מחזור 9 בליגת העל: ה.ת"א מנצחת 0:2 את מכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏5/11/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דור, גם אם הפועל תפסיד 5:0 כן? מה זה משנה? בליגת לוזון זה לא שווה כלום כשיש קיזוז, סך הכל החלטה מצוינת של גוטמן אם הם פצועים! אם לא אז זה באמת החלטה מטומטמת אבל אם הם פצועים למה לסכן מישהו מהם כשיש עוד 22 משחקים ועוד קיזוז ועוד 5 פלייאוף וגם עוד 2 באירופה?

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה שמעת אותי בוכה? אני ממש לא בוכה אני רק יוצא נגד כל אלו שמעיזים לבלבל את השכל על השינויים בהרכב...ועובדה שהיום מכבי נראתה הרבה יותר טוב, לא 100 אחוז אבל הרבה יותר טוב.

3. Green Lantern Member

http://www.youtube.com/watch?v=uNyaEEp8p1w

לפני המשחק מחרתיים החלטתי לראות את התקציר של המשחק מהעונה שעברה כדי להבין מה באמת הלך על הדשא.
    מהיציע זה ניראה שישבנו עליהם הרבה פחות מאשר בתקציר,אבל אין ספק שעלינו למשחק הזה במוטיבציית שיא במטרה ברורה לנצח.
    לעומת זאת הפועל,שכל השנה בילבלו לנו ת'מוח כמה אטרקטיבית עלתה בצורה פחדנית לגמרי,זה היה כ"כ לא פייר ולא הוגן שבסופו של דבר זה השתלם לה,הניצחון הזה היה הפועל תל אביב אמיתית,כזאתי שגונבת נצחונות במשחקי חוץ קשים,לא הקבוצה שהתחפשה אליה במהלך העונה שעברה ודפקה חמישיות,שהייתה אנטיאזה לכל קבוצות הפועל לדורותיה.
    לא הצלנחו לחזור לעצמנו אחרי הגול של לאלא שהעלה אותם למקום הראשון ובעצם גמר הכל,גם אחרי שהצלחנו לחזור למקום הראשון,היינו בלחץ טוטאלי.

יאללה כוסאמק,תחזירו לנו את הכבוד.

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

להחזיר את הכבוד? רק אחרי מחזור 35.

כמו שעומר אמר, המשחק מחר לא חשוב להמשך הדרך. תנצחו 0:3 .. זה לא ישנה דבר, אולי נפילה מוראלית אצל הפועל תל אביב, אבל הם יצאו ממנה במוקדם או במאוחר, ועד סוף העונה הקבוצות יהיו שוות. כנ"ל אם תפסידו.

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/10
  5. alexshw Member

על ההרכב שאנחנו נעלה מחרתיים, קוף היה אומר הפקולטה למדעי העץ ובצדק.
    שחקן יצירתי אחד למעשה.
    אני באמת ובתמים הייתי עולה עם סלליך במקום קטן ועם סילבה במקום בוקולי.
    הצבתו של משומר במקום עותמאן הפצוע יוסיף גם מימד של נגרות.

6. Igi Member

הצמד סילבה את קולמה היה מעולה נגד מכבי ת"א, אני בכלל לא מבין מה הקטע שהוא בונה על בוקולי עם הברזילאי היותר מוכשר לא פצוע...

7. alexshw Member

פורטוגלי.

8. Green Lantern Member

המשחק מאוד חשוב להמשך הדרך,אולי הוא לא קריטי ולא משחק של הכל או כלום,אבל הנפילה המוראלית במקום של הפסד או הבוסט במקרה של ניצחון ועל אחת כמה וכמה התפוצצות היא גדולה מאוד.

אולי על הטבלה זה פחות משפיע,אבל זה משחק שכל כך חשוב לנצח.הרבה זמן אני לא זוכר משחק חשוב,מאז אותו הפסד המועדון פשוט צולל למטה בכל החלטה ובכל מסגרת,ניצחון משכנע יכול להרים אותו בחזרה למעלה.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עודכנה הטבלה. כמו כן טבלת מלך השערים, הבישולים, והאדומים. צפו לעוד עידכונים ביומיים הקרובים כמובן.

עריכה:

עודכנו גם ממוצעים וכיבוש/ספיגות.

קהל יעודכן מחר, כמובן בהתאם לתוצאות של המשחקים הנוספים הם והטבלה יעודכנו בהתאם.

