מחזור 9 בליגת העל : האלופה וסגניתה מנצחות, גם בני יהודה וקרית שמונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏2/11/18.

1. yedidel Member

קבוצה בדיכאון.

לגבי השופטים באופן כללי... הכדורגל פה איטי לא צריך להאיט אותו עוד יותר. עוצרים מתפרצות בגלל נבדל/עבירה של הצד השני, לעצור התקפה עם עבירה קלה בלי כדור נהיה כבר לגיטימי ואפשר לעשות את זה 20 פעם בלי צהוב... אני באמת חושב שחלק גדול מהתת רמה בליגה נובע מהדברים האלה

2. Raulito Madridista

אנשים יופתעו אבל נמאס לי ממה שאני רואה, זה בכל משחק אותו הדבר. אף אחד לא משחרר כדור בזמן בקבוצה הזו ויש לנו בידיוק דריבליסט וחצי ואחד מהם זה עגייב שאין לקורהוט סיכוי מולו בכנף. לא יצרנו הרבה מצבים אבל היו לנו הזדמנויות לסכן הרבה יותר את השער. כל פעם הפס למתפרצת חלש מדי ולא מדויק או מאוחר מדי. אליאס ולקס רצים המון ומחלצים אבל קבלת ההחלטות זוועה ואליאס היה חייב לתת גול מתוך הרחבה שם. שלא נדבר על עאבד שהוא בושה לכדורגל, 0 שערים ו-0 בישולים מפתיחת העונה ויכולת איומה. אני מתגעגע לזקרי. אגב, דמארי ומוליץ' זה חלוץ אחד ביחד לא רק מקצועית אלא גם בכשירות, כל פעם אחד מהם פצוע.

אבוקסיס יודע שבני-יהודה זו לא בית"ר או הפועל או מכבי חיפה. עבר הרבה מאוד זמן מאז שנכשל בהפועל ת"א ב-2012/13, לא הייתי ממהר להמר נגדו. הכלים שלו מוגבלים.

3. סמואל אטו Member

זה יכול לעבוד כי אני לא רואה מה יש למאמנים אחרים להציע בקבוצות אחרות.
    גם כל המאמנים המוצלחים של הכדורגל כאן עשו את ההצלחות שלהם על צפיפות בהגנה.

4. Raulito Madridista

וואלה כדורגל אכזרי, גול ענק של באר-שבע, פסים מרגל לרגל, דרך המרכז דווקא ושהר עם גול ענק, הכל מהר, הכל חד, פצצה לרשת. כואב על הפועל, לא הגיע לנו להפסיד, אמרתי לעצמי כבר אחרי השיוויון בפנדל שאין לנו את האופי כדי שוב להוביל ואני קונה תיקו.
    משום מה עאבד קדוש מעונה, לא מחליף את העגל הזה שגם גרם לפנדל מאוד-מאוד מטופש. את המספרים שלו אתם מכירים בעל-פה. בהתחשב בהתפתחות המשחק אז זה ממש שוד אבל לפניכן הייתי מבין אם היינו מפסידים. הבאסה האמיתית היא בעיקר התיקו נגד אשדוד וגם המשחקים החלשים נגד בני-יהודה, ק"ש, רשימה יפה של 0:0ים מצד הפועל. אגב, פירסמן האפס עם החמצת העונה, יש דברים שלא סולחים עליהם. כמעט שער ריק, וולה, אז מה אם זו הרגל החלשה. בעט כאילו הוא מרחיק.
    המשחק הבא נגד הפועל רעננה הוא אופרה אחרת לגמריי, הלחץ יהיה גדול יותר כי זה משחק על 6 נקודות ויצפו מהפועל לתקוף ולא רק להסתגר ומול קורצקי יש לנו מנחוס.

5. yedidel Member

לסיכום
    המצב עגום
    נס גדול היה פה

נ.ב. מוזר ולא מתאים שבכר הדביק את השעיר לעזאזל דווקא על נייגל

6. alexshw Member

העתק הדבק מיום שני מבחינת הפועל ת"א. לא רק כי שוב מהפך שאכלה, אלא גם אפשרויות רבות לעלות ליתרון משמעותי מוקדם יותר ולקבור את היריבה. החומר מקדימה גרוע ביותר.
    מבחינת עבודה של רפואה, אני אישית לא רואה מה הוא עושה לא טוב.

