחנו כובשים שער של נקודות ולא שערי נחומים.

11. Apu Member

לא אמרתי את זה פשוט הדגשתי את העובדה שהיו 3 קבוצות על המגרש, לא כמו שאדום בנשמה גורם לזה להראות.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מסכים, היה משחק חד צדדי לטעמי, לא לחלוטיין, אבל בהחלט חד צדדי.
    היו להפועל ת"א הזדמנויות, זה נכון, אבל הם באו מ2 טעויות של ניר רחמין(אלוהים כמה הדשא אצלנו גרוע), וממצב נייח שבסיומו נגחתם למשקוף.
    ההזדמנויות לא באו כתוצאה מלחץ או משחק מאורגן.
    באר שבע תקפה יותר, יזמה יותר, ושלטה יותר.
    אם כל הכבוד להבלחות של הפועל ת"א, אם כל מצב מסוכן במשחק היה חודר לרשת, הפועל ת"א הייתה מובסת בסיום המשחק.
    הניצחון הגיע לנו ושיקף לחלוטיין את מה שהיה במגרש.
    אני יודע שכאוהד הפועל ת"א אתה רגיל להבלחה של 1-0 קטן על ידי הפועל ת"א, אבל לא היום.

בקשר לגול שהגיע בדקה ה90, או יותר נכון בדקה ה88, מה שמתאר את מה שקרה בוסרמיל זה - כמו שאחד מהאוהדים אמר לי: "הר הגעש האדום התפוצץ ".
    לאחר המשחק צפיתי בגול שוב בערוץ 1( ביקשתי מהמשפחה להקליט את סיכום המחזור), וברגע הגול מעוצמת הצעקה של הקהל, מעומצת ה"יש" השדרנים פשוט לא נשמעו.
    כל האיצטדיון היה באקסטזה ושר "אלוהים אדום", אכן רגע מדהים.
    מכאן אנחנו הולכים לדרך חדשה, ומכיוון שהמחזור הקרוב בוטל, הולכים להיות לנו 3 משחקי בית רצופים!
    השבוע היינו אמורים להתארח בפ"ת אצל מכבי, אבל מכיוון שביטלו את המחזור המשחק הבא שלנו(עוד שבועיים) יהיה מול בני יהודה בבית, ולאחר מכן סכניין ונצרת עילית בבית.
    ב3 משחקי הבית האלה אני מקווה שנקח את כל 9 הנקודות, ונחזור למקום האמיתי שלנו, בצמרת.

ושום מילה על החילוף המטומטם של אלי כהן שהכניס את קארבליו(שבמחצית במקום חימום הלך להתחבק עם אוהדי הפועל ת"א).

נ.ב
    אפשר לסמן ביומן עוד ניצחון על הנרקומן כפיר אדרי (שגם היום הפכנו לו את המשחק לגיהנום).

13. אלי מתחן Member

משהו מצחיק, שבית"ר מפסידה כולם יודעים מה קורה, אבל שהיא מנצחת, זאת תעלומה.

נקווה שזה מצביע על משהו הניצחון הזה.

14. Apu Member

איזה משחק חד צדדי? אולי אתה מסתנוור מהחמישה מצבים שהיו לכם, אבל להפועל היו 8.
    הפועל תקפו, וזה לא בא מטעות של שוער כמו השער שלכם, אלא מהתקפות מסודרות.
    אם כל הזדמנות הייתה נכנסת, הפועל הייתה מנצחת באיזה 2-3 גולים.

15. משוגע בירוק Member

מישהו יודע למה מעריכים כ-7000 צופים בדרבי? אני קניתי וגם הייתה הרבה התלהבות בקרב שני מחנות האוהדים... אוף איזה ביאוס... מישהו פה מהאוהדים השרופים של חיפה יודע למה?