מחזור 9 בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rivaldo, ‏21/11/03.

1. AFC AJAX Member

יש 2 משחקים מרכזיים פה במחזור השבוע אחד זה בית"ר אשדוד והשני זה הדרבי התל אביבי.

הגיע הזמן שקשטן יתחיל לכוון את הקבוצה שלו לדרך הנכונה מה שאנחנו רואים, השנה מהאימפריה האדומה מת"א זה לא כדורגל מושך...., או אימרות אליפות.
    רובן סולצ'אגה נפצע, ל-3 חודשים אני חושב שהשחקן הזה זה בלוף אחד גדול, הוא נפצע הרבה שהוא משחק הוא מפגין יכולת חלשה...זה לא נראה כ"כ מבטיח.

http://www.hapoelta.com/images2004/solchaga_tarmu_small.Xxx
    סולצ'אגה בלוף אחד גדול.

מי שיצטרך להדריך את הפועל מאחור זה הקפטן שמעון גרשון, שצריך כבר להתפוצץ יחד עם הפועל כבר על איזה קבוצה השנה בליגה.

http://www.hapoelta.com/images2004/gershon2_tarmu.Xxx

הפועל ת"א מגיעה לדרבי עם רק 2 ניצחונות העונה על הפועל ב"ש, ועל נצרת 1-0 בבית, בהחלט מאזן עלוב של האדומים מת"א.

מצד השני של העיר הצד הצהוב, מכבי ת"א עם עונה לא רעה בכלל עד עכשיו, שהיא נמצאת במקום הראשון, עם 2 ניצחונות במחזורים האחרונים 1-0 על מכבי חיפה בחוץ, ו- 2-1, על בית"ר, בבית.
    האוהדים הצהובים רוצים ניצחון על האדומים, מה שלא היו רגילים לראות בשנים האחרונות למרבה צערם.

http://www.maccabita.co.il/images/big/mengev.Xxx
    אוהדי מכבי ירצו לראות את הקבוצה שלהם מנצחת בדרבי.

מכבי ת"א בהחלט פייבוריטית במשחק, היא מגיעה עם מגמה של ניצחונות, עם מגמה של בנייה, קלינגר רוצה להתחיל לבנות כמו בשנה שעברה משהו שיהיה לו המשכיות להמשך העונה...בדיוק כמו עונת האליפות, אחרי ניצחון בקרית אליעזר מכבי התחילה את המגמתיות שלה...ומשם כולנו ראינו איפה זה נגמר.

מכבי מצטרך את הייס ודגו בכושר שיא...כדי שינהיגו את הקישור.

http://www.maccabita.co.il/gallery4/mahzor8/F76C9791.Xxx
    דגו, הרבה מוטל על כתפיו.

לדעתי....הפועל תפתיע בדרבי הזה יש לי הרגשה כזאת.....

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק אני שמתי לב שכולכם יכולים גם ללכת למשחק וגם לעשות "מפגש הפורום" באותה הזדמנות?

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם צריכים להגיע מהרצליה ומנתניה, אצלי זה 10 דקות נסיעה מהבית שלי...

אני לא הולך למשחקים לבד. זו חרא של הרגשה באמת... חוץ מזה זה הרבה יותר כיף ללכת עם עוד מישהו, לרדת על השחקנים על ההוא מאחורה על זה שכל המשחק מקלל על נומה עם החליפות שלו וכל זה...

לבד אני לא הולך. חוץ מזה שיש לי גם דברים אחרים לעשות וזה לא ממש בתכנונים שלי, אבל אני מוכן לפנות כמה שעות בשביל זה אם יש עוד מישהו...

4. Reyes Member

כל הקהל של בית"ר הם חברים.
    תלך.
    למשחק נגד הפועל פ"ת בטוטו הלכתי לבד ונהנתי.

סע עם אופניים...

5. AFC Member

אני דווקא חושב שהחוויה של לדבר עם אוהד שלא הכרת מימיך מהנה יותר מלדבר עם חבר שלך על המשחק.

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחח ניב מה קשר אופניים?
    בטח שיש לי איך להגיע, יש לי אוטו.

בכל זאת אני מעדיף לסוע עם חבר או מישהו שאני מכיר. ככה גם אפשר להרביץ לו אם מתעצבנים מהמשחק.

7. Reyes Member

אם מתעצבנים מקללים... את השופט, את השחקנים, את טועמה... יש את מי... אבל אתה לא תתעצבן. אתה תהנה.

מה הקשר אופניים? אני יודע שיש לך אוטו אבל אני לא בטוח שתהיה לך חנייה + יהיו פקקים + באופניים צ'יק צ'ק אתה מגיע.

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחח ניב אתה כנראה לא מכיר את ירושלים.
    לסוע בירושלים זה לא כמו בהרצליה או שאר ערי החוף - ירושלים היא עיר הררית. הכל זה עליות וירידות עליות וירידות בלי סוף...
    חוץ מזה שתאמין לי שלא יהיו לי בעיות של חנייה... אני פשוט מחנה בקניון וחוצה את הגשר, מה שאף אחד לא חושב עליו...

