מחזור 9 בליגת העל: ה.ת"א מנצחת 0:2 את מכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏5/11/10.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם בארץ קבוצות יותר טובות מבית"ר לא יכולות לחבר שתי מסירות אז אל תצפה את זה מהקבוצה שלך. אין מה לעשות, על זה דיברנו כשהנבחרת שיחקה. לכדורגל הישראלי יש לפעמים רגעים נחמדים שאותם אנחנו צריכים להוקיר, אבל ברב הזמן הרמה מאד מאד בינונית. אני לא יודע אם זה יקרה כי מדובר בקבוצת צמרת, אבל תשים לב במשחק ביום שני כמה פעמים הקבוצות מאבדות כדור בצורה שלומיאלית...

2. alexshw Member

בית"ר בכאלה צרות.
    אך עדיין יש מחצית ואולי אורי ירביץ ציונות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    כי מאמן ליגת על רציני, הוא לא.

מה שכן, היעדר קהל משחק דווקא לטובת בית"ר.
    תארו לכם 10000 איש צועקים ומקללים עכשיו.

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/10
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית"ר העונה קבוצה שרק נגד הגדולות אולי תראה משהו חיובי. ברגע שהירושלמים עומדים מול קבוצה שלא נקראת מכבי/הפועל ת"א או מכבי חיפה לשחקנים יש בעיה להעלות את הרמה שלהם. אז זה נראה כאילו הם באמת קבוצה בינונית להחריד.

4. קרלס פויול5 Member

בית"ר ירושלים נגד הפועל פ"ת, משחק תחתית קלאסי.

5. ENGLAND Member

2-0 לבאר שבע בחצי,
    נראה רק מאוד לרמת גן
    שלומי דורה נכשל עד עכשיו וחייב ללכת הבייתה.
    כל מי שהוא הביא זבל מאופס.
    הספרדים שיחקו בליגה חובבנית עד לפני שנה
    בן לולו חבר שלו האפס הזה עם גול עצמי, שבוע שעבר החטיא שני
    גולים בטוחים מול השוער, מול הפועל חיפה כולו ידעו וראו שפתח רגליים.
    סרור הדיביל הזה שלא מתאים לגנון.

שלומי הבייתה.

לא מאמין שאני אומר את זה, יובל נעים היה יותר טוב

צריך לברר אם ערן קוליק פנוי

6. Raulito Madridista

ידין, דה-סילבה ושכטר מחוץ לסגל הפועל לקראת המשחק!
    חזרתי הביתה מהעבודה וראיתי את שמם בכותרת עם המילה 'לא', תיארתי לעצמי שגוטמן מעדיף לשמור אותם על הספסל. לטעמי מדובר בהחלטה גרועה מאוד! חיפה בכל-זאת קבוצה טובה, יש כאן יהירות והסיכויים שלנו לנצח צנחו משמעותית - היתרון חוזר למכבי חיפה. פרנסמן - בעע, לא חשוב מי יפגוש מולו, יעשו לו פורפרה.
    בצד של חיפה - אני מקווה לראות את דוידוביץ' חוזר להרכב כי מגיע לו אחרי המאמצים שעשה. השאלה היא האם זה כדאי כי הוא לא שיחק חמישה חודשים. בכושר הנוכחי של דוידוביץ' לא בטוח שהוא עדיף על אמיר אדרי בהרבה למרות שאומרים בחיפה שהוא משרה ביטחון על ההגנה.

בינתיים הפועל פ"ת מובילה בטדי ובית"ר בעשרה שחקנים - מפתיע מאוד, ואורי יעבור גיהנום אם זה יישאר ככה. הבנתי שהפנדל והאדום היו מאוד מפוקפקים אבל בספורט 5 רשום שבדקה השלישית דודו ביטון הוכשל בבירור כך שיש כאן קיזוז מסוים. אם בית"ר לא מחלצת לפחות תיקו - מלמיליאן לא ממשיך - השאלה אם יקדים את ההנהלה ויתפטר בעצמו.

באר-שבע בדרך לניצחון קל על הפועל רמת-גן - טוב מאוד עבורה, הגיע הזמן שלפחות קבוצות נחותות לא יקחו נקודות בוסרמיל. אסולין מצליח שבוע אחרי שבוע להשאיר את הבעיות האישיות מאחוריו, להתנתק מהכל ולהבקיע.

7. WellNeverDie Member

אני אף פעם לא הבנתי מאמן ששם שחקן לא כשיר על הספסל, תעשו טובה! גוטמן עושה בשכל. זה לא להשים שחקן שיש עליו עומס ועייפות על הספסל, זה דבר הגיוני מאוד. להשים שחקן שלא כשיר לא תורם הרבה, והעלייה שלו למגרש לא רק שבדרך כלל לא מועילה - אלא רק פוצעת אותו יותר.
    בנוגע לניר - עדיף הוא מאשר אדרי הקציצונת. אדרי בסדר בתור שוער מחליף, אבל פה, במשחק הזה, הייתי נותן לניר דויבודיץ' לשחק. יש עדיין אימונים ומאמן שוערים מעולה, ויש לו המון ניסיון שרק יואיל. הוא אומנם ישרה ביטחון ברחבה, אבל את הטכניקה הבסיסית ההגנתית גם הוא לא יוכל לתת לקאנוטו ומימון שנראים חושך.