תמשיכו לעקוב

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקשר להרכב היום. קודם כל אני חושב שההרכב מצוין, אולי למעט עטר האגואיסט אבל היום ב-70 הדקות הראשונות שיחקנו מצוין, לא טוב, מצוין. ב-20 הדקות האחרונות היתה נפילה דראסטית לא מוסברת אבל עד לדקה 70 באמת שיחקנו יוצא מן הכלל, זה היה צריך להיות 7 או 8 עד לדקה הזאת. מאדוניאנין שיחק היום קצת יותר למעלה והיה יותר טוב אבל זה עדיין לא זה. ראנגלוב חייב להמשיך לשחק בשפיץ, ח-י-י-ב! הוא שיחק כמה, 4 משחקים במכבי? 3 בישולים וגם גול בכורה היום, כשבשאר המשחקים הוא בכלל שיחק באגף. עם קצת מזל הוא היה מסיים היום עם צמד אולי יותר אבל למה להיות חזירים? שימשיך לקבל את הביטחון בשפיץ ואז גם יגיעו שערים. אם הוא ימשיך ככה, מכבי תהיה במצב טוב. דור מלול מצוין. היה לו ולזיו כל אחד איזה חור בהגנה אבל חור אחד שניים ב-90 דקות אני קונה כי מה שקיבלנו עד עכשיו היה 50 חורים ב-90 דקות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/11/10
  11. Fanatic Member

מי שעשה את ההבדל בין המשחק היום לבין המשחק במחזור הקודם נגד הפועל חיפה, זה סידיבה. עם כזה גרזן אי אפשר לא לשלוט במרכז השדה. שילוב שלו ושל אלברמן בכושר יהיה בגדר חלום.
    בזכות זה ראינו היום ברוב חלקי המשחק הנעת כדור נכונה ולא כדורים ארוכים מגעילים כמו נגד הפועל חיפה. ייני פשוט פרווה ואם סידיבה לא משחק אנחנו בבעיה.

אם ראנגלוב ימשיך לשחק כמו שהוא משחק במשחקים האחרונים, קולאוטי יראה הרבה ספספל, וחבל, אני עדיין מאמין שכשהוא יחזור לכושר הוא יהיה מצוין.
    דור מלול באנקר בהרכב במקום סבן המסננת. זיו היה היום טוב יחסית. ואין מה להגיד על צמד כמו ניבאלדו ופאביצ'ביץ'.
    בוזגלו היה היום מצוין. סוף סוף אפשר להגיד שהוא בכושר טוב, רק שישמור על יציבות.

עטר, כמה כשרון ככה אגואיסט. אבל הוא שחקן מאוד מאוד מסוכן ואני בכל זאת שמח שנימני ומזרחי כן בחרו לעלות איתו בהרכב למרות הכל.
    הוא עשה כמה מהלכים מסוכנים היום, אבל למרות זאת גם הרבה שטויות.
    למרות מה שהרוב כאן חושבים הוא אחד השחקנים הבולטים שלנו עד עכשיו, ולדעתי להוציא אותו מההרכב זו טעות.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/9/182549.Xxx מכבי נתניה - הפועל עכו http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/0/182560.Xxx

ראשון, ה-07/11/10. 20:00 בערב. אצטדיון הקופסא.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/1/182041.Xxx
    מכבי נתניה מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-5 ובמאזנה ישנן 15 נקודות. במחזור הקודם הביסה הקבוצה בחוץ 4-0 את הפועל אשקלון של גיא עזורי.
    היהלומים פתחו את העונה בצורה טובה ולקראת המשחק מול העכואים ישנה דריכות רבה, מאחר ובקבוצה רוצים לנצח את המשחק כדי להתבסס בצמרת הליגה. בקבוצה ניסו במהלך השבוע להלהיט את השחקנים לקראת המשחק, משימה לא פשוטה לאחר שקבוצה כה צעירה מצליחה לנצח בתוצאה כה גדולה. מחירי הכרטיסים לשער 4 יעמדו על 30 שקלים ובמועדון מייחלים לראות אוהדים רבים גודשים את היציעים.
    אופיר עמרם, עמרי בן הרוש ומאור פרץ פצועים ואפילו לא יכללו בסגל. אוראל דגני, מריאנו קפורלה וניר נחום לא התאמנו במהלך השבוע בצורה סדירה, אך שלושתם צפויים לעלות למשחק עם זריקה. במידה ולא יצליח אחד מהבלמים להיות כשיר, יקבל עדי נימני הזדמנות בהרכב הפותח. במידה והפציעה תכריע את ניר נחום, יעלה במקומו מאור עשור, שאיבד את מקומו בהרכב במחזורים האחרונים.

