מחזור 9 בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rivaldo, ‏21/11/03.

1. AFC Member

ניב, אני יודע שחרמון שובר שיאים של עליבות וגורם לנו אפילו למחשבות מפחידות (כמו למשל על חזרתו של פאפורה לקבוצה), אבל לא צריך לאבד את השפיות. צ'אמפרה עזב את הקבוצה בגלל פציעה. אברמוביץ' כנראה לא יפתח העונה ביותר מדי משחקים, בטח שלא בשלב הזה.

מליקסון לא קשר התקפי, הוא קשר ימני. נמני צריך להיות מאחורי החלוץ, עזו משמאל, מליקסון מימין ומליחי כקשר אחורי (למרות שאני אישית מעדיף את ששון אבל ניחא). אני הייתי מעדיף 4:4:2 עם יצחקי כחלוץ וברוכיאן על הספסל, אבל אל תשכח שאוחנה הוא המנג'ר. אגב, יש אפשרות שעזו לא יפתח... למה?!?!?

במשחק הזה אני צופה התפוצצות של בית"ר. הצעירים ילחמו (אולי כדי להרשים את נמני, אולי כדי לנסות לשמור על מקומם בהרכב לאור הרכישות האחרונות, אולי כדי להרשים את 15 אלף האוהדים שצפויים להגיע), הם מהירים יותר מהשחקנים הזקנים של אשדוד, לאשדוד לא יהיה טריאק, רביבו ישחק חולה. ניצחון של עד חמישה שערים, אני מניח, יהיה במשחק הזה.

2. Reyes Member

הגעתי להחלטה שאני לא מזמין את המשחק למרות שאני כ"כ כ"כ כ"כ כ"כ כ"כ כ"כ רוצה. אני לא אתן לבני זונות להרוס לי... פעם היה משחק בשבת חינם... עכשיו אין.
    לא יעזור לבני זונות, אני אקשיב לעידכונים ברדיו.

יאללה בית"ר!!!

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גאה בך.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד ניב!!!!תחזיק מעמד..

בינתיים כל הכבוד לחיפה שממש לא גורמים לי רצון לראות אותם.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

בני..רביבו משחק חולה כבר 8 מחזורים..זה לא משהו חדש..כל שבוע הוא משחק פצוע או חולה..
    טריאק כבר לא משחק כמה מחזורים.

ובמקרה הטוב ביית"ר תנצח בהפרש של 2 וגם זה שהם יהיו ביכולת אדירה..הפרש עד 3-5 צריך נס שזה יקרה..בעצם צריכה להיות הפתעה גדולה בניצחון של ביית"ר.

נ.ב
    2-1 לסכנים במחצית על נתניה.
    וילנר העלה את נתניה ליתרון.מיערי ויסקיצביץ העלו את סכנין בחזרה ליתרון..
    עכשיו גם הקישור של סכנין מצטרף להצגות?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/11/03
  5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסתיים המשחק בין סכנין לנתניה בניצחון 2-1 לחביבת המגזר. ובב"ש במחצית בין בני-יהודה להפועל המקומית התוצאה היא 0-0.

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד ניב. גם אני גאה, עמדת על שלך, עכשיו אתה "אחראי מולטימדיה ואיש עקרונות"! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידן מליחי צריך לקבל מקל בתחת, ועדיף שיתקעו לו אותו כמה שיותר עמוק. הוא לפי דעתי צריך לשבת משחק או שניים בחוץ, שיבין שהוא צריך להשתפר, ואז לחזור. בינתיים צריך לשים את ששון בהרכב (אני מכיר טוב איזה חבר טוב שלו), יש בבחור מוטיבציה שאין בכל השחקנים בליגה גם ביחד, תאמינו לי. ונמני לא צריך לפתוח, הוא לא יכול לרוץ יותר מחצי שעה. חוץ מזה גם תורג'מן צריך איזו סטירת לחי, ולא מן הנמנע שבית"ר תעבה את הקישור בשביל שהוא גם יתרענן על הספסל. מליקסון צריך גם לפתוח, ובכל מקרה עזו לפי דעתי צריך להיות בפנים...

8. AFC AJAX Member

בני סכנין ממשיכה לנצח 2-1 על מכבי נתניה.

הפועל ב"ש ממשיכה להציג יכולת ירודה ומסיימת עם בני יהודה, שמראה שיש לה עונה מצויינת העונה 0-0.

