מחזור 9 בבונדסליגה 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏24/10/14.

1. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

מחזיקת גביע הסופר-קאפ הגרמני הנכבדה נכנסת לצרות רציניות לגבי המשך ההשתתפות שלה בעתיד בליגת האלופות. רע, רע מאוד.

2. bvb_fan Kevin Großkreutz

תשמח, תשמח לאיד.

3. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

פשוט אמרתי לכם לא להסיק שום מסקנה ולהתלהב מידי לאחר שבועיים של אימוני קיץ ומשחק קיקיוני שמייצג אותם.

4. bvb_fan Kevin Großkreutz

לברקוזן הכתה במקל עץ ואפילו שברה אותו, ,שאלקה חלשים מאוד.

5. VAR Member

העניין הוא שאין יותר מידי מסקנות להסיק. אני ראיתי את כל המשחקים של דורטמונד העונה (חוץ מהמשחק האחרון בטורקיה) - הקבוצה באמת נראית טוב רוב הזמן. מגיעים למספיק הזדמנויות של 100% ולא מנצלים ובצד השני חוטפים שערים משום דבר. שבוע שעבר יציאה אומללה של רומן, היום ממצב נייח אחרי עבירה סופר מיותרת (וגם פה רומן לא לגמרי נקי - תגובה מאוחרת שלו לבעיטה החופשית). האנובר לא עברה בכלל את החצי לפני השער שלה. אחריו זה נהיה כאוס מוחלט וקשה לצפייה.

אני באמת מאמין שהקבוצה תחזור לעצמה בשלב כלשהו, אני רק מקווה שזה לא יהיה מאוחר מידי כדי להשיג מקום בין ה4 הראשונות...

bvb_fan אוהב/ת את זה.
  6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

נוייר, קשה שלא להתאהב כל פעם מחדש.

7. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיירן מוכיחה בפעם המי יודע כמה שברגע שהיא עומדת מול קבוצה שיודעת לסגור אותה כמו שצריך(לא קורה יותר מדי בליגה) היא ממש מתקשה וכל משחק ההתקפה הופך אנמי. קל וחומר שרובן לא משחק. החשיבות שלו לקבוצה מרובה בהרבה משחשבתי. זה כבר לא הרובן האנוכי של לפני 4-5 שנים, זה הרובן שגורם לכולם לידו להראות הרבה יותר טוב(בדגש על מולר וגצה שהיו חלשים להחריד היום).

8. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

קביעה בעייתית ואני אסביר. תראה, תמיד שעושים מולך בונקר טוב שגם מצליח אז התוצאה הרבה יותר נמוכה, זה נכון לגבי כולם. אם אתה בכל זאת מצליח לתת גול ראשון מהיר אז הבונקר כבר לא שווה כלום ואז זו תבוסה וגם כאלו עשינו. רוב הקבוצות משחקות נגדנו כשהן עומדות בעיקר מאחור ובנתיים למעט סיטי שכמעט הצליחו והערב, היינו עדיפים לכן הקביעה כאילו זה כמעט תמיד כך שמתגוננים נגדנו אין לנו תשובות - לא נכונה. במרבית הפעמים אנחנו מתגברים מהר על ההגנות. השאלה מה רוצים לזכור, את ה 10 ניצחונות בכל המפעלים או את 2 תוצאות התיקו...

9. bvb_fan Kevin Großkreutz

משחק מרשים של גלדבאך, מאחל להם שיקחו לבאוורים החזירים אליפות.

10. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

הם יותר קרובים לקחת לכם את המקום בליגת האלופות, סתם ככה שתתאפס ;)

11. hai60 Member

חלום שגלדבאך יקחו אליפות. נראה שבאיירן פשוט גדולה על הליגה וזה שגלדבאך משחקת באירופה לא בדיוק מוסיף לעניין. מקווה שגלדבאך לא תתדרדר במשך העונה כמו שקורה לה כבר כמה שנים. הקבוצה הזאת פשוט מעולה, אתמול הביכה את ההגנה של באיירן פעם אחר פעם.

פפ המאמן הטוב בעולם בעיני רבים, אז איך לעזאזל הוא לא רואה שדאנטה לא רמה?

האמת? הייתי בטוח שדורטמונד הולכת להתפוצץ על האנובר. האנובר זאת לא אותה האנובר של הבית, תוסיפו לזה את הביתיות של דורטמונד והפירוק באמצע השבוע. הם שכבו על האנובר למשך דקות ארוכות אבל באמת שהם נראים פשוט שבורים, משבר לא פשוט לחניכים של קלופ.

לא היה לי ספק ולו לשניה שאוגסבורג מנצחים את פרייבורג,

הופנהיים ממשיכים להציג יכולת ברמה גבוהה ומנצחים את הפתעת העונה עד כה. הלוואי וימשיכו ככה אני ממש אוהב את המשחק שלהם ולדעתי הם השתפרו בהגנה העונה מה שהיה עקב אכילס שלהם בשנים עברו.

המבורג עם המאמן החדש נראו טוב יותר, הרטה לא כזאת קבוצה גדולה העונה ודי בינוניים. אני חשבתי שהמבורג יתנו פייט במאבק הזה אבל הרטה נתנה להם נוק אאוט.

פרנקפורט - שטוטגרט אין מילים. לא יודע ממתי שטוטגרט הפכה לקבוצה שנותנת חמישיות או סופגת רביעיות אבל כשקבוצה של שאף ניצבת ממול שום דבר לא מפתיע.

שאלקה אונמם ניצחו במשחק הבכורה של די מתאו אבל זה עדיין לא זה ויקח לזה זמן. לברקוזן קבוצה טובה יותר וניצחה בצדק.

מיינץ אומנם פתחו טוב את העונה אבל וולפסבורג טובים יותר, בטח שבבית וניצחו בצדק.

על גלדבאך כבר דיברנו, חולה על הקבוצה הזאת. מתפרצות מהסרטים !!

12. bvb_fan Kevin Großkreutz

אל תתפוס אותי במילה אבל אני מוכן לחתום על עסקה שכוללת אליפות של גלדבאך ומקום חמישי שלנו.

13. golding מנהלים

במצב הנוכחי, אתה תצטרך לחתום גם על עסקה שכוללת אליפות של באיירן ומקום חמישי שלכם.

Der Kaiser אוהב/ת את זה.
  14. bvb_fan Kevin Großkreutz

אנחנו עוד נתאושש. אתם תראו ;)

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דורטמונד עד עכשיו זה תעלומה מהסרטים.
    עד כמה הם טובים רובינו יודעים וגם רואים בליגת האלופות, אבל שהם מגיעים לליגה משום מה הם החליפו תפקידים עם פדרבורן.
    מעבר לזה חבל שגלדבך לא ניצחו אתמול, היו להם מספיק הזדמנויות לעשות זאת, אבל נוייר...
    בנתיים נראה שוולפסבורג התייצבו, במשחק הבא בשטוטגארט יש להם את כל הכלים לעשות צעד נוסף ולהתברג למעלה יפה.
    ברמן הולכת על ריסק וממנה את סקרופניק למאמן.
    הם במצב שלהם היו חייבים להביא את סטיבנס שהצהיר שהוא מוכן לחזור לאמן.
    סקרופניק היה מהכדורגלנים האלו שנלחמים עד הסוף ומוציאים מעצמם 120 אחוז, בתור מאמן אבל הוא חידה גדולה. יהיה בכל אופן מעניין בווסר.