הרכב משוער: קרלוס אריאס; מריאנו קפורלה, לאוניד קרופניק, אוראל דגני, טל מעבי; קובי דג'אני, ניר נחום, חן עזרא; פירס מוגרבי, דלה ימפולסקי, אחמד סבע.

http://www.kufsa.co.il/pictures/year/10-11/League/day1/_DSC6959.Xxx
    יחזרו לחגוג במגרשם הביתי? שחקני מכבי נתניה.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/8/182028.Xxx
    הפועל עכו מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-7 ובמאזנה ישנן 12 נקודות. במחזור הקודם הביסה הקבוצה 3-0 את עירוני קריית שמונה של רן בן שמעון.
    הנצחון על מי שהוליכה את ליגת העל מזה כמה מחזורים גרם לעכואים לפתח תאבון בריא ואמונה שניתן לנצח בכל מגרש. סך הכל הקבוצה מציגה כדורגל טוב ויש לה כלים בהתקפה שיכולים לעשות עבורה את העבודה בכל משחק וזה מה שאלי כהן מנסה תמיד לשדר לשחקניו, שמצידם באים בכל משחק רעבים. בקבוצה יודעים היטב שנצחון שווה התקרבות לצמרת הליגה והתרחקות מהתחתית.
    לנרות שהיה נראה שמי שיחליף את ניקולס פלצ'וק הוא מוחמד כליבת, בסופו של דבר מי שיחליפו הוא ליעד אלמליח, מה שאומר שהקבוצה תפתח עם קישור אחורי מעובה, הכולל שלושה שחקנים. מהרן רדי, שלא התאמן על הקבוצה במשך כל השבוע עקב מחלה יפתח בהרכב.

הרכב משוער: דודו גורש; דימקו פידליס, איציק כהן, שמעון הרוש, רן קוז'וק; בן בנימין, ליעד אלמליח, מהרן רדי, איברהים עבדול ראזק; ג'קו עראפת, רועי דיין.

http://www.kufsa.co.il/pictures/year/05-06/day18/ugn0027x.Xxx
    חוזר לקופסא. איברהים עבדול ראזק.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם מחר בקופסא אין 4,000 צופים נתנייתים - אכזבה

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את המשחק של מכבי תל אביב מול הפועל אשקלון ואני מסכים לגמרי עם העובדה שאת המשחק ניתן לחלק לשניים - עד הדקה השבעים ומהדקה השבעים. החלק הראשון היה בשליטה של מכבי תל אביב, למרות שמדי פעם הפועל אשקלון ניסתה להבריק בהתקפה מתפרצת. בחלק השני מכבי תל אביב נסוגה לא רק במגרש, אלא גם בכל מה שקשור להתלהבות ומרץ. סך הכל, החמצות רבות של השחקנים בצהוב.

15. Raulito Madridista

הפסד בחיפה יהיה קריטי, מה אתם מקשקשים, אי-אפשר לבנות על הקיזוז או הפלייאוף גם העונה הנוכחית. מה, בכל עונה נצליח לנצח בחיפה ועוד במאני-טיים? יכול להיות ששחקנים יעזבו בינואר(שכטר ואניימה בעיקר) וצריך לעשות כמה שיותר עד שהם ילכו.
    לאוהד חיפה - ממש לא שכבתם על השער שלנו במשחק בעונה שעברה. הזדמנות אחת טובה מאוד בנגיחה, בעיטה ליד הקורה של רפאלוב סמוך להפסקה וגם הקפצה של בוקולי מעל אניימה אחרי מסירה מטופשת של דדי. חיפה הייתה בעלת יתרון קל - שליטה אופטית לחלוטין. דווקא הפועל החמיצה מצב טוב - לאלא בעט ברשלנות אחרי מסירה של ורמוט במתפרצת.

