מחזור 9 בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rivaldo, ‏21/11/03.

1. Reyes Member

1-0!!! נימני!!!

מוות לצ'רלטון!!!

2. burning soil Member

משדרים ברדיו?

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש את התוכנית המסכנה הזאת ברשת ב'. סתם סיכום השבת כאילו.

זה נגמר בתשע.

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה קטענימני כובש דקה 3, קצת מקנא במי שבטדי עכשיו, גאה בך שוב ניב, עשית את הדבר הנכון!
    איאקס, נשמעת קצת כמו נביא חורבן... נגד מי מכבי חיפה בשבוע הבא? משחק חוץ זה בטוח, צריך לראות אם נשמע השבוע מכות באימונים או שמועות על פיטורים וחילופי שחקנים, לפי זה נדע אם זו נפילה או לא.

5. Reyes Member

אני שמח ועצוב...
    עצוב בגלל שאני לא רואה את המשחק, שמח בגלל ה-0-1.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לא ממש עקבתי אחרי המשחקים ולמען האמת בכלל העונה אני שוכח לעקוב אבל מה שקורה לחיפה פשוט מוזר הקבוצה משחקת פשוט רע..אי אפשר לבנות קבוצה מסביב לרוסו פשוט אי אפשר ומספיק עם האשראי ההבלתי נגמר ללופז השחקן פשוט כישלון או שיישב על הספסל או שיושאל לאנשהוא. הבעיה היא שלחיפה אין מחליף טוב לעמדת החלוץ וזאת בעיה רצינית.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

נמאס מהקבוצה הזו. כוס אמאק,מה צריך לעשות שגוטמן יבין שהוא צריך ללכת הבייתה ???? (זינו לא יפטר אותו בחיים,כי גוטמן לא דורש הרבה כסף וזה מה שמעניין את זינו).

הוא לא שם לב שהשיטה שלו גרועה ??? תומר חליוה מתחילת העונה שיחק גרוע,הוא העביר אותו לקישור היום במקום רמי אליהו הפצוע (עוד שחקן..) בקישור הוא שיחק גרוע,אדון גוטמן מפחד להוציא את שחקן סגל הנבחרת לשעבר,והוציא במחצית את וייס הבלם והכניס את סגרון לקישור במקום חליוה,שיחזור להיות מגן ימני,ואלול (שפתח מגן ימני) לעמדת הבלם.

אי אפשר עם השיטה הזו,לשחק הגנתי בבית שלנו ? בוסרמיל ? שאמור להיות גהנום ליריבות,שלא אמורות להוציא מפה נקודות.

חבל לא הפסדנו שבוע שעבר לנצרת,כל כך חבל..

8. Reyes Member

18 אלף צופים בטדי לפי וואן... ואם פניג'ל לא היה נותן לאשדוד את היציע הצפוני (ככה הבנתי) האיצטדיון היה מלא.

עדיין 0-1. יאללה בית"ר!!!

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אמר קורנפיין "הבמאי הכי טוב בעולם לא היה יכול לכתוב תסריט שכזה".

פשוט מדהים,הבן אדם בקושי התאמן בשלושה החודשים האחרונים וכבר נותן את שער הניצחון לבית"ר בטדי.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בני סכנין-נתניה:סכנין ממשיכים להרשים. נתניה ממשיכים לשחק גרוע בחוץ והיה לנו משחק רב שערים[עכשיו כולם לבכות...זה באמת משחק רב שערים בליגה שלנו!!!אולי אחד המשחקים עם יותר השערים העונה!!]

הפועל באר שבע-בני יהודה: בני יהודה סך הכל השיגה תוצאה טובה..במחצית השנייה זה היה נראה הרבה יותר טוב בשבילם וכל זה בלי בן לוז..
    גוטמן חייב להתעורר כי אחרי העונה הזאת אף קבוצה לא תיתן לו צאנס.

מכבי חיפה-מכבי פתח תקווה:עד מתי רוני לוי???עד מתי תמשיך לעשות שטויות?????
    לייבש את רוסו על הספסל??לתת לאברהמי לפתוח???מגיע לך!!אבל לא לנו..
    למה לא לשחק בקריית אליעזר נגד פתח תקווה[כרגע מועמדת לירידה] עם הרכב קצת יותר התקפי???למה לא לשים גם את לופז וגם את ברדה ולראות איך הם מסתדרים..למה לא להעיף את אג'ופור ולהביא בלם[לא,לא בלם ברמה אלא סתם בלם שיחליף את אג'ופור ויהיה בכמה רמות מעליו.]
    זנדברג מתחיל לחזור לכושר אז אני מאוד מקווה שהוא לא ישלח אותו כמו מטומטם לבאר שבע.

