מחזור 8: עוד שישייה לריאל מדריד בברנבאו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/10/10.

1. xArtur Member

המשחק של ריאל זה פשוט לא משחק..
    זה יכול בקלות להיות 0-10 עד סוף המשחק..

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריאל פשוט מתעללת בסנטאנדר ובלי כל כך מאמץ..הקבוצה הזאת מפחידה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

3. riquelme1 Member

פשוט עלובה סאנטנדר, אבל ריאל באמת מפחידה.

גם סארגוסה וגם סאנטנדר עלו במערך פחדני של 5 שחקני הגנה, מתי יבינו כבר שמהערך הזה הוא נועד לכשלון, אלא עם יש לך את השחקנים המתאימים וזה מתאים רק לסוג משחק מסויים? פשוט שונא את המערך הזה שלא נותן לקבוצה לשחק כדורגל, וצריך שחקני הגנה אינטלגנטיים במיוחד כדאי לשחק בכזה מערך.

לפונזיו לא הגיע שום אדום, ואלבס עשה פרובקציה מכוערת למדי.

ולנסיה חייבת לנצח.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מוריניו בנה עוד מפלצת,אבל הפעם זו המפלצת הכי חזקה שהוא בנה אי פעם ואם הוא לא יעשה איתה את מה שעשה עם אינטר,זה כישלון.

5. Jose Mourinho Member

אני חושב שזאת יותר סנטאנדר עלובה מאשר ריאל מפחידה, עם כל הכבוד לריאל שתחת מוריניו באמת נראית כמו קבוצה אדירה ובדרך לתקוע יתד שוב כאחת הטובות בעולם.

הקבוצות של מוריניו אף פעם לא היו כובשות שישיות בתדירות כזאת גבוהה ולא משנה כמה כישרון היה לו בהתקפה(רובן, דאף, ג'ו קול, דרוגבה, מאלודה, למפארד וקאלו בצ'לסי או איברהימוביץ', אדריאנו, קרספו, באלוטלי, סניידר, אטו ומיליטו באינטר).

ההגנות בליגה הספרדית פשוט בדיחה.

6. riquelme1 Member

זה פשוט מתסכל לראות משחקים של הליגה הזאת, השופטים הורסים את כל המשחקים, לא היה שום פנדל עכשיו למיורקה, השחקן בעט בדשא.

פשוט שערורייה, בחיים שלי לא ראיתי מדינה עם שיפוט כל כך גרוע.

ולנסיה נראת לחוצה מאוד, ולא רגועה, מזה הפתיחה הזאת?

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/10
  7. ValenciaCF Member

בחיים לא ראיתי שופט כזה מטומטם אבל בחיים~!!!
    איזה עצבים פשוט מעצבן התופעה הזאת של השופטים

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שמאיפה שהשופט עמד והסתכל אז זה נראה כאילו פגע בו או משהו כזה..את זה אני עוד מסוגל איכשהו להבין..

אבל איך לעזאזל הקוון ששום דבר לא מסתיר לו,לא אומר לשופט שזה לא פנדל ושבעט בדשא..הוא מפחד?? אין מצב שהוא לא ראה את זה הוא עמד בזווית הכי טובה מבין כלום...

פשוט ביזיון מה שקורה השנה

9. riquelme1 Member

פשוט שערורייה איך שולנסיה נראת, הגישה שהקבוצה הגיעה מהדקה הראשונה היא אחת הבזיוניות שראיתי.

הפכו את אמארי לגאון, אבל להכין שחקנים הוא לא יודע, אחרת אין לי הסבר ליכולת הזוועתית הזאת ב20 דקות האלה.

אבר באנגה מסורס לגמרי מתחת לחלוצים.

10. noamvcf Member

עזבו רגע את השיפוט הגרוע,את ההגנה הגרועה שלנו,את הקישור האנמי שלנו ואת היכולת ההגרועה של באנגה, אני פשוט מרחם על מויה.
    מויה בסך הכל שוער לא רע שפשוט נעלם מאחורי היכול המדהימה של סזאר המפתיע (לאור הגיל המבוגר וההתייבשות על הספסל של הספרס). סוף סוף הוא מקבל הזדמנות והוא פשוט סתם חוטף גולים שלא באשמתו,אחד בגלל השופט החמור והשני בגלל שמדורו החליט שהתפקיד שלו זה סתם לטייל ברחבה. מדורו לא הרחיק את הכדור רוחב שהגיע למדורו והוא גם סתם עמד כשקסטרו נגח את הריבאונד.אני לא יודע אם זה בגלל שהוא חוזר מפציעה אבל הוא פשוט גרוע. שלא תבינו לא נכון,סזאר חייב לפתוח לפניו אבל פשוט חבל לי על הביטחון של מויה.
    אני אוהב את סטנקביצ'יוס, הוא עושה הגנה טוב ויש לו כדורגל. אין הרבה שחקנים בגודל שלו בליגה וזה יתרון כי אף אחד לא יודע איך לאכול אותו. מה גם שהוא מוציא כדורי חוץ מטורפים (מה שהספקתי לראות)

11. ilia1 Member

כניראה שהמאמן לא מסכים איתך בקשר לסטנקבצ'יוס

12. hai80 Member

באסה עם ולנסיה האלה רציתי לשחק פרו לפני שאני חוזר לבסיס ופתאום המשחק משוחק בקצב אדיר ומותח לראות אם ולנסיה יצליחו להשוות או לא , חבל בניתי על לשחק לפני חזרה לבסיס נראה אולי מ12 עד 1

13. noamvcf Member

אין ספק שהוא סומך יותר על ברונו שהוא שחקן שלו עוד מאלמריה מאשר שחקן שהוא השאיל השנה כדי למלאות חורים. בחירה שלו,לאו דווקא טעות הוא היה חייב לשנות משהו כשההגנה שיחקה ככה.
    מעצבן אותי ההרמות בסוף,הדבר היחיד שהסכמתי עם איווניר זה שאין כבר את זיגיץ' שינגח בדקות האחרונות אז חלס עם ההרמות הלא קשורות האלו. יש לנו הרבה שחקנים שיודעים לשחק כדורגל טוב וטכני אז צריך לנצל את זה. הדבר החיובי מהמשחק הזה הוא היכולת של ויסנטה,שיחק מצויין והיה פעיל כמעט בכל התקפה. גם ג'ורדי אלבה שיחק טוב מאוד והיה לו שיתוף פעולה טוב עם ויסנטה. הוא עדיין חייב לעבוד על ההגנה.
    חבל חבל חבל!!

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/10
  14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא אגיד שאני לא מופתע מהתוצאה(שמתי תיקו בווינר ולא ניצחון למאיורקה) אבל כצפוי לאט לאט ולנסיה מתחילה לאבד נק' ולחזור למקום הטבעי שלה..הטבלה לאט לאט מתבהרת וחוזרת למימדים הרגילים של 2 קבוצות למעלה והדרג השני יאבק על המקומות לליגת האלופות

15. Fanatic Member

משחק רע מאוד של ולנסיה היום.
    בגלל הלחץ שיחקנו רק על הרמות, מה שלא עובד נגד בלם עם משחק ראש כמו של נונז.
    אבל אנחנו נאבד עוד הרבה נקודות העונה בגלל העומס, כמו שאיווניר אמר, אין הרבה קבוצות שיכולות להתמודד עם עומס כזה כמו ריאל ובארסה.

ד"א, שיפוט פשוט מביש. יש מצב שהשופט שבר שיא של כרטיסים צהובים?