בנוגע למשחקי אתמול:

היה סביר להניח שהפנדל והכרטיס האדום שספג גונזאלס(אוהדי בית"ר צריכים לשאול - עד מתי?) ישבור את הקבוצה מנטאלית בטח בסיטואציה בה היא הגיעה למשחק. אבל גם בארבעים הדקות לפני זה - בית"ר לא יצרה כמעט כלום. לא הייתה מספיק רעבה כדי לנצח. השער השני של ביטון היה מבצע קלאסי, לטעמי הוא טוב פי כמה מאבוחצירא שכבש באותו קצב פחות או יותר לפני שנתיים, משום שהיום פ"ת קבוצה חלשה מאוד וביטון בקושי מקבל כדורים במשחק מחוליית הקישור שלו, הוא פשוט עושה מכל מסירה מעל ומעבר. אלבארז היה זה שנפל מההטעייה של ביטון - הוא נראה כמו הצל של עצמו העונה וממנו לא ציפו. מלמיליאן צריך 'לזעזע' ולשים את המפתחות, אני לא זוכר בית"ר כזו חלשה מאז שאני רואה כדורגל. הקבוצה ששרדה רק במחזור האחרון ב-03\2002 הייתה אפילו טובה יותר עם המלחמה של אינדיו, המצבים הנייחים של זוהר והגולים של קוביקה.

בשבועות האחרונים ק"ש מציגה - ממלאים את הדלי מים ואז בועטים בו. אלרואי כהן כבש שער נפלא עם הרבה טכניקה, הקפיץ לו את הכדור תוך-כדי השתלטות וירה לרשת לפינה הרחוקה, הקבוצה שכבה על השער של איינוגבה ואפילו כבשה שער שני בזמנים שבדרך-כלל ממוטטים את הקבוצה היריבה - 15 שניות מפתיחת המחצית השנייה. ואז הספיקה לבני-יהודה התעוררות מאוחרת. קשטן גנב נקודה, אין ספק, אבל אולי זה טוב כי הקבוצה שלו חייבת להתחבר. בלילי מפתח כושר הבקעה וגם משה ביטון נרשם אתמול על הלוח הנכון, נדמה לי שער בכורה שלו העונה בליגה. בן-שמעון חייב לעבוד עם השחקנים בפן המנטאלי - הם צריכים להמשיך לרוץ גם אחרי שהם מובילים. הראש של עמאשה עדיין בשלישייה שדפק בבלומפילד לפני חודש.

לא בכל יום באר-שבע תפתח משחק עם גול כל-כך מהיר ותפגוש יריבה כל-כך חלשה. את הנקודות היא השיגה אבל למה לא לדרוס את הפועל רמת-גן? השער השני של באר-שבע היה דליקטס, התקפה מתפרצת אדירה ואחרי מהלך אדיר של מליקסון אסולין כבש מקרוב. גם דוד רביבו ניהל את המשחק כמו שצריך לפי מה שאפשר היה לראות מהתקציר.

בימים עברו משחק בין מכבי פ"ת להפועל חיפה היה מנפק תיקו מאופס דל באירועים. אתמול - להיפך. הקבוצה של ניצן שירזי חזרה לליגה, אין ספק. בן-בסט היה ענק, מסוג ההופעות שיש לו אולי פעמיים בשנה. מכבי פ"ת של פרדי דוד היא אחת הקבוצות המוכשרות בליגה, שלישיית חוד קטלנית וקישור לא רע - אבל כשמגמאדוב נותן שער במתנה ליריבה אז אין מה לעשות. מדובר בהפסד קשה לטעמי כי לפ"ת אסור לאבד נקודות נגד קבוצות נחותות ממנה אם היא רוצה להגיע לפלייאוף העליון, והשנה היא כבר איבדה יותר מידי נקודות. חבל על האדום שספג טל בן-חיים, שוב זה קורה לו. בקצב הזה, עומר גולן יגיע לאיזור ה-20 שערי ליגה.

לקח לה קצת זמן לכבוש את השער הראשון, אבל מכבי שיחקה טוב אתמול למרות שאשקלון הקשתה ולא נתנה לה לייצר מצבים איכותיים מידי. מכבי בעיקר הרימה או התבססה על מבצעים אישיים של עטר ובוזגלו שהציגו משחק טוב והיו צריכים לכבוש. הגול של סידיבה היה מגעיל אבל למכבי הגיע ניצחון ביותר מהפרש של שער אחד. אשקלון בנויה יותר מידי על ערן לוי שגם במשחק בינוני אומנם הדביק כדור לקורה, אבל הרי ברור שיהיו ימים שקבוצות יצליחו לנטרל אותו פרט למצבים הנייחים.