מחזור 9 בליגת העל: תל אביב שוב נצבעת באדום!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Captain Canada, ‏9/11/12.

1. Telkiyski Member

לאיזה מוד הפועל נכנסה בדיוק?
    ההבדל ביננו לבינם, זה שאנחנו אמרנו אחרי המשחק "שיחקנו חרא אבל הכי חשוב שנצחנו", אנחנו יודעים שאנחנו גרועים וחייבים להשתפר.
    הם המציאו איזה סרט שהם שכבו עלינו כל המשחק, שלטו בכדור וכל מיני שטויות שכאלה.
    שימשיכו להתרברב, שצבי רוזן ימשיך לבוא ליציע העיתונות ולספר איך הפועל הולכת לקבל 5-0. שבוע שלם רק שמענו כמה מכבי טובה יותר.

ומבחינת סגל שחקנים חיפה והפועל היו צריכות לרוץ לאליפות
    חבל שבגלל עטר נוצר מצב של ראש בראש בין מכבי להפועל

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

למה איזה סגל יש לכם? חוץ מעמדת השוער והשלישייה ההתקפית(ותסלח לי שאני לא מתרשם מורמוט של היום) אין לכם כלום ששווה התמודדות על האליפות, לא עומק, לא הגנה, לא קישור הגנתי, לא כלום. חיפה בנו סגל עמוק ואיכותי יותר מכל קבוצה בליגה לדעתי, ואחריהם באה מכבי.

בקשר להתרברבות של מכבי, בתור אוהד הפועל זה לא צריך להיות חדש לך.

3. Telkiyski Member

איזה סגל יש לחיפה?
    אנדלובו ושלומי אזולאי זה חלוצים למכבי חיפה? לאליפות? זו אשמתו הבלעדית של רובן עטר.
    ג'ואל דמאו? פילאבסקי? זה שחקנים למכבי חיפה? אלה זרים שהיו "בסדר" לליגת העל בכל מיני סכנין, עם זה עטר תכנן לקחת אליפות?
    אותי הכשלון שלהם לא מפתיע, לא חשבתי שהם יהיו מתחת לקו האדום מן הסתם, אבל גם לא ציפיתי שהם יהיו מה שהי בשנים היפות שלהם.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

פיליאבסקי בלם מצוין, אבל בהגנה לא מסודרת גם שחקנים ברמה שלו ושל צ'וצ'ליץ' יראו כמו גולן חרמון ביום רע.

שאראנוב
    טוואטחה - פיליאבסקי - צ'וצ'ליץ' - אוראל דגני
    אביחי ידין - בוקולי
    חן עזרא - אייל גולסה - עידן ורד
    וויאם עמאשה

ובספסל יש לך שמות כמו קטן, דוידוביץ', קינן, משומר, תמיר כהן, דמאו, אנדלובו, אזולאי, תורג'מן וכו'...יש לחיפה סגל נהדר.