מחזור 9 בליגת העל: ת"א נצבעת באדום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏9/11/07.

1. beitar4ever Member

משחק מאוד אנמי, חסר יצירתיות, ושום חזר על אותה הטעות שמיקם את אבירם באגף ולא באמצע,
    אני לא מבין מה הוא רוצה להוציא ממנו מהאזור הזה, ברוכיאן לא מתאים לשמה הוא שחקן שמרבה להניע את הכדור, ולשלוח כדורי עומק, כדורים חכמים.. אבל שום שם אותו באגף שלא מתאים לו בכלל.
    אני כמובן פחדתי שבית"ר עשתה הכנה לקויה בעקבות כל הרעש שהיה השבוע על מקרה שריקות הבוז, ובסוף יוצא שצדקתי כי לפי מה ששום עשה לא היה לו שיטה.
    בקיצור אני מאוכזב מהמשחק של בית"ר ואין לי עוד מילים להגיד על המשחק היום.

נערך לאחרונה ב: ‏11/11/07
  2. Don Joan Roman Member

משחק חלש ומגעיל, אבל לא ציפיתי למשהו טוב יותר, לפניי המשחק הזה היה לנו שבוע שמאוד קשה היה להתעסק בו בכדורגל וכשמוסיפים לזה את העובדה שכבר שבועיים אנחנו לא משחקים כדורגל אז התיקו הזה הוא לא מפתיע מבחינתי, עכשיו יוצאים לפגרה של שבוע ואני מקווה שהיא תיטיב עמנו.

3. דניאל א. Member

אוהדי נתניה שולחים את עטר הביתה? אתם שפויים תגידו? אוי אוי אוי אוי, טיפת הערכה אין במדינה הזאת. לא פלא שהקהלים פה טיפשים.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו משחקים את הכדורגל הכי מגעיל בליגה. כשלא שידרו אותנו, עוד היה אפשר להסתיר את הבלוף. כמה אפשר? הקבוצה הזאת לא מסוגלת לעבור את החצי עם הנעת כדור. השערים היחידים שלנו מובקעים ממצבים נייחים או מכדורים טועים.

5. Raulito Madridista

אבירם, הסגל של נתניה הוא סגל שבנוי על הגנת ברזל, קישור הורס והתקפה חלשה, מה לעשות שמעבר לאיתי שכטר השחקנים שיש לכם בחלק הקדמי הם בינוניים? אני הייתי מפנה את האשמה כלפי דניאל יאמר, כאשר אחרי עונה שבה נתניה זוכה לסגנות במקום לשאוף ליותר ולרכוש שחקנים חזקים שייחזקו את ההתקפה של נתניה שאשתקד גם לא הייתה מדהימה, הוא נעצר ופגע בקבוצה.
    אין מאמן בארץ שייגרום לנתניה לשחק טוב יותר עם סגל שחקנים כזה.

בקשר למשחק של בית"ר - עד מתי עידן טל ייתמסר עם השחקנים לאורך ולרוחב? שום מסירה מעניינת שלו במדי בית"ר לא ראיתי או איום מעניין על השער.
    כל פעם שברוכיאן פותח בהרכב הוא זוועה, לא עושה שום דבר באגף, הוא נלחם אבל לא מספיק חוצפן, לא אכפת לו שההתקפות של בית"ר הן רבות אבל הנגיעות שלו בכדור - מעטות. שייקח כבר אחריות כי לילד יש כדורגל ברגליים.

6. a.m Member

הלוואי וישלחו את עטר הביתה, מאמן שחושב התקפי, עולה בדר"כ כל משחק עם 3-4 חלוצים, הביא את נתניה לצמרת כשאף אחד לא ציפה בכלל, אין לי שום בעיה שיחזור הבייתה...

7. beitar4ever Member

בוא'נה לא ניראה לך שאתה קצת נסחף זה כולה הפסד מה קרה, מה לעשות זה קורה , זה לא אומר שאתה צריך להעיף את המאמן שלך , כשהוא ניצח ארבעה משחקים ברציפות אתה לא ידעת להתלונן עליו ככה.

עזוב אני לא רוצה אפילו להתייחס לזה , אני ממש מתפלא עליך, באמת זה לא תגובה שמתאימה לך.

8. Igi Member

אבל הוא צודק... מתחילת העונה, להוציא משחק או שניים, נתניה משחקת את הכדורגל הכי אפור בליגה(להוציא את התל אביביות כמובן). גם אני הייתי מתוסכל אם הייתי אוהד נתניה, למרות המקום המכובד.

9. beitar4ever Member

בכל מקרה הוא מאמן מצוין תיראה לאן הוא הביא אותם , מה אתה צריך יותר מזה, מה לעשות זה לא אשמת עטר שהשחקנים שלו ניראים ככה הוא לא משחק, זה שהשחקנים מובילים 2-0 והם שומטים יתרון כזה וגם מפסידים זה לא צריכה להיות האשמה של המאמן אלא אני מאשים אך ורק את השחקנים.

10. iverson13 Member

וזה מספיק לכם להיות בחצי העליון של הטבלה...ככה זה הכדורגל בארץ אין מה לעשות..

11. a.m Member

לא יודע, בכל זאת זה נראה לי כפיות טובה לשלוח אותו הביתה אחרי מה שעטר עשה בנתניה בשנה האחרונה.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מוזמן לקרוא את כל התגובות שלי אחרי כל המשחקים. אותם טענות על אותן חולשות. על מה הם עובדים באימונים כל השבוע? הרי אין שום שיטת משחק.

13. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

נהדרת? חוץ מאולי 2-3 הזדמנויות, בית"ר ישבה עליהם כל המשחק, והם מה עשו? ביזבזו זמן כמו שלא ראיתי הרבה זמן, מס' 6 המניאק הזה שלהם, כל דקה יוצא החוצה, אלימלך מחליט לבדוק כמה אוויר יש לכדור, ועוד הרבה בזבוזי זמן והרחקות. פשוט היה ביזיון המשחק הזה, גם מצד בית"ר, שלא הצליחה לנצח אותה, ובמיוחד מקרית שמונה. אני רק יכול לקוות שימיי התיקו 0:0 משנה שעברה לא יחזרו.

ועוד משהו. מילו צריל לפתוח במשחק הבא על חשבון ברוכיאן, שכבר 2-3 משחקים לא עושה כלום

14. beitar4ever Member

ק"ש בכלל לא הגיעה להרבה הזדמניות היא אומנם הניעה כדור ושלטה בכדור יותר מאיתנו, אך מצבים אני לא זוכר חוץ מההזדמנויות של בלו וסואן עוד הזדמנות.

15. Raulito Madridista

מילובאן 23 מירוסביץ', גם בית"ר ירושלים לא הגיעה לאף הזדדמנות, סתם הניעו את הכדור לאורך ולרוחב. היו דקות שקריית-שמונה העבירה זמן בקלאסה וחיברה מספר מסירות ושחקני בית"ר לא יכלו לקחת כדור בלי פאול.
    המשחק היה חלש ומשעמם היום, אך מישהו ציפה שקריית-שמונה תתפרע בטדי ותתקוף עם שישה שחקנים? - לא, כל קבוצה שבאה לטדי תבוא לשחק על מתפרצות ומעטות הקבוצות שמסוגלות לשמור על ריכוז 90 דקות ולמנוע מבית"ר להגיע למצבים.