ביית"ר ירושלים-אשדוד:שגיא,יניב וכל שאר האוהדים של חיפה שלא רצו את נימני..
    שימו לב לכובש..ושימו לב כמה משחקים חיפה לא כבשה..את מי להוציא מההרכב בשביל נימני התווכחתם...
    את מי לא?????

הטוב:
    אבי נימני-לוני לא רצה,קלינגר לא רצה,אוהדי חיפה וביית"ר לא רצו,הבקרה מתעלקת על הנשמה אבל נימני בשלו..1-0 משער שלו ו-3 נקודות מול אשדוד הגדולה.שחקן ענק!
    http://images.one.co.il/images/d/gg38049.Xxx
    הרע:מכבי חיפה..רוני לוי..אם אתה רוצה לבנות קבוצה..לפחות תגיד לנו שלא נחשוב חס וחלילה שנכבוש יותר מגול ב-2 משחקים או שחס וחלילה ננצח..רק תגיד...
    http://images.one.co.il/images/d/gg34116.Xxx
    המכוער:עוד מחזור מלא בשערים 4 משחקים 4 שערים..גם אנשים עם 3 יחידות כמוני יכולים לעשות ממוצע קליל.בואו נשלם על זה כסף!!
    http://pbskids.org/sesame/coloring/images/04_oscar.Xxx

שאלת השבוע:מתי יתחיל קרנבל הפיטורים של לוי..השבוע או אחרי ולנסיה?

11. יוגב אסולין Guest

אוקי... לפי דעתי סיפור המחזור הזה הוא מן הסתם בית"ר..

כל השבוע היו דיבורים סביב הקבוצה סביב נימני וגם קצת סביב עזו.

אז הנה בית"ר הגיעה למשחק הזה.. בא לתת הכל שיחקה עם המון נשמה רצה 90 דקות ושפוט שתפה את המגרש. אמנם יכולת גבוה לא היתה אבל בהחלט היא הראתה רצוןורוח לחימה. ה-3 נקודות האלה החיזוק של הקבוצה ה18000 צופים בטדי יכולים לתת לבית"ר תנופה ואפשרות לפתוח עידן חדש.
    אבל.. בבית"ר עדין צריכים לזכור שלמרות הכל הם קבוצה מאוד צעיר העדין לא אותה אימפריה של פעם היא אחת הקבוצות החלשות בליגה והדרך היחידה שלה לנצח שמקים ולהתקדם בטבלה יהיו בעזרת חיזוק של חלוץ טוב וגם שחקן הגנה. והכי חשוב הרבה הרבה מלחמה ונחישות כמו שהם הראו היום.

12. AFC Member

10 דקות לפני המשחק, חבר שלי מתקשר ואומר לי לרוץ ולבוא למשחק. ישבנו, 5 אוהדי בית"ר, לראות את המשחק במסך הענק שלו בבית.

אני לא אפרט את מה שהלך במשחק, אני פשוט אסכם בנקודות :

אבי נמני - לא משחק גדול במיוחד שלו, מוכרחים להודות. אבל שער מצוין שלו (נראה שער פשוט, אבל זה שער גדול), הנהגה מצוינת שלו, הוא ממש נתן השראה לכל שאר הקבוצה ונתן כדורים גאוניים. פחדתי שנמני העצלן יגיע לבית"ר, אבל נמני היום הראה שוב, שהוא השחקן הכי ווינר שיש. וזה בדיוק מה שבית"ר היתה צריכה - ווינריות. פתיחה חלומית, אבל לא כל המשחקים יהיו בטדי לעיני 20 אלף צופים נלהבים. נקווה שתהיה לזה המשכיות.
    אופיר עזו - לא פתח בהרכב, לא ברור מדוע. נכנס במחצית השניה ודרס את אילן בכר, הראה שליטה מצוינת בכדור והרבה מאד ביטחון. במחצית השניה אשדוד שלטה לחלוטין עד שנכנס במקום תורג'י (וארבייטמן עבר לעמדת החלוץ, בעוד עזו משחק כקשר שמאלי, צעד שחייב להיעשות בכל משחק) והעביר את השליטה לטובת בית"ר. הראה שיתוף פעולה מצוין עם נמני.
    מליקסון את ארבייטמן - תענוג. תענוג לראות אותם עושים דאבל-פס ועוברים בקלות את בכר חסר האונים. תענוג לראות אותם עושים ככל רצונם על המגרש, תענוג לראות אותם מובילים את התקפת בית"ר ודורסים את הגנת היריב. מליקסון, מה כבר נאמר עליו? שחקן העתיד של נבחרת ישראל! אני לא מצליח לחשוב על קשר ימני טוב ממנו בליגה. ארבייטמן לדעתי הוא אחד החלוצים הישראלים הטובים בארץ וצריך... חייב לקבל זימון.
    והשאר - דנין תיקל מצוין שוב ושוב וחסם כל איום מהאגף השמאלי של הגנת בית"ר. עופר טלקר כהרגלו היה אסון, רביבו עשה לו בית ספר. לחזור לאגף? לא בבית ספרנו. חרמון היה מצוין, אינדיו הרחיק כדור מהקו ובכדורי גובה ניטרל את אשדוד, מליחי כנראה קיבל השראה מנמני ונתן משחק ענק, ששון גם כן הצטיין והוכיח שיש לו מקום בהרכב. תורג'י מנסה ושורף שטחים אבל הוא לא מספיק נייד וטכני לטעמי. לא משנה כמה נמנים ועזויים יגיעו - תמיד בראש יעמוד איציק קורנפיין. איזה שוער! השוער מספר אחת בארץ. תמיד אפשר לסמוך עליו.
    אשדוד - היו תפאורה. היו מעין השטיח של בית"ר ונמני, בשר התותחים, היו שם רק כדי שבית"ר תוכל לעשות הצגה לפני הקהל. אף שחקן באשדוד לא בלט במיוחד מלבד רביבו. חזן נתן כדורים חכמים וסיכן את השער אבל נעלם במחצית השניה. אבוקסיס עסק בכיסוחים יותר מאשר בכדורגל. רביבו ניצל את כך שמולו עומדת הבדיחה הכי גדולה שיצאה מהודו. סה"כ לא נראה לי שאשדוד יצאה יותר מדי מבואסת מהמשחק - בית"ר היתה חייבת להביא הצגה. אשדוד באו פשוט בזמן לא טוב.

המשחק הזה מוציא אותנו לדרך חדשה. בית"ר מתחילה להתאושש ממעללות דדש, זאבי, וגוטמן (שמקבל את עונשו בהפועל ב"ש ומוכיח שמאמן יותר גרוע ממנו אין). בעוד מספר שנים נחזור למקומנו הטבעי בצמרת. אני לא יוצא בהצהרות לגבי העונה ואני אהיה מרוצה עם מקום שמיני. אז מה רומא, אני צריך להגיד תודה אם נשיג תיקו? תודה רבה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/11/03
  13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אף פעם לא ממש אהבתי את נימני, אף פעם לא ממש אהבתי את בית"ר למרות שגם לא היה לי נגדה שום דבר.

אחרי מה שמכבי עשו לנימני, הצורת התייחסות של נימני לכל העניין והשקט שלו גרמה לי להעריץ אותו, המעבר שלו לבית"ר גורם לי לאהוב את בית"ר. תאמינו לי ששמעתי שהוא הבקיע הייתי מאושר.
    בית"ר זאת הקבוצה מספר 2 שלי בליגה אחרי באר שבע, עד היום לא היה אצלי כזה דבר מספר 2.

הרמה בליגה שלנו על הפנים, באר שבע בתקופה מגעילה במרחק 5 נקודות מהמקום הראשון זה אומר הכל, בית"ר רק 8 נקודות מהמקום הראשון. עם נימני ועוזו, עם הקהל שעכשיו יבוא בהמוניו אני מוסיף לפחות לדעתי את בית"ר למועמדות לאליפות.

היא מסוגלת ועוד איך מסוגלת. ואם להיות ריאלי אז באר שבע לא תיקח אליפות.... אז אני רוצה לראות את בית"ר לוקחת אליפות. מגיע לה, מגיע לאוהדים שלה. קהל ענק.

אבל.. לא שוכח את הקבוצה מספר 1 שלי באש ובמים, בניצחונות ובהפסדים, אלך איתך לכל מקום, הרי אני אדום בנשמה.

14. AFC Member

אגב, אני רוצה להתנצל בפני גולן חרמון שנתן היום משחק ענק, כמעט מושלם. גם דנין הראה משחק אדיר, וכך גם אינדיו. האם חרמון מתחיל להפוך לבלם מצוין? נקווה מאד!!!

עובדה מעניינת במשחק - מרגע הכניסה של ז'אן טלסניקוב, באשדוד היו ארבעה שחקני עבר של בית"ר! אבוקסיס, בכר, דומב וטלסניקוב. מלבד הראשון, כל השאר לא הראו יכולת כזו מדהימה. "קבוצת הצמרת" (אעלק) של אשדוד בנויה מהחלקים של האימפריה לשעבר. לא יודע מה איתכם - אני בהחלט מתנחם ודי גאה בזה.

15. AFC AJAX Member

בית"ר הפתיעו אותי אני חייב להודות, אבל ניצחון אחד בבית זה לא אומר כבר עתיד מובטח, אם בית"ר רוצה לבנות משהו היא חייבת להמשיך לנצח ולהציג יכולת טובה.