מחזור 9 בליגת העל: תל אביב שוב נצבעת באדום!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Captain Canada, ‏9/11/12.

1. RACING Member

לא השוויתי אף אחד לאף אחד. (להפך. תקרא- כתבתי שהפועל מגיעה לדרבי הזה במצב הכי חרא שיכול להיות מכל הבחינות)
    רק אמרתי שהאווירה של אז אחרי ההפסד שלנו בקזאן (הדיבורים שלהם של כמה הם הולכים לתת להפועל) מזכירה את הימים האלה, היהירות הזאת.

אבל זה לא מה שמשנה. מה שאני אומר זה שהם יותר טובים, אבל לא צריך לבוא מראש בגישה של הם מביסים אותנו. הפועל לא צריכה לפחד מאף אחד בבית שלה.
    שכל מי שיעלה ירק דם.
    אימון מסכם היום ברבע ל7 אגב.

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/12
  2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה נכון.

הפועל חלשה יחסית למכבי מבחינה מקצועית כמובן ולדעתי היא לא תוכל להתמודד מולה על האליפות בהמשך העונה. אם הליגה לא הייתה חלשה בצורה יוצאת דופן, הסגל הזה היה מסיים במרכז הטבלה ולא מדבר על אליפות אפילו. הגנה בינונית, קישור בינוני, התקפה קטלנית וצוות מקצועי גרוע. אבל, וזה אבל גדול, מלחמה ומוטיבציה לא פחות חשובים מאיכות מקצועית, ולדעתי המוטיבציה של שחקני הפועל לקראת מחר בשיא והם ירקו דם על המגרש אחרי השבועות האחרונים, עם תחושת ה"כל העולם נגדנו" והיכולת המקצועית הדלה. ביחד עם הקהל שיבוא באותן התחושות ויתן את התמיכה שהשחקנים צריכים, לא הייתי פוסל בכלל ניצחון של הפועל.

3. שער 7 Member

תן לי תיקו או הפסד מינימלי ואני המאושר באדם.

4. RACING Member

אני לא מצליח להבין איך אתה מסתפק ב?הפסד מינימלי?
    תיהיה בטוח שהם יחגגו ניצחון של 1:0 כמו ניצחון של 4:0. הפועל צריכה לנצח כל משחק בטח בבית שלה ועם הקהל שלה.
    הדבר שהכי לא בא לי בעולם זה לראות אותם חוגגים בצמתים אחרי.

5. Ice Cream חסה

אני לא חושב שהמשחקים בין בית"ר לסכנין הם שיעמום או זבל, אם להיות לרגע אוביקטיבי וזה קשה אז סכנין נתנה שנה שעברה 2 תצוגות מדהימות מול בית"ר, שהיו אנמיים וכלום לא הזיז להם. וגם לפני זה בעונת הדאבל כשבוזגלו כבש מול טדי ריק, או במחזור האחרון, או במשחק הזה עם השער העצמי של אבו ריא בטדי - זה לא היה כמו משחק מול הפועל רעננה.

מבחינה מקצועית: טיפה יומרני מצד אלי כהן לנסוע לדוחא עם ריקן, גלאבינה, בן שושן, לוי ועזריאל בהרכב. אם קוז'וקין פצוע (שיחזור כבר לבית שמש!), אז יש גם את ברק משה.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט בדיחה. עידן ורד מקבל שריקות בוז מהקהל שלו. אין לי כבר באמת מושג מה קורה בקבוצה שלי.

7. henry1 Member

עוד הופעה עלובה ביותר מבית היוצר של מכבי נתניה. מדאיג עד כמה בני יהודה לא היו צריכים להתאמץ כדי לכבוש. ההגנה האת פשוט גרועה לא משנה מי משחק. קרופניק/עידו לוי/בן הרוש, כולם נראים באותה יכולת וזה מתחיל להדאיג.

ועוד רוצים להחזיר את הקהל ביכולת הזאת. עצוב.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

1-0 מוצדק למכבי חיפה. קינן כובש אחרי שורד מעלה כדור מדוייק בקרן. עכשיו נראה אם הקבוצה מסוגלת להמשיך במשחק שלה.

והנה בא החבר משומר, עצל בהגנה שלו, גורם לפנדל ושוב שיוויון. רמה"ש עם התקפה אחת בלבד חוזרת למשחק...

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הופעה מבישה ומבזה. בני יהודה אפילו לא היו צריכים להתאמץ כדי לנצח אותנו. השער המקרי שלהם הכניס אותנו להלם.
    עמית שומוביץ?, ירדן כהן וסרג? לופו, שהיו טובים מול הפועל תל אביב, כלל לא הופיעו למשחק. אחמד סבע לא סופר אף אחד חוץ מאת עצמו.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

עד מתי אייל משומר?

11. South Boy Member

שקדוסי היה שחקן שלנו היה מחמיצן יותר גרוע ממשה ביטון, פתאום הוא נהיה סקורר.
    אוי אלוהים ישמור מה יהיה בסוף כבר, לפחות נשבר לי הלב בבית ולא בגשם של עכו.

12. הנתנייתי Member

קהל ראוי מגיע גם כשהקבוצה לא טובה.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית ברמה"ש, 1-1.
    כמו ברב המשחקים העונה הקבוצה הולכת קדימה, מגיעה להזדמנויות, מחטיאה וכמתנה מחלקת ההגנה מתנות. משומר פשוט חור מהלך.

בהחלט מגיעים מחמאות לבוקולי, אבל ברור שבמחצית השנייה הוא כבר לא יהיה מסוגל לתת דקות טובות. הברזילאי הוכיח משהו שאייל גולסה למשל כבר שנים לא מראה: נשמה. בכלל גולסה, הבחור לא נראה במגרש.

נראה מה יהיה במחצית השנייה.

14. henry1 Member

אתה צודק, אלא שאנחנו חיים בישראל, לא באנגליה. במה אנחנו שונים מקבוצות אחרות? יש יכולת/ציפיות - יש קהל. אתה חושב שאחרי הביזיון היום, ובכלל הבזיונות בחודשיים האחרונים, ככה יהיה אפשר למשוך קהל?

15. Raulito Madridista

בני-יהודה רחוקה מלהיות קבוצה גדולה או אחת שכיף לראות העונה. ובכל-זאת היא באה ופירקה את נתניה 3:0 כל-כך בקלות. ורק לפני שבוע אנחנו(הפועל) לא היינו פקטור במשחק בכלל. המשחק היום מראה עוד יותר את הכישלון בהפועל. נתניה מנגד נכשלה בענק וזה קרה בגלל טל בנין שלא ידע להוריד את השחקנים לקרקע, עד כמה שזה נשמע קלישאה. נתניה לא יכולה להיות כל-כך גרועה, גם אם ברור שבמשחקי הבית במגרש החדש העסק יילך יותר טוב.

בית"ר מגיעה לדוחא במומנטום אדיר ומשחק משעמם זה בטח לא יהיה, גם אם איכות הכדורגל תהיה פחות טובה. בית"ר תתקשה כי היא קבוצה מוגבלת מבחינת כלים בהתקפה, יותר נוח לה לצאת למתפרצות כמו נגד הפועל וסכנין תהיה זו שתחכה מאחור. החיבור בין אלי כהן ובית"ר כל-כך חזק וידוע שמדובר בקבוצה של מומנטום לכן לא אתפלא אם בית"ר תנצח. סכנין ניצחה עד עכשיו את הקבוצות פח של הליגה.

זה לא נראה טוב מבחינת אלישע לוי כשבאר-שבע בדרך להפסד במשחק בעכו. הפסד שני ב-9 מחזורים זה לא נורא, בתנאי שיש יותר מניצחון אחד בכיס.

יש לחיפה מחצית שלמה לתקן אבל אני לא זוכר אותה כל-כך מפוחדת בקריית-אליעזר, בטח נגד קבוצה בסדר גודל של רמת-השרון. להגנתו של עטר אפשר להגיד שהמחשבה לשתף את בוקולי נכונה.

כרגע אין שערים במשחק הפועל חיפה - אשדוד. תיקו רע מאוד לשתי הקבוצות לדעתי. חבל מבחינת אשדוד לאבד מומנטום טוב דווקא נגד קבוצה כל-כך חסרת ביטחון, והפועל חיפה חייבת להתחיל לנצח וזה צריך לקרות בבית.