מחזור 9 בליגת העל: תל אביב צהובה - 0-1 למכבי על הפועל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏28/10/15.

1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

1.מה הייתה התגובה של ההנהלה שלכם ל"לשחוט, לרמוס, לרצוח, להרוג"? מה תגובת ההנהלה שלכם לשלל השירים עם מילים דומות?
    2.איך ההנהלה עודדה את השלט שתלינו?
    3.איפה כתבתי שפיו פיו זו אלימות וגזענות?
    4.אם שחקן של הפועל הייתה קורא לשבור לשחקני מכבי את הידיים והרגליים באמת הייתי אומר שזה לא בסדר. בגלל שאף שחקן של הפועל לא צוטט אומר משהו כזה, אין שום קשר לזהבי ואתה מוזמן להפסיק לגנוב דעת.

Fabio Junior ו-Hapoel_Tel_Aviv אוהבים את זה.
  2. Turgi Guest

שלט מביך. קצת מאוחר להוריד אותו כשהוא מורם בתוך האיצטדיון וקצת שונה מלתת לשלט להיות תלוי במשך כל האימון במתחם האימונים בו להנהלה יש שליטה.

אצלכם השחקנים לא אומרים לשבור רגליים. הם מסתפקים בלעשות את זה. שי-לב.

3. עידן444 Member

הגיוני שלא נתקלת. לא היית אמור. זה בדף המועדון הרשמי של מכבי נתניה הקטנה שהפועל ב"ש הגדולה לא סופרת.
    תכנס... נראה לי שאתה תרגיש שם בבית. ב- 48 השעות האחרונות יש שם יותר אוהדי ב"ש מאשר אוהדי נתניה. ואיך לומר בעדינות... הם לא בדיוק באים לברך לשלום...

4. Hapoel_Tel_Aviv Member

תאמין לי שאם שי אבוטבול היה רוצה באמת לשבור רגליים הוא היה שובר, בסך הכל זה היה מפגן מביך מצדו שנועד להראות שהוא כאילו נלחם.
    מי שבא במטרה לשבור רגליים עושה את זה, בקבוצה שלך אמורים לדעת את זה במיוחד.

5. Turgi Guest

ראיוס שיחק במכבי חיפה.

6. Hapoel_Tel_Aviv Member

מהתגובות שלך בפורום אני מבין שאתה אוהד חיפה, אם לא כך הדבר אז קח את זה כדוגמה לשחקן שבא במטרה לשבור רגליים (לא שזה מצדיק את מה שעשו לו בתקשורת אחר כך, הרחקה ל3 משחקים משקפת)

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההנהלה שלכם גינתה את השלט? את השירים עם מילים דומות? עשתה איזשהו צעד נגד הקהל בגללו? קשקשן וגנב דעת.

8. Turgi Guest

לא.
    ההנהלה שלנו לא טענה להסתה לרצח במקרים אחרים.

קשקשן וגנב דעת.

9. South Boy Member

לא נתקלתי בסרטון הזה לא כי הפועל באר שבע "הגדולה" לא סופרת את מכבי נתניה "הקטנה", פשוט כי שום קבוצה אחרת בארץ שלא קוראים לה הפועל באר שבע לא מעניינת אותי ואני בטח שלא מחפש בפייסבוק דפים של קבוצות אחרות בזמן הפנוי שלי.
    זה נראה לי ממש מצחיק שאתה מדבר ככה על כל אוהדי באר שבע בגלל כמה משועממים, זה כמו שאני יגיד שאוהדי נתניה לא מפסיקים לחפש את אוהדי באר שבע בטוקבקים בוואן אבל ברור לי שמדובר בתלמידי יסודי או מובטלים בני 60 שאין להם מה לעשות עם עצמם, אני מניח שגם אתה בתוך תוכך יודע שמדובר בחתך מאוד מסוים של אנשים בשני הקהלים ואני לא חושב שזה אמור לעניין אותי אותך או כל מישהו שלא כותב טוקבקים בפייסבוק או באתרי ספורט בזמנו הפנוי.
    וסתם כהערת אגב, לא הבנתי מה הקשר של זה לשלט שדיברו עליו לפני, ממה שאני ראיתי בתגובות לסרטון הזה היו שם סתם הקנטות שגרתיות בין שני קהלים שרוצים לייצר יריבות (אני לא ממש מתייחס לזה ככה) ולמען האמת הסרטון שהדף הרשמי של המועדון העלה דיי יוצר אנטגוניזם כלפיו כך שאני לא מבין מה לא בסדר בזה.
    לא צריך לעשות מכל זבוב פיל.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

או שאתה אובססיבי או שאתה עם רגשי נחיתות מטורפים. ..

כבר אתמול אני אישית רשמתי שכל אחד אמר את דעתו ועוברים הלאה, מאז אם אני לא טועה אף אוהד באר שבע לא כל כך הוסיף משהו בנושא ומאז אתה דאגת להזכיר את זה לפחות 3-4 פעמים.. אז אל תשכח מי אובססיבי יותר.

11. עידן444 Member

אני מסכים עם כל מילה ומילה ממה שכתבת. זה שלא ראית את הסרטון המדובר כי הוא בעמוד הרשמי שלנו עומד לזכותך ולא לחובתך(זו לפחות היתה כוונתי ולא יודע למה לקחת את זה לשלילה). מי שעשה "מהזבוב פיל" הוא לא איזה ילד מפגר חסר מושג שמגיב ב- ONE אלא אחד האוהדים הכי מוערכים שלכם, אחד שגם באופן אישי אני מאוד מעריך ואוהב מאוד את "הפטריותיות הבאר שבעית שלו" אפילו שהוא מגזים ומאדיר יתר על המידה- הוא בהחלט ראוי להערכה @Sir Alex Ferguson. כל הסיפור הזה החל להתגלגל ממנו גם כאן וגם באתר האוהדים שלכם והתחיל לגרום לאנשים לאכול סרטים על מכות... על משחק מלוכלך(כאילו שבכלל יש לנו שחקנים מלוכלכים וכסחנים בסגל... אין אחד כזה... רק ערן לוי כזה וגליץ' אחד שלו על גילי ורמוט בעונה שעברה יותר אלים ומלוכלך מכל הכניסות שהיו בקליפ הזה יחד- אבל ערן לוי כידוע לא משחק...).
    מה כל כך הרבה אוהדים שלכם עושים בדף הרשמי שלנו באמת שאין לי מושג... אבל כנראה שגם סר אלכס היה שם, אז כנראה שלא כולם ילדים מפגרים.
    הקשר לשלט הוא שיש כאן אותן האשמות. בעיני השלט הזה גרוע פי כמה.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כמובן שהשלט הזה פה זו ליגה אחרת. בושה שהנהלת הפועל תא מתירה לשלט כזה להישאר בעינו. מראה הרבה מאוד על המועדון הזה.

13. עידן444 Member

אגב, אם הזכרת את הטוקבקים ב- ONE- כל אחד שעוקב ומכיר את התופעה הזו מהשורש שלה יודע בדיוק מאיזה כיוון הטמטום הזה החל...

14. Hapoel_Tel_Aviv Member

????? - ????? ???? ??? nrg - ...????? ???? ????? ???:
    מעניין אם דעתך זהה גם על המועדון הזה.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

למועדון אין יד עם איזה שלט האוהדים עולים ליציע. בשטח האימונים למועדון יש את כל הכלים ללכת ולטפל.
    אם תגיד לי שאוהדי מכבי שמו שלט כזה במתחם האימונים והנהלת מכבי לא פעלה להורדתו- אז אין הבדל.