מחזור 9: ברמן נכנעת לדורטמונד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏14/10/11.

1. johnnie walker Member

כן זה בגללך.. שמעתי גם שכדור הארץ מסתובב סביבך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

אדום מוצדק, עכשיו דורטמונד תיסתגר עוד יותר ותצא רק למתפרצות,
    כמו שראינו נגד הרטה ברמן לא מצטיינת במיוחד במצבים האלה.

2. riquelme1 Member

תאמין לי שזה קרה כל כך הרבה פעמיים, שזה לא מיקרי.

במיוחד בפורום הזה- תשאל את מוראד.

נערך לאחרונה ב: ‏14/10/11
  3. Yotam Member

טעות מקרית. דורטמונד מחזיקה יותר בכדור גם אחרי האדום והמתפרצות עולות שלב. 2-0 מוצדק היום, אני די מרוצה מההתנהלות של דורטומונד ביחס למשחקים הקודמים במיוחד שאנחנו חודש לפני שני משחקי עונה.

4. johnnie walker Member

ידעתי שזה מה שיהיה..
    ברגע שהם ירדו ל-10 שחקנים היה לי ברור שנפסיד את המשחק,
    גם ככה אנחנו תמיד מפקירים את ההגנה אז בשביל קבוצה כמו דורטמונד עם 10 שחקנים זה לחם.

המשחק גמור- שאף צריך לעשות טוב חושבים לגבי עמדת הקשר האחורי, ברגפרדה פשוט הורס אותנו גם בהגנה וגם בהתקפה, הייתי אומר לשים את פריץ במקומו בעמדה בעתיד אבל גם היווני לא להיט בתור מגן ימני.

בקיצור הייתי שוקל טוב אם לא להחזיר את פריץ לעמדת המגן ולתת לאיגי צאנס בעמדה שלו כקשר אחורי, מצידי שהיווני ישחק בלם ווולף יהיה הגיבוי ווסלי קשר ימני. כמו שהקבוצה נראית בחודש האחרון השינוי הזה הוא הכרח.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הפסד שחקוק על שמו של תומאס שאף.
    אין מה להגיד הרבה על המשחק הזה, ניצחון של הקבוצה היעילה והחכמה יותר. בדיעבד ברמן היתה צריכה לנצח את המשחק הזה, בדיעבד

6. נעם Member

טעות מקרית. דורטמונד מחזיקה יותר בכדור גם אחרי האדום והמתפרצות עולות שלב. 2-0 מוצדק היום, אני די מרוצה מההתנהלות של דורטומונד ביחס למשחקים הקודמים במיוחד שאנחנו חודש לפני שני משחקי עונה.[/QUOTE]
    לרוב אני שותק על הודעות טפשיות אבל אני בכל כך הרבה עצבים שכל הכבוד שהצלחת לעצבן אותי עוד קצת.

לא ראיתי את המחצית הראשונה (ספורט 1 ה*!@#$ מפרסמים לוח שידורים מוטעה) אבל לפי התגובות שלטנו גם בראשונה.
    סטטיסטיקה של 65-35 מנחמת רק לוזרים, אבל התגובה שלך פשוט משקרת.

מחצית שניה טובה של ברמן, ואני לא נוהג להגיד את זה הרבה, אבל סופסוף ראיתי משחק, תנועה ניסיון לפרוץ את הבונקר מהצדדים, מהמרכז ומבעיטות מרחוק. דורטמונד, ממה שאני ראיתי שיחקה כמו קבוצת תחתית שמנסה להשאר בליגה, אבל אני לא מאשים אותם בגלל ההרחקה.

מה שכן, המדים של קייזר או אאוסבורג מתאימים לברגפרדה הרבה יותר משל ברמן..נמאס מהספסול של ווסלי, הקהל דורש ווסלי! אני גולש גם בפורום הרשמי של הקבוצה ואף אחד לא מבין מה הולך בינו לבין שאף..

אני אוהב את סוקרטיס נאלדו וולף, אמנם 2 שערים חטפנו אבל ההגנה נראית הרבה יותר מאוזנת וחזקה מעונות קודמות. וברוך הבא נאלדו ושלום פרודל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אם עונה שעברה התמודדנו עם חסרונו של אוזיל, השנה זה פרינגס האדיר שמוציא אותנו משיווי משקל.
    אבל גם בשבילו יש פתרונות - יש איגינובסקי יש ווסלי למה לאלתר עם שחקן כל כך חלש כמו ברגי?

מארין מצויין אבל לא סקורר, ורוזנברג וואגנר פשוט שייכים לספסל. הונט היה טוב, ואני שונא את הונט...

הקבוצה לא נראת עדיין בטופ 5 של גרמניה אבל החומר שממנו ההרכב בנוי בהחלט מתאים לשם. אני מקווה ששאף ייצב כבר את ההרכב ונראה את ברמן שלפני שנתיים.