אם מתעצבנים אז אני יכול להגיד לזה שלידי "וואי הם גולן חרמון" או "אני פשוט עופר טלקר בצורה שבלתי תיאמן" או כל מיני דברים...

לבד אני בטוח לא אלך...

9. ג'רי בית הלוי Member

*עם כל הרצון הטוב אני מבקש שתחזרו לנושא השיחה המקורי*

10. Reyes Member

אז באיזה הרכב בית"ר צריכה לפתוח? מהו ההרכב החזק ביותר שעומד לרשות אוחנה?

אני עדיין בשלי שההרכב הטוב ביותר הוא:

קורנפיין;
    דנין, אברומביץ' (צ'אמפרה), אינדיו, סגיר;
    מליחי, נימני, עזו, ברוכיאן;
    מליקסון;
    אברייטמן;

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מחר העיניים כולן נשואות לטדי. אני מקווה להצגה של נימני וניצחון.

אבל אם כל הכבוד לבית"ר אותי מעניינת באר שבע.

בני יהודה היא הקבוצה הכי שנואה עליי ועל רוב אוהדי באר שבע, עניין עתיק מאוד. מאז עונת הירידה. ולא מספיק שהם למעלה ואנחנו למטה.. אם נפסיד להם בבית זה יהיה שיא ההשפלה, דבר שאני לא מוכן לקבל. דבר שיגרום לי להגיע הביתה להכין תיק ליום ראשון וללכת לישון. נכון שעונה שעברה הם ניצחו אותנו פה אבל זה היה שונה... הם היו למטה אנחנו למעלה אז יאלה לא נורא. אבל הפעם זה שונה. הפסד להם יהיה אסון מבחינתי.
    לא מעניין אותי מי יפתח איך אלי גוטמן ישחק וכל מיני שטויות.
    מחר אני רוצה לראות לפחות 4,000 אוהדים, הקבוצה בזמן האחרון הבריחה את האוהדים ואסור שזה ימשיך, אני רוצה לראות קהל ולראות קבוצה שתשחק עם להט למען הקהל. אך ורק למען הקהל. מגיע לנו קבוצת צמרת.

בקשר למה שאמרתם ללכת למשחקים לבד... לא יצא כמה פעמים ללכת לבד וזה די נחמד... למרות שאני זה לא דוגמא כי אני מכיר כבר את כולם ביציע שאני יושב אבל עדיין שיש גול ויש לידך בחורה שאין לך מושג מה היא... היא קופצת עליך ומנשקת אותך כאילו היא החברה שלך. (קרה לי יותר מפעם אחת) זה כיף.

12. burning soil Member

לדעתי אופיר עזו צריך לפתוח,נמני על הספסל,
    נמני עוד לא בכושר,ואולי אם יכנס בסביבות הדקה ה-60
    הוא יוסיף לבית"ר מחץ.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שוב קראתיח שנימני צפוי לפתוח, הפעם בוואי נט.

בבית"ר מצפים ל- 15 אלף צופים ואני חושב שזה ממש לא בשמיים. וזה לדעתי מה שיקרה.

טדי יהיה מלא.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם, אני חייב להסכים עם לירן, השינאה שלי לבני יהודה עצומה, בעונת העלייה חגגתי פעמיים, גם את העלייה שלנו וגם את הירידה של בני יהודה.
    שנאה ענקית בגלל עונת הירידה כמובן.
    לפי מה שהבנתי הולך להיות חם(מצפים ל6500 צופים בוסרמיל, 500 משכונת התקווה), נקווה לניצחון למרות מכת הפציעות(וייס,אליהו,קאקו ורמיק שבספק), לפחות אני מתנחם שהשחקן המצטיין של בני יהודה בן לוז לא ישחק, אולם במקומו יערוך את הופעת הבכורה בבני יהודה טל בנין שאוהב לכבוש בהופעות הבכורה שלו(כבש בהופעת הבכורה גם בנוער, גם בנבחרת וגם במכבי ת"א), בנוסף גם אלי אברבנל יחזור להרכב לאחר שהבריא מהניתוח שעבר.
    נצטרך לעצור את בטורניה המצוין ואת אודי שמצוי בכושר טוב, בנוסף לבן לוז יחסר גם גפני(הבן של)שהורחק לפני שבוע מול הפועל ת"א.
    בני יהודה זוכה כרגע לכינוי "המובילה" ,אני מבטיח שנשנה את זה, אך למרות השינאה הרבה אל הכתומים אני חייב להודות שהכינוי הזה מצריך כבוד אל היריבה.
    מחר ב3וחצי בוסרמיל יהיה משחק חם ומותח, או כפי שתיאר זאת אלי אברבנל:
    "יהיה משחק קשה בב"ש, מלחמת עולם"

15. burning soil Member

בקשר לדרבי,נראה שמכבי ת"א חוזרת לעצמה אחרי 2 נצחונות
    רצופים,דגו נראה בכושר טוב,וחשוב שהקבוצה משחקת בביטחון
    לעומת המחזורים הקודמים,חבל שלא השגתי כרטיס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx