מחזור 9 בליגת העל: תל אביב צהובה - 0-1 למכבי על הפועל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏28/10/15.

1. Raulito Madridista

הדיבורים על רמזי ספורי הם שבנוער הוא היה גדול, לא יודע, אני מעולם לא בדקתי את זה. אני זוכר שהוא ועדן שרם בנו את שער הניצחון נגד ק"ש בפלייאוף בעונת 2012/13, ניצחנו 1:0 מבלי לבעוט לשער או לעבור את החצי וזה היה רגע מרגש ועצוב בעת ובעונה אחת, הבנתי כמה אנחנו קבוצה חרא. ונחזור לרמזי - יש לו אתלטיות, מהירות, הוא גבוה. אולי לנוער זה מספיק. מצד שני, אני חושב שלא מדובר כאן בכשל של מאמן כזה או אחר אלא פשוט בשחקן טיפש. ניסיונות בעיטה מ-40 מטר, חוסר מודעות עצמית. לכאורה דברים שאפשר לשפר אבל הוא פותח כבר עונה רביעית בבוגרים ולא ראיתי ממנו כלום. אני חושב ששחקן עם אינטיליגנציית משחק כל-כך נמוכה - מקומו לא בליגת העל. אגב, חברים אמרו לי שאבא שלו מעורבב חזק בהפועל או משהו כזה, אולי יש הנחייה מלמעלה. אני לא אתפלא

2. Turgi Guest

דור שכחת את שיר הדרבי הכי טוב שלכם!

3. Turgi Guest

http://srv1.Xxx.co.il/9/5633366f07079.Xxx

אחרי זה אל תשכחו לספר לנו שפיו פיו זה הסתה לרצח, לה פמיליה זה ארגון פשע, ויורי טאליבן הוא איש תמים שבמקרה חטף גרזן לראש.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  4. Fabio Junior Member

נו יופי אז גם אצלנו יש מפגרים, זה עושה את שאר האלימות לבסדר? בחייאת אנשים

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

5. Turgi Guest

כרגיל אתה מיתמם.
    אלימות יש בכל מקום ואף אחד לרגע לא אמר שזה בסדר.
    אבל רק בהפועל תל אביב זה מתבצע בעידוד ההנהלה ואף אחד שם לא טרח להוריד את זה.
    איך כבירי אמר? ״האולטראס זה אנשים טובים סך הכל״

הפועל תטען שארועים כמו פואד קראו בגלל שזהבי הסית לרצח, אני טוען שהקהל של הפועל אלים בלי קשר וההנהלה (בניגוד לבית״ר או מכבי) לא עושה עם זה כלום.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  6. Hapoel_Tel_Aviv Member

כרגיל אתה מתמם, לך תבדוק את השלטים שהיו תלוים עד לא מזמן בקריית שלום לפני דרבי ("אין אדומים אין פיגועים", "אדום תמורת שלום", "טועמה מחבל", אני חושב שגם היה משהו על ראדי) לך תבדוק גם מה אוהדי ביתר תולים ושרים באימון לפני משחקים נגד הפועל או סתם בפתיחת עונה למשל.
    לך תבדוק שטביב נותן לLF כרטיסים ומקום לאחסן את העידוד והשלטים ומכיר בו כארגון רשמי, אז מהשהוא אומר בתקשורת שהוא נלחם (והאמת זה לא תפקידו להלחם בהם)
    פשוט לא דואגים לציין את זה בתקשורת (אולי כי המתחם סגור בפני תקשורת - אצל מכבי)

Fabio Junior אוהב/ת את זה.
  7. סמואל אטו Member

רק תזכיר לי מתי בפעם האחרונה הם שלחו נציג לתוך המגרש כדי לתקוף שחקן כדורגל?

8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אף אחד במכבי של היום לא משאיר שלטים כאלה תלויים יותר מדקה.

9. Hapoel_Tel_Aviv Member

הם שלחו? אתה מציג את זה כאילו זה איזה מבצע מאורגן של ההנהלה לתקוף שחקן
    ולגבי תקיפות - תשאל את החברים שלהם מהכדורסל ש"שלחו" (כלשונך) שחקן ליציע לתקוף אוהדים.

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלט סביר לגמרי, על מה אתה מתבכיין? מה זה שונה מ"לא תצאו מפה חיים" או מ"נשחוט אתכם" או שאר הביטויים שכל קהל בליגה משתמש בהם? ביום שבן רייכרט היה אומר "נשבור להם את הידיים והרגליים" תשווה את זה לפיו פיו, וההשוואה ללה פמיליה נעה בין זלזול באינטלגנציה של חברי הפורום להיותך חלאה אמיתית שלא רואה את ההבדל בין שלט לאלימות פיזית וגזענות.