אה, ופיזארנו :aaa8:

7. shlomydavid מנהלים

8. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

נעם,

אם אתה חושב שהאנט היה טוב, כנראה שלא ראינו את אותו המשחק. הוא לא הורגש בעת מאמצי התקיפה הנואשים של הקבוצה, ואף חירב מספר מהלכים עם אנוכיות אופיינית. גם מארין היה חלש: הוא (שוב) ברח מאחריות, התקשה להשתחרר מהשמירה ההדוקה של בנדר המצוין, וביחד עם בארגפרדה, היווה את הסיבה המרכזית לכך שלא הצלחנו ליצור שום התקפה ראויה דרך המרכז (אם כי ניתן לזקוף זאת גם לחסרון המספרי ממנו סבלנו באיזור הזה עוד מפתיחת ההתמודדות).

חוץ מזה, הכל כבר נאמר: ההפסד הזה מגיע לנו. דורטמונד אולי לא הרבתה לתקוף, אבל בכל פעם שהיא עברה את החצי, הקבוצה של קלופ ניצלה עד תום את החורים בהגנה הירוקה והצליחה להביך אותה כהוגן. גם אם השער הראשון עוד מקובל ונסלח, זה לא מצדיק את ההפקרות השערורייתית במצב הנייח שהוביל לשער שסגר את הסיפור. לא יכול להיות ששחקנים צהובים שחורים יקבלו כל כך הרבה חופש עמוק בתוך רחבת ה16. אני מציע לשאף לצפות בקלטת המשחק וללמוד משהו מיורגן קלופ על העמדת בלמים בצורה נכונה; אבל בינינו, מהו הסיכוי שמי שנודע כרוצח הגנות סידרתי יהפוך לפתע למאמן דמוי מוריניו, אשר מציב על בסיס קבוע חוליית הגנה חזקה וממושמעת טקטית?

9. Yotam Member

על מה אתה מוציא עצבים? על זה שמכנים את הקבוצה שלך כקבוצה בעלת חלוצים טובים והיום הם לא היו חדים מספיק? אתה צריך להודות שדורטמונד היא רמה מעל חניכיו של שאף המהולל, אחרי האדום היו לכם מצבים של גול ועדיין לא ניצלתם, סטטיסטיקות אחרות מחשיבות את ורדר ברמן כנחותה ובעיקר כלוזרית, לדוגמה ה-0% ניצול מצבים או האיבודי הכדור המיותרים שהובילו למתפרצות, וכרגע, להערכתי היא תמשיך כך העונה עם ההגנה הפרוצה והחסרת תיאום. רשמתי על אחוז ההחזקה בכדור מיד אחרי האדום, כשעוד המצב היה 55%-45% לטובת דורטמונד, והמצב הזה היה עוד משריקת הפתיחה. אם אתה קורא להודעה שלי טפשית אז איך אתה קורא לקבוצה האהודה עליך?

10. aloneli Member

המשחק אמש היה מאוד טקטי ומאכזב למרות הקצב הנהדר.
    ל-2 הקבוצות היה כל כך קשה להגיע למצבים,פשוט הכל טקטיקה ללא שום דבר יצירתי.
    ברמן כבר 2 משחקים רצוף נראית על הפנים.אין מי שמנהל את המשחק,הונט גרוע בשמאל ומארין גרוע בימין.בראגפדה צריך להיות בספסל בפעם האלף.

ברמן ודורטמונד הן 2 קבוצות שצריכות להיות בצמרת(לפחות על הנייר).דורטמונד תהיה שם בסיום העונה בעיקר מהסיבה שהיא לא תעבור את הבתים באלופות.ברמן מצד שני 2 משחקים נגד קבוצות חזקות והיא ממש לא הייתה נראית כמו קבוצת צמרת מה שגורם להתאכזב מההופעה שלה בתקופה האחרונה,טוב נו לפחות יש לה את פיזארו כנחמה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/11
  11. aloneli Member

איזה טעות ענקית של השופט בפנדל של שאלקה והאדום לרודני.ובכל זאת דווקא לאורטן כובשת ומנצחת את שאלקה בחוץ.
    איך פארפן לא פותח בהרכב.מה נסגר איתם?

12. shlomydavid מנהלים

13. Der Rotbart Member

התקציר של נירנברג - וולפסבורג הוא בעצם של שטוטגרט והופנהיים (זו טעות שמקורה באתרי התקצירים השונים). חוץ מזה שאלקה ממש נראתה פתטית היום במיוחד לאחר השיויון - לא האמנתי למראה עיניי.

14. Vanitas Member

למי שעוד לא ראה את מעלליו של הנסיך אמש

15. aloneli Member

פולדי נהדר,רק חבל שהשיפוט פסל להאנובר גול חוקי והרס את המשחק.