8. קרלס פויול5 Member

ביטון חלוץ גדול, ידעתי על מה אני מדבר שאמרתי שאני מעדיף אותו על תמוז בקיץ, להביא בינואר במקום חמד!

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלמיליאן כנראה יתפטר או יפוטר אחרי המשחק הזה או אחרי התבוסה בבלומפילד בשבוע הבא(5, 6 או 7?) אבל לפני שהייתי שולח אותו הביתה הייתי מעיף את כל האפסים האלו שקוראים לעצמם "שחקני בית"ר" לבית, חבורה של אפסים ואימפוטנטים בלי כבוד למקצוע שלהם ולחולצה שהם לובשים, מהדקה הראשונה ידעתי שהם יפסידו.

איכס!!!!!!!!!!!

10. riquelme1 Member

מי יותר מביכה ביתר או מכבי? טוב נו בייתר.

אבל מכבי עם סגל כזה כבר לא מבקיעה משחק וחצי, הבעיה נראה לי על הקווים ולא עם השחקנים.

ודור, אני לא מבין מה אתה רוצה מגוטמן, השחקנים לא כשירים למה לקחת סיכון? יש עוד עונה ארוכה לפנינו, וזה בסדר, יהיה קשה אבל אפשרי.

11. לא מצאתי כינוי Member

גונזאלס, אלבארס, דריו, סטיבן כהן, משה בן לולו - הביתה.

12. אלי מתחן Member

לא יודע אם מלמיליאן טוב לבית"ר, מה שאני יודע שהשוק לא עמוס במאמנים.
    נניח שנעיף אותו, אלא אם יביאו מישהו שעשה כבר משהו ויכול לעזור לנו לבנות קבוצה טובה, המצב לא ישתנה. הסגל שלנו מלא בשחקנים שבעים וחלשים והצעירים לא קיבלו מספיק הזדמנויות כדי שיהיו מוכנים לסחוב דווקא עכשיו את הקבוצה על הגב.

לגביי יואב זיו, כל משחק הוא נכנס משמאל, עושה הצגה ומקבל צהוב, מה הוא לא לומד??

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוזר שעידן טל יודע להתבטא יותר טוב ממלמיליאן,לא יכול להיות שמלמיליאן ישתלח בשחקנים בשידור ישיר,אז נכון שהוא לא אמר שם מפורש אבל די ברור שאתה אומר ששחקן שנכנס מחליף בדקה ה69 צריך להשקיע יותר,די ברור על מי מדובר.
    יש לך בעיה עם השחקן תקטול אותו בפרטיות,תקנוס אותו,הכל..אבל למה בשידור ישיר?

בנוגע לוויץ',מה נסגר איתו גם?אחרי השידור הרגשתי כאילו היה פיגוע באיצטדיון,כולה בית"ר הפסידה,איפה האובייקטיביות??איך הוא יכול להגיד שזה רגע עצוב בכדורגל הישראלי?מי חשב שזה עצוב?אוהדי הפועל ומכבי תל אביב?אוהדי הפועל פתח תקווה?גם אני לא הרגשתי ממש עצב.

14. LIVERPOOL87 Member

מה יהיה עם בית"ר? זה ממש לא רציני מה שהולך שם.
    עם סגל כזה להפסיד בבית להפועל פתח תקווה? זה הזוי לחלוטין.

כל הכבוד להפועל חיפה שהמשיכה את המומנטום החיובי שנוצר לאחרונה וניצחה את פתח תקווה השניה ברמת גן.

15. לא מצאתי כינוי Member

rainman
    לדעתי זה ששניהם השתלחו בעקיפין בדריו מסמל את שירת הברבור שלו בבית"ר. כל האיחורים, הזילזול, היכולת החלשה... הוא יעלה מאוד בקרוב על המטוס הביתה.

מה שיותר עצוב לי זה שאני מסתכל על סגל השחקנים הנוכחי של בית"ר ומבין בעצם למה התדרדרנו..
    כל השחקנים החזקים, או לפחות היציבים עזבו : עידן ורד, טוטו תמוז, שמעון גרשון, אריק בנאדו, ברק יצחקי - לא משנה כמה לשחקנים האלו היו עליות, ירידות ותקופות לא טובות בבית"ר רובם שחקנים טובים שהיוו את השלד של בית"ר בעונות הטובות, וברגע שהם עזבו - גם התוצאות הטובות נפסקו, והשחקנים שאותם הם עשו יותר טובים לצידם (ברוכיאן, דריו פרננדז בן שושן ושאר ירקות ) נחלשו אף הם.
    ואיזה שחקנים קיבלנו במקומם? את מיטב התוצרת של השחקנים בישראל : משה בן לולו, מושיקו מישאלוף, כריסטיאן גונזאלס, סרג' איילי(שחקן ליגה לאומית).

שלא תתפלאו למה אחרי זה אנחנו נראים ככה, זה רק השחקנים שהביאו והשחקנים שעזבו.