Fabio Junior אוהב/ת את זה.
  11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בנוגע לדרבי, הייתי מת לראות משחק מותח היום אבל לצערי אני לא רואה את זה קורה. הפועל חלשה מאוד, ראינו שגם לבונקר מול באר שבע יש גבול מסויים שסופו להפרץ. כשהראשון של מכבי יגיע יגיעו איתו עוד כמה שערים. השאלה היא רק מתי הוא יגיע.

בנוגע אלינו, בן שמעון זה לא ירון הוכנבוים. הוא יודע להכין קבוצה ויודע לזהות את הבעיות הבסיסיות שיש לנו במרכז הקישור. שוב פותחים עם דרניציץ וקריאף שאף אחד מהם הוא לא קשר שנטו מתעסק בהגנה. אם בן שמעון יעשה את ההכנה המינמלית, אין לי ספק שהוא יכול לנצח היום.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. עידן444 Member

האוהדים של ב״ש אוכלים את הראש כבר כמה ימים על סרטון עם גליצ׳ים ומשכנעים את עצמם שהם באים לקרבות רחוב וחוששים שהולכים לשבור לשחקנים שלהם את הרגליים.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  13. Raulito Madridista

התנהל דיון כל-כך יפה על הדרבי גם מצד אוהדי קבוצות אחרות עם אזכור של משחקי עבר, קצת פרשנויות ועוד. בואו לא נהרוס את זה.
    ובמעבר חד:

- לפני הרצף העגום בעונה שעברה מול מכבי פ"ת - הצליחה מכבי חיפה לנצח אותה בשבעה משחקים רצופים. לא יודע למה, יש לי תחושה לתיקו היום, אולי שתי הקבוצות חוששות להפסיד, אני מקווה שהרצון לנצח יגבור על התחושה הזו. מכבי חיפה הרי מאוד לא רוצה לעשות צעד לאחור ומכבי פ"ת מצידה עם שרשרת הפסדים מתסכלת למרות כדורגל לא רע בכלל. אני עדיין מקווה שיום אחד נראה את חן עזרא ועטר שוב משתפים פעולה במכבי חיפה וככה היא תוכל להיות במיטבה. מעניין לראות את היכולת של יוסי בניון. מכבי חיפה תצטרך להיות סבלנית ולא להיקלע לפאניקה אם השער לא מגיע מהר וסביר להניח שהוא לא יגיע מהר. מכבי פ"ת משחקת כדורגל פשוט אבל יעיל, נראה מה יהיה.

- הכיסא של טל בנין רועד, הפועל חיפה חייבת ניצחון היום בסמי עופר נגד סכנין, שרק תחכה לצאת למתפרצות ולסגור עניין. בעונה שעברה סכנין ניצחה בכל שלושת משחקיה נגד הפועל חיפה ולא ספגה אף שער. מוגרבי חוזר לסגל אבל פותח על הספסל. בהפועל חיפה אני מקווה לראות אספקת כדורים לעבר לאלא, זה התפקיד של חנן ממן שלא מצליח להתעלות מעל הבינוניות של יתר חבריו.

- עירוני ק"ש פייבוריטית ברורה נגד עכו, השאלה אם היא אוהבת את המשבצת הזאת. קשה להסביר את הטעויות בהגנה בישורת האחרונה של המשחק נגד בני-יהודה וחבל מאוד מצידה, ק"ש הייתה יכולה ליצור משולש צמרת גדול כשניצחון במשחק הזה היה מעלה אותה ל-15 נק', רק נקודה פחות מהמוליכות. ק"ש העונה נהנית מיכולת משודרגת של אחמד עאבד ואני מחכה שגם דויד מנגה שכל הזמן פצוע - יצטרף אליו ויישדרג את משחק ההתקפה עוד יותר. רועי קהת שכמובן עזב - בולט בחסרונו. עכו שפתחה את העונה לא רע והפתיעה לטובה - עלולה למצוא עצמה מתחת לקו האדום.

14. Turgi Guest

במכבי לא תולים שלטים כאלה מאז מאז שהפסיקו לתת לאוהדים לתלות שלטים כאלה. בהפועל הכל בסדר. אף אחד לא ראה....

אין לי בעיה עם קהל אלים. אני בניגוד אליך מודה שבכל קהל יש קבוצה אלימה. גם אצלנו.
    הקהל של מכבי וביתר אלים, אבל לפחות לא בוכה על הסתה כזו או אחרת.

אם תנועה של אקדח עם היד זו הסתה. לקרוא לשבור לשחקנים את הרגליים, בעידוד ההנהלה זה מה?
    אני רוצה לראות שלט כזה תלוי בקצף....

אני חלאה? אתה קורא לפיו פיו אלימות וגזענות.

15. South Boy Member

אפשר קישור של הסרטון המדובר? לא נתקלתי בשום דבר כזה.