7. Butragueño מנהלים

עכשיו אין סיכוי שבן שהר אצלנו בינואר.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עוד ניצחון של טרנר, היכולת לא מעודדת, לא רואים כיוון .

סאבו המצטיין שלי, טאהה ואלחמיד צריכים להמשיך עד הסוף בהרכב, שיהיו בריאים.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

9. Butragueño מנהלים

ממש גניבת דעת.
    מסתבר שדעתי היא גניבת דעת גדולה יותר מזה שמחזור 9 זה אחלה בחלה לפטר מאמן בגלל "משחק נוראי".
    חבל שכץ לא פיטר את קלינגר כבר במחזור 3 שנה שעברה. כי כדורגל טוב לא היה אפילו לא במשחק אחד.

10. Noam77 Member

טאהא ואלחמיד היום וזה נראה בדיוק אותו דבר גם כשצדק מצוות לאחד מהם.
    הבעיות ההגנתיות מתחילות ונגמרות בהפקרות של שארי שחקני הקבוצה.

משחק חלש מאוד. דווקא כשבכר חזר למערך עם סבע ונייג׳ל באמצע, הגיע הגול היפה, ואולי כדאי להמשיך עם המערך הזה כי אין לנו קיצוניים.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כשצדק על המגרש רואים טעויות אישיות רבות שלו ושחקנים שעוברים אותו בלי מים. עם טאהה ואלחמיד זה לא כך.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מה?

13. oranfu Member

כן, זה יכול לעבוד לאבוקסיס גם בקבוצה גדולה. אני לא אופטימי לגבי זה.

אמנם את המשחק היום לא ראיתי, אבל הבעיות של ב"ש דיי ברורות.
    השושלת התבססה על שני דברים שפשוט לא קיימים יותר בב"ש:
    משחק האגפים - בוזגלו וואקמה כשהמגינים תומכים נון-סטופ. היום יש לב"ש שחקן אגף אחד בכל הסגל - עזרא.
    אמצע חזק מאוד - עזב ראדי, עזב הובאן. האמצע הקיים לא מסוגל להשתלט על משחקים לפרקי זמן ארוכים.
    שתי הבעיות האלה היום גם בעונה שעברה אבל החמירו משמעותית.

האם עם החומר הקיים בכר יצליח להפיק קבוצת כדורגל טובה? לדעתי כן. אבל לא מספיק. לא יהיה פיתרון באמצע המגרש ויש כלים מעניינים בהתקפה אבל שונים ממה שבכר רגיל\אוהב\יודע לעבוד איתו. הבעיה היא שאין מספיק גולרים. כמה שחקנים בכל הסגל ניתן באמת לצפות מהם ל10+ שערים בעונה? רק שהר וסבע. כמה עוד שחקנים יש בסגל שניתן לצפות מהם ל5 שערים בעונה? 5 בלחץ לדעתי.

alexshw אוהב/ת את זה.
  14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל תל אביב מבישה. רפואה מאוד מאכזב אותי, הייתי בטוח שנראה קבוצה מרעננת תחתיו, במקום זה משחקים כמו קבוצה מליגה א׳ שמגיעה למשחק גביע בטרנר. בונקר, בזבוזי זמן של קבוצה קטנה, מהפועל תל אביב נשאר כרגע רק הקהל הנפלא, מקצועית הם אנטי כדורגל.

עד היום הייתי אופטימי בקשר למאבק אליפות, אבל אחרי היום אני מאוד פסימי, אנחנו חייבים שינוי גדול בשיטה ובמערך, המשחק תקוע, שחקנים דורכים אחד על השני, האגפים מתים, אין פרגון במשחק ההתקפה, אין מספיק תנועה ולחץ על היריבה, בכר לא ממצה את האיכות של הסגל, יותר מידי בעיות ואנחנו ממשיכים לשלם עליהם מחיר כבד מידי מחזור, נצטרך שינוי באמת קיצוני כדי לקחת אליפות.

15. Ajax Amsterdam Member

מהמשחקים האלו שאתה חוזר מותש נפשית יותר מהשחקנים