בנתיים בקריית אליעזר דקה 73 0-0, מכבי חיפה מול מכבי פ"ת

9. AFC Member

ובכן משה, עוד שבת עברה, עוד 2 נקודות פחות, אבל זה לא משנה את העובדה שאלי גוטמן מאמן ענק, הפועל ב"ש מועמדת לאליפות ובמחזור ה-25 נראה את בירת הנגב בראשות הטבלה. מחזור תשיעי, 16 מחזורים נותרו. אנחנו עדיין מחכים לרגע שבו ב"ש תכבוש את הפסגה.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחק כל כך גרוע שלנו. ממש על הפנים. הקבוצה משחקת כל כך רע ש-80 דקות מתוך ה-90 מצאתי את עצמי בועט בכיסאות. איזה חילופים גרועים אלי גוטמן עשה רבאק!! הוציא את אופיר חיים ורמיק יז'רסקי... למה?!?! אם לא הם אז מי יבקיע שערים???? דוארטה הזונה?? סיסטון היבש?? או אבוטבול הממש ממש לא מוכשר?? איך הוא מוציא את 2 השחקנים היחידים שהיו מסוגלים להבקיע... אסון.

גם בני יהודה לא הייתה משהו אז ככה שאי אפשר להגיד שהגיע להם הניצחון אבל הם יותר קרובים לשער ניצחון. אסי רחמים תפס אויר פעם אחת ולמזלנו יניב אלול היה על הקו והציל, ובפעם השנייה הקורה הצילה אותנו. חוצמזה באמת שבני יהודה לא עשו שום דבר.

באר שבע עלתה למחצית השנייה דווקא רעבה ושיחקה טוב בהתחלה גם הקהל התעורר והיה נראה שסוף סוף תהיה סיבה למסיבה אבל ניצן שירזי זיהה את זה ובני יהודה הרסה את הקצב והתמסרה בינה לבין עצמה בחצי שלה מה שהוציא לשחקנים שלנו את האויר.

אלי גוטמן ניהל את המשחק בצורה זוועתית.

11. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

מכבי תנצח את הפועל!!!!!!! אין כמו הדרבי של ת"א בשום מקום בארץ. אין דרבי עוד דרבי שהכל יכול לקרות בו. אם מכבי מנצחת היא נשארת מקום ראשון בליגה!!!!!!!!
    מכבי השנה לוקחת אליפות למרות שנימני עזב, ולמרות שטל בנין עזב וכל שאר הבעיות. מכבי חיפה והקופים האדומים לא נראים טוב השנה וזהו הזדמנות למכבי לקחת את המקום הראשון. לא שאני מזלזל באשדוד ובני יהודה, הן אולי התחזקו אבל הן לא מספיק טובות בשביל לקחת אליפות.

12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה קורה למכבי חיפה? מזל שדחו את המשחק עם ולנסיה בשבוע, כבר שלושה משחקים שבהם הקבוצה כבשה רק שער אחד, ומכבי לקחה רק שתי נקודות מ- 9, העיקר אומרים שההגנה לא בסדר... הבעיה היא הרחק צפונה לכיוון ההתקפה, בלסינג קאקו? חיזוק מקרואטיה? כדאי שרוני לוי יחשוב ומהר לפני שמכבי ת"א תיצור פער בלתי מחיק.

13. Reyes Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx כאילו שהדחייה של המשחק תעזור...

יש עכשיו שידור ברדיו של כדורגל... אני לא יודע אם ישדרו את המשחק של בית"ר... הם מדברים עכשיו עם אמיר שלח. הלוואי ישדרו גם את המשחק של בית"ר.

14. AFC AJAX Member

אז בוא אני יגיד לך מה קורה עם מכבי חיפה...הנפילה מתקרבת כמו שחזיתי את זה!!!

הדרדרות בליגה..., רוני לוי לא שולט על הקבוצה!!! מאמן כזה אסור לו עוד לאמן קבוצה בעמעדים כאלה, הוא לא מוכן לזה ורואים את זה 3 משחקים האחרונים, הפסד למכבי ת"א, הופעה ב-י-ז-י-ו-נ-י-ת!!!!!! באשדוד שהייתה צריכה לנצח לפחות בשתיים שלוש הפרש, והיום מול מכבי פ"ת בבית 0-0, שבוע שעבר באשדוד אמרו במכבי חיפה, רוסו לא שיחק....אולי השפיע...היום גם עם רוסו אתם נראים רע!!! ביזיוני!!! והנפילה שלכם מתקרב!!!

אני ידעתי שזה יקרה.....

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא יאומן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    אבי נימני!!!!!! 1-